Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak szybko przyjemnie się odchudzić!! Sama próbowałam wszelkich wspomagaczy wydawała majątek i parę kilo mniej i efekt jojo! Ważyłam w kwietniu 97.5 kg byłam przerażona. Ale wzięłam się w garść dieta sport zero alkoholu (wyjątkiem były wyjazd na wakacje) i waga 69.2 kg . Nie jest jeszcze idealnie ale bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Wołyń (2016) dostępny online > http://d8x.pl/r/Fv9wolyn-2016 Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jankaa333
No tak wspomagacze odpadają w pierwszej kolejności bo to starta pieniędzy i organizmu. Prawidłowe odżywianie, nawadnianie i treningi. To podstawa do odchudzania. Ważne jest tez, aby w wodzie były zachowane proporcje elektrolitów i minerałów. Ja pije Veroni Hydration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka998
Czy ktoś z Was odchudza się, a mimo to waga nie spada? Moja przyjaciółka ma lekką nadwagę i mimo iż trenuje i zdrowo się odżywia, to ma problem. Słyszałam, że warto zrobić genodiet - słyszeliście o tym badaniu? Ponoć opłaca się i pozwala na określenie predyspozycji genetycznych oraz na stworzenie planu odżywiania. Czekam na opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klementynka, a może je właśnie za mało? Ludzie często chcąc się odchudzać tak bardzo obcinają energię, że nie chudną, bo organizm walczy z tym? Mnie nigdy nie było stać na dietetyka, to co wiem, to wiem z neta i książek. Teraz jako zapracowana matka z dzieckiem (sama wychowuję) ściągnęłam sobie apkę na telefon kcalmar i mam tam przepisy wszystko. NIe wiem czy chudne, bo nie mam czasu się zważyć :p, ale zauważyłam , że brzuch mi spadł. I co najfajniejze tam są przepisy dla całej rodziny, to nie pierdziele się z gotowaniem osobno, tylko córa je to, co ja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acai Berry Extreme to absolutnie jeden z najlepszych preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera w jednej kapsułce aż 5000 mg jagody acai. Dzięki temu skutecznie wspomaga zrzucanie niepotrzebnych kilogramów. Preparat jest przeznaczony dla osób, które chcą wspomóc proces odchudzania oraz znaleźć w sobie dodatkowe pokłady energii, która jest niezbędna w trakcie trwania kuracji odchudzającej. http://nplink.net/CcPiV5yX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako szczęśliwa mamusia, która miała dość spory brzuszek, (jeszcze cały czas nad nim pracuję), jednak widzę już spore efekty i chciałabym polecić suplement diety, który bardzo mi pomógł :D Oczywiście nie ma cudów, ćwiczyłam, ale czułam się o wiele lepiej, ponieważ tabletki są bogate w różne witaminy i dodatkowo zmniejszały cholesterol, jestem zachwycona haha;p przyjaciółka przywiozła mi je z Włoch, podaję link: http://nplink.net/lzzhDPUf jestem bardzo ciekawa czy któraś z Was próbowała i mogłaby się podzielić swoją opinią! W razie pytań chętnie opowiem o moich zmaganiach z tłuszczykiem ;) nie poddawać się dziewczyny, sama w pewnym momencie przestałam w siebie wierzyć, jednak teraz wyglądam o wiele lepiej i czuję się niesamowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. http://nplink.net/89ge0cUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojego przypadku kobietki polecam wam zieloną kawę, która mi bardzo pomogła przy zrzuceniu zbędnych kilogramów i w smaku nawet dobra, mogę się pochwalić że moja waga w ciągu 2 miesięcy spadła o 10 kg z 78 na 68 i jestem mega z siebie dumna. Jeżeli ktoś chciałby spróbować to osobiście zamawiałam z tej stronki http://track.greencoffeeplus.pl/product/Green-Coffee-Plus/?uid=41974&pid=150&bid=advandec i jestem bardzo zadowolona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się odchudzam z pomocą suplementów diety firmy Herbalife, dzięki tym produktom chudnę szybko i skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morawska
Też chodziłam do krakowskiego Vici Clinic na zabiegi kriolipolizy. To metoda uznana za jedną z najbardziej skutecznych i nieinwazyjnych metod walki z różnymi typami otyłości. U mnie tak naprawdę rezultat był widoczny dopiero po 4 miesiącach od zakończenia serii zabiegów. To naturalne , bo organizm przez ten czas organizm wydala zniszczone komórki tłuszczowe. Jestem zadowolona z końcowego efektu i polecam zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystina bardzo chciałaby się do Was przyłączyć ,choć nie wiem czy tu pasuję ważę 128 kg i rozpoczynam z nimi walkę mam nadzieje że znajdę u Was wsparcie i dobre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MTB
Witajcie, tez bym sie chciala przylaczyc... potrzebuje wsparcia... waze 115 kg przy 175 cm wzrostu Jestem po operacji usuniecia torbieli jajnikow w koncu czerwca br. Wtedy wazylam 105 kg ale z powodu rekonwalescencji bardzo sie zaniedbalam... Mam nadzieje ze tu - z Wami - jakos ida sie zaczac brac za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam widzę że dużo tutaj produktów polecacie.Ja schudłam w 2 miesiące z wagi 68kg na 55kg.pomyślałam że też się wspomogę takim suplementem który znalazłam na jakieś stronce i muszę przyznać że to naprawdę pomaga.Działanie suplementu polega nie na samym odchudzaniu ale na przyspieszeniu metabolizmu i nasz organizm szybciej spala tłuszcz,te tabletki ,,podkręcają ,, nasz metabolizm.Są bezpieczne bo są na bazie naturalnym składników,polecam ten produkt -> http://nplink.net/X5diwbrb Do tego lekko zmienić swoją dietę ale tez nie przesadzać i nie trzeba się katować ćwiczeniami wystarczy 15 minut dziennie.A na śniadanie jeść płatki owsiane z mlekiem ,otręby dużo wody mineralnej i jak połączymy to razem zobaczycie jak beziecie dosłownie ,,gubić kilogramy,,pomału i bezpiecznie bo organizm będzie spalał tłuszcz który poodkładał się nam na ,,boczkach,,Pozdrawiam i życzę wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kome231
Na każdym forum ktoś poleca coś co mu pomogło;) Ja ze swojej strony mogę polecić African Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu moje łaknienie zahamowało się w takim stopniu że nie podjadałam już między posiłkami a to było dla mnie bardzo istotne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystina witajcie dziewczyny, witam MTB jak zapewne przeczytałaś ja ważę jeszcze wiecej również przeszłam kilka operacji podobnie jak ty choc wydaje mi sie że jeszcze gorzej ale nie o licytację tu chodzi jestem zdeterminowana bardzo bym chciała nawiązać z kimś kontakt kto pragnie tego co ja czyli wytrwale dążyć do osiągnięcia wagi która będzie bezpieczna dla mojego zdrowia na dziś najwiekszym moim pragnieniem jest zobaczyć na wadze dwie cyfry a ze 128kg to daleka droga MTB chciałabym abyśmy nawiązały bliższy kontakt napisz jak zamierzasz się odchudzać , ja od 1.11 odstawiłam wszystkie słodycze ,od poniedziałku tj od 7.11 ograniczam pieczywo do 2 małych razowych kromek dziennie + 4 kromki pieczywa chrupkiego , następne ograniczanie będę wprowadzała stopniowo , czy masz jakiś plan ? napisz proszę. pozdrawiam MTB , pozdrawiam pozostałe dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koktajle
Po co te wszystkie "cudowne" tabletki, nie lepiej polegac na naturze? koktajlewarzywne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to temat odchudzania prawie wyczerpany, bo rok bliżej do końca niż początku ale nie ma sensu trzymac postanowień do pierwszego stycznia, tylko póki mma siłę chciałabym zacząć już! No więc niech to będzie okrągła symboliczna 5tka. Podobno wyznaczanie małych celów jest łatwiejsze do realizacji. Waga startowa 78kg, wzrost 160 cm. Ile ludzi tyle opinii ale chciałąbym jednak podziałać na siebie najpierw od wewnątrz czymś co wypełnia żoładek słyszałam,że taką cudowną własciwość mają owoce acai. Dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to temat odchudzania prawie wyczerpany, bo rok bliżej do końca niż początku ale nie ma sensu trzymac postanowień do pierwszego stycznia, tylko póki mma siłę chciałabym zacząć już! No więc niech to będzie okrągła symboliczna 5tka. Podobno wyznaczanie małych celów jest łatwiejsze do realizacji. Waga startowa 78kg, wzrost 160 cm. Ile ludzi tyle opinii ale chciałąbym jednak podziałać na siebie najpierw od wewnątrz czymś co wypełnia żoładek słyszałam,że taką cudowną własciwość mają owoce acai. Dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystina Witam Wczoraj napisałam ale cos były problemy z wysłaniem. bardzo bym chciała nawiązać kontakt z MTB , obie mamy sporo do zrzucenia i podobne z tym problemy, prosze napisz więcej o sobie i o pomyśle na odchudzanie, ja próbowałam wiele razy nawet z wagi 85 udało mi sie schudnąć wówczas 25 teraz podobnie jak ty przez trzy poważne operacje zapuściłam się na maxa 128kg , dłużej tak być nie może bo to już zagraża życiu. zaczęłam od 1.11 odstawiłam słodycze , od 7.11 ograniczam pieczywo do 1 kromki chleba +2 kromki pieczywa chrupkiego rano i wieczorem , sukcesywnie zamierzam wprowadzać zmiany w mim jadłospisie , proszę napisz razem będzie raźnie , pozdrawiam wszystkie ochudzajace się Dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystina no tak dopiero teraz wyświetliła mi się strona 98 i moje dwa wpisy o podobnej treści sory nie moja wina witam gościa z wczoraj masz rację nie ma co czekać na nowy rok jeśli nadeszła właśnie ta chwila i ochota , zgadzam sie również że metoda małych kroczków jest dobra nie zniechęcamy się co jagód goi kiedyś nawet kupiłam nie widziałam żadnych efektów ale można spróbować w koncu to natura jestem przeciwna dietom cud i cudownym suplementom za ciężkie pieniądze, widomo że lekko nie będzie ale ,,w kupie siła'' pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zdecydowanie najlepszy suplement na jaki udało mi się trafić i do te go z zieloną kawą.Sami sprawdźcie http://nplink.net/KQGxprvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krystina Witam nie wiem czy tu ktoś zagląda? Dziewczyny które chcą się odchudzać w grupie odezwijcie się napiszcie coś o swoim odchudzaniu, wspólnie może być łatwiej ,pozdrawiam i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Chciałbym bardzo znaleźć osobę, która tak samo jak potrzebuję wsparcia w odchudzaniu .Mam 25 lat i ważę po dwóch porodach 105 kg. Wiele razy próbowałem się odchudzać ale za każdym razem brak silnej woli powodował efekt jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papcio chmiel
Wołyń (2016) dostępny online > http://24filmyonline.pl?u=Wolyn_2016 Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co konkretnie robiła Pani. Brak silnej woli to jedno a druga rzecz być może błędy w diecie redukcyjnej. dietetyk@vita-fit.pl www.vita-fit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anisow
Hej witam wszystkich! mam 30 lat i za sobą ciężki okres a mianowicie nowotwór jak narazie walka wygrana, jednak przechodzę teraz menopauze i strasznie przytyłam przy wzroście 167 ważę 80 kg :-) pragnę zrzucić przynajmniej 10 kg aby być atrakcyjna dla siebie i pokochać się znów...jednak moja zmora są słodycze, MIAŁAM orbitreka a raczej mam jednak nie mogę ćwiczyć gdyż bolą stawy pp chemii jedyne to Chodzę na zumbe, chociaż narazie nie wykonuje wszystkich ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam was kobietki. Chce Wam przekazać jedno. jeśli chcecie schudnąć nie musicie katować się ćwiczeniami i dietami na zieleninie albo inne takie. Ja odstawiłam czekoladę na poczatku. Było ciężko... potem gdy ograniczyłam słodycze( kawę i herbatę słodzę normalnie jak wcześniej) po miesiącu waga w dół o 3 kg. Teraz nawet nie chce mi się nic słodkiego nawet jeść. A jak zjem jogurt to aż w gębie mi za słodko. Po prostu organizm odzwyczail się od słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orbitreka też miałam. Kupiłam za 750 zł a sprzedałam za 400. No i w plecy 350 zł:) Po miesiącu używania nie mogłam już patrzeć na to dziadostwo. Ewka Chodakowska i Mel B też wlacialy. Ale tak stawy bolały że nie dałam rady. Kochane ograniczyć słodycze!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×