Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość gość
Ja z tą dietą online http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy i ładnie wyrzeźbiłam ciało ,dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów ,można uzyskać dobre efekty w krótkim czasie usmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
kto chce zeby pomyc mu schudnac 5-10-15 kgw ciagu miesiaca 2.osoby zainterysowane pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki o jakich piszesz są po prostu nieosiągalne ;o Lepiej postawić na jakiś sprawdzony środek, np. kaplanex i na spokojnie zrzucać, ale bez żadnych negatywnych następstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie Slimunox? Moja mama stosowała przez 4 miesiące i udało jej się schudnąć 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadda
W AmlaSlimMax masz synefrynę, czyli jeden z najmocniejszych naturalnych termogeników spotykanych na rynku w dużym stężeniu. Jak chcesz większe osiągi na treningu bez skutków ubocznych to idealna sprawa. No i przy okazji w tym suplemencie jest amla na regulowanie poziomu cukru we krwi. Moim zdaniem teraz najlepsze połączenie, czyli amla i gorzka pomarańcza. Chodzę po tych tabletkach naładowany do wieczora. Lepiej się wysypiam. Ekstrakt z pomarańczy dopiero wchodzi na rynek polski. Pobudza średnio – intensywnie. Jak jesteś endomorfikiem to idealne rozwiązanie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 KG w 4 miesiące!:) Witajcie Kochani! Przeszedłem pewien program zdrowotny opracowany przez grupę lekarską medycyny naturalnej.Program polega na odkwaszeniu,oczyszczeniu,odżywieniu i odtłuszczeniu organizmu.Pomógł mi nie tylko zrzucić 24kg ale dzięki temu pozbyłem się clasterowych bóli głowy,nadciśnienia i problemów z kręgosłupem.Program zabezpiecza nas przed rakiem bo wychodzimy tutaj z kwaśnego ph moczu na normę zdrowia 7,0 7,4 oczyszczamy organizm i regenerujemy od podstaw.Dzięki temu dziś czuję się zdrowy każdego dnia i cieszę się świetną sylwetką. Jeśli ktoś jest zainteresowany to mogę mu również Tobie polecić ten program. Proszę pisać na e-maila slawomir01slawinski@gmail.com ( adres e-maila proszę łączyć razem bo niestety oddziela mi tutaj system literki )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 kg w 4 miesiące! :) Witajcie Kochani :) Dzięki programowi opracowanym przez grupę lekarską medycyny naturalnej Schudłem 24 kg w ciągu 4 miesięcy,pozbyłem się Clasterowych bóli głowy od których mdlałem.Moje problemy z kręgosłupem i nadciśnieniem też zniknęły :) Dziś cieszę się zdrowiem i świetną sylwetką każdego dnia :) Jeśli ktoś ma też ochoty na zmiany a nie ma czasu chodzić na siłownie to zapraszam slawomir01slawiński@gmail.com ( proszę łączyć litery w e-mailu bo niestety system mi tutaj go rozdziela) Życzę Powodzenia Kochani ! :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINUS 24 kg w 4 miesiące! :) Witajcie Kochani :) Dzięki programowi opracowanym przez grupę lekarską medycyny naturalnej Schudłem 24 kg w ciągu 4 miesięcy,pozbyłem się Clasterowych bóli głowy od których mdlałem.Moje problemy z kręgosłupem i nadciśnieniem też zniknęły :) Dziś cieszę się zdrowiem i świetną sylwetką każdego dnia :) Jeśli ktoś ma też ochoty na zmiany a nie ma czasu chodzić na siłownie to zapraszam slawomir01slawiński@gmail.com ( proszę łączyć litery w e-mailu bo niestety system mi tutaj go rozdziela) Życzę Powodzenia Kochani ! :) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystając z tej diety http://dieta-lux.pl/44535 schudłam 9 kg w ciągu 2 miesięcy,przede wszystkim dieta jest tania i posiłki są zdrowe i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sceptycznie podchodziłam do cudownych środków na odchudzanie, ale niestety z braku czasu i braku motywacji postanowiłam coś zakupić. Padło na agrest indyjski z https://amlanforte.com. Minęły dwa miesiące, odchudziło mnie o 7 kg. |Nie wiem czy zdajecie sobie sprawdę jak bardzo jestem zaskoczona. Na przyszłość zapamiętam, żeby kupować tylko z zaufanych źródeł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BurnBooster Najlepszy spalacz tłuszczu jaki w zyciu miałam, wspomaga metabolizm dodaja duzej dawki energi podczas odchudzania . Jest Rewelacyjny Polecam w 100% http://track.easyprofits.com/1d909c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SlimmerTime to unikalne połączenie składników, które pomagają schudnąć powodując uczucie sytości, spalając tkankę tłuszczową, zmniejszając apetyt i napady wilczego głodu. POLECAM W 100% http://track.easyprofits.com/1d9061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111345
Synsepal słodki (synsepalum dulcificum) gatunek z rodziny sączyńcowatych (sapotaceae) pochodzący z afryki zachodniej. niezwykle rzadko wystepująca roślina uprawiana obecnie komercyjnie w tajlandii, na tajwanie, w ghanie i stanach zjednoczonych (floryda). nazwa zwyczajowa cudowny owoc (miracle fruit, miracle berry, sweet berry) pochodzi od niezwykłych właściwości zawartej w nim proteiny. natywnie w afryce zachodniej nazywana agbayun, taami, asaa, i ledidi. Mirakulina glikoproteina obecna w owocach richadella dulcifica (syn. synsepalum dulcificum), rośliny rosnącej natywnie w afryce zachodniej. białko posiada niezwykła zdolność do zmianu odczuwalnego smaku z kwaśnego na słodki. efekt związany jest z wpływem na receptory smaku. Zmienia smak potraw, ułatwia odchudzanie pozwalając na jedzenie słodyczy bez cukru i kalorii (również wina i drinków%). Zalecane diabetykom. Ciekawe uzupełnienie każdej diety, pozwala wytrwać w intensywnych napadach głodu cukrowego. Za granicą robi furorę, w Polsce trudno dostępne, choć jest już w sieci dużo polskich materiałów na ten temat, m.in. : https://kuchnia.wp.pl/synsepal-owoc-magiczny-6054909513020545a?ticaid=117812&amp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam duże problemy z trawieniem, a przez to trudno przejść na dietę. Problem rozwiązałam ziołami, a konkretnie herbatami Slim Herbal System. Teraz na kolejny cykl wchodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem z usuwaniem nadmiaru wody z organizmu i najlepiej na przypadłość działają zioła. Regularnie stosuję Slim Herbal System. Takich herbat ziołowych w standardowym markecie niestety nie spotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam na samym Slim Herbal System 5 kg w dwóch cyklach po 25 dni. Normalnie jadłam i nie żałowałam sobie przekąsek, oczywiście z umiarem. Smaczne herbaty. Trzeba tylko regularnie pić, zgodnie z zaleceniami, żeby wydobyć wszystkie zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×