Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość Kaaaaaaa
Witam, bardzo ciężko mi schudnąć trwale, wciąż chudnę i tyje i tak na zmianę. Nie mam pojęcia gdzie popełniam błąd. Czy Waszym zdaniem jedzenie 5 posiłków dziennie co 2,5 godziny, ćwiczenie godzinę dziennie jest dobrym pomysłem? Wytrzymuje funkcjonując w ten sposób kilka dni a następnie znów obżeram się słodyczami niezdrowym jedzeniem itp. dodatkowo próbuje rzucić palenie i z tym jest tak samo nie pale kilka dni i po tych kilku dniach się rzucam na papierosy i jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxineczkaaa
@AknaJJ Nie kapsułkuję sama, bo nie mam sprzętu. Kiedyś próbowałam jeść po prostu większe ilości chili, ale jak się możesz domyślić ciężko było, no i czasem pojawiały się jakieś niespodzianki na twarzy, a te kapsułki które kupuję to habaicyna, one mają w składzie pierzgę pszczelą, która ma wzmacniać wątrobę i chyba to robi, bo żadnych krostek nie zaobserwowałam. Generalnie zrzuciłam w miesiąc ok 5 kilogramów, więc w miarę sensownie, dzięki czemu nie obawiałam się jojo. Poza tym to ma też diałanie antynowotworowe, więc ma u mnie dodatkowy plus :D Jeśli masz jeszcze jakies pytania to pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yurkass
Mi siostra kupiła przez stronę http://regenerumvitae.pl specjalny preparat wspomagający przy odchudzaniu i jest nieźle. Raz dziennie po śniadaniu biorę i poprawia się. Szybciej metabolizm zaczął przebiegać, mniej się męczę, przesypiam noce i rano zaczęłam budzić się z większą energią niż zawsze. Na pewno ma tutaj znaczenie ostropest, który jest w preparacie i jego działanie oczyszczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Zdrową dietą i aktywnością fizyczną warto wejść w Nowy Rok. Właściwym wsparciem są również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapisałam się pół roku temu do Pracowni Dietetycznej Witamina i muszę wam powiedzieć ze to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć, sama wiele razy próbowałam różnych diet ale byłam cały czas głodna i nie widziałam żadnych efektów , dopiero teraz wiem co to odpowiednia dieta i na efekty nie musiałam długo czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym roku zgubiłam juz 1,5kg. A to dopiero początek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze za szybko nie mozna. Ostatnio poszłam do dietetyka www.twojcel.eu i mowie ze bym chciala 3 kg na tydzien a Pani mi powiedziala ze takie cuda to nie u niej. Fajnie bo wyjasnili mi wszystko co sie tylko dalo, zwazyli, zmierzyli, dostalam apke na tel i moge sama sie kontrolować. ogolnie jest to poradnia psychodietetyczna wiec pewnie stad podejscie takie ze rowniez ucza a nie tylko diety pisza takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najważniejsze w odchudzaniu są dobre nawyki czyli dobra żywność, znam bardzo fajny sklep internetowy ecoforlife24.pl z ekologicznymi produktami wysokiej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Referentka
W temacie "Odchudzamy się w 2016 r." a już 2017 r. Cały zeszły rok zabierałam się do odchudzania i nic z tego nie wyszło. Na ten rok mam postanowienie takie ogólne, że będę bardziej o siebie dbać. Byłam przed Sylwestrem u fryzjerki - zmieniłam kolor włosów, zawsze miałam ciemno brązowe a teraz mam ciemny blond przechodzące w rude. W poniedziałek byłam u kosmetyczki, zrobiłam sobie śliczne hybrydy. :-) I teraz najtrudniejsza część planu: schudnąć! W marcu mam urodziny. Bardzo chciałabym do tego czasu schudnąć 5 kg. Teraz mam jeszcze 28 lat i 77,6 kg i 168 cm wzrostu. Jestem kobietą pracującą na cały etat z dwójką dzieci (3 i 1,5 roku) i szczupłym mężem. Mój cel ostateczny - do końca roku schudnąć do 66 kg. Życzcie mi powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Referentka
Mój plan jest taki: Po pierwsze: 5 posiłków dziennie: 8.00 śniadanie 11.00 drugie śniadanie 14.00 obiad 17.00 podwieczorek 19.30 kolacja Po drugie: Zakazana lista: słodycze (batoniki, czekolada, ciastka, ciasta) ziemniaki gotowana marchewka smażone mięso lody czipsy, chrupki gazowane napoje soki z kartoników wino, drinki słodkie jogurty białe pieczywo makarony majonez parówki gorąca czekolada gotowe musli Dozwolona lista: 1 kawa (rano - z cukrem i mlekiem - nie przeżyję bez tego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioss
Dobrze się czuję odkąd regularnie biorę Regenerum Vitae. Można to w dużej paczce 500 g dostać przez stronę http://regenerumvitae.pl. Są też w internecie podróbki, które niby mają ten sam skład, tylko że tam ostropest jest gorszej jakości, podobnie zresztą jak morszczyn czy guarana. Schudłam dziesięć kilo, ale równocześnie mam więcej energii, a wiem, że często jak ludzie tracą na wadze to im się równocześnie cała warstwa psychiczna mocno potrafi rozregulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameba 222
Ja swoje odchudzanie zaczęłam od zmiany nawyków żywieniowych,wprowadziłam więcej soków świeżo wyciskanych,więcej zieleniny a całkowicie zrezygnowałam z chipsów czy słonych przekąsek jedzonych przed snem. Moim zdaniem na początek wystarczy. Żeby nasze soki były dobrze powyciskane należy stosować dobra wyciskarkę,można podejrzeć produkt https://hurom.com.pl/pol_m_Modele-wyciskarek_Hurom-H-AA-168.html i zapoznać się z opiniami na jego temat,a potem zakupić i cieszyć się smakiem i wartościami odżywczymi naszych wyciskanych soków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie to jedno a mądre odchudzanie to drugie. Jeżeli chcemy zgubić kilka kilogramów to warto wyliczyć nasze zapotrzebowanie na kalorie itd. Bez tego daleko nie zajedziemy, ponieważ odchudzanie na ślepo nie będzie ani skuteczne ani zdrowe. Najlepiej jednak przynajmniej poprosić o radę jakiegoś specjalistę. Więcej informacji można znaleźć na stronie http://piotriwacz.pl/nasze-forum-o-odchudzaniu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tu jakieś dobre duszyczki, które się odchudzały i zechcą wypełnić moją ankietę przyczyniając się tym samym do powstania mojej pracy magisterskiej na temat: "Określenie skuteczności wybranych diet redukcyjnych - przegląd literatury tematu oraz badania populacyjne." Wypełnienie ankiety zajmuje zaledwie kilka minut :) Liczę na Was :) Z góry dziękuje wszystkim co poświęcili swój czas :) https://www.ankietka.pl/ankieta/257243/okreslenie-skutecznosci-diet-redukcyjnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ w okolicy, w której mieszkam nie mogłam dostać młodego jęczmienia zamawiam, go w sklepie internetowym pod adresem www.mlodyjeczmien2000.pl Zdecydowałam się na ekstrakt w postaci kapsułek i od kiedy je zażywam czuję się lżejsza i mam wrażenie, że nie zatrzymuje się w moim organizmie woda z toksynami. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michael_ksiezyk
Witam, nie o to chodzi, aby schudnąć jedząc same warzywa, stosować diety <1000 kcal, itp itd. ! Odchudzanie powinno być przemyślane i przede wszystkim ZDROWE. Problemem większości kobiet jest BRAK MOTYWACJI do aktywności fizycznej, która poparta zbilansowaną dietą naprawdę przynosi świetne rezultaty. Przygotowujemy program pilotażowy, w którym można wziąć udział (50% taniej!). Warto chociaż zapoznać się z ofertą i ewentualnie porównać z konkurencją (której przy tej ofercie brak) :) http://www.sanatoriumkoral.ta.pl/aktywne_odchudzanie.html Pozdrawiam Michael

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego po prostu nie znajdziecie sobie dobrego dietetyka? On pokazałby Wam co należy zmienić w swojej diecie, nie trzeba jeść samych warzyw, na prawdę. Ja z dietetykiem schudłam 12 kg, czuje się jak nowo narodzona! I nie jem samych warzyw! Jem dużo smacznych rzeczy, bez których teraz nie wyobrażam sobie funkcjonowania, zmieniłam swoje nawyki i to jest super. Np. nie wyobrażam sobie teraz śniadania bez pysznej jaglanki na słodko albo pancekasów z owocami czy masłem orzechowym. Czy to wygląda na warzywa? Nie wiem jak inni dietetycy, ale pani Sylwia doprowadziła mnie do "mniejszej wagi" właśnie dzięki takim przepisom i będę jej bardzo wdzięczna zawsze za to. Jakby ktoś chciał to zachęcam do zmiany siebie i kontaktu z panią Sylwią, zobaczcie sobie jej stronę na necie Be Light-Sylwia Sobczak-Piżuch, są tam nawet przykładowe jadlospisy jakie daje swoim pacjentom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy potrzebna jest. Recepta? Często bywam w Czechach i mogę sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina_sy
Suplementy mogą być bardzo dobrą rzeczą. Ja stosuję piperine MAX: http://www.slimclick.pl/piperyna_max_odchudzanie.html Zaczęłam już kilka miesięcy temu, bo zależało mi, żeby zrzucić parę kilo na ślub siostry w grudniu :) Bardzo fajnie działa, dobrze się po niej czuję, więc jeszcze wybiorę, to co mam, żeby na wiosnę wyglądać jeszcze lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrezygnowałam całkowicie z łakoci i ograniczyłam węglowodany i w końcu waga się ustabilizowała a nawet trochę spadła ale dla mnie to wciąż za mało i za wolno. Kupiłam suplement, po przeczytaniu wielu opinii http://nplink.net/cobuVSer zdecydowałam się na afrykańskie mango http://nplink.net/Jb3msK3y po miesiącu brania i oczywiście nie wpychania w siebie świńst schudłam 8 kg :) naprawdę warto wspomagać się jakimiś suplementami bo sama wiem po sobie, że bez tego waga ani drgnie, a wspomnę, że czasu na regularne ćwiczenia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×