Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość JUSTYNA69
niffi44! W tym dniu pięknym i wspaniałym życzę ci sercem całym aby wszystko się spełniło czego pragniesz, o czym marzysz. Aby słońce ci świeciło w oczach, sercu i na twarzy. Sukcesów w życiu, ciepła w miłości a także jak najwięcej radości z wszystkich chwil twojej młodości. Życzę Ci, jak w bajce dobra wróżka by spełniły się marzenia z samego końca Twojego serduszka a torcik light???? dziś na obiadek warzywa na patelnię :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po cwiczeniach 30 min z Ewa trening dla Detocell Academy plus 600 podskokow na skakance i chwila hula-hop. Wlasnie zjadam hmmm sniadanie? kurcze o tej porze to normalni ludzie biora sie za obiad :) wiec na to moje sniadanie mam 3 male takie jak od weki kanapeczki z serkiem paprykowym ogorkiem i pomidorem, na chlebku pelnoziarnistym i wczesniej wsunelam danonka bo cos za mna chodzilo przy kawie :) milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Ja rowniez dołączam się do życzeń :) niffi dużo zdrowia , pomarańczy niech Ci mezus nago tańczy :D Moja córka po feriach ma bal przebierańców miałam jej kupić sukienkę księżniczki na allegro za 70 zl. Byłam na zakupach, patrze wisi na wystawie baluwa. jaką jej kiecke kupiłam na ciuchach za 8 zł to szczęka opada ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Mentosik szacunek dla Ciebie 30 min chodakowskiej i jeszcze skakanka ! Wow super ! Ja nie dała bym rady ... mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
10 lat niffi i spełnienia wszystkich marzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
dziewczyny czytujecie blogi? co myślicie o testach produktów przez blogerki są wiarygodne te recenzje?? wiem ze to pytanie nie na temat ale niemam kogo innego o to zapytać więc pytam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
blanka111 ja uwielbiam zakupy , a właśnie w szczególności na ciuchach, mam wtedy taki relaks, a jeszcze jak coś fajnego wypatrzę :) ja planuje w tym tygodniu zostawic maleństwo z tesciową i podskoczyć na ciuszki. nie czytam blogów wiec nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka111 moja siostra to innych sklepow niz uzywane wgl nie bierze pod uwaga a ma takie ciuchy ze nie jedna jej pozazdroscic moze, naprawde :) ja osobiscie nie umiem tam kupowac Smertfetkaznadwaga sprawa z blogerkami wyglada tak,ze jedne sa rzeczywiscie szczere i powiedza jaki dany produkt jest na prawde. Potrafia go fajnie zareklamowac jezeli jest ok ale i zjada jak jest z nim cos nie tak. Ale niestety sa i tez takie ktore maja zysk z dobrej reklamy i bd nam wciskac bubel bo one na tym skorzystaja. Najlepiej to jest miec jakies tam konkretne blogerki, ktore sie stale czyta i wiesz jakie sa,taka moja opinia. Sama mam dwie ulubione i chetnie slucham ich rad bo wiem ze sa szczere i ich recenzja jest zgodna z prawda. Nie leja wody tak po prostu tylko rb cos dla sb i wkladaja w to cala siebie. Taka tam moja opinia :) mam nadzieje ze pomoglam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
ja uwielbiam lumpexy, tylko żeby znaleźć coś fajnego trzeba miec czas... którego ja nie mam,ale i tak mam jeden ulubiony lump w którym opkupuje moje maluchy,wydam 50 zł a wychodzę z wielką torbą fajnych markowych ciuchów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
HEJ! wlasnie zjadłam rybe po grecku z ww przepisu, super! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale temat się rozwinął podczas mojej nieobcecnosci :P Najlepszego kochana ;* Ja się czuje okropnie! ;( okresu dostałam i jest słabo :/ No dieta oczywiście w 100% nie naruszona, ale to przecież dopiero 4 dni :P I ani jednego grzechu hihi ^^ W lodówce już sb tężeje serniczek na zimno.. Tym razem "mase" podzieliłam na dwie mieseczki i do jednej dodałam aromat waniliowy a do drugiej 2 torebki owocowej herbatki, zaparzone w małej ilości wody... Miejmy nadzieję, że ta mała ilość wody nie sprawi że serniczek mi nie zgęstnieje :P No trzymajcie się kochane ^^ Ja narazie się nie wazylam bo uwuważam, że to jeszcze za wszesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, wczoraj sobie pourodzinowalam ale dzisiaj już zabieram się za siebie. Dziękuję wszystkim za życzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta dieta po co wszędzie to wklejasz? Dziewczyna moim zdaniem mówi o rzeczach, które są oczywiste i myślę, że wszystkim znane. Ta jej jadłospis jest zdrowy ale także oczywisty.. Każdy mógłby wymyśleć dokładnie taki sam. Nie ma w nim szału :/ może to są tylko moje odczucia, ale mnie osobiście to nie zachwyciło... A wy dziewczyny co o tym powiecie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
mentosik dzięki za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alex83
czesc Wam! na poczatku troche o mnie - waze 68kg przy 174 cm wzrostu i chce dojsc do 59kg do polowy kwietnia. Chce polaczyc diete (zdrowa diete) i cwiczenia (mel b, bieznia i Tiffany boczki). Bede Was zanudzala co jakis czas moimi wzlotami i upadkami..(jakze bym chciala tylko wzlotami!! :)) i wierze ze bedziecie moja motywacja na te chwile kiedy bede miala ochote na jakis "grzeszek" (oczywiscie kulinarny ;)) Bede wieczorkiem pisala ile cwiczylam i mniej wiecej co jadlam ale jak na razie moj jadlospis przygotowalam mniej wiecej tak: 5 posilkow (sniadanie owsianka + owoce, 2 sniadanie - ciastko owsiane lub jogurt z platkami, obiad - ryba z kasza, raz lub 2 razy w tygodniu mieso, podwieczorek - owoc, kolacja - serek wiejski do tego cwiczenia min 5 razy w tygodniu. pozdrawiam Was wszystkie i zycze wytrwalosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Alex83 zycze zeby byly tylko wzloty bez wpadek.Zreszta Wszystkim Wam tego zycze :) u mnie wczoraj pieknie poszlo, nawet cukierki na stole mnie nie skusily. Dzis narazie zjadlam malego danonka jak wrocilam z pracy. Bardzo chcialam dzis pocwiczyc ale udalo mi sie tylko 12 min z Ewa bo moje miesnie swiruja po wczorajszym :) aczkolwiek w pracy sie ugonilam po schodach przez 1h wiec moze jakos wplynie to na moje cialko :) a tak powaznie moze sie zbiore wieczorem na basen aczkolwiek dzis jestem tak padnieta ze szok. Teraz sb popijam kawke z mlekiem kokosowym i planuje jakies sniadanie. W sumie nwm co dla sb na obiad zrobie bo mojemu rb kluseczki kopytka a sb to nwm jeszcze. Mam w lodowce jakas surowke z wczoraj wiec moze zjem z ryba. No nwm jakas taka dzis padnieta jestem i nic mi sie nie chce. A u Was jak tam dietka i cwiczonka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
PODSUMOWANIE WCZORAJSZEGO WAŻENIA nick..........wiek.......wzrost......waga przed....waga obecna.....cel fredka32........32........160..........68........65,4.... ........? nowaastara....35........163.........67........65,5....... .....58 justyna69.......32........163..........69........66,2.... .......59 niffi34.............34........170..........73,8......72,1 ..........64 blanka111......30.........167.........70,3......68..... ....58

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Kurcze nie moge dalej wkleic bo mi cały czas wyskakuje ze SPAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
meentosik......24..........161........61,5.......60,7.........52 grubamm.........28........181........97,3.........96..........77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Przepraszam że wszystkich nie umieściłam ale ciągle mi wyskakuje ze to spam i juz nie mam siły :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
cześć dziewczyny, ja juz po obiadku (dziś ryba) Dzisiaj z córeczkami udałyśmy się w miasto po strój na karnawal w szkole, i dlatego nie zaglądałam rano:) Oczywiście żal mi było nie wstąpić na ciuszki, znalazłam dla mniejszej córeczki zaje....sty kombinezon na lato. Jest czaderski! dodatkowo 2 pary getrów i pajacyk, a i jeszcze takie słodziutkie różowe bolerko a za wszystko zapłaciłam 8,50 zł. Z innej beczki: dziewczynki które maja dzieciaczkimam do was pytanko. Moj Tośka 27 skończy 4 mc a jeszcze nie wyciąga łapek po zabawki, wszedzie pisza ze dzieci w jej wieku powinny same chwycić zabaweczke, ja nie pamiętam jak było ze starszą. A jakie macie doświadczenia ze swoimi pociechami? pamiętacie jak to z nimi było? (Tośka urodziła się jako wcześniak w 34 tc moze powinnam patrzec na jej rozwój -1,5mc? w sumie to nigdy nie zapytałam o to pediatry, ale w czwartek idziemy na szczepienie więc zapytam) zebyście nie pomyślały ze jestem jakaś stuknięta :) z tym chwytaniem to tak luźno :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
hej! niffi dziękujemy za zrobienie tabelki :) u mnie wczoraj też super,zrobiłem sobie dzień pokutny białkowo warzywny i waga powróciła na 94,3 ;) mam nadzieje ze w poniedziałek bedzie 93. alex83 Twoja dieta wygląda bardzo fajnie i zdrowo,mysle ze osiągniesz swój cel:) do linków nie zajrzałam bo czasu nie mam :) u mnie dzis do jedzenia: ś: kawa z mlekiem i 1 łyż.cukru, troche kefiru, ś2: chińszczyzna o: spaghetti z makaronem z cukini,kawa jw p: kawałek piersi z indyka z mozarellą i pieczarkami k: pół kefiru robico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
justyna69 oczywiście,że musisz patrzeć na Tosię wg wieku korygowanego,czyli tak jakby teraz miała 2,5miesiąca,nie przejmuj sie mysle ze do miesiąca czasu zacznie chwytać, mój młodszy syn ma teraz równo 3 miesiące (urodzony w 42tc ;) i chwyta w rączki, nie umie jeszcze tak długo trzymać i sprawnie obracać ale już do łapki bierze i do buziaka pcha ;P a karmisz piersią? czy mała nie chciała ssać,bo wiem ze wczesniaki maja z tym czasami problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladalam filmy tej dziewczyny. fakt wszystko jasne, przepisy tez.tez tak ogolnie robie, bardzo dobrze sie czuje :) mysle ze troche racji ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Boziu Boziu ile tu reklam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×