Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość niffi34
Dziewczyny która się nie włamała to jutro niech zda relacje z wagi :-) Ja się cudów nie spodziewam ale się nie poddaje. Dzisiaj planujemy kolejny wypad na lodowisko, myślę że można to zaliczyć na poczet niedzielnych ćwiczeń :-) Rozglądam się też za rolkami na wiosnę dla mnie i dla córki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
hejo! ja sie nie wyłamuje mimio ze w tym tygodniu dałam d**y po całości to nic nie jest stracone ;) ###nowa a stara ale sie uśmiałam jak przeczytałam o Twoim mężu i pomyłkach przy dzieciach ;P he he w takim razie Ty bedziesz moim wsparciem w tym cukrowym detoksie ;) jesli chodzi o moje wychodzenie z domu to młodszego syna (3,5 mca) póki co zostawiłam na max dwie godziny jak musiałam jakies sprawy pozałatwiać, a tak to go ciągam ze sobą, starszy to już nawet 2 razy u babci na noc został ;) ###niffi zazdroszcze lodowiska ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
U mnie dziś piękna pogoda. Jadę do teściów na drugie danie ale sama go zrobię. Później spacer po wąwozach a potem kiełbasa z ogniska. Trochę wieje ale co tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Dziewczyny lodowisko daje niezły wycisk. Wszystko mnie boli. To albo zakwasy albo już starość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Niffi to "już sks". Ja to nieraz się czuje jakbym miała X lat. Dobra spowiadam się. Nie jest dobrze. Wiek 32 Wzrost 160 Waga startowa 68 Waga obecna 66,1 Cel 62-60 Szału nie ma. Było lepiej. A wy jak dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
Witam dziewczynki, no ten tydzień to jakaś porazka mimo basenu, ćwiczeń +1 kg, nie wiem czy to przez @, czy przez te trzy paczki i podjadanie czekoladek przed @. Jedno jest pewne waga mi się nie zepsuła! :) Ale tak czułam że ten tydzień do d**y. Trudno! Nie poddaję się i walczę z tymi zbednymi kilogramami. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
początek diety: 12,01,16 waga startowa: 69 wzrost:163 wiek:32 waga obecnie: 65,5 kg utrata 3,5 kg (przez ten tydzień + 1kg):(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
UUUU widze ze ostatki wszystkim nam bardzo pomogły ;P heh u mnie tak: wiek: 28 waga start: 97,3 kg waga akt: 95,1 waga docelowa: 77 kg wzrost: 181 cm czyli u mnie też wzrost +1,4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hej mamuśki u mnie: wiek 35 lat wzrost 163cm waga startowa 67 kg waga aktualna 65,5 kg spadek od początku dietkowania: -1,5kg (w ost. tygodniu -0,5kg) wreszcie jakiś ******* minus u mnie! :) bo styczeń to przepierdzieliłam równo... luty krótki ale może będzie lepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
nie wiem co mi kafe wygwiazdkowało, żadnego brzydkiego słowa nie użyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
witajcie dziewczyny jak u was po weekendzie musze się wam pochwalić byłam dzisiaj na ważeniu u D i jest kilo mniej - ale się ciesze już dawno nei było takiego wyniku moze jednak te tabletki zadziałąją eh jak by to było fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Witam wszystkie ;) Ja dzisiaj skapitulowałam z ważeniem bo ostatnie dwa tygodnie to pożal się Boże ;( i paczki w tłusty czwartek były ...i piwko w weekend ..i karczek z piekarnika z frytusiami ...i tort urodzinowy teściowej ... więcej grzechów nie pamiętam ;) natomiast od dzisiaj to już na całego bez żadnych grzechów .Mam w planie poćwiczyć trochę wieczorkiem więc zobaczymy co z tego wyjdzie ;) jak Bozie kocham nie mam pojęcia skąd niektóre kobiety mają w sobie tyle samozaparcia ??? Podziwiam te dla których ćwiczenia to czysta przyjemność bo dla mnie sama myśl o nich powoduje zakwasy ;) no ale może jak już się zacznie to to w nawyk wchodzi ??/ na razie życzę wam dużo chudego .... i niech ten tydzień będzie dobry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja tez walczyłam z kilogramami, ale spróbowałam suplementu leku Adi pex i pomogło 16 kilo w 3 miesiące, kilogramy nie wróciły. Jestem zadowolona nie musze się martwić że wyglądam jak wieloryb. Piszcie udziele informacji dag.2508@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :) Generalnie przez weekend nie zagladam na kafe bo praca i wgl ale dzis juz jestem na biezaco z wszystkim. Ja mimo ciezkiego tyg tzn faworki, jakies ciastka,chipsy nawet piwko i zeberka z piekarnika i wgl wiele przyjemnosci to jakies 0.20 dag mniej. moze i malo ale mnie cieszy kazdy spadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meentosik: 24 lata Wzrost: 161 Waga startowa: 61.5 (15.01.2016) Waga aktualna: 60.5 Spadek od poczatku: 1kg Waga docelowa :52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Witam w świecie plusów i minusów. Ważne żeby te plusy nie przesłoniły nam minusów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
wiek 34lata wzrost 170cm waga startowa 73,8kg waga aktualna 72,5kg spadek od początku roku -1,3kg (ten tydzień +0,6kg) Podejrzany winowajca: tłusty czwartek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
...........zaliczyłam ponidzialkowe ćwiczenia ...30 minut z Jillian ;)padam na twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Pozumbowane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki wpadam na szybko. u mnie spadek ok 0,5kg ale nie wiem dokladnie bo wazylam sie na wadze towarowej w ubraniu i butach, niestety moja sie stukla :/ co do tlustego czwartku ja paczkow nie jadlam dzis skusilam sie na 1,5 kawalka pizzy duzej jutro odpokotuje :) x czy ktoras z was przedluzala wlosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
malami 28- ja przedłużałam 4 razy ;) napisz co Cię interesuje postaram się odpowiedzieć ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia doslownie wszystko. Jutro ide pierwszy raz w zyciu przedluzac wlosy. Wiem ze metoda jest laserowa trwa 3godz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
malami- laserem nie miałam bo nie trafiłam na salon który to wykonuje ;( natomiast miałam pierwszy raz na zgrzewach -było to 8 lat temu - włoski były syntetyczne - nosiłam 8 miesięcy -z uwagi na fakt ze był to syntetyki nie mogłam prostować ani kręcic - długość do pasa ;) następnym razem też syntetyki ta sama metoda - ostatnio miałam przedłużone na wakacje 2015 - metoda kanapkowa - włosy naturalne - z tych byłam zadowolona najbardziej - bez porównania - były jak moje naturalne .Dla mnie ta metoda była najlepsza bo swoje włosy mam strasznie cienkie a przy tej metodzie nie było widać łączenia - koszt 1 200 zł - nosiłam pół roku- teraz musiałam zdjąć aby moje naturalne odpoczęły trochę .Napisz proszę jak przedłużysz czy jest fajny efekt - czy nie widać - jaka długość ??/i czy naturalne ??jakie masz swoje włosy i na czym to polega ten laser .Może sama się skuszę na laser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
Hej, wczorajszy dzień zaliczam do udanych pod katem diety, dziś też dobrze zaczęłam...rano 2 parówki i wasa ateraz serek z 3 łyzeczkami dżemu brzoskwinowego. Na basenik idę dopiero w środę ze względu na @. Ja nigdy nie miałam przedłużanych włosów, chyba ze względu na to ile kosztuje taki zabieg :). Dlatego też cały czas zapuszczam, uwielbiam mieć długie włosy...tak za łopatki...teraz jednak bardzo mi wypadają, efekt uboczny znieczulenia zewnątrz-oponowego przy cesarce. Po woli zaczynają odrastać i nad czołem zaczynają pojawiać się takie czarne igiełki sterczące do góry, a przy moich farbowanych bląd włosach widać je jeszcze bardziej. x U nas dziś piękniy dzień prawie 12 st, z tym że wiatr łeb chce urwać! Ale pewnie ze spaceru nie zrezygnujemy. x Buziaki pa, pa laseczki, trzymajcie się light! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza liza09
Hejka, moge dolczyc? Od dzis zaczelam dietke po raz enty ;) ale mam nadzieje, ze ostatni. Jutro sie zwaze bo dzis wylecialo z glowy, ale u mmie to bedzie duzy balast do zrzucenia, niestety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
witajcie dziewczyny dzisiaj w ramach odchudzania i powitanie wiosny wybrałam się na długi spacer - heh pogoda piękna mam nadzieję ze tak już zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hej babeczki nie miałam włosów przedłużanych, ale połowę swoich chętnie oddam, mam az za duzo- za gęste :) MALAMII tez jestem ciekawa efektów na włosach, szczeg. że to metoda laserowa x JUSTYNA- po ciązy wypadaja włosy bardzo a cc pewnie sie dodatkowo do tego przyczynia. Mnie wyszło wszystko juz co miało wyjść (zresztą w ciąży też mi leciały bardzo) a teraz już jest spokój. x u nas tez cieplutko ale nie odważyłam sie wziąć dziś małych na spacer bo wieje jak cholera. Wczoraj za to zrobiłam z nimi 4 km. Zrobiłabym więcej ale uzbdurałam sobie że nie wyłączył mi się czajnik... (elektryczny!) Mądra??? x dawno BLANKA tu nie wpadała, a co z resztą dziewczyn??? x ELIZA dołączaj, ale tu jest reżim, wiesz ;) hehe napisz coś więcej o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki ja dzis zawalilam i jutro lepiej nie bedzie. Rano latalam szukac fotografa zeby zrobic zdjecia do paszportu i na sniadanie byl mc donald. Pol h temu zjadlam 2dniadanie ... jutro jade do ambasady potem na wloski i caly dzien w drodze ;/ X Co do wlosow Wiem ze sa to wlosy dziewicze polskie,najczesciej scinane dzieciom po komuni. Odcien dobrany do moich. Metoda laserowa ponoc najlepsza i najdluzej sie wlosy po niej trzymaja. Koszt 160£. Szkoda mi troche kasy ale raz w zyciu zaszaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Witam się z samego rana ;) U mnie wszystko zgodnie z planem od poniedziałku ćwiczę sumiennie - słoneczko wyszło i perspektywa zbliżającej się wiosny a potem lata gdzie trzeba wskoczyć w spodenki bardzo mnie zmotywowały - udało mi się zrobić MelB , uda, Jillian Morgan level 2- i mam zakwasy jak diabli ale też dużo satysfakcji .Również dieta u mnie na całego i nie ma zmiłuj się - samo się nie zrobi ;) życzę wszystkim miłego dnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×