Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość Aw7777
To witam i ja 156, 33 lata , 63 kg w sylwestra dieta z chodzkowska 1500 kl. Obecnie 60,5 . Kremy , wibracje na brzuch , rabata , Zumba w domu , matka dwulatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
Witam wszystkie nowe dziewczyny...i oczywiście starą ekipę :) z kafe Jeśli chodzi o dietę to ok a ćwiczenia w dalszym ciągu dają wiele do życzenia. Blanka ja ćwiczyłam kiedyś z P. Chodakowską ale po rozgrzewce byłam tak wykończona.....:) jaja nie?!!! Mi dużo dała 6 weidera na you tube są filmiki.Jednak coś zawsze stoi mi na przeszkodzie:) Nesia pisze że po czerwonej herbacie może lepiej się zebrać, dziś też ją wypije :) Nowa a stara super ze udało Ci sie poukładać tabelkę .Nowe dziewczyny niech się dopiszą. smerfetkaznadwagą nie ma się czego bać, nie ty pierwsza nie ostatnia.......tam jest naprawdę fachowa pomoc......i też wsparcie profesjonalne....prawie takie jak unas na kafe....no żarcik oczywiście :) :). U mnie sprawdza się 5 posiłkow co 3 godziny wczoraj zjadłam: śniadanie: płatki (biedronkowe takie z kawałkami suszonych truskawek, brzoskwiń, kilka płatków w opakowaniu polanych jest białą czekoladą) z mlekiem 0,5 % 2 śniadanie: serek wiejski do tego wkrojona 1/4 żółtej papryki i cały pomidor + 3 plasterki wędliny z indyka obiad: gotowana pierś z kurczaka z mizerią light (ogórek zielony z jogurtem naturalnym) kolacja: płatki z mlekiem takie jak na śniadanie. pominęłam wczoraj podwieczorek bo była u mnie znajoma i się zagadałysmy. buziole idę na śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć dziewczyny :) ja już po śniadaniu pije kawę :) za oknem mrozno i biało nic się nie chcę ! Ale trzeba się rozkręcić ... Mentosik moje mięśnie to jakieś flaki ;) staram się zawsze robić tak jak Ewka ale nie zawsze wychodzi . Najważniejsze że chęci są i coś robimy że swoim ciałem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, ja już też po śniadaniu. Dzisiaj dzień bez ćwiczeń to sobie trochę odpocznę wieczorem :-) Zazdroszczę tym co sobie teraz w domku siedzą. U mnie wiecznie mało czasu na wszystko :-( Marzy mi się urlopik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hej laski! ja przy zielonej herbatce bo mi dzieciory śpią, po sniadaniu tez już :) x niffi a ja bym już do pracy poszła ;) czasem, może nie codziennie ale oderwałabym się od tej rutyny... miłego wtorku! grzecznie tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Witam kobietki ;) i mamy już wtoreczek ;) aleten czas zasuwa i zastanawiam się czy tylko mi czy wam też dopiero rano a za chwilę wieczór normalnie szaleństwo ;(( ja już też po śniadaniu - standardowo owsianka z suszonymi śliwkami +1/2 gruszki - na drugie mam pół kostki białego sera i oby do obiadu .Ten tydzień ciężko się u mnie zapowiada - dziś urodziny mojego taty - imprezka - we czwartek dzień babci - impreza - w piątek dzień dziadka -i zgadnijcie co ?-impreza .A jak powszechnie wiadomo -IMPREZA = JEDZENIE + ALKOHOL ;) O matko boska dodaj mi siły ..:))) buziaki -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
dzięki niffi już zabieram się do czytania - niestety po niemiecku nic a nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka2000
Hej. nowa a stara :) nie boj sie :) hehe... mi tylko chodzi o to zeby posluchac dziewczyny na youtubie :) nic wiecej...a swoja droga ja tez tak zaczelam robic, sniadanko o 8:30 i nawet pozwole sobie na bulke z dzemem albo miodem...aaaa na czczo proponuje szklanke cieplej wody z cytryna i lyzka miodu..oczyszcza organizm...na drugie sniadanko znowu kanapka..i tak jem co 3 godziny :) powiem Wam ze czuje sie swietnie :) wczoraj bylam na silowni... i tak staram sie tego pilnowac :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, dzisiaj luzniejszy dzień w robocie to patrzę czy jesteście grzeczne ;-) Nowa a Stara ja to tak tylko sobie żartuje, Lubie swoją pracę i jak byłam na macierzyńskim to już też po pół roku chciałam coś zacząć robić innego niż pieluchy, sprzątanie i obiadki :-) Teraz jednak widzę ze praca na pełen etat, dom,dziecko które od czasu do czasu choruje to jednak sporo i często jestem strasznie zmęczona. Kiedyś ćwiczyłam regularnie a teraz to się muszę zmusić żeby coś zrobić. Dlatego musicie mnie wspierać i jak się lenie to mi dajcie kopniaka w dupke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
hmm ciekawie to wygląda ale tak kolacja bez chlebka i sam ser hmm no ale może warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Smerfetka ja cie nie zmuszam, każdy musi dobrać coś co mu spisuje. Na mnie to działa dobrze bo nie jestem głodna ani niczego sobie nie odmawiam, a jednak waga powoli sobie spada. Mi też ciężko było wieczorem bez węglowodanów ale się przyzwyczaiłam. Teraz kanapki z serem i szynka jem jako taki powiedzmy lunch w pracy. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
miało być: co mu spasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co sadzicie o slimcea ? warto dodać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
elka2000 pijam wodę z cytryną od lat ale bez miodu. Nie lubię słodzonych kaw, herbat, napojów. Polecam wszystkim wode z cytryna na czczo, naprawdę jest super! x niffi- niby bym chciała odetchnąć od rutyny ale jak wróce do pracy to wiem że łatwo nie będzie i jeszcze zatęsknie do tych pieluch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki witam sie z kawka zajrzalam wczesniej ale wszystkie pisaly ze juz po sniadanku to ja tez je zrobilam u mnie dzis bulka pelnziarnista z salata wedlinka ogorkiem i mozzarella. na drugie salatka z kurczakiem a dalej nie wiem co. W mojej przygodzie ze zgubieniem dowodu pojawil sie cien nadzieji ze wizyta bedzie w szybkim tempie o ile siostrze uda sie zalatwic od mojego lekarza zawiadczenie ze w lutym musze byc w pl x ella zazdroszcze tej silowni z checia tez bym poszla ale niestety brak czasu x smerfetka z nadwaga twoja waga idzie po malu bo spozywasz za malo bialka . przy twoim wzroscie wadze i wieku +- powinnac jesc 100-118g bialka a dziennie spozywac ok 1700-1800kcal. z twojego wczorajszego jadlospisu wynika ze zjadlas ok 60g bialka (na oko) jest to o polowe za malo jesli obetniesz teraz kcal za duzo i nie bedziesz spozywac odpowiedniej ilosci bialka i za malo jesc to popalisz miesnie. w dalszym odchudzaniu ilosc spozywanych kcal bedzie malec a ty nie bedziesz miala z czego ich uciac :) mam nadzieje ze pisze zrozumiale bo za bardzo nie umiem wytlumaczyc jak znajde jakis artykul o tym to podrzuce linka do pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez melduje sie juz po sniadanku tj jajecznica na cebulce i drobince masla do tego ogorek w plastry i 2 wafle ryzowe, wypilam tez herbatke czerwona razy 2. W planach na obiad mam nalesniki z kurczakkiem, pieczarkami i papryka. Wczoraj to nawet moj TZ stwierdzil ze mozna jesc bez tluszczu calkiem smacznie. Bo naprawde nie chce mi sie gotowac dwoch roznych obiadow. A najlepsze jest to ze jak ja zaczelam sie odchudzac to moj TZ postanowil ze uczy sie piec ciasta. I badz tu madry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mentosik ja tez w domu jak jestem nie gotuje dwoch obiadow. moj zaczal sie teraz odchudzac wiec jest ok ale wczesniej albo gotowalam dwa obiady albo sobie odkladalam a im robilam tlustszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
No ja już po obiedzie . Dziś była wolowina duszona z ryżem i zupa pomidorowa . Ja tez gotuję jeden obiad, tylko jem mniej niż zazwyczaj przed dietą. Nie chcę się odzwyczaic od normalnego jedzenia bo to też bez sensu. Byliśmy dziś z dzieciakami na sankach ale miały zabawę ! No a ledwo co weszliśmy do domu a córka już kicha . Eh sezon na przeziębienia trwa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Mentosik - podaj przepis na naleśniki z kurczakiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Jeszcze 22 minuty i do domu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz Wam pisze. Nalesniki rb tradycyjne tylko pieke beztluszczowo do ciasta z reguly dodaje jakies ziola prowansalskie czy jakie tam mam. Kurczak sb kroje w mala kostke ,posypie jakas przyprawa do kurczaka i rb na beztluszczowej , do tego podsmazam sb pieczarki cebulke i papryke czerwona. Wkladam to w nalesnik i zwijam i na chcwilke do piekarnika i dla mnie jest bardzo dobre. Mojemu to jeszcze posypuje serem zeby mial cos od zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
super mentosik, ja tak lubie tortille robić :) nie wpadłam że przeciez nalesnik też placek ;) do tego z ziołami, super na pewno zrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
malami chyba faktycznie masz racje ze coś jest zle w tej diecie która przesłała niffi tez jest wiecej mięsa niż to co jem sprobuje tak jak mówicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie teraz wyrabiam ciasto na naleśniki w blenderze ;p takie o wysokoobrotowym http://terapiasokami.pl/blender-counter-intelligence-premium zresztą wszystko w sumie w nim robię koktajle też i zupy ;) a na początek odchudzania wam polecam się trochę pooczyszczać z toksyn to od raZU ZACZNIECIE z czystym kontem i szybciej zrzucicie i łatwiej utrzymacie wagę ;) http://terapiasokami.pl/zdrowy-start-detoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Blanka - to ty wolne dzisiaj miałaś ??? Mentosik dziekuję za przepis na pewno wypróbuję. Malami to Ty tak sam siedzisz za granica czy z całą rodzinka ?? ja też już po obiedzie - teraz popijam czerwoną herbatkę a potem do tatusia na urodzinki ;)))napiszcie czy dziś ćwiczycie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Ja kochana nesiu 2 tygodnie mam wolnego :) wysprzątałam cały dom , byliśmy w parku i nawet piekliśmy z dziećmi muffiny :) taka czasowa dziś jestem , ale nijak na ćwiczenia dziś się zmusić się nie mogę :) Dziś odpoczywam kupiłam nową książkę i będę czytać :) o ile dzieciaki mi pozwolą ;) Baw się dobrze nesia ale nie za dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
hej, właśnie zjadłam 2 jogurty naturalne na kolacyje więc dzień zakończyłam z jedzonkiem. Może kieliszek czerwonego domowego winka wytargam od mężusia, bo mi NESIA narobia smaka na imprezkę...no ty kochana to się pobawisz w tym tygodniu :) BLANKA widzę że złapałaś wiatr w żagle, sprzątanko, spacer, a muffiny?????? dla dzieciaczków oczywiście :) powiem Ci, że u mnie też starsza córeczka kicha, kaszle jakieś przeziębienie ją dopadło a od poniedziałku mamy ferie i nici z saneczek. malami28 to masz kompana pewnie jest łatwiej bo nic nie kusi, fajnie. Ja też dziś na spacerku z maluchem byłam az dwa razy, rano spacer tak jak każdego dnia, a potem troche przymusowy bo mi maleństwo tak płakało a jak jesteśmy na spacerku to śpi...chyba jej idą ząbki bo prawie całą rączkę pcha do buzi...już się nie mogę doczekać wiosny, spacerów...wtedy to narobię kilometrów. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×