Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość JUSTYNA69
Cześć! Ale dzis się ucieszyłam gdy na wadze pojawiły się tak dawno nie widziane liczby!!!! jupi ja jej!!! :) początek diety: 12,01,16 waga startowa: 69 wzrost:163 wiek:32 waga obecnie: 64,5 kg utrata 4,5 kg (ale przez ten tydzień tylko 1,7 kg) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
hej! u mnie weekend ogólnie do d**y przez te imieniny,a na wadze : wzrost: 181 waga start: 97,3 waga teraz: 93,7 spadek w mcu styczniu 3,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
grubam no super!!. gratuluje ja nie wykasowałam wpisu i zamiast "ale w tym tyg tylko 1,7" powinno być" a w tym tygodniu aż 1,7"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
wiek 34lata wzrost 170cm waga startowa 73,8kg waga aktualna 71,9kg spadek od początku roku -1,9kg Mimo tego że zeszły tydzień uważam za zmarnowany pod kątem odchudzania to jednak mini kroczek do przodu jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Dziewczyny nowy miesiąc i nowa motywacja. Dzisiaj idealny moment do nowego startu (nowy miesiąc i nowy tydzień :-) )Nie poddajemy się. Gratuluję spadków wagi i czekam z niecierpliwością na kolejne wpisy. Justyna ty to widzę szalejesz z tymi kilogramami :-) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hej laski GRATULACJE dla wytrwałych co im dalej waga spada :D u mnie ostatni raz taka maniana, od dziś już będzie znaczna poprawa ;) a do teraz: wiek 35 lat wzrost 163cm waga startowa 67 kg waga aktualna 66 kg spadek od początku dietkowania -1kg (ale po tym tygodniu +0,5kg :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Nowa a Stara jak masz możliwość sobie skorzystać z trampolin to ja polecam. Super sprawa i kalorie się pali, z tym ze są też przeciwwskazania więc trzeba się z tym zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
No i ja się spowiadam Wzrost 160 Wiek 32 Waga startowa 68 Waga obecna 65,8 Cel 60 Spadek ogólnie w styczniu 2,2 kg, było lepiej ale w tym tygodniu sobie odpuściłam i widać na wadze. Od dziś ćwiczę i nie ma zmiłuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny,można dołączyć do Waszej grupy?Nowy miesiąc-nowe wyzwanie i możliwości.Parę kilogramów muszę zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
nie odzywałam się przez weekend -przez brak czasu - miała gości - ledwo przetrwałam ten nalot kochanej rodzinki nawet udało się utrzymac w ryzach dietę zrobiłam roladki z indyka z pieczarkami i do tego sos na jogurcie 0 nikt sie nie zorientował ze to dietetyczne jedzenie hehe justynka dietetyczka nie powiedziała nic konkretnego - mówiła ze czasem tak bywa i ze mam cukier w górnej granicy normy i ze to przez to heh sama niewiem m- w sumie jak by to chudnięcie było takie łatwe to by grubasów nie było eh zdecydowała ze spróbuje tych suple - chba daltego ze D nie naciskała i ie krzyczała na 2 wizycie ze ich nie kupiłam - now iwęc dzisiaj rano kupiłam i zobaczymy co bedzie wydałam nie mało kasy ale to ma mi na miesiąc wystarczyć więc zobaczymy zebym tylko późnije nie żałowała ale musze przyznac ze nie znalazłam zednych negatywnych opinii same dobre wiec wierze ze te suple pomogą zwłaszcza ze farmacutka tez mówiła ze dobre to jakaś nowość ma być u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki impreza jak sie zaczela w srode tak skonczylo sie wczoraj :/ nie wiem jak stoje z waga bo jej chwilowo nie mam xx udalo i sie zalatwic wizyte w konsulcie na 10.02 a 18.02 odbiore paszport. x nie odpisze wam bo jeszcze nie nadrobilam :( przeczytalam tylko ostatni wpis x smerfetko a nie lepiej bylo zasiegnac porady innego dietetyka?? ja chcialam z korzystac z porady poradni chorob metabolicznych,lekarz z dlugoletnim stazem kazal mi jesc 1100kcal i cwiczyc. babsztyl powiedzial ze bede chudla 1-2 kg mesiecznie. myslalam ze padne tam ze smiechu. nie kazdy dietetyk jest dobry niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Dobry wieczór ; waga startowa 57 kg waga dzisiaj 57,5 kg cel 50 kg wiek 32 wzrost 160 spadek +0,5 kg ( czyli wzrost ) Na koniec tygodnia będzie 54 /55 kg a przez weekend +3 kg w górę tak to ze mną jest - no dobrze było :) od dzisiaj znów zaczynam - w dniu dzisiejszym dieta 100% ale nie było ćwiczeń bo pierwszy dzień @ ;( jutro postaram się poćwiczyć . Gratulacje spadków na wadze kobietki .Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesia a moze to wcale nie plus z jedzenia tylko poprostu na @ woda ci sie zatrzymala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka chudziaszki, nie jest ważne czy plusy czy minusy na wadze i tak walczymy dalej. Ja dzisiaj byłam na zumbie a wczoraj na łyżwach. Wszystko mnie boli ale człowiek zadowolony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
malami mi ta dietetyczkę polecila moja kientka która schudła u niej 20 kg i naprawe widać mega róznice - robila wrazenie profesjonalnej - wywsłałą mnie tez na badania i do endokrynologa - w zasdzie jestem zdrowa tarczyc a ok tylko cukier trochę podwyższony i próby wątrobowe wyszły mi na granicy heh sama nie wiem dzisiaj biore drugi dzięn suple nie czuje wiekszej różnicy zabaczymy po pierwszym tygodniu co bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
Cześć dziewczyny! Mam juz zamówiony karnet na basenik, idziemy ze znajomą jutro i w piatek, bo okazało sie że za 99 zł jest sporo minut a trzeba wykorzystać w ciągu m-ca więc aqua aerobik 2x w tygodniu! :) smerfetkaznadwagą ja mam wrażenie ze twój organizm jeszcze się "nie przestawił na tryb spalania". Trzymam kciuki za Ciebie oraz za wszystkie dziewczyny oczywiście! :) nick............. wiek... wzrost..waga p.....waga p....cel fredka32.........32.......160.........68...........65,8...........? nowaastara....35.......163.........67...........66...........58 justyna69.......32........163.........69...........64,5............59 niffi34.............34........170.........73,8........71,9 ...........64 blanka111......30........167.........70,3........68...............58 meentosik......24........161.........61,5........60,7............52 grubamm.......28........181.........97,3........93,7............77 nesia100.........32........160.........58...........57,5..............? x x podsumowałam Nas :) Ide się walnąć na 20 min bo mała zasnęła, a ja chodzę jak zombi :( Nocne wstawanie dało się ostatnio we znaki! Coś się jej poprzestawiało......fakt ze chdzi spac o 19 lub20 ale przesypiała do 4.00 a teraz buzi się po trzy razy ! Ps. odzywajcie się drogie panie, bo nudno jak nie dajecie znaku życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Pięknie to zestawione. Zmobilizowałam się do ćwiczeń, ale mam męża w domu i głupio mi było tak przy nim ćwiczyć wiec trochę krótko. Po południu wezmę jeszcze skakankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka ja dzis z rana trening zaliczylam :D z dietka narazie ok za niedlugo bede jesc 2 sniadanko x smerfetka do endo idziesz prywatnie czy na fundusz? moze masz zaburzenia hormonalne do tego podwyzszony cukier i dlatego waga nie spada :/ poszperaj w necie cos n ten temat moze znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki, patrzcie co mam. Bratowa mi poleciła. Testowanie za darmo, właśnie dostałam emaila o tym, że załapałam się na kampanię testowania jogurtów, przyjdzie do mnie cały karton, nie wiem kto to zje :D Ale dietetyczne jest :P Też możecie spróbować: https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/ share-registration/672057f7976a889f87b90709c4cde7ae Wystarczy się zarejestrować. Zapodam wam zdjęcie jak przyjdą te Activie, mają być w ciągu 2 tygodni. Ale są też kampanie proszków do prania, słodkości, szamponów, kremów itd. Dostaje się całe pudełka, potem tylko trzeba wystawić opinię. A ponoć na starcie każdy się łapie na jakąś kampanię, no tak jak ja teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, trzeba usunąć spację, przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam, codziennie ćwiczenia PLANK. Startujecie od 20 sekund, 3 serie, potem codziennie zwiększamy ilość czasu o 5-10-15 sekund. Gwarantuję Wam, że będzie to miało wpływ na Waszą sylwetkę. 30 dni, która spróbuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hej JUSTYNA piękne zestawienie :) Może mała ma jakis skok? Moje jak mają tzw growth spurt to wpierniczają przez 3-4 dni tak jakbym je głodziła (co mnie cieszy bo się nie wkurzam i nie wylewam mleka) a potem wracają małe niejadki :) NIFFI- łyżwy to też niezły wysiłek, chwali sie każdą aktywność :) czyli noszenie 2x6kg dziecia też się liczy ;) SMERFETKA- a co za suplementy łykasz? FREDKA, MALAMII brawo WY za cwiczenia :D x AGNEISZKA DIETOMAT- znam PLANK, ale napisz coś więcej. x pozdrowionka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) nie bylo mnie troche bo praca i milion innych spraw na glowie. Wagi niestety nie napisze w tym tyg poniewaz sie nie zwazylam brak czasu i wgl.Wage zaaktualizuje w nastepny poniedzialek. Wczorajsze menu to 2 wafle ryzowe plus jogurt a na kolacje mix salat z serkiem naturalnym zamiast sosu plus plaski z kurczaka. Dzis rano zjadlam jajecznice plus wafle a pozniej mam golabki. JUSTYNA69 Twoj spadek wagi jest tak piekny ze po prostu czyste zazdro :) GRUBAMM 3,5kg to w zasadzie normalne zdrowe chudniecie w czasie miesiaca. A my dziewczynki walczymy dalej :) i zazdro kolezankom ktory sie udalo ladnie zrzucic :)...Niech bd nasza motywacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
justyna dzięki za wsparcie mala mi u endo byłam prywatnie - na nfz to jakiś koszmar jest terminy - mam cukier trochę podniesiony i insuinę też powinna podobni mieć mniejszą choć miesci się w normie - reszta lekarz powiedział ze ok i że tarczyca też ok więc z homonami dobrze cukier poweidziałz e jak schudnę to pewnie spadnie heh błędne koło jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
nowa a stara kupiłam te suple o które was wczesniej pytałam adaptogen alpha i carb control to jakies szwedzkie są dietetyczka mi je poleciła no zobaczymy w tym tygodniu zaczęłam zobaczymy efekty mam nadzieję ze pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka a robilas krzywa cukrowa i insuinowa? napisz konkretniej cos o tyc suplach x ja juz po kolacji kilka krakersow i piers z kurczaka bbq po cwiczeniach zaczynam odczuwac zakwasy nawet i w krzyzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć dziewczyny :) mam chwilkę w pracy i zaglądam tu do was ! Widzę że dzielnice walczycie. Mi dieta idzie bardzo średnio ! Takie mam ciagotki na podjadanie wszystkiego że szok ! To oznaka że okres się zbliża . Dziś koleżanka wyciąga mnie na silke ale mój mąż ma dziś 2 zmianę w pracy i dzieci nie mam z kim zostawić . Więc spróbuję się zmobilizować do aerobiku w domu :) ale coś czuję że ciężko będzie ! Buziaki dla wszystkich walczących :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć dziewczyny :) mam chwilkę w pracy i zaglądam tu do was ! Widzę że dzielnice walczycie. Mi dieta idzie bardzo średnio ! Takie mam ciagotki na podjadanie wszystkiego że szok ! To oznaka że okres się zbliża . Dziś koleżanka wyciąga mnie na silke ale mój mąż ma dziś 2 zmianę w pracy i dzieci nie mam z kim zostawić . Więc spróbuję się zmobilizować do aerobiku w domu :) ale coś czuję że ciężko będzie ! Buziaki dla wszystkich walczących :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Coś mnie 2 razy wrzucilo ;) dajcie znak życia kobietki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
Cześć dziewczynki! Chata ogarnięta, dzidzia śpi, kawa zrobiona wiec jestem :) nowa a stara jeśli mówisz że dzwiganie dzieci tez sie liczy to ja mam aerobik zaliczony, a tak poważnie to juz nie moge doczekać się wieczora....ide na aqua aerobik. Pierwsze i drugie sniadanko zjedzone, na 1 płatki z jogurcikiem morelowym na 2 zupka kalafiorowa, nie bardzo mam pomysł na obiadek, poszperam po necie może coś wymyślę....ale już bez kurczaka bo juz mi sie znudził. A i musze się przyznać ze wczoraj zawaliłam z dietą, zamiast zjeść obiad justynka zjadła 2 knopersy...mądre??? Nie bardzo !!!!! Ale dziś się naprostowałam i dieta jak najbardziej na plus pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×