Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Hejka jakoes chorobsko mnie zlapalo, czuje sie koszmarnie. Dieta pewnie pojdzie w odstawke. X Nesia gratuluje tak trzymaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć Wszystkim ! Ale mnie dawno nie było ... ale od dziś jestem na nowo :D rozpoczynamy Wielki Post a ja zaczynam na nowo ! Może nie będę zdradzać moich grzeszków bo trochę tego było ! Od dziś zero słodyczy i więcej ruchu ! Tak więc trzymajcie kciuki dziewczyny za moją słabą wolą .... oj bardzo słabą ! Dziś na wadze 69.8 kg , kolejne ważenie w poniedziałek jak wytrzymam ;) heheh buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja :) wczorajszy dzien wgl nie dietowy bo koszmarnie sie czulam, tzn mialam taki straszny bol glowy.Taki ze przez wiekszosc dnia lezalam w lozku a jak juz wstalam to normalnie rzucalam sie na jedzenie bo nw kiedy wgl nastepnym razem wstane z lozka. Do tego pierwszy raz w zyciu zdazylo mi sie plakac ze zmeczenia,bezsilnosci ze tak zle sie czuje. Jakis koszmar normalnie. Dzis jest troche lepiej ale niestety juz mnie glowa zaczyna pobolewac. Mam nadzieje ze Wielki Post zmobilizuje mnie do trzymania sie diety i cwiczen. Trzymam za Was i za siebie kciuki zebysmy do wiosny juz byly laski.Zeby te wszystkie piekne spodenki i sukienki lezaly na nas jak ta lala :) I zobaczycie tak wlasnie bd. Ja w to wierze z calego serducha... A mozecie mi jeszcze poradzic jak zrobic rybe zeby nie ladowac jej w panierke i zeby to nie bylo na parze bo szczerze juz mam dosc parowanych rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
malami w mc to już innych opcji nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Mentosiki - chyba coś jest w powietrzu - bo ja tez od wczoraj się borykam z bólem głowy ;( Blanka - tak cos czułam że jak Cię dłużej nie ma to i z dieta gorzej ;) najważniejsze że powróciłaś. Też miałam gorszy okres i nie zaglądałam na kaffe ...ale najważniejsze że to przejściowe - nie m się co oszukiwać moje drogie jak teraz nie zaczniemy na 100 % to do lata nie ma szans ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetkaznadwaga
ja dzisiaj postanowiłam się drugi raz zważyć bo mam wrażeiie ze pasek w spodniach ciut luźniejszy się zrobił i jest 0,5 kg mniej jak tak dalej pójdzie to w poniedziałek może znowu bedzie kilogram - ale bym się cieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia100 u mnie dzis troszke lepiej ale tak naprawde bez szalu glowa boli ale przynajmniej na komp moge patrzec bo wczoraj to jakis swiatlowstret wgl mialam. Nawet wieczorem swoj serial nie ogladalam tylko sluchalam z sypialni jak w salonie tv szedl bo mi nawet tv przeszkadzal. Pomyslalam ze moze przez to ze u mnie w nocy taki wiatr byl ze szok wiec moze jakos tak mi organizm zareagowal na zmiane pogody. No nwm bynajmniej jak sie to powtorzy to chyba sie do lekarza wybiore, bo generalnie glowa bolala mnie tak delikatnie od jakiegos tyg ale wczoraj to bylo apogeum wszystkiego normalnie. A wgl to czytalam przed chwila na temat zdrowej glodowki i chyba cos w tym jest, bo laski pisze ze gubia na tym kg . Co Wy o tym sadzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Nesia i miałaś rację ! Oj szalalam szalalam :) Z własnego doświadczenia wiem że jak się tu piszę to jest ok ! Gorzej jeśli jest cisza. Ja już za chwilę kończę pracę i będę do domu ! Głowa też mnie boli ale nie wiem od czego czy od krzykow w pacy czy na zmianę pogody bo widzę przez okno ze deczsz pada ... co dziś dziewczyny serwujecie na obiad ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Mentosik czyli zero jedzenia na takiej głodówce ? tylko woda ? i jak długo tak pociągnąć można ? oj to dla bardzo wytrwałych chyba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka111 generalnie wyglada to tak ze przez caly okres glodowki pijesz tylko wode badz herbatki ziolowe i na tym koniec,generalnie laski pisza ze po 7 dni wytrzymuja ale i po 21. Głownie chodziu o to ze oczyszczasz organizm z toksyn i wszelkiego dziadostwa. Pisza ze najgorsze sa pierwsze 3 dni pozniej organizm zaczyna sie przyzwyczajac, najwazniejsze w tym jest to zeby dobrze wyjsc z glodowki a pozniej po prostu zmieniasz swoje nawyki zywieniowe dzieki czemu nie masz efektu jojo. Pewnie najlepsza jest ta 21 dniowa bo po 21 dniach organizm odzwyczaja sie od soli cukr****leba itp i wtedy to Ty decydujesz co chcesz jesc. Tylko wytrzymaj te 21 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
wieczór dobry :))zrobiłam tiffany boczki,melB ABS,chodakowska uda ,mel B pośladki ;)3 ci dzień ćwiczeń zaliczony bez zmiłuj się ;))a Wy jak tam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
A ja dałam d**py na całej linii. Nie ćwiczyłam i bez diety, coś jakby więcej jem. Mąż siedzi w domu bo przed sezonem nic się w pracy nie dzieje to sobie dogadzamy. Dwa tygodnie urlopu i tak się zaniedbać to po prostu szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Mentosik nic nie jeść przez 21 dni to trzeba mieć zaparcia w sobie ! Ja to chyba nie dała bym rady ! Nie chyba tylko na pewno ! A ty co o tym sądzisz ? Podejmiesz próbę ?? Nesia Ty to masz pary w sobie tyle ćwiczeń ! Pfff ja to wymiekam przy Tobie ! Dziś mam męża w domu to nici z ćwiczeń ! Nadrobie jutro :) Ferdka ja podczas mojego urlopu to z 2 kg przybralam! Masakra jakaś z tym siedzeniem w domu ! A poza tym dzień zaliczam do udanych jakoś poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Dzień dobry wszystkim :) kurde ja już myślałam że wiosna zawitała a tu w nocy taka zawier**** ze prądu od wczoraj nie było ... Ale są też plusy z rana musiałam podjazdy odśnieżać i przynajmniej śniadanko spalilam bo trochę się omachac musialam a śnieg ciężki jak ! Teraz w pracy kawa i byle do 14 ! A co tam u Was dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
Hej, powitać, powitać dawno nie zagladajace dziewczynki! Czytałam wpisy na temat głodówki, "zdrowejgłodówki" moim zdaniem żadna głodówka nie jest zdrowa, nie mam pojęcia dlaczego ktoś to wymyślił, oczywiście że się traci wtedy na wadze, ale mam wrażenie że podczas głodówki wyniszczamy organizm, no przeciez 7 dni bez jedzenia skąd brać siłę nawet na to żeby wstać z łóżka? Mentosik piszesz że przeczytałaś iż brak efektu jojo, bo sie zmienia nawyki żywieniowe...no to dlaczego te laski które zafundowały sobie glodówkę, po prostu nie zaczna od zmiany tych nawyków? Nie zrozumcie mnie źle, bardzo was prosze, to nie jest atak tylko moje przemyślenia :) Ja nie jestem przkonana :) Mentosik a z tym bólem głowy to może jakaś migena, bo jak piszesz że masz światłowstręt...ja miałam 2 razy w życiu migrenę i współczuje wszystkim, którzy muszą się z nia mierzyć. Czytałam że jak ktoś ma migreny nie powinien jeść serów pleśniowych, orzeszków ziemnych i pić czerwonego wina. x Blaneczko mnie ogarnął wiosenny przypływ energii, z początku tygodnia 15 st a dziś śnieg z deszczem i ledwo 5 st. A jak wychodziłam wczoraj z basenu to tak sypało że świata widać nie było! x I oczywiście wytrwałości na ten dzisiejszy dzień!!!! :) x Wczoraj aqua...bardzo mnie bolą ręce....dziewczyna która prowadzi ćwiczenia zna się na rzeczy. Dziś też idę, a póżniej w poniedziałek, staram się tak 2-3 razy w tygodniu. x nesia super że ćwiczysz w domku, ja zaczęłam ale nie bardzo mi to wychodzi :( x fredka... poćwicz z mężem trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Justyna ja też się muszę na basen z dziećmi wybrać ! Świetna sprawa a jeszcze taki aerobik ! Uh super ćwiczenia :) Ja wczoraj namawialam męża na wspólne ćwiczenia , ale on miał na myśli inne ćwiczenia ;) eh facetom to tylko jedno po głowie chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUSTYNA69 bron Boze nie odbieram tego jako ataku, Ty masz swoje przemyslenia ja swoje. Dzis nawet w Pytaniu na sniadanie byl ten temat poruszany w ramach postu. Jakis doktor sie na ten temat wypowiadal ze generalnie dziala to leczniczo na wiele chorob. Facet polecal wyklady dr Ewy Dabrowskiej moze wieczorkiem sie skusze i to zb. Przy czym nie mowie ze mam zamiar jechac na takiej glodowce. Chyba po prostu z rozpaczy rozne rzeczy mi do glowy przychodza i moge sie tylko z Wami podzielic bo jakby moj to uslyszal to by mi chyba nogi z **** powyrywal :) Tak wgl to dzis rb porzadki w szafie i mam tyle swietnych ubran na wiosne i jesli nie schudne to moge tylko pomarzyc o tym ze je zaloze . A wiosna tuz tuz :(Wieczorkiem napisze co dzis zjadlam moze jakos to bd :) milego dzionka dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
Mentoski - wyjmij z szafy najseksowniejszą sukienkę jaką masz, powieś ją sobie gdzies w widocznym miejscu, moze to bedzie taka mała motywacja. Ja tez miewam chwile załamania, myślę sobie wtedy: a po co mi to wszystko , nie musze się aż tak katować , tragicznie nie wyglądam, są grubsze osoby i sie nie przejmują....itd. Ale za chwilę, przypominam sobie że jedziemy na wakacje ! I z***biscie jest być seksowną 32 letnią mamuśką z dwójką dzieci. Sama zrobie tak jak Tobie poradziłam , z tym, ze moją mam w szafie takie za ja wyciagnę sobie taki czarny kombinezon, i to będzie moja motywacją. Właśnie tak zrobie...... x Blaneczka każde ćwiczenia są ok , a jeszcze jak trochę relaksu i przyjemności przynoszą..... :) x idę gotować obiadek bo zaraz moja pannica przyjdzie ze szkoły :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Cześć laseczki :)) ale tu dyskusja się zrodziła ;) Justyśka - ja tez nie zawsze mam ochotę i czas ale im bliżej lata tym mam większą motywacje a szczególnie jak zaczynają wychodzić na ulice takie wyćwiczone kobietki ;((teraz wszyscy poubierani więc nie ma czego zazdrościć natomiast jak zrobi się cieplej uuuuu . Moje ćwiczenia tez nie wyglądają jak z żurnala - turlam się po podłodze ,sapię ,dyszę znów się turlam ,wszystko mi skacze :) po czym się potykam ,chwieje i przepadam przez ciężarki - dobra komedia z tego by wyszła .Staram się jednak zrobić cokolwiek bo samopoczucie po tym jest 100 % lepsze i jak już zrobisz to co kolwiek - to nie podjadasz bo szkoda ci twojego wysiłku :)i tak małymi kroczkami .Jeszcze 2 H pracy i do domu - dzisiaj warzywa po meksykańsku z kurczakiem a potem mamy plan na narty z rodzinką bo trochę śniegiem sypnęło a jeszcze nie byłam w tym sezonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
nesia twój opis: "turlam się po podłodze ,sapię ,dyszę znów się turlam ,wszystko mi skacze po czym się potykam ,chwieje i przepadam przez ciężarki - dobra komedia z tego by wyszła" jest z******ty!!!!!!! ale się uśmiałam :):) Mam wrażenie że jesteś bardzo pozytywnie zakręcona. Co tam kobietki? Gdzie się podziewacie? Nowa a stara....daj znak zycia.....chyba że korzystasz z chwili dla siebie, bo malutkie zasnęły? A i twój opis na temat pozostawienia dzieci pod opieką taty był zabójczo śmieszny :) mentosik mężuś uważa że nie ma potrzeby, żebyś się odchudzała, czy jest przeciwny głodowaniu? Ależ ja mam dziś czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nesia100 za te Twoje " turlam się po podłodze ,sapię ,dyszę znów się turlam ,wszystko mi skacze usmiech.gif po czym się potykam ,chwieje i przepadam przez ciężarki : mega Cie podziwiam bo mnie to sie nawet tyle nie chce. Codziennie mowie od jutra bd cwiczyc tylko to jutro nie nadchodzi :) JUSTYNA69 moj generalnie uwaza ze ja nie potrzebuje sie odchudzac, bo dla niego wygladam pieknie i wszelkie inne p*****ly tego typu. Ale wiesz to nie on musi kombinowac przy ubieraniu sie jak te waleczki poupychac po katach zeby nigdzie nie wylazily :) Ja jeszcze bym wszystko zdzierzyla tylko nie ten okropny brzuch ktory mi wystaje w cholere. Ja mam chyba jakas otylosc brzuszna bo wszystko mi sie tam odklada. Kazdy jeden cukierek i moj brzuch rosnie :( porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Mentosik- jesteś chora - Twoja choroba to ODJUTRONIZM ;) też to przechodziłam .Wiecie co jaka jest prawda - kobiety nie chcą wyglądać fajnie dla mężczyzn tylko dla innych kobiet ;) gdzieś to kiedyś słyszałam i faktycznie coś w tym jest . Justyśka - tak generalnie jestem nośnikiem dobrej energii - i strasznie źle przeżywam spotkania z ludzmi którzy tą energie ze mnie pochłaniają;)) staram się cieszyć wszystkim dookoła....drobnostkami bo to chyba w całym tym życiu jest bardzo ważne - a czas tak szybko leci ..dobra kobietki dziś mam generalnie odpoczynek na regeneracje mięśni ( takie moje małe tłumaczenie ) ale dieta 100 % . A kto zgadnie co mamy za dwa dni ???? WALENTYNKI :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Walentynki Walenynki :) jakie macie plany dziewczyny na ten dzień ? Obchodzocie to jakoś specjalnie ? My przeważnie dzieci sprzedajemy tesciom i cały wieczór mamy dla siebie ;D jak za dawnych lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Walentynki Walenynki :) jakie macie plany dziewczyny na ten dzień ? Obchodzocie to jakoś specjalnie ? My przeważnie dzieci sprzedajemy tesciom i cały wieczór mamy dla siebie ;D jak za dawnych lat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
hejo! nie było mnie od poniedziałku ale miałam ciezki tydzien - pierwszy tydzien syna w przedszkolu.... na szczęście słodyczy nie jadam ;) póki co nie udało mi sie wytrwać bez owoców, ale waga wróciła na dobre tory ;) pozdrawiam wszystkie dietkowiczki! ja aktualnie walentynek nie obchodze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim. Od dzis biore sie w koncu radykalnie za moje kg. Wlasnie skonczylam cwiczyc narazie tylko 15 min z Ewka ale jutro mam dosyc wyczerpujacy dzien w pracy i zakwasy nie wchodza w rachube wgl, bo chyba bym padla. Dla mnie i tak duzy sukces ze sie wzielam za te cwiczenia. Sniadanie bd jadla dopiero jak moj wpadnie na przerwe a co bd jesc to nwm. Za to obiad juz mam.Pyszna zupke ogorkowa moj wielki sukces bo pierwszy raz nie z proszku tylko z ogorkow. Jestem z sb dumna naprawde. BLANKA111 co do moich walentynek to jeszcze nwm, moze pojedziemy w gory i spedzimy ten czas po prostu razem. Miala byc pizza w restauracji ale ze wzgledu na moja diete chyba sb odpuscimy i zjemy cos w domu. A wieczor caly Nasz hahha. Trochu kalorii na pewno spalimy. W zeszlym roku to sie usmialam.Bo juz kolacja przygotowana my odpicowani i wgl winko sie polewa a tu ktos puka do drzwi. Otwieram drzwi a tu tesc z flaszka przyszedl sie napic z moim bo zapomnial ze walentynki sa, a na stole wszystko stygnie w dodatku zrobione tylko na nas dwoje. Dopiero po chwili tesc sie ogarnal i mowi ze idzie dzwonic do tesciowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Hejka wszystkim :) dzień rozpoczęty pozytywnie teraz kawka i drugie śniadanie dziś pyszna dietetyczna sałatka . Mam dziś zamiar wyciągnąć rower z garażu i go trochę przeczyscic . A jak już będzie ładnie i w miarę ciepło to do pracy będę jeździć bo mam tylko 2 km więc obruce raz dwa ;) już się doczekać nie mogę ! Tak więc cieplo przyjdź już ! Kurtki puchowe i grube płaszcze pochowane głęboko i mam nadzieję że już nie będę musiała ich wyciągać! Miłego dzionka laseczki ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Grubamm i jak tam synek ? Chce chodzić do przedszkola ? Ja w tym roku obowiazkowo córkę musiałam posłać jako 5 latke i z początku był problem ale już się przyzwyczaila i jest ok :) Mentosik gratuluję i życzę zaparcia ! Nie daj się Kochana! Nie bądź taka jak Blanka i nie daj się leniowi! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLANKA111 mam nadzieje ze mi tego zapalu wystarczy na wiecej niz dzis hahaha. Ja juz po sniadanku tzn cos kolo 12 jadlam platki kukurydziane na mleku i teraz nie dawno wszamalam sb bananka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×