Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Gość nowa a stara
hejka Laski! NESIA- Ty pierwsza z nas dojdziesz do celu coś czuje :) MEENTOSIK- o ktorej wstajesz że sniadanie wcinasz o 12.00? BLANKA- zdrowaś? ;) Kurde ja tez przez to siedzenie w domu widze że jest o wiele ciężej zrzucać... JUSTYNA- mam takie samo zdanie o głodówkach. No chyba ze pod kontrolą lekarza, wiem że czasem są wskazania. Ja jednak z tych co wolą zjeść mniej ale jednak zjeść :D x Gdzie się składa wnioski o przedłużanie doby albo o jakies magiczne samosprzątanie? Jezusie nie ogarniam już kuwety, kiedyś miałam wysprzątane (bo nawet to lubie) na glanc a teraz tak ogarniam tylko, żeby nie potknąć się o cokolwiek. I nie zapowiada się wcale na lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Halo ! A co tu tak cicho ? Nowa a stara zdrowa póki co :) ale już za nie długo będzie pylić brzoza a to moja zmora ! Będę kochać ze uh ... właśnie usypiam młodego ale coś marnie mi to idzie ;) Planujecie dziewczyny jakieś aerobiki na dziś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, melduję się i ja. Ostatnie dni u mnie pod tytułem "choroba dziecka" więc nie miałam czasu wpadać tu do was. W tym tygodniu tylko w poniedziałek ćwiczyłam, dietowo też kiepsko. O Walentynkach jeszcze nie myślałam ale pewnie coś troszkę poswietujemy ;-) Miłego weekendu chudziaszki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malamii28
Hej kobietki chorobsko nadal mnie trzyma z dieta roznie waga nieznana Poprostu rece opadaja :/ Jak nie meczylam sie z uczuleniem to potem z bolami migrenowymi to teraz grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
Hej ja mam prawdziwy detoks. Wczoraj mialam okropny bol brzucha trafilam do szpitala okazalo sieze to wyrostek robaczkowy od razu mialam operacje. Dzis jestem tylko na kroplowce potem dwa miesiace lekkostrawnej diety. Jedyny plus taki ze napewno schudne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hej GRUBAMM- o matko, trzymaj się w tym szpitalu! Jak się czujesz? Ile Cie potrzymają? A dietka lekkostrawna faktycznie wyjdzie tylko na dobre :) x W ogóle to chciałam powiedzieć że MALAMII myli mi się z MENTOSIKIEM a NESIA z NIFFI... Jeszcze troche i załapię nas wszystkie ;) x jak u Was dzisiaj? Ja trzymam się twardo, a ze ruszam się tyle ile przy dzieciach to przynajmniej dietowo nie podjadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
Mam byc do poniedzialku czuje sie juz nie zle. Caly czas tylko sciagam pokarm i wylewam zeby laktacja mi nie zanikla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
o matko faktycznie GRUBAMM przecież Ty karmisz! Trzymaj się tam i szybko wracaj do swoich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Hejka wszystkim ! Grubamm to faktycznie prawdziwy masz detoks ! Współczuje i życzę szybkiego powrotu do formy ! Kurczę to po takiej diecie po operacji to będziesz musiała pseudonim zmienić na chudamm ;) A reszta pań jak tam ? Ja się trzymam twardo i nie daje się weekendowym pokusom !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Cześć kobietki ;) Grubamm - zdrówka ,zdrówka i jeszcze raz zdrówka ;) Ja też jeszcze mam problem z pokojarzeniem czasami wszystkich nas :) natomiast za każdym razem już jest lepiej więc na pewno za niedługo już będzie ok tym bardziej że stała grupa i nie taka wielka ;) Dziś Walentynki - my z mężem obchodzimy co roku z naszymi przyjaciółmi ;))zawsze jest mega wesoło i nigdy nie wiemy gdzie skończymy - wczoraj wybawiliśmy się na dyskotece - matko nie pamiętam kiedy ostatnio tańczyłam - a okazja była bo dziecko u babci na 3 dni więc skorzystaliśmy na maxa - mam mega kaca dziś bo skosztowaliśmy wszystkich alkoholi z karty :)) więc dietetycznie nie było ale warto .....mam nadzieję że Walentynki i dla was będą udane :)) buziaki idę pod kołderkę z moim kacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubamm
Dzieki dziewczyny . Widze ze chociaz Wy macie udane walentynki :) ja dzis zajadam sie kleikiem :) najgorsze jest to ze po tej operacji nie powinno sie dzwigac... a wez to powiedz mojemu 8 kg bobasowi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć dziewczyny! Dziś melduję się pierwsza! Weekend zlecial nie wiem kiedy ... A do piateczka dalekoo :( dzis ważenie więc piszę ! Wzrost 167 Waga startowa 69.8 Waga dzisiejsza 67.5 Zaczęłam od nowa w środę popielcową 5 dni temu więc jestem mega zadowolona ! Ponad 2 kg mniej super motywacja na działanie w dalszym ciagu! :D oby tak dalej . Ok odpalam program na komputerze bo szef zaraz przyjedzie ! Buziaki i dietetycznego poniedziałku wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hej dziewczyny u mnie wiek: 35 lat wzrost: 163 cm waga startowa: 67 kg waga aktualna: 65 kg spadek od początku: -2 kg (w ost. tygodniu -0,5kg) niewiele ale jak na brak ruchu to i tak coś... x Blanka gratulacje! do lata będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja :) Meentosik: 24 lata Wzrost: 161 Waga startowa: 61.5 (15.01.2016) Waga aktualna: 59.9 Spadek od poczatku: 1,6 Waga docelowa :52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to jest wszystko niewiele ale i tak dobrze jak na moje grzeszki :) Dzis juz jestem po sniadanku tj 4 male kanapeczki z poledwiczka i ogorkiem na obiadek bd miec rosolek :) GRUBAMM zdrowiej kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Grubamm zdrówka. Ja też się melduje Wiek 32 Wzrost 160 Waga startowa 68 Waga obecna 66,8 Cel 62 Bywało lepiej. Dziś poćwiczyłam i trzymam dietę. Od dzisiaj już się nie poddam. Koniec obżarstwa. Gratuluję wam dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Witam wszystkie ;)) ja wagę podam jutro bo zapomniałam się zwarzyć :( dieta ok bez podjadania - właśnie zakończyłam ćwiczenia więc poniedziałek w 100 % zaliczony a podobno jaki poniedziałek taki cały tydzień . A tak na marginesie strasznie ubogo od weekendu ta naszym kaffe ... dziewczyny proszę się meldować ;)) buziaki Jedyna usprawiedliwiona to Grubamm póki co :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć dziewczyny :) I jak tam po poniedziałku ? Jakoś poszło ! Kolację o 17.30 zjadłam i mialam w planie ćwiczenia ale coś ruszyć się z kanapy nie mogę . A wy cwiczycie coś dziś ? Niffi pewno na zumbie? Bo o ile się nie mylę w poniedziałki chodzisz? Grubamm jesteś już w domu ?dzieci chyba stesknione za mamą ? Jeszcze raz zdrowka ! Nesia i jak tam żyjesz po tej imprezce ;) jak tam glowa już nie boli ? Nowa a stara no mam nadzieję że będzie dobrze do lata musimy wytrwać ! Ja to najgorzej mam przed okresem . Taki apetyt mi przychodzi ze moge jeść i jeść ! Miłego wieczorku wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Muszę się pochwalić. Wczoraj włączyłam lekką dietę i dużo herbaty czerwonej i zielonej i dzis waga pokazała kilo mniej. Pewnie woda zeszła bo sikałam co pięć minut. Ale czuje się lżejsza i brzuchol mi nie wystaje. Dzisiaj też ćwiczę. A wy jak dajecie radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
Cześć Wszystkim ! Fredka ja daje radę póki co :) jak smakuje czerwona herbata? Coś jak zielona ? Bo tej drugiej to nie znoszę ! Ale O czerwonej słyszałam wiele dobrego lecz nie próbowałam jej . Mi dzień zacza się beznadziejnie ... samochód mi się zepsuł , do pracy sie spoznilam a tam tyle roboty ze ... będę musiała trochę do domu wziąść bo sie nie wyrobie do 14 ... pfff ale ideowo ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki jestem beznadziejna. Diete trzymam ledwo ledwo. Wczoraj do wiezora bylo ok a pozniej jadlam sb czekoladki, dzis zreszta tez juz 2 zjadlam. Cwiczyc mi sie nie chce. Jak tak dalej pojdzie to na wiosne bd wygladac jak baleron. W dodatku jeszcze okres mi idzie wiec juz totalnie sie obzeram. Padam normalnie. Jeszcze w sierpniu wazylam 57 kg i juz sie dobrze czulam i brzuchol mi tak nie wychodzil. Nwm mam jakas zalamke. Nwm wgl co ze sb robic. Porazka jakas. To jedzenie mnie przeraza i stopniowo widze ze nie ja rzadze jedzeniem tylko jedzenie mna. Jakies bledne kolo to jest. Nie mam silnej woli wgl.Plakac mi sie chce na to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa a stara
hej dziewczyny chyba wymiera nam powoli forum. A tak fajnie się zapowiadało... Gdzie jest Justyna, Malamii? Niffi jak waga? GRUBAMM- już w domku? BLANKA- jak dla mnie czerwona jest bardziej wyrazista, i taka "ziemista" - tak bym to określiła. Ja uwielbiam zieloną herbatę! A często mieszam sobie czerwoną z zieloną i białą :) MEENTOSIK- żadna z nas nie jest beznadziejna! Co ja mam powiedzieć jak po porodzie dziewczyny robią wszystko by zrzuci a ja zrobiłam wszystko by przytyć? To jest dopiero głupota ale trzeba walczyć i się nie poddawać. Głowa do góry... Trzymajcie się dziewczyny, miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Blanka czerwona ma całkiem inny smak niż zielona. Smakuje coś jakby błoto zalane wodą. Ale idzie się przyzwyczaić. Mi zielona nie smakowała ale kupiłam taką z pomarańcza nawet daje rade. Obiad za mną, idę do pracy spalić trochę kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTYNA69
Witajcie dziewczynki, Grubam zdrówka zycze z całego serca! No a u mnie dopadła mnie jakaś angina i wczoraj nie dałam rady nawet usiąść przed komputerem. Niby dietowo i na basen chodze a jak stanęłam wczoraj na wadze to trochę byłam załamana jak zobaczyłam 66 kg!!!!!. Mam trochę doła bo jeszcze 2 tyg temu waga pokazała 64,5 ale to tylko i wyłącznie moja wina, przyznaję się że weekend to była jakaś porazka dietowa. Ale od wczoraj znów dietetycznie więc jestem dobrej myśli, mimo tych cholernych 1,5 kg na plusie. lece bo maluszek płacze pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, wczoraj rzeczywiście byłam wieczorem na zumbie. Wagę pominę w tym tygodniu milczeniem bo niestety nie wygląda to za dobrze. Muszę wrócić do ćwiczeń takich bardziej siłowych z ciszarkami + bieganie raz w tygodniu bo widzę ze sama zumba i trampoliny to za mało. Teraz siedzę w domu do jutra z dzieckiem na L4 i tym bardziej ciągnie do grzeszków ;-) Pozdrawiam i życzę i wam i sobie więcej wytrwałości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka111
MENTOSIK dasz radę , ja ostatnioteż się podłamałam i co ? Powróciłam do wagi startowej ! o nie tak nie może być ! Nie daj się kochana . 3 sekundy w ustach , a całe życie w biodrach :) jak facet chudnie to nic mu nie maleje a jak babka sie odchudza to zaraz jej biust spada ! i gdzie tu sprawiedliwość się pytam ? Eh te kobiety to maja przerypane ! FREDKA mówisz że błoto zalane wodą ?mmmmm delicje ;) nie wiem czy była bym w stanie to przełknąć , chyba się nie poświęcę i nie zakupię tego smakolyku :) JUSTYNA teraz to takie dni cieżkie ! Wszyscy chorują do okoła . U mnie to cały do zasmarkany. byle by do wiosny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesia100
Witam się z samego rana :) I już mamy środę -ale ten czas zapitala ;)u mnie dietetycznie w dalszym ciągu -dziś planuję również poćwiczyć troszku .A jak tam u was dziewczynki ? Nowa a stara nie martw nic - tak to bywa ze jak się czasami odpuszcza ćwiczenia i dietkę to i na formum się nie zagląda - ale po jakimś czasie wraca się jak bumerang . Życzę miłego dnia wszystkim ;pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka32
Ja też się witam. U mnie śniadanie dietetyczne dwie kanapki z serem białym i ogórkiem kiszonym zielona herbata i później kawusia. Teraz czerwona herbatka a potem jeszcze poćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wszystkim. Nadszedl nowy dzien i nowe sily na mnie splynely. Co bd to bd moze jakos sie ogarne :) BLANKA ja pije czerwona z pomarancza i dla mnie jest pyszna z grejfrutem tez bardzo lubie. Ale rzeczywiscie jak na pierwszy raz to ma bardzo specyficzny smak i zapach. Ja swoja przygode z czerwona herbata zaczelam od zwyklej bodajze chinskiej i myslalam ze nabeltam do kubka jak pilam. Ale po jakims czasie zrobilam drugie podejscie i tym razem kupilam sb afrykanska czerwona i juz byla o niebo lepsza. A teraz pije z jakimis owockami i bardzo ja lubie. I to w sumie jest jedna z niewielu herbat ktore pije bez cukru bo dla mnie same w sb sa slodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po cwiczeniach tylko 15 min bo mnie brzuch przed okresem boli ale i tak jest to dla mnie sukces bo wczoraj tez sb trochu pocwiczylam. Probuje mojego namowic na bieganie ale cos mu sie nie chce ze mna chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×