Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Ja to stosuje MŻ nie przekraczam 1200-1300 dziennie no chyba że jest jakaś wpadka, ćwiczę przynajmniej 4 razy w tygodniu min. 45 min. Nie jem białego pieczywa, smażonych potraw, mięsa czerwonego, słodycze są moją największą zmorą i staram się ze wszystkich sił ich unikać ale różnie bywa jak można przeczytać ciut wyżej. Nie słodzę kawy i herbaty, nie używam śmietany, majonezów, masła itp. Pije minimum 1,5 l wody dziennie i wspomagam się czerwoną herbatą sypaną. Od 1 maja do dziś udało mi się pozbyć 6 kg – no może szału niema no ale efekty są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Kurcze Gruszka kopa bym ci zasadziła obżartuchu ale ja ostatnio tez coś z dieta kuleje :( no moze nie słodycze ale ilosć wchłanianych węglowodanów mnie przeraza...:( Dzis na obiad było pół udka pieczonego bez skóry + duużo brokółów z pary a między czasie kanapeczka ziemniaczek itd Demotywujące to jest gdy człowiek nad sobą nie panuje Zauważyłam też że odkąd jestem na diecie to nawet małe nadprogramowe coś powoduje wzdęcie brzucha :/ No i nie dość że podjadam to i lenia mam do ćwiczen i w ogóle taka jestem jak to mówią niedoje...a heh Powtarzam sobie w głowie że muszę się ogarnąć ale jakoś dupsko nie chce, tak że widzisz ja ci nie pomoge bo sama jestem w potrzebie kopa :) A poza tym czuję sie gruba brzytka i leniwa krowa... A o atkinsie słyszałam miałam zacząć ją kiedyś ale przeraziłam się I etapem bo w sumie to jest ich chyba 4, przeważają białka w tej diecie 0 węgli i warzywa owoce chyba tez w I etapie są zabronione czy coś Ja jem dużo białka bo dobrze mi lecą kilogramy na nich i tyle z atkinsa hehe Trzymać się tam dziewczyny, nie bądzcie dupa jak ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka33
Witam się z wami w ten upalny dzień. Wczoraj 7min skakanki a myślałam że ducha wyzionę. Dziś mało dietetycznie. Do południa malo zjadłam i wypilam trzy kawy bez cukru bo bylam na wyjeździe. A jak wróciłam to zjadłam dwa kawały pizzy. I bez skakanki bo uszkodziłam rękę w nadgarstku. Mam nadzieje że przejdzie. A boli jak cholera. Jeszcze zaproszenie od bliźniaka na grilla ale nie pójdę bo jestem padnięta. Zapomniałam dodać że dziś nasze święto. Choć nie ma się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre miejsce, aby kupic Xenical lek na recepte, który dziala swietnie. Nie musisz poprzedniej recepty (ich internetowe konsultacje lekarza jest latwe) http://www.europetablets.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak dziś Piotra i Pawła . Imieniny mojego synusia :) babcie juz nas odwiedziły i przyniosły masę słodyczy ... na dodatek sąsiadka urodziła śliczna córeczkę i było dziś u nich pepkowe . No cóż zjadłam kielbaske i kawałek karkówki z grilla i na dodatek dwa piwka walnelam ... przyznaje się bez bicia dziewczyny . Juz przyszlam do domu dzieci wykapac i pousypiac ale mezus jeszcze zostal ... cos czuje ze na czworaka dziś do domu wroci ! Tym bardziej ze jutro ma wolne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam fajny artykuł o diecie dla mężczyzn: prawdziwysamiec.pl/blog/dieta-dla-mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
FREDKA jakie święto? urodziny masz? masz brata bliźniaka? CHILLI waga z rozpędu ciagle idzie w dół? to te ciastka 800kcal to żaden grzech :) ANASTAZJA witaj, motywuj, chudnij z nami ;) tez kiedyś byłam na takim forum, też z 10lat temu. Przyjaźnimy się internetowo do dziś z dziewczynami z całej Polski (i nie tylko) choc juz nie przez forum ;) x ja mam wesele w sobote a kolejne za 2 tygodnie. Tylko cóż się pobawię jak młode trzeba zgarnąc do domu i tyle mojego. Jesli dotrwaja do pierwszego tańca to będzie cud ;) Także schudłam tyle by się w kieckę zmiescić ale co mi po tym jak się nie nabędę, hehe. coś nam się znów dziewczyny przerzedziły na forum... i forum kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Ale jestem zla.. bylismy wczoraj wieczorem na lodach i podeszla do nas znajoma. Taka babeczka przed 60stka, grubsza jak to w tym wieku. Nie widziala mnie rok. Zaczela mnie szarpac za reke i drzec sie na pol ulicy ze jak ja wygladam, ze anoreksja, ze w takim stanie to nigdy w ciaze nie zajde (!!!!)!. Jak poszla a ja nadal stalam jak slup soli to drzec sie moj maz zaczal ze mam przytyc 5kg, ze od pasa w gore wygladam jak szkielet itp. Jestem taka zla. Wygladam swietnie! Pierwszy raz staje przed lustrem i sie sobie podobam. Nie chce wazyc wiecej niz 50-50.5kg. A tu takie cyrki.. wczoraj procz normalnych posilkow byly lody i te ciasteczka a na orbitku cwiczylam tylko godzine rano. A waga spadla do 49.7. Z rozpedu.. ale tak sie zlozylo ze wczoraj dostalam nowe menu na maila i od dzis ruszam ze zwiekszona dawka kcal i dzis jest oficjalny pierwszy dzien bez cwiczen :D jutro zamienimy orbitka na rower stacjonarny zebym gora ciala nie cwiczyla.. na poczatek pojezdze pol godziny co drugi dzien i zobacze czy waga bedzie stac w miejscu. Ale dziewczyny, mam mnostwo cudnych przepisow i podzial kcal taki: 1 sniadanie 350kcal, 2sniadanie 350kcal, przekaska 150kcal, obiad 400kcal i kolacja 200kcal. Mam wszystko zjadac. Jesli nie bede teraz tyc to za jakis czas znow dzwigniemy kcal. Mam przepis na trufle, ciasto bananowe czy zdrowa i dietetyczna nutelle.. wypas;D dzis z nowej diety wyprobuje drugie sniadanie, przekaske i kolacje. A od jutra zupelnie nowe menu:) dzis np na drugie sniadanie zrobie placki warzywne typu ziemniaczane a na kolacje maz robi grilla wiec zjem grillowanego szaszlyka z warzywami i kurczakiem i salatke z ogorka, pomidora, salaty:) P.S. Mam przepis nawet na dietetycznego kebaba czy golabki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredka33
Tak tak NowaStara zauważyłaś dobrze. I mam brata bliźniaka Piotr Pawel. I sprawiłam sobie prezent urodzinowy tzn pojechalam wieczorem na pogotowie bo reka coraz bardziej mnie bolała i władowali mi ją w gips. Chilli niestety ja też uważam że trochę za mało ważysz choć dobrze czujesz się w tej wadze. I proszę na mnie nie krzyczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Chudziny u mnie waga drgnela w dol jest coraz lepiej wczoraj upiekszalam sie u kosmetyczki , dzisiaj ciag dalszy pazurki i kopyta wiec czuje sie dopieszczona , zastanawiam sie czy zapisac sie na serie zabiegow endermologie taka maszyna masuje pod cisnieniem po urodzeniu dzieci soboe to fundowalam i zawsze byl oszalamiajacy efekt ujedrnienia i likwidacji celulitu ale jest jedno ale jeden zabieg kosztuje 120 zl a najlepiej brac serie 10 ! zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej, chwile mnie nie było. Przez kilka dni zero diety, zero ćwiczeń, a w zamian słodycze, kaloryczne jedzonko i.... dużo nauki :) Ale od wczoraj wieczorem jestem już pani magister, hehe :p Dorobiłam się tytułu magistra i wzrostu kg na wadze :) No ale teraz będę mieć dużo czasu to biorę się za siebie ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki dziś już jestem w pełni zmobilizowana do dalszej walki z kilogramami o wczorajszym dniu zapominam i działam dalej, tym bardziej że waga (o dzięki niebiosa!) dziś była łaskawa pokazała wreszcie upragnione dwie piątki, co prawda 55,9 kg ale jednak – nie wiem jakim cudem bo były cukieraski i tort śmietankowy (pyszniutki) na urodziny córci, no ale pokazała. Także dziewczęta zapominamy o wczorajszym dniu i do przodu. Nowa stara faktycznie coraz nas tu mniej, ale może to tylko chwilowe. Dziewczyny pewnie ostro dietkują i nas tu za chwilę zaskoczą ekstra wynikami. Fredka to wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin, przede wszystkim dużo zdrówka, radości, miłości i uśmiechu na co dzień no i osiągnięcia i utrzymania wymarzonej wagi. Moja córcia też wczoraj świętowała urodziny. A ręka złamana? – to żeś se prezent fundnęła że ho ho. Chilli to jest twoja sprawa jaką chcesz mieć wagę i sama wiesz najlepiej kiedy czujesz się atrakcyjna, ale wiesz z opinią męża według mnie też trzeba się liczyć, babkę olej, ale wiesz z facetami to różnie bywa. Przemyśl sprawę, może kompromis czyli gdzieś pomiędzy twoimi i jego oczekiwaniami. Według mnie to być atrakcyjna dla swojego męża to fajne jest. Zrobisz jak uważasz. Dodob zazdroszczę zabiegów też chętnie bym się wybrała na taką „renowacje”, ale w budżecie brak środków na takie przyjemności. Azkaa niech mi wolno będzie zatem jako pierwszej z forum pogratulować Szanownej Pani Magister, to impreza ci się należy i to z nielimitowaną ilością napojów wyskokowych – GRATULACJE. Kilogramy raz są a raz ich niema, a tytuł zostanie i nikt ci go już nie odbierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze Azzka gratuluje ;) , Gruszka no niestety kuuuuuuuuuuupa pieniedzy i tez nie podjelamjeszcze decyzji bo troche szkoda 1000 zl szczegolnie ze urlop wakacje dzieci na oboz jada itd a to wlasnie koszt obozu ;( wiec jest wybor ale od stycznia do skarbonki wrzucam 5 zl wiec musze przeliczyc ile sie uzbieralo moze na 2- 3 zabiegi wystarczy a potem moze maeza na 2 naciagne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja1978
o jakie cieplutkie przyjęcie :) no będę wspierać i licze na to samo :) dajemy czadu bo lato idzie :) Ja mam ur synka w sobotę na działce będą więc słodkości i grill :) akurat ja na Atkinsie mogę obzerac się karkówkami z grilla :) ale warzyw nie mogę zbyt dużo a te akurat uwielbiam z grilla ale dam rade gorzej ze słodkościami. Na fitness i moja ukochana zumbe brak czasu ale się ogarne w końcu bo mi bardzo brakuje fitnessu. Wtedy mogę się zrelaksować, posluchac glosnej muzyki i nie myslec o problemach( bynajmniej się staram nie myslec o dzieciach a o napięciu miesni :)) Zazdroszcze wesela pobalowałabym z checia :)) co do wagi chilli poniżej 50 kg to ja raczej wole ok 60 kg :) ale skoro Ty się dobrze czujesz to tak trzymaj tylko może utrzymaj a nie lec już w dół. ja dzisiaj 78 kg niech leciiiii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ale dziś upał od samego rana ! Nie wiem czy wiecie ale Tarnów jest najgoretszym miastem w Polsce ;) ja od rana bardzo się diety trzymam po wczoraj tak mnie trzyma że nawet głodna nie jestem ;) Azzka BRAWO ☺ gratuluję ! Teraz to już będziesz miała czasu dużo dla siebie po zaliczeniu i obronie pracy więc zobaczysz kg spadną raz dwa ! Chilli wow przepisy ciekawe :) musisz nam tu coś podesłać jeśli już wyprobujesz i będzie pysznie ! A co do wczorajszej sytuacji to tak sobie myślę jakie ta starsze baby są wredne ... wtykaja nos w nie swoje sprawy ! A waga bardzo Ci spadła Chilli pamiętaj że jesteś kobietą a nie dziewczynka ! Moim zdaniem nie powinnaś już sobie pozwolić na dalsze chudniecie ... Dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze tych 5 z przodu ! Ja coś stanelam w miejscu raz w górę raz w dół ... pozdrawiam dziewczyny :) kibicujemy dziś naszym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ale dziś upał od samego rana ! Nie wiem czy wiecie ale Tarnów jest najgoretszym miastem w Polsce ;) ja od rana bardzo się diety trzymam po wczoraj tak mnie trzyma że nawet głodna nie jestem ;) Azzka BRAWO ☺ gratuluję ! Teraz to już będziesz miała czasu dużo dla siebie po zaliczeniu i obronie pracy więc zobaczysz kg spadną raz dwa ! Chilli wow przepisy ciekawe :) musisz nam tu coś podesłać jeśli już wyprobujesz i będzie pysznie ! A co do wczorajszej sytuacji to tak sobie myślę jakie ta starsze baby są wredne ... wtykaja nos w nie swoje sprawy ! A waga bardzo Ci spadła Chilli pamiętaj że jesteś kobietą a nie dziewczynka ! Moim zdaniem nie powinnaś już sobie pozwolić na dalsze chudniecie ... Dziewczyny jak ja Wam zazdroszcze tych 5 z przodu ! Ja coś stanelam w miejscu raz w górę raz w dół ... pozdrawiam dziewczyny :) kibicujemy dziś naszym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazja1978
gratuluję Pani MAGISTER :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Melduje sje zdac relacje- zjadlam caly talerz plackow z cukinii i marchwi ala ziemniaczane. Szalu nie bylo. Ledwo to zjadlam- tak duzo, ale nie smakowaly mi.. mam nadzieje, ze nastepne dania beda lepsze.. No ja sie chce zatrzymac na rownych 50, wiec 30 dag do nadrobienia. Zobaczymy jak organizm zareaguje po pierwszym dniu ze zwiekszona dawka kcal i bez cwiczen. Jutro sie okaze:) Wiecie, przy 55kg mowil ze moge jeszcze schudnac. Wrocil z poligonu gdzie waxylam 50.3kg i byl zachwycony.. dopiero zaczal sie denerwowac kiedy inni zaczeli komentowac moj wyglad. I nagle okazalo sie, ze ta sama waga a juz mu sie nie podoba. Jest strasznie poddatny na sugestie innych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja dzis na nogach od 5.30 a położyłam się ok 1 w nocy i energia mnie rozpiera :) Dzis rano po toalecie zaobserwowałam fajny spadek wagi :) ale pochwale się wam w poniedziałek, będzie niespodzianka.. Gruszka ale pędzisz z kg no no pięknie ci idzie ;) Chili nie przejmuj się gadaniem starszych osób oni pamiętają czasy co rozmiar 42 był na porządku dziennym a chudość oznaczała jakąś chorobę, wiem bo też miałam podobną sytuację no ale my jesteśmy najważniejsze i nasze samopoczucie ;) Azzka też serdecznie ci gratuluje wytrwałości i systematyczności w nauce, opłaciło się :) oby w odchudzaniu szło ci tak dobrze a nawet lepiej i żebyś zobaczyła na koniec swoją wymarzoną wagę...:D Co do posiłków to dziś na obiad ugriluję sobie 150g schaba z jajkiem sadzonym i warzywka z pary mmm staram się omijać niepotrzebne węglowodany a jak już muszę to mało i tylko wysokowartościowe, a zamieniam je na witaminy i białko bo pracuję nad kaloryferkiem ;) i już widzę pierwsze efekty, niestety z rzeźbieniem jest tak że najpierw trzeba mieć w czym hehe Co do zabiegów ja bym chętnie poszła ujędrnić biust i zrobić coś z rozstępami bo z celulitem już nie mam problemu :) Dobra lecę bo się strasznie rozgadałam a mogłabym jeszcze hehe Do potem dziewczyny i pisać pisać i zapełniać forum ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domissa ja pędzę? Od poniedziałku -0,2 kg a przez tydzień waga praktycznie stała (-0,1 kg przez cały tydzień). No ale może zastój minął, zobaczymy w poniedziałek. Chilli placki z cukinii? no nie brzmi to zachęcająco więc się nie dziwie że ci nie smakowało. No ale ja żadnych placków nie lubię więc mnie nie bierzcie pod uwagę. A męża to op*****l w takim razie, bo skoro mówił wcześnie to co napisałaś a teraz taka akcja i to na ulicy to nich się chłop zastanowi bo zwariujesz kobito. Macie jakieś fajne pomysł na młodą cukinię? u mnie w warzywniaku mają taka piękną i tak mnie kusi, zamierzam ją dziś kupić ale nie wiem co z nią zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczypta Chilli
Gruszko, moze zupe krem z cukinii? Albo gulasz z cukinia w sosie koperkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosze przepis na gulasz z cukini ;) ?? Chili nie przejmoj sie ja po urodzeniu dziecka wazylam 49 kg i na ulicy znajome pytaly czy nowotworu nie mam wszyscy zaniepokojeni moim wygladem tak ludzie starsi maja jak nie moglam zajsc w ciaze to mama ciage gadala ze przez to ze sie odchudzam , najwazniejsze ze Ty sie dobrze czujesz no i niestety ja biore pod uwage zdanie meza a On byl zalamany jak chudlam to cycki malaly ;( ale cos za cos z mniejszymi sie latwiej biega lol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo leczo z cukinią papryką cebulą i kielbaska taka chuda oczywiście ! Mmm pysznie się zrobiło ! Moja cukinią rośnie sobie jeszcze na grzadce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka wszystko poddusić do miękkości i doprawić do smaku? Moja też dopiero rośnie, a w zasadzie kwitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Gruszko dokładnie . Ja dodaje jeszcze pomidory z puszki i dużo ziolek ! Bazylię oregano co kto lubi . Danie szybkie do zrobienia bardzo kolorowe i pyszne a jak mało kcal ! Przepisu niestety z proporcjami nie mam zawsze na oko robię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jak się dowiedział że przechodzę na dietę to powiedział że chyba jestem głupia, że dobrze wyglądam itp A teraz mnie wspiera bo widzi jak mi na tym zależy, nawet mnie wieczorkami pilnuje żebym nie podjadała i sprowadza na ziemię jak przesadzam z dietą :) Taki to mój niezdecydowany hehe Ale jaki facet nie chciałby mieć fajnej i zadbanej kobiety? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×