Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oleczka02

Odchudzamy się w 2016 r.

Polecane posty

Czesc kobietki ! U mnie też szału nie ma :/ Wiek 30 Wzrost 167 Waga startowa 68.8 Dziś 66.8 Czyli wzrost 0.4 kg jedziemy dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
AgaThu witaj, ile masz wzrostu? a skąd wiesz że masz do zrzucenia 15kg jak nie masz wagi? Może masz gdzieś możliwość ważenia się bo to zawsze motywuje! Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny U mnie wekend w miarę ok. Sobota dietowo ale bez ćwiczeń, w niedzielę zamiast czegoś zdrowego o 17 zjadlam kilka własno ręcznie robionych rogalikow, poza tym się trzymałam więc tragedii nie ma Wiek:27 lat Wzrost: 169 cm Waga wyjsciowa: 66 kg Waga dziś: 64 kg Czyli w tydzień ubyło 2 kg, myślę że to przede wszystkim woda ale mimo to motywuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie: czy pilyscie kiedyś zielona kawę? Czy coś pomaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Dziewczyny gratuluję wam spadków wagi i samozaparcia :-) Ewuska jestem ciekawa twojej historii, opisz proszę jak będziesz miała chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Lila ja nie znam zielonej kawy ale herbatkę sobie zieloną piję. Nie wiem czy daje jakieś efekty, ale lubię smak takiej cytrynowej. Co do kawy to pije jedną czasem dwie słabe w ciągu dnia ale muszę przestać bo mi się wydaje że od tego tyje i też bardziej ciągnie do małego co nieco. Dzisiaj pierwszy dzień wolny od kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ją pije zielona i czerwoną herbatę. Lubię je pić ale czytalam że zielona kawa jest zdrowa i wspomaga odchudzanie. Chyba się skusze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki. Powracam i ja jak syn jakis marnotrawny :) caly weekend oczywiscie na slodyczach. Od dzis zaczynam po raz ostatni. Nie dawno zjadlam na sniadanie dwie i pol kanapki z wedlina i ogorkiem. Na dzis koniec z jedzeniem. Wage podam jutro bo dzis pozno z pracy wrocilam i zwyczajnie zapomnialam sie zwazyc. Najgorsze jest to ze Moj mi ciagle mowi ze mam sie nie odchudzac bo Jemu sie taka podobam. I ze On nie chce miec w domu wieszaka tylko normalna dziewczyne zeby mial za co zlapac a nie o kosci sie obijac. I badz tu madrym :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILI ja pijam zieloną kawę ale nie widze spektakularnych efektów, ma specyficzny smak ale ja lubie takie dziwactwa. na przykład nie lubie i nie pijam czarnej herbaty, a kawa czarna tylko gorzka i bez mleka :) x tez chetnie poznam historię EWUŚKI tym bardziej że spadek wagi imponujący! :) co jadasz? x gdzie JUSTYNA i reszta? Smerfetka odeszła? x buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguTka89
Nowa Stara nie mam wagi ;-) mialam kiedyś zepsuła się A teraz jakoś kasy na nową szkoda bo przy małym Bobasie każdy grosz się liczy. Ogólnie to mam: Wzrost: 158 cm Waga: 78 kg (mniej wiecej) Chce schudnąć z 15 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny bardzo proszę o radę jak dlugo i co cwiczyc zeby zrzucic dodatkowe kg po ciazy? Przed ciaza wazylam 68 na koncu ciazy 86.5 :( przeszlo miesiac po porodzie 70kg po ok 1.5 tyg po braniu tabletek ovulan waga juz skoczyla na 72kg:-(,a moj wzrost to 163cm wiec mam nadwage. Bardzo chce cos z soba zrobic zeby moje nogi nie byly pokryte tluszczem i celulitem a cale cialo bylo jedrne.dziekuje za kazda rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ! Proszę o wypełnienie ankiety na temat PROSTYTUCJI, zajmie to chwilę. Twoje odpowiedzi bardzo mi pomogą w badaniach do pracy magisterskiej. Z góry dziękuję ! Link poniżej: https://docs.google.com/forms/d/1RJZJrheJC4C7 NybAjW4RhRp2m5OAh_BxHNfLfBnPUto/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ! Proszę o wypełnienie ankiety na temat PROSTYTUCJI, zajmie to chwilę. Twoje odpowiedzi bardzo mi pomogą w badaniach do pracy magisterskiej. Z góry dziękuję ! Link poniżej: https://docs.google.com/forms/d/1RJZJrheJC4C7 NybAjW4RhRp2m5OAh_BxHNfLfBnPUto/viewform

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuska1718
W takim razie opiszę ja może to będzie przestrogą dla innych ☺ wyobraźcie sobie ze w wielu 18 lat wazylam niecałe 80. (Nie wiem dokładnie Ale nie w yroznialam sie zbytnio może dlatego ze jestem wysoka i jakos to sie rozeszlo. Wystaczylo 6 lat żeby zgotowac sobie piekło bo przytyć to żaden problem. I mnie zaczęło to sie tak: jak to 18nasto latka imprezy alkohol pizza kebaby. Ale ja problemu w tym nie widziałam. W rodzicach oparciach nie miałam byłam buntownicza nastolatka. Za kazdym razem gdy mi ktoś mówił że tyje obrazalam się zamiast coś zacząć z tym zrobić. Moja miłość poznałam 8 lat temu. Wspiera mnie bardzo i nigdy nie krytykuje. Poznał mnie jak byłam "laska" i nie zostawił mnie aż się dziwię ze jak to ? Przecież taka gruba jestem. A co dziwniejsze nie wstydzi się mnie . Jak patrzę na stare zdjęcia to aż się łza w oku kręci. (Chciałabym wam pokazać jak wyglądam tzn zdjęcie sylwetki) objadalam się bardzo wieczorami fast foody, cola litrami. Wagi unikalam jak ognia wolałam nie wiedziec ile waze. Podobało mi się ze mogę jeść ile chce. Doszedł rozwód rodziców może zbytnio się tym nie przyjęłam ze akurat oni nie będą razem ale przejmowalam się moimy siostrami które mają 11lat a druga 3 latka.reszta sióstr już są dorosle Mama dostała depresję nic ja nie interesowalo a wszystko spadło na moj***arki.Nie mieszkam w domu już od ponad 3 lat. Doszła chorobą tarczycy i tylam z dnia na dzień tylam. I tak się opamietalam 2 miesiące temu. Tylko szkoda że dopiero 2 msc temu. Dlaczego nie 2 3 4 lata temu miałabym krótszą drogę. W moim rodzinnym życiu zaczyna się układać mam nadzieję ze w moim organizmie też się pouklada. Fast foody precz i słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa stara
EWUŚKA czemu nie 2,3,4 lata temu? Czasem w życiu rzeczy dzieją się po coś. Może u Ciebie ten moment, żeby położyć temu kres, był 2 m-ce temu a nie wcześniej. Niemniej najważniejsze jest to, że potrafisz stawić temu czoła, że wzięłaś swoje zdrowie w swoje ręce i chcesz się zmienić. Super, bardzo Ci kibicuję i zresztą każdej z nas kibicuję. Mimo że większość z nas tutaj ma mniej kg do stracenia to dla każdej z nas jest to wyzwanie: stracić i utrzymać :) x GOŚCiu- my ty w większości walczymy z nadprogramowymi kg po ciążach. Każda na swój sposób, dieta, ćwiczenia, szlaban na słodycze. Powolutku ale może nam się uda. Ja myślę że mniej jeść + ruch to zawsze jest sprawdzona recepta, tylko kiedy znaleźć siły i czas na ten ruch... x jak tam u reszty? miłego wieczoru dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzrost:153 wiek:28 waga startowa: 68,3kg waga obecnie: 69,1kg utrata +1 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawalilam po calosci. W ostatnim tyg pozwolilam sobie za duzo. Od poczatku stycznia zamiast chudnac mam prawie 2kg na plusie. Zaraz bede jesc kolacje czysto bialkowa. Zaczynam od teraz,nie od jutra Waze 69,1kg nie wiem jak jest rzeczywiscie bo @ mi sie spozniala i dopiero wczoraj dostalam. Biore sie w garsc bo nie mam zamiaru wygladac jak swinia a w maju mam komunie chrzesnicy ;/ Musze tylko znalezc w sobie sporo motywacji bo mi jej brak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Hejka dziewczyny, ja właśnie skończyłam ćwiczyć. Dzisiaj padło na stare dobre 30 Day Shred z Jillian Michaels + T25 razem 45-50 min. Jestem zadowolona z siebie :-) Ewuska dużo już przeżyłaś jak na Twoje 24 lata, dobrze że się zabrałaś za siebie i już widać super efekty. Piszesz czemu dopiero teraz? Dobrze że już teraz, bo równie dobrze mogłaś jeszcze 4 lata się objadać i nie widzieć problemu. Teraz masz chęć do działania, informacje i wsparcie którego potrzebowałaś to to wykorzystaj a kilogramy na pewno będą w dalszym ciągu uciekały :-) Podobno nie ma ani "wczoraj" ani "jutro" tylko zawsze jest "dzisiaj". Trzeba działać teraz dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Malamii nie martw się tylko zacznij od nowa, dzisiaj nowy tydzień, jutro nowy miesiąc. Trzeba się zebrać w kupę, mi też nie ma wesoło bo zamiast waga spadać to albo leci w górę albo stoi w miejscu, ale i tak jestem dumna jak coś dla siebie robie mimo ciągłego braku czasu. Będzie dobrze dziewczyny tylko się nie poddajemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
AguTka89 jak nie masz możliwości się ważyć regularnie to ja bym radziła Ci się pomierzyć i kontrolować cm. W końcu to o nie nam właśnie chodzi. Ja jestem zbyt leniwa na mierzenie centymetrem wole wskoczyć na wagę, ale może ty masz więcej samozaparcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niffi34
Nowa a nie taka Stara postanowiłam iść za Twoim przykładem i robie sobie post od słodyczy oprócz niedziel. Zobaczymy czy się uda, dzisiaj bez słodyczy i bez kawki. Może w końcu pojawia się też i efekty na wadze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguTka89
Niffi34 mąż ma mi kupić wagę na dniach bo z tym mierzeniem centymetrów moze być różnie :-) liczyłam na tabeli ze dzis zjadłam 1400 kcal to nie tak źle ale gdyby nie te dwa ciastka ze słonecznikiem które miały ok. 500 kcal to byłoby o wiele mniej chcialabym jakieś 1000 kcal na dzień zjeść ogólnie to tak mi właśnie wychodzi bo słodyczy praktycZnie wcale nie jem uda je mi się je jakoś wyeliminować :-) chrupkie pistacje raz na jakiś czas wiadomo nie dużo po 5/10dkg. Idę spać bo malutki śpi więc trzeba korzystać bo marudny jest ostatnio dwie jedynki dolne mu wysZły i teraz dwie górne się wyrzynaja więc spokoju nie mam. Dobrej nocy do jutra i wytrwałości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AguTka89
Niffi34 mąż ma mi kupić wagę na dniach bo z tym mierzeniem centymetrów moze być różnie :-) liczyłam na tabeli ze dzis zjadłam 1400 kcal to nie tak źle ale gdyby nie te dwa ciastka ze słonecznikiem które miały ok. 500 kcal to byłoby o wiele mniej chcialabym jakieś 1000 kcal na dzień zjeść ogólnie to tak mi właśnie wychodzi bo słodyczy praktycZnie wcale nie jem uda je mi się je jakoś wyeliminować :-) chrupkie pistacje raz na jakiś czas wiadomo nie dużo po 5/10dkg. Idę spać bo malutki śpi więc trzeba korzystać bo marudny jest ostatnio dwie jedynki dolne mu wysZły i teraz dwie górne się wyrzynaja więc spokoju nie mam. Dobrej nocy do jutra i wytrwałości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
nowa stara-co jem, już piszę, np: serki grani, jajka w każdym wydaniu, wędliny w sumie w każdym wydaniu byle w miarę chude były, parówki też jem, mięso w zasadzie każde, podroby też, ryby (oczywiście raczej gotowane, grillowane), ale jutro zrobię na obiad takie paluszki rybne i mam je zamiar usmażyć na oleju (a co tam, trochę oleju mi nie zaszkodzi :)), jem też paluszki krabowe, serki homo naturalne, jogurty naturalne, kefiry piję, aaa na smaczka jak mam jem serki owocowe jakieś np Danio waniliowy, truskawkowy, ale tych nie więcej niż dwa dziennie!, na razie jadłam to...ale dawniej jak byłam na dukanie robiłam lody dukana,budynie, jadłam placki z sera białego,owsiankę, placki z tuńczyka i cebulki i sera....śledzie z jogurtem, cebulką, możliwości tysiące tylko nie zawsze mi się chce myśleć i czas tracić na pichcenie...w fazie protein i warzyw dołączę troszkę owoców, kasz, makaronów ciemnych, bakalii, orzechów, nie będę sobie żałować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie juz brak pomyslow na to dietetyczne zarcie :/ a jak okazalo sie ze mam uczulenie na pomidory to juz kompletnie mi sie wszystkiego odechcialo. Zrobie soboe 3dni diety wysokobialkowej a potem zaczne swoja dietke :-) Moze jutro nabierze mnoe chec na cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
nifi34-sama kawa w sobie nie powoduje wzrostu łaknienia i ciągotek do słodyczy, chyba,że dodajesz cukier? raczej kawa pobudza przemianę materii i dobra jest przy odchudzaniu, najlepsza gorzka, czarna, parzona...ja takiej nie znoszę, więc piję inkę z mlekiem 0,5% lub rozpuszczalną z mlekiem 0,5% na mnie świetnie działa, nie chce mi się po niej jeść, zaspokaja super głód-polecam, ale żadnej nie słodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
lilia1919-ja mam w domu zieloną kawę, ale ona jest taka ochydna :) że raz może wypiłam czytałam gdzieś ,że efektów tez nie daje natomiast zielona herbata tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
malami28- a co jesz na tej diecie wysokobiałkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaryba
ewuśka1718-niestety łatwo się tyje, gorzej z chudnięciem,jeszcze trudniej utrzymać wagę w normie!, dobrze,że zawalczyłaś o siebie, tak trzymaj bo jesteś bardzo młodą osóbką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×