Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dobry wieczór! o Chyba nie zasnę....mam autko:classic_cool:, małe, zwinne, zadbane, mało pali, lakier i blachy bez zarzutu. Oględziny syna wykazały, że jest solidne technicznie. Wprawdzie nie spełnia moich oczekiwań np. 4 drzwi i klima ale podobno będę zadowolona;) Jest dokładnie taki jak ten poniżej :) https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/31/VW_Polo_rear_20090329.jpg A więc zaczyna się nowy rozdział w moim życiu:D o Dobrej nocy wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danusiu :) kotlet szwajcarski o ile się orientuję zawiera szynkę i ser. Natomiast gordon bleu który jadłem miał w środku sos. l Gość :) dziękuję za przepis. Poddam go pod rozwagę własnych możliwości. l Oczy wyszły mi już z orbit. zm więcie będę ich zawrać, niech sobie pospacerujągą l dobranoc , l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he...i już się zderzyłam:D postem z moim autkiem:D ale to wina Saama bo nie dowidzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) gratuluję zakupu bedziesz zadowolona. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz Saam:):D dziękuję;) znowu się pukneliśmy postem:D teraz to już nurkuję w pościel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
🖐️👄 dzień dobry! ;) Liness :) no super wiadomość z tym samochodem! widzę, ze wybór w końcu padł na Polo, fajny samochodzik, i w sam raz dla Ciebie (pasuje idealnie do Ciebie) zwłaszcza, że w dobrym stanie technicznym ...:) to teraz jesteś niezależna, samodzielna i zmotoryzowana ;):D Tak, miałaś rację...w poniedziałek byłem w Szczecinie i zagadałem sie pasztecikiem! :D a wczoraj pozdrowiłem morze! (Wiola, też wypełniłem umowę i to jeszcze bardziej, bo spacer był cztero/pięcio godzinny;) ) i dobrze, że to było wczoraj bo dziś od rana leje deszcz ( temp. w okolicach 5-ciu ) a wczoraj piękne słońce! chyba na mój tu przyjazd...;) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :) Miłego dnia, a i jeszcze lepszego popołudnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rankiem był spory przymrozek a teraz pruszy śnieg. Pewnie wiosna użycza gosciny zimie. Nie wiem czy meteorolodzy przewidzieli taką pogodę. Pewnie tak bo obecnie prognozy z reguły się sprawdzają, zwłaszcza krótkoterminowe. l dzień dobry! l Dzień dość nerwowy bo oprócz swojej roboty byłem na zastępstwie. Grypa też jeszcze całkiem się nie wycofała.. Ale teraz już dzionek w pracy z górki. l Dzisiaj świętować można: - Dzień Meteorologii - Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej - Dzień Windy l udanej środy wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że nikt po mnie topiku nie wywindował. Z przyjemnością więc ja wystąpię w roli windziarza. Przyciskam najwyższe piętro i hooop ....!!! l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Olivier ciekawe co Ciebie zmobilizowało do tak dlugiej włóczęgi brzegiem morza? Jeśli powiesz że do słoika zbierałeś jod na świąteczny stół to nie uwierzę. Przecież wystarczającą ilość znajdziesz w soli którą będziesz wzbogacał smak koszyczkowych jajek. Ale fakt, taki swojski zdecydowanie lepszy. Pozdrawiamy .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dobry Daa dziękuję😘 Olivier to mamy po równo:-DA na pogodę nie patrz,tam jest zawsze pięknie;-) korzystaj póki masz okazję;-) Cicho tutaj dzisiaj jak w kościole:-D:-D:-DJak to mawiał Pawlak:-D Miłego popołudnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Trochę ciszy raczej nikomu nie zaszkodzi ale wskakuję do windy, naciskam guziczek albo miły windziarz Saam to zrobi i ...lecimy do góry :) o Olivier:) zmotoryzowana to tak, ale te dwa pierwsze określenia to nie tak do końca... Pewnie nie ma tam (nad samym morzem) wielkich galerii, w których lubisz jadać lody, barów sałatkowych też tam nie uświadczysz to pozostają spacery po plażach:) Wiola dobrze mówi, wdychaj morską bryzę póki jest okazja:) a trochę jodu w słoiczku możesz przywieźć tu na południe ;) dziękuję za pozdrowienia:) o Daa:) ale się schowałaś dzisiaj...ja to byłam w pracy jakby co;) o miłego wieczoru wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba dorzucić jakiś post bo jednak winda stoi, nie ma nas w spisie tematów :( włączam turbo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Mili 🖐️ Nie chowalam sie ,choc moze gdyby to mialo mnie stworzyc 'nowa' ,pelna wigoru ,to zrobilabym to ,schowalabym sie na przeczekanie chocby na dluzszy czas :( Wczoraj gdy wychodzilam z wanny ,strzelily mnie korzonki ,bol ogromny ,kto to przechodzil to wie .Ja niestety mam tak co pewien czas .Ilez ja juz zastrzykow pobralam na te uciazliwa dolegliwosc ,ale to jest tak jak z katarem ,leczony ,czy nie ,trwa caly tydzien .Na dokladke dzisiaj musielismy pojechac do Pily z Ulanem na kontrole do jego lekarza i dopiero o 20:00 wrocilismy . Bylam przy okazji w Kauflandzie ,choc nie planowalam i wyobrazcie sobie mam gratisowo cwiartki kurczaka ok 2,70 kg . Sprawdzalam rachunek teraz i widze ,ze kasjerka jakims cudem ich nie policzyla ,trudno ,mala strata dla sklepu ,przeciez nie pojade do Pily z nimi :-) ....Cal ,gratuluje Ci autka :-).Tak jak pisal Olivier ,pasuje do Ciebie ,Ty nieduza ,autko zgrabne ,oby Ci dobrze sluzylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Daa:) wbrew pozorom te autko w środku jest bardzo przestronne. Ja odpukać nigdy nie doświadczyłam słynnych ,,korzonków,, i nic nie umiem doradzić :( może trzeba to wygrzewać? mówiłaś, że Cię zawiało wczoraj. Albo nacierać czymś rozgrzewającym? A pewnie, że te ćwiartki to mała strata dla marketu. Kasjerka zupełnie nic nie traci przy takiej pomyłce. Nawet gorzej dla niej gdy klient wraca z czymś nie zapłaconym i przełożeni dowiadują się o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wiem o czym piszesz Liness...mnie bardziej chodziło o Twoją drogę pracową...;) Tak, nad morzem inaczej spędzam czas niż w wielkich miastach...;) plaża to jest to miejsce gdzie spędzam cały swój wolny tam czas...i tak było i tym razem;) żadnych słuchawek...tylko szum morza :) Rownież dziękuje za pozdrowienia :) i odpoczywaj po zapewne ciężkim dniu...:) Wiola, no jesteśmy kwita, jesteśmy ...;) nawdychałem sie bryzy (az słone usta miałem :D ) a pogoda tam zmienną jest jak widać ...;) Oczywiście muszelki i piękne kamyki zabrałem ze sobą :P ;) Miłego wieczoru/nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te korzonki to nie od przewiania ,bo przewialo mi glowe .Jak dobrze pamietam ,to zawsze gdy mam wiecej roboty i chodzenia to one mnie atakuja .Jakos sie bardzo nie przejmuje ,najwyzej nie zrobie tego czy tamtego :-),tylko niech odpuszcza . ...Tobie Olivier rowniez spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez juz wybieram sie do lozka ,moze bedzie mniej bolalo . Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz na dzisiaj przyciskam guzik najwyższego piętra. Apropos windy to dzisiaj byłem w budynku w którym znajduje się Najstarsza w Europie drewniana winda osobowa. W budynku bo do windy obecnie chyba nie ma dostępu. Ale o ile dobrze pamiętam to około ćwierć wieku temu jechałem tym eksponatem l dobrej nocy :) l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej ,winda sie zaciela :-),ale zaraz ja rusze ,jesli daam rade :-) Pewnie pojdzie ciezko bo kompletnie nie mam sily :-),a jeszcze te bolace plecy 😭 Nie wiem jak Wy ,ale ja jakos nie czuje nadchodzacych swiat .Jeszcze jestem daleko w polu ,musialabym cos niecos dokupic ale trudno mi jest wyjsc z domu ,nic mi sie nie chce .Poza tym moje chlopaki mowia abym nie 'szalala ',a to mi pasuje :-) Spokojnego popoludnia 🌻- zonkil :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjecie??? W Narodowym Dniu Życia wypadałoby dać jakiś jego znak. Jak na razie widzę że Danusia oddycha. Ale czy pełną piersią? l dzień dobry w okularach :classic_cool: l cześć Danusiu 🌻 l Widzę Was tak saamo jak w starych widziałem. Z tym że bez zarysowanań l Myślałem że ostatni dzień w pracy będzie spokojny. Ale nie był. A od jutra już wolne. l Praktycznie zakupy mam już wszystkie zrobione. W sobotę tylko chleb i jeżeli czegoś zabraknie. l udanej reszty czwartku życzę :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A coz to :-) Czy Was tez korzonki polamaly i jestescie nier***awi ,tzn .uziemieni ? :-) Saam ,i dobrze widzisz od dzis i zaopatrzony jestes na swieta ,ot szczesliwy czlowiek jestes :-):-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Ja też żyję, trochę słabo ale żyję i dojechałam do domu bez zarysowań:classic_cool:Ale za to z wielkimi zakupami. Nic wcześniej nie pisałam ale Mundka syna porysowałam i to mocno😭we własnej bramie wjazdowej. Dlatego z niego zrezygnowałam, wystraszyłam się nie na żarty. o Fajnie Saam:) że już masz okularki no i wolne ;) o Daa:) ja niestety czuję nadchodzące święta ale nie w domu tylko w pracy. Nie wiem czy oprócz, żurku z białą, sałatki jarzynowej i sernika uda mi się coś więcej zrobić po pracy, którą kończę o 18, nawet w sobotę. A tak w ogóle to planuję w święta pojeździć treningowo po pustym mieście:D M chce do lasu ale w lesie jeszcze pusto, mokro więc nie ma sensu. Dzieci gdzieś wyjeżdżają sobie. Teścia trzeba odwiedzić z wałówką więc muszę jakieś mięsiwo upiec i sernika zawieźć bo lubi. o i tyle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,ja zrobie niewiele wiecej ,no moze dwie salatki i ryby na dwa sposoby .Tez bedie zurek i jajka w sosie tatarskim .Tez upieke sernik i babeczko- muffinki ,bo zawsze wkladam do koszyczka ze swieconka .Z miesnych rzeczy to tylko beda zrazy ze schabu .Gdzie to potem wszystko przechowywac ,lodowka nie jest z gumy ,a moi duzo nie jedza .Syn dzis pytal czy beda pierogi :-),a moga byc ,bo mam jeszcze w zamrazarce :-). Ide do loza ,ciagle jestem oslabiona ,a jutro juz musze zaczac cos robic ,tzn ,bede piekla ten sernik i moze zrobie ryby po japonsku . Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l To że mam zakupy zrobione nie mmm coznacza że już mogę swiętować. Co prawda z glodu bym nie umarł ale wiekszość to półprodukty i trzeba będzie w to włożyć jutro i w sobotę sporo roboty. Zacząłem już dzisiaj wrzycając szynkę do piekarnika.Właśnie skończyła się piec. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śledziki to ja też sobie zrobię, z żurawiną a co do mięsiwa to jutro zdecyduję, też idę już legnąć. Nawet łazienkę mam zaliczoną. Włączam tv i się kładę. Spokojnej nocy Daa:) Dobranoc wszystkim ;) dobrej nocy Saam :) bo już Cię widzę na podglądzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) myślę że mniejszym autkiem będzie Ci łatwiej dojść do wprawy. Grunt to się nie śpieszyć pod presją innych użytkowników dróg i nie stresować w trudniejszych sytuacjach. A w sytuacji gdy dużo pracujesz przed swiętami masz usprawiedliwienie do korzystania z gotowców. l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z racji wolnego nie muszę się śpieszyć do spania. Ale lepiej będzie rano nie wylegiwać sie zbyt długo. Dlatego też już posyłam uśmiech na,dobranoc :) l kolorowych życiowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×