Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Wiollkka
Machnę Wam szybko łapką ze słonecznego i gorącego tarasu Nie źle mnie słońce strzaskało jak po solarce:-D:-D:-D Daa gorąco pozdrawiam,niech wszystkie bolączki w końcu dadzą Ci spokój;-) Wszystkim posyłam😘😘😘 Miłego piątku:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ty gosciu ,gdybym byla zlosliwa ,to powiedzialabym abys tyle nie mowil ,bo Ci metka z protezy wystaje :D:D:D ,lub 'nie gadaj tyle ,bo Ci sie zeby spoca ' :D:D:D.Nie jestem zlosliwa ,wiec tego nie powiem :D:D:D Wiola 🖐️,dzieki 👄. Mowisz ,ze sie opalasz :-),ale powietrze jest zdradliwe ,przeziebisz sie i tez bedziesz bolala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola:)odmach/uję Ci aż spojrzałam na mape pogody w Twoim regionie i rzeczywiscie pełne słońce u Ciebie i 11 stopni. W zacisznym miejscu na własnym tarasie można się opalać nawet na golasa:P Ciekawe co Saamcia poczuje gdy sobie to wyobrazi?:P bo był ciekawy reakcji:D o Daa:) daj gościowi sernika w zęby może zacichnie?:D U mnie się przejaśnia ale jest zimno i dopiero wysychają mokrości podeszczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal :D,biedny gosc nie ma co jesc i zazdrosci :-). U mnie tez jest od rana bardzo slonecznie i mozna sie opalac ,ale w odzieniu :-). ..No nic ,jedziemy znow w sprawie Tv ,moze znow na darmo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe hej! l cześć Celinko 🌻 l hej Danusiu 🌻 l witaj Wiola 🌻 l Wyobraźnia u mnie ostatnio trochę szwankuje dlatego wolę naoczne doświadczenia. Poza tym trudno sobie wyobrazić coś czego się nigdy nie widziało. Wynalazcą to ja nie jestem :D Celinko :) Ty nie zwołuj facetów. Mówiłem Ci że ciągnie mnie tylko do kobiet. Chyba że dbasz o to by miał kto piwo postawić. l U mnie takie słońce że nie widzę co piszę. W taką pogodę miło rozpocząć weekend. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
:-D:-D:-D Daa jesteś The Best;-)bardzo ładniutkie buciki,i co najważniejsze.Modny kolor na ten sezon.Tak trzymaj:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola ,wiem ,ze jestem The Best :D:D:D.Bardzo lubie kolor rozowy ,taki pink :-).Nikt by mi nie mogl zabronic chodzic w takich bucikach ,ale nie bede sie wyglupiala :D,bylabym stara dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Oj tam Daa:-DCo Ci szkodzi,zaszalej i kup je:-DA paski przydepniesz:-D:-D:-DJa dzisiaj też kupiłam dwie pary balerinek,nawet fajne.Jakie robiłaś muffinki?Jutro znowu się za nie zabieram,ale zrobię makowo wiórkowe.Świąteczne rozeszły się szybciej niż je piekłam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydeptac paski :D,musialabym szlorac nogami :D Dzis dodalam do ciasta pokrojona czekolade gorzka ze skorka pomaranczy (z Biedry :-))i do kazdej muffinki wkladalam po kostce czekolady truflowej :-),pyszota .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam przedweekendowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Daa:) nawet Troll się poznał na Twoim żarcie z bucikami:D o Saam:) no tak, są nowe okularki to można naocznie;) o Ja naocznie już słabo widzę dzisiaj za sprawą kataru więc życzę dobrej nocy wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłem wszystkim taki żart że po powrocie do domu i po posiłku usiadłem w fotelu przed telewizorem i przez cztery godziny nie ruszyłem się z miejsca. To taki rodzaj odrętwienia jaki można na przykład obserwować u płazów po wiosennym przebudzeniu. A że nie było słońca ani innego czynnika rozgrzewajacego to organizm znowu domaga się snu. Trzeba więc ukladać się na poduszkach i czekać na bardziej sprzyjające warunki. A podobno od jutra zdecydowanie cieplej. Oby. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych primaaprylisowych ..... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam i życze udanego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio Śpijcie jeszcze, macie czas na śniadanie i kawę, a ja sobie tu spokojnie usiądę i może parę słów napiszę. Fajne mieliście żarty aprylisowe, szczególnie podobała mi się zmiana płci Saama:D ale różowe dziecięce buciki dla dla Daa, też były super:D Ja też mam dla Was niespodziankę, no może nie tak wielką jak zmiana płci Saama :D i wczoraj o tym nie pisałam byście nie pomyśleli że to żart. Otóż idę do pracy:D Biłam się z myślami czas jakiś, ale postanowiłam dać sobie szansę. Dam radę, to zostanę, jak mi nie będzie pasowało to po prostu odejdę. Praca w tym samym charakterze co ostatnio pisałam. Byłam w punkcie wczoraj, warunki bardzo przyzwoite, więc spróbuję, zobaczymy jak będzie dalej. Największym problemem będzie to, że nie będzie już moich długaśnych postów. Niektórzy odetchną z ulgą, a niektórym może czegoś będzie brakowało. Nie zaopatrzyłam się jeszcze w rysik, by pisać na fonie, ale jeśli dziś trafię na taką możliwość, to na pewno zakupię. Nie obiecuję że będę mogła być często, ale przynajmniej w wolnych chwilach postaram się do Was zaglądać. Tyle w temacie. Za oknem mleko a ja muszę wyjechać, bo chciałam zmienić butki w mojej limuzynie :D Myślę, że to już czas najwyższy, chyba zima już do nas nie wróci. Jeszcze tylko dziś będą dzieci a jutro koło południa będą wyjeżdżali, więc dziś będzie taki bardzo intensywny dzień a jutro stres, by szczęśliwie przebyli drogę. Wiadomo że dziś już 2 kwietnia Imieniny obchodzą: Franciszek, Urban, Wiktor Przysłowie: „Na świętego Franciszka chłop w polu nic nie zyska” Rozumiem to tak, że chłop ma nie wychodzić w pole w tym dniu, bo i tak plonów większych z tego nie będzie. świętujemy także z okazji; Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. zostawię jeszcze kawusię; http://poradnikowy.net/wp-cant3nt/uploads/2015/06/kawa-czy-herbata-kawa-1024x681.jpg i różne herbatki; http://www.kawa-herbata.com.pl/img/porady/porady5.jpg Wycofam się na paluszkach by Was nie obudzić a sama powędruję do kuchni by przygotować sobie śniadanie. Dziś musli i serek wiejski, to będzie coś takiego; http://4.bp.blogspot.com/-HdTZNBc1rwk/UsrbzIGdjnI/AAAAAAAAEcU/nLUAOm_28JA/s1600/DSC_0027.jpg a dla Was zostawię;http://www.kulinarnyprzepisna.pl/wp-content/uploads/2013/07/polskie-sniadanie.jpg Wszystkich Was cieplutko pozdrawiam i życzę pięknej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam sobotnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklawy77
Dzien dobry, Dziekuje Calinessa za pamiec🌼, ale nie wroce. Mam swoje przemyslenia. Z reszta postanowilem odejsc z Kafe aby realizowac swoje marzenia o ile warunki mi pozwola. Jednak zagladam tu i tam, jak widac z reszta od czasu do czasu. Milego dnia https://www.youtube.com/watch?v=R5kjngvVG_8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Zuziu 🌻 l witaj Klawy l Miałem wstać o ósmej ale zostałem obudzony dopiero po dziesiątej. Znowu dzień będzie za krótki. Ale przynajmniej się wyspałem Dzień u mnie prawdziwie wiosenny, słoneczny i ciepły. Zatem nic sobie nie robiąc z aktualnego przysłowia ruszam w pole. Muszę znaleźć i przygotować miejsce aby wysadzić rododendrona i róże. Także wcześniej kupione bratki powinny dzisiaj powedrować do gruntu. l Ferdzi :) dziękuję za poczęstunek. A jeśli chodzi o Twoją pracę to życzę aby tym razem się udało i oczywiście abyś znajdowała czas na filtrowanie. l udanej soboty wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Hej, dzień dobry :) o U mnie też z okna widać cudownie pogodny dzień. Ale o ile wczorajsze pół litra było żartem to katar niestety nie:-o. Głowa mnie tak boli, nos jak pomidor :(, nawet gnaty mnie bolą. Do tejpory leżę i nie poszłam do pracy :( o Ferdzi :) no gratuluję!🌻 i obyś miała w pracy wiele wolnych chwil :) do kukania tutaj ;) o Klawy :) wszystko można pogodzić. Ja też spełniłam jedno ze swoich marzeń(prawko) jednocześnie bywając na kafe. Może chociaż zdradzisz te marzenie ? dodamy Ci otuchy do działania:classic_cool: o Saam :) no i dobrze, że się wyspałeś. Teraz robota ogródkowa pójdzie jak z płatka. Ciekawe jakie kolory róż sadzisz ? o Zuzia :) a Ty idziesz w pole czy tylko na spacer? o miłego weekendowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Ani na spacer ani w pole. Mam dzisiaj kupe roboty w domu. Ale za to bede czesciej zagladac na net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 a ja myślałem że rzeczywiście leczycie się z małżowinkiem przy pomocy butelki. Z tym że nie podejrzewałem o równe polewanie :D Łatwo się domśleć że róże będą kwitły na czerwono. Rododendron zresztą też. Ale jeszcze nie dotarlem do tej roboty bo byłem na cmentarzu. Dzisiaj i jutro mamy rocznicowe msze więc należało odwiedzić zmarłych. Dzisiaj mija także 11 rocznica śmierci naszego papieża. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Saam ,mowisz ,ze wczoraj po obiedzie przesiedziales w fotelu cztery godziny :-),a siusiu ? :-).Chyba to tez byl zart prima aprilisowy ,bo Ty ciagle taki zapracowany ;)moglbys sobie pozwolic na tak dlugie nicnierobienie ? :-) Ferdzi ,jednak zdecydowalas sie na pojscie do pracy :-).Juz sie boje ,jak pogodzisz dom,prace i ogrod ,lekko nie bedzie :-) U mnie maly szpital ,ja dalej z bolami ,a Ulana jeszcze bardziej rozebralo przeziebienie .Kaszle ,kicha ,prycha jak Cal :-).No ale przejechalismy sie do apteki po odpowiednie specyfiki i odwiedzilam kilka sklepow spozywczych ,bo juz byl czas i potrzeba :-).W sklepach obuwniczych nie bylam :-)bo z powodu tego wscieklego bolu juz mi sie nie chcialo .Bylam tez w bibliotece po kilka tomow nastepnej sagi i byl tam pisarz Janusz Leon Wisniewski na ktorego spotkanie autorskie mialam zaproszenie ,ale nie maialam sily ,ani ochoty tam siedziec .Widzialam katem oka ,ze siedzialo mnostwo pan wyfiolkowanych :-)i wyfryzurowanych :-),gdzie ja tam taka pomietolona :-) Spokojnego wieczoru Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l hej Danusiu 🌻 wczoraj akurat w zasięgu ręki nie miałem piwa więc cztery godziny nie jest problemem dla wewnętrznych magazynów. I mogłem pozwolić sobie na lenistwo bo w zapasie była sobota. Nie było łatwo wysiedzieć tyle czasu w tym fotelu ale pierwszy kwietnia swoje prawa ma i trzeba było zadośćuczynić tradycji. l A na dzisiaj właśnie zakonczylem obowiązki. Teraz można zadbać o siebie. Zarówno w sferze cielesnej jak i duchowej. l miłego sobotniego wieczoru wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Cos cicho dzisiaj na topiku. Milego wieczoru tym , ktorzy jeszcze nie ida spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość schowany
"Tak blisko, nie ważne jak daleko, Nie można dać więcej z siebie. Zawsze ufajmy, w to kim jesteśmy, I nic innego się nie liczy... Nigdy nie patrzyłem na to w ten sposób, Życie jest nasze, żyjemy na swój własny sposób. Tego wszystkiego nie mówię od tak, I nic innego się nie liczy... Zaufanie, którego szukam odnajduję w Tobie, Każdy dzień jest dla nas czymś nowym." l Zaległa metalowa dedykacja dla Celinki :) l Metallica - Nothing Else Matters l https://youtu.be/O8WLGtwOCZE l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że powyższym utworem zburzyłem zauważoną przez Zuzię ciszę. Mam nadzieję że nie obudzi to smacznie śpiących. Tym jak i dopiero udającym się na poduszki życzę DOBREJ NOCY :) l kolorowych kwietniowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×