Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Witaj Saam zaśpiewałeś nam teraz na ludowo i przaśnie :D czyli wesoło i z przytupem :D Ja za to tuptam w kuchni. Upiekłam 24 babeczki z princessą , trzy blaty pod czeski królewski, a teraz piecze mi się dwukolorowy sernik z rodzynkami. Jeszcze z godzinkę siedzieć w piecu musi, a ja w tym czasie ugotuję kaszę mannę do masy na czeski. Za oknem ciepło jakieś 19 st, ale słoneczko chyba nie czuje swojego święta i bardzo oszczędnie użycza dziś swoich promyków. Saam, myślę że po tygodniu wolnego łatwiej wstać o 5 boś przecież wypoczęty :D Mnie trudniej, bo ani nie zauważę że miałam wolne i znów dwa dni z rzędu muszę wstawać o 5 😭 Mam taki plan, że ze dwa tygodnie przetestuję nowego pana a jak będzie oky, to zatrudnię jeszcze jednego, który by mnie zwolnił z nadprogramowych godzin :D No ale to dopiero przymiarka. Jeśli chodzi o rozstania, to myślę że taka rozłąka w naszym wieku dobrze robi...bo człowiek zatęskni a przede wszystkim odpocznie od swojej połówki:D Jest szansa że dłużej jedno się nie znudzi drugiemu:D, poza tym taka rozłąka pozwala nabrać dystansu do błahych spraw, o które czasami toczymy spory , zupełnie niepotrzebnie:D Jednym słowem, jestem za a nawet przeciw :D:P:D Ja tam najchętniej wysłałabym żonkila do dzieci na wyspę na jakiś rok :D wtedy może odpoczęłabym od gotowania, pichcenia i całego tego galimatiasu związanego z mężczyzną w domu :D No, ale to marzenia, jeszcze musi pracować, do emerytury droga daleka:D lecę do kuchni, bo mleko się gotuje a Was zapraszam na kremówkę; http://www.steskal.pl/_galeria/teksty/4c79192d83e9b73ea95a057a8f30f6df.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 l dobry wczesny wieczór :) l Nadejszła wiekopomna chwiła kiedy to trzeba kończyć świętowanie. Dzisiaj miałem towarzystwo do grilla. Człowieki mało trunkowe więc bez obaw rano będę mógł wsiąść do auta. Wcześniej zaliczyłem spacer dlatego bez skrupułów brałem kiełbaski z rusztu. Myślę że w zakończeniu długiego weekendu pocieszające może być to że tylko trzy dni robocze i znów będzie weekend. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o No i się rozpadało na całego. Świętowałam Dzień Słońca degustując na powietrzu swojskie pierwsze winko syna z zeszłorocznych winogron. Jednak wino teścia lepiej smakuje. Jest naturalne w 100% a młody przedobrzył dolewając spirytusu. Musiałam z tego powodu robić drinka i to psuło cały bukiet smaku swojskiego winka. Jakoś mi nie podchodził nawet ten drink ze sweepsem. Ale była okazja pogadać o rodzinnych sprawach bo zazwyczaj z racji pracy się mijamy. M padł po tym winku i już śpi a ja zatem przerywam świętowanie Dnia bez Komputera:D i zaczynam buszować w necie;) o Ferdzi:) życzę Ci miłych panów do współpracy i ciekawi mnie dlaczego tak bronisz się przed paniami:D czyżby kwestia konkurencji, czy co? :D dziękuję za kremówkę, wygląda na tę, które lubię:) o Saam :) fakt, druga piosenka nastrojowo zrównoważyła pierwszą;) ale była(ta druga) nie tylko o pięknych polskich dziewczynach. Muzykujący dorodni chłopcy też wpadają w kobiece oko;) Czyżbyś też przepadł jak Ferdzi w kuchennych ekscesach?:D o miłego wypoczynkowego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Długo pisałam i się rozminęłam...więc pytanie do Saama już nieaktualne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saamorodek
Piosenka od Celinki brzmi jakoś znajomo. Wydaje mi się że ma coś z Abby. Ale za pózno aby to rozstrzygać. Ważne że historia skończyła się przed ołtarzem. Albo tam dopiero zaczęła się na poważnie. l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych ustawowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam życząc miłego tygodnia Wam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry z pracy! :) l cześć Gość odpozdrawiam l Dzisiaj św. Floriana a więc mamy Dzień Strażaka i Dzień Hutnika. Świętują też inne zawody mające styczność z ogniem - kominiarze, garncarze, piekarze .... Imieniny mają dzisiaj także Moniki i Malwiny. Żadnego Floriano nie znam, Malwiny również. Ale przynajmniej jednej Monice życzenia złożę. Topikowa Monika dawno temu gdzieś się zagubiła ale ślad w pamięci jeszcze jest. l Dzisiaj chłodniej ale deszcz u mnie nie pada. A szkoda bo deszcz na wiosnę potrzebny. l Udanej środy wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z domu:) o A u mnie jak zaczęło wczoraj padać tak nie przestaje. Ale według przysłowia powinnam być zadowolona bo brzmi ono tak: „Deszcze w świętego Floriana, skrzynia groszem napchana” Chociaż wydaje mi się, że to raczej odczują rolnicy i sadownicy. I jako optymistka myślę, że określenie "groszem" jest w pozytywnym tego słowa znaczeniu:D Muszę jechać po nowy dowód rejestracyjny bo dostałam sms-a, że już jest gotowy i ...tylko się nie śmiejcie ale boję się jechać autem w ten deszcz :D. Biorę więc moją czerwoną parasolkę by nie zmoknąć w drodze do przystanku autobusowego i wybywam w miasto. Już raz jechałam w deszczu do pracy ale to 5 minut drogi prawie pustej więc dojechałam bez problemu;) w miasto jednak mam cykora bo wszyscy tak szybko śmigają a ja się przepisowo wlokę:D i jestem otrąbiana:D o miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam z urzędów. Padać przestało może po 5 minutach gdy wyszłam z domu . Słońca jednak nadal nie ma. Jadąc autobusem widziałam, że strażacy nie próżnowali tylko jechali na sygnale do jakiejś akcji. o Acha...tak Saam :)masz rację, moja wczorajsza piosenka ma dużo z Abby. Inni piosenkarze lubią widocznie przy muzyce Abby śpiewać swoje historie;) Daa też lubi słuchać "Ten piękny sen" po polsku. Hmm...ciekawe czy Daa już wróciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 rzeczywiście trochę to śmieszne bo jak pada deszcz to fym bardziej jedzie się własnym autem. Ale się nie śmieję bo mam też różne fobie motoryzacyjne. Myślę że pewna dawka strachu za kółkiem jest wskazana bo chroni przed nadmiernym wciskaniem pedału gazu. Zresztą trudno się nie bać korzystając z drogi a nawet z chodnika i pobocza gdy słyszy się ilu pijanych kierowców policja złapała w czasie weekendu. A ilu udało się nie spotkać z policją. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mili :-) Przyznam sie bez bicia ,ze wrocilismy wczoraj wieczorem i bylam oraz nadal jestem zmeczona i oslabiona tak ,ze nie mam ochoty na nic :-),nawet nie chcialo mi sie wlaczyc laptopa .Chyba za duzo wchlonelam jodu nad morzem .Mnostwo ludzi zjechalo do Sobieszewa na te swiateczne dni choc nie bylo za cieplo i co niektorzy zamieszkali w domkach letniskowych ,brrrrrr :-) Powloke sie do lazienki nastawic pranie ,plan musi byc wykonany :-).To nie tak ,ze nic nie robie gdy mi sie nic nie chce :-).Dzis juz pieklam muffinki ,a ledwie wczoraj sie zarzekalam ,ze robie przerwe w pieczeniu ,no ale znow bede miala odwiedziny przejezdnych gosci :-).Robilam tez na obiad golabki ,ktore wpadaja same do gabki :-) Spokojnego wieczoru Mili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko wiem...Daa już w domu, nabiera sił po trudach podróży. A ja w moim osiedlowym sklepiku zakupiłam sadzonkę jagody wysokiej bo była taka ostatnia sierotka:(. Ale czytam teraz w necie, że trzeba mieć ich kilka by owocowały. Towarzystwo musi być mieszane:P Aż ciekawam czym się różni pani jagoda od jagodowego pana ;):D ale ich stosunki i tak pewnie nie są bezpośrednie tylko pracowite owady pośredniczą. A może wystarczy dmuchanie wiaterku? ;) o Daa:)witaj, już Cię widzę. No i co by się stało gdybyś sobie w jeden dzień odpusciła robotę? świat by się nie zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cal :-) Wiesz ja choc podpierajac sie rzesami jak cos zaplanuje to choc czesc tego planu musze wykonac ,taka durna jestem :-) Takie wizyty u rodziny sa bardzo wyczerpujace ,trzeba sie nagadac ,a juz nie wspomne o wysluchiwaniu tych dyskusji prowadzonych przez niektorych po procentach ,smiechu przy tym co niemiara i to tez wyczerpuje sily :-). Co do jagodek ,to musisz gdzies zlapac chocby bąka i umiescic w swoim ogrodzie i on zadba o zapylenie pan jagod :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
l "Któregoś dnia kochanie, będziemy starzy Oh, kochanie, będziemy starzy I będziemy myśleć o wszystkich historiach, które moglibyśmy opowiadać" l Asaf Avidan - One day l https://youtu.be/KRAMNWzfjcg l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsaam
pozdrowienia dla Danusi 🌻która wróciła i dla Zuzi która była 🌻 Celince żółwikowych snów ;) l Ledwo nadążam za programem dnia więc pośpiesznie ale z wdziękiem kłaniam się na dobranoc :classic_cool: oczywiście nisko, ale że to inna bajka to po saame .... uda (może się uda) l kolorowych płomiennych ..... l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Kolorowych tym , ktorzy juz ida spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ 'Doszlam ' wiec otwieram okienko naszego klubu :-) Tym ,ktorzy sa niezorientowani donosze ,iz dzis mozna wygrac 40 milionow zl.,a wiec zagrajmy :-).Kto wygra dzieli sie oczywiscie z reszta klubowiczow :-) U mnie pogoda przecudnej urody ,a wiem ,ze nie wszedzie tak jest . Kto teraz przebywa nad morzem moze juz opalac sie prawie na golasa :-).Moze Wiolka gdy wroci pokaze nam piekna opalenizne :-) Choc dzis miedzy inymi jest Dzien bez makijazu ,to aby wyjsc wyslac totka trzeba jakos wygladac i nalozyc sobie troche tapety :-). Dobrego dnia Mili :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l Już czwartek, ale ten tydzień w pracy szybko leci. Szkoda tylko że przekłada to się również na nasz wiek. l Rano było u mnie tylko trzy stopnie. Teraz to nie wiem ale pewnie dużo bo słońce od rana na ten wynik pracuje. l Dzisiaj Dzień Europy. Także Dzień na Rzecz Godności Osób Niepełnosprawnych. Z lżejszych gatunkowo mamy Światowy Dzień Higieny Rąk. To ostatnie święto celebrowałem dzisiaj już wielokrotnie. Ale widzę że już przydałoby się zrobić użytek z nożyczek i pilniczka. Mam pod ręką siekierkę ale chyba nie będę ryzykował bo z moją celnością ostatnio różnie bywa (brak treningu) l Koniec przerwy, trzeba ruszać dalej do roboty. Udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wszyscy na raz zbiegli :D coś będą rozdawać? l cześć Zuziu 🌻 dzięki za sniadaniową owsiankę l hej Danusiu 🌻 jam nie pomalowany ale i tak jak malowany :classic_cool: l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Saam ,jam juz stara :-) i musze sie troche podrasowac aby 'wygladac :-).I tak jak w piosence juz myslimy z Ulanem o wszystkich historiach ,ktore moglibysmy opowiadac ,a ktore sie nie wydarzyly 😭 :-) Saam ,czy wiesz kto to jest lub byl magiel ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry:)witajcie rano u mnie było chłodno i chmurno a teraz już lato:) o Trochę kursowałam autkiem bo syn podregulował mi co nieco i już się nie zacinam:D śmiech na sali ale wcześniej nie umiałam szybko ruszyć z miejsca. W szkoleniowych autach jakoś nie było to problemem no i też nikt nie wymagał ode mnie szybkiego ruszania. A w moim to już ruszałam jak żółw:D i pewnie dlatego trąbili za mną. Syn mi pokazał jak zrobić to błyskawicznie i cieszę się bardzo bo już się martwiłam i zniechęcałam do jeżdżenia. W nowych autach wystarczyło dać lekko gazu i puszczać sprzęgło a w tym moim starszym by szybko ruszyć trzeba wpierw puszczać sprzęgło do momentu gdy już chce ruszać i dopiero dodać gazu. Zresztą może w nowych też tak jest ale nikt mi tego nie pokazał. Sorry, że Wam o tym nudzę ale to dla mnie w tej chwili najciekawsze:D i zaczynam kochać moje autko;) THE FINAL COUNDOWN - wyk.Europe https://www.youtube.com/watch?v=6EPOPgANwR4 o miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×