Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Moje butelki szklane są czyli najbezpieczniejsze. Fakt że zawierają płyny nie całkiem bezpieczne dla organizmu to już zupełnie inna sprawa :p I moja sytuacja i życiowe problemy Nie pozwalają uczestniczyć mi w w życiu topiku na tyle na ile bym chciał. Ale nikt nie obiecywał że zawsze będzie łatwo i prosto. Czasem życie mówi "masz ci babo placek". I taki placek właśnie przypadł mi w udziale chociaż do baby bardzo mi daleko. I tymczasem dobrej nocy wszystkim życzę :) I kolorowy hotdogowych .... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! :) I Dzisiaj mamy 5 lipca. Jak wszyscy wiedzą w tym dniu przypada bardzo interesujące nietypowe święto. W sumie to ja nie mam nic przeciwko aby było każdego dnia. Tylko jak zachęcić panie do większej otwartości na to święto. Bez kobiet takie święto nie ma sensu. Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Łapania za Biust. Duże zasługi W propagowaniu tego święta ma mój imiennik Sam który złapał za biust 1000 Rosjanek za co został uhonorowany przez Putina uściskiem dloni. Ja nieznany nikomu Saam chciałbym chociaż w ułamku powtórzyć ów wyczyn. A od kogo zacząć jak nie od topikowych koleżanek Mam nadzieję że nie dostanę po łapkach ani po głowie ;) I udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) i jakiś chłodny jak na lipiec ale bywało gorzej... o Daa:) ja zmieniam rodzaje wody, teraz mam primavere niegazowaną. Jest na niej pet. Ale polecana dla niemowląt. M woli gazowaną i muszę kupować dwa rodzaje. A coca cole piję tylko w pracy i to wtedy gdy jestem niewyspana. To taki odpowiednik kawy bo jej nie piję. Na ogół piję samą wodę lub gdy mam czas to wciskam sobie do niej sok z owocu gejfruta lub cytryny. o Wiola:) jej, od jagód Cię mdli? może się kiedyś przejadłaś. Ja tam mogłabym je jeść garściami:) o He, he Saam :) po głowie ani łapkach nie dostaniesz ale klaps na goły tyłek by Ci się przydał:P zbereźniku myślowy! pewnie gdybyś mógł to całą kafeterie byś wymacał :P:D o Ale co poradzić takich nas stworzono:), kobiety to lubią, panowie jeszcze bardziej;) Warto jednak zaznaczyć, że właścicielki biustów lubią być łapane ale rękami swojego ukochanego;) i swoimi własnymi:P:D:D Ja już dzisiaj się złapałam nie tylko za biust:D przy okazji porannej toalety. Moje koleżanki pewnie też:) Piersi to ważna część ciała wszak to bistro-bar od pierwszych chwil życia niemowlęcia a dla dużych "chłopców" to pewnie bar namiętności, pożądania :P :D o miłej pracy i dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Dzień dobry U mnie też nie jest ciepło i chyba będzie padać. Na moim Żywcu z też widnieje napis pet:-(kiedyś czytałam o butelkowanej wodzie,jaka woda jest rozlewana,a mimo to dalej kupuje:-(chyba wrócę do dzbanka z filtrem. Caal nie pisałam,że nie lubię jagód.Pierogów z nimi nie trawie i tyle. Udanego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola:) pewnie w Twoim poście bardziej oczami wyobraźni widziałam jagody i niechęć do nich niż pierogi i tak wyszło:D Nie smutaj z powodu tych petów, pewnie gorsze są te palone :D A dzbanek z filtrem też pewnie plastikowy:D wychodzi na to, że najzdrowszy jest ugotowany kompocik z własnych owoców podany w szklanym dzbanku:) Ja myślę, że tych szkodliwych substancji, które to niby się uwalniają, bardziej należy się bać w napojach z kwasami owocowymi i innymi chemikaliami pitnymi niż sama woda. Owe substancje mogą wchodzić w reakcje z chemią w napojach a nawet z naturalnymi kwasami i enzymami z owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Celinko 🌻 I Hej Wiola 🌻 I Właśnie, najpierw za młodu jest dostęp na każde żądanie , potem szlaban a następnie w latach późniejszych reglamentacja. To statnie trzeba sobie oczywiście wychodzić albo innym sposobem wkraść się do łask właścicielki biustu. Mężczyzna przez to jest skołowany i ma ciągły niedosyt. Nie na darmo funkcjonuje powiedzenie: "cycki rządzą światem" :p i trzeba się posunąć aż do takiego kroku że wymyślamy specjalny dzień i specjalne święto aby móc poobcować z tym cudem natury. Ale niestety pomimo mnogości //piersi w pracy udało mi się jedynie wzrokiem co nieco połapać. Dobre i to, w domu tego nie mam. A propos domu to zegar pokazuje że mogę się już do niego wybierać. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, trzeba zjeść obiad, wywiesić pranie i szykować się do pracy. Jak Saam zaczynał to ja się przewracałam na drugi bok;) Mimo przytoczonego powiedzenia, jakoś mało "cycków" rządzi światem:(przynajmniej jeśli chodzi o politykę. Nadal więcej tych męskich się panoszy. Wśród netowych biustów znalazłam jeden bardzo osobliwy;) http://i.imgur.com/2rgSD.jpg nie wiem jak panom ale mi się wydaje, że jednak podwójne są bardziej sexi?ale może się mylę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Celineko, to raczej szokujący widok a nie podniecający. Ale do wszystkiego można się przyzwyczaić i gdyby takie trafiły się wraz z posagiem to człowiek też by się cieszył :D W wypadku tej fotki to równie dobrze może być jakiś fotomontaż. Jednak nie przebiłaś moich obserwacji bo ja dzisiaj widziałem kobietę z czterema piersiami (w tym dwie na plecach ale chyba raczej bez sutków) :D moze jeszcze znajdę. W temacie "rządzenia cycków" chodziło mi o te niższe szczeble, to znaczy w podstawowych komórkach społecznych. Ale chyba przyznasz że w Polityce i na szczeblu rządów jest ich coraz więcej. Stawiam tezę że następny prezydent Polski będzie wyposażony w piersi. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Hej prosto z pracy o Dziewczyny się zmówiły czy co? Ostatni klienci wyszli. Więc prosto z marszu machnę też na dobranoc spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dopiero się obrobiłem i kieruję się na poduszki. I dobrej nocy wszystkim życzę :) I kolorowych złapanych .... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, to że się pojawiłam nie oznacza końca mojego urlopu, jedynie wyraża wielką tęsknotę za Wami:D. Dziś mam wolny dzień od pracy, ale mam całe mnóstwo spraw do załatwienia na mieście, więc raczej w domu nie posiedzę. Za oknem deszczowo, ale to dobrze, bo ani nie mam czasu, ani siły na podlewanie ogródka. Chciałabym też dziś zakupić węgiel, ale się zastanawiam, bo jednak dość obficie w nocy lało i teraz też, więc węgiel ze składu będzie mokry a co za tym idzie cięższy, niż w rzeczywistości, czy nie lepiej poczekać jeszcze z tydzień ? Napiszę Wam tylko, że sprawy które miałam nadzieję jakoś delikatnie poukładać , stały się bardziej skomplikowane i trudniejsze do pokonania. Już wypatrzyłam lot , który by mi odpowiadał czasowo i pewnie się zdecyduję i polecę do nich , skoro innego wyjścia nie ma. Namawiam M, by leciał ze mną, ale on się boi latać i za Chiny go nie przekonam. Wybrałam termin na koniec miesiąca, więc myślę, że w tak zwanym międzyczasie będę tu do Was zaglądać, jeśli oczywiście dostanę taką zgodę :P Dziewczyny, piekłam ostatnio muffinki i powiem Wam, że naprawdę najlepsze wychodzą mi te majonezowe. Najpierw dobrze ubiłam same jaja, później dodałam cukier i też ubijałam a na końcu resztę składników i dołożyłam borówki amerykańskie. Babusie (tak mówi Daa) wyszły mi naprawdę leciutkie, jakby były z biszkoptowego ciasta i w smaku też były rewelacyjne, bo dodałam ekstraktu waniliowego. Wczoraj miałam rocznicę ślubu :D spędziłam ją oczywiście w pracy a po pracy wystałam się na poczcie ponad pół godziny, bo chciałam wysłać paczkę do A , później małe zakupy i kiedy wróciłam do domu byłam tak umęczona, że w ogóle zapomniałam o świętowaniu :( Nawet nie wychyliłam kieliszka szampana, który się chłodził w lodówce:O siedzi tam zresztą do dziś i pewnie poczeka do niedzieli :D, bo dziś też czasu nie będzie na świętowanie a jutro znów do pracy i tak w kółko. Mamy dziś 6 lipca... Imieniny obchodzą: Dominika, Łucja, Dominik oraz Chociebor, Gotard, Ignacja, Lucja, Maria, Nazaria, Niegosław, Piotr, Teresa, Zuzanna Przysłowie: „Kto w lipcu patrzy chłodu, nacierpi się w zimie głodu” Machnę ręką na przysłowie, bo przecież po tych ostatnich upałach, odrobina chłodu nikomu nie zaszkodzi a wręcz jest wskazana:D Chyba mamy dziś dzień bez jakichś szczególnych świąt, dlatego bez szczególnej okazji zapraszam na kawusię; http://obliczagruzji.monomit.pl/files/georgian/pictures/316/filizanka-z-kawa-po-batumsku--418.jpg i zieloną herbatkę; http://wygrajzdrowie.pl/c/20-tm_home_default/herbata-zielona.jpg zostawiam jeszcze napoje chłodzące; https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmwOUp3cHBhTWFTQTyOv_lpwYZaQv6CmUGXIRvIqwdYBEfqW7zhw a dla Saama na popołudnie https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTAcqsQ-wW7h7rA_dQO2RGoa3otghrKNRTOJ1qQUxlkiPfXghd8hA Teraz już się pożegnam, życząc wszystkim pięknego a nawet fantastycznego dnia👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Hej Ferdżi😘 https://ekartki-tamara.pl/kartki/10/1/d/e-kartki-lubne-1328.jpg Ferdżi jak robię te majonezowe,to też wychodzą jak biszkopciki:-D A reszta pewnie smacznie sobie śpico jest wstawać!!!!!! Daa kawkę łyknąć i krowy doić:-D Caal świniom trzeba więcej sypać,bo jak deszczki się porobiły:-D:-D:-D Saam to chyba kury pójdzie macać:-P Nie wiem jak u Was,ale u mnie straszna zimnica się zrobiła,do tego mocno wieje. To co?Miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
Nie wiem jak to się dzieje ale dziewczyny które mam na myśli robią się coraz młodsze i nie chcę być macane przez podstarzałego faceta. Rzeczywiście przyjdzie mi się przestawić na macanie kur :p I dzień dobry! :) I Cześć Ferdzi 🌻 Już nie mogę się doczekać kiedy skończę pracę i będę mógł sięgnąć po buteleczkę z lodu. Dziękuję :) Natomiast w sprawie Twojego przychodzenia na topik nic nie powiem. Ale jeśli przyjdziesz i będziesz to czytać to Zabraniam Wychodzenia :D I Witaj Wiola 🌻 ja tam przeciwko macaniu kur nic nie mam a nawet jestem bardzo za. Warunek jest tylko taki żeby to była kura domowa zadbana. I Lecę pracować, udanego dnia wszystkim :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiejsze kurki w większości są zadbane i dbają o swój kuperek:-DJa też przy łapaniu koguta na rosół patrzałabym czy jest dobrze zadbany:-D Dziewczyny dalej śpią,a tu trzeba drugą kawkę sobie zrobić bo inaczej się nie da dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam jakąś godzinkę temu, ale musiałam parę spraw jeszcze załatwić przez kompa a i rozmowa telefoniczna w tym czasie wypadła, więc dopiero teraz zaglądam do Was. Hej Wioluś widzę że każdemu przypisałaś jakieś zadanie gospodarskie :P a mnie chyba pozostanie podlewanie ogródka :D a to całkiem fajne zajęcie, tym bardziej, że dziś deszczowo i podlewać nie trzeba :D:P Saam, jakiś Ty chętny do macania:D kurek i nie kurek :D za cysie i za kuperki :D a kurcze jak masz w domu kogo łapać i macać to siedzisz godzinami na podwórku i wyszukujesz sobie różne zajęcia do późna, jakbyś celowo unikał właśnie tego macania i łapania:P to w końcu jak to jest z Tobą ???:D Hehehe, pewnie odpowiedź znamy wszyscy :D Saam najbardziej lubi łapki przytulać do tej panienki z lodu :D czyli butelki z piwem :D albo do innej panienki, pod warunkiem, że jest cudza :P:P Oj Ty, Ty , zbereźniku jeden :D U mnie się trochę wypogodziło, dobrze, bo nie lubię jeździć w deszczu. Zakupiłam jednak dziś węgiel, ale z przywozem na piątek. Mam nadzieję że przez najbliższe dni nie będzie padać. Byłam też na większych zakupach w Kauflandzie. Udało mi się już dziś zakupić koszyk zakupowy, który ma być w jutrzejszej ofercie. Kupiłam go dlatego że potrzebowałam kosz na brudne rzeczy do prania. Kiedy miałam pralkę ładowaną od przodu, to kosz stał na górze, ale teraz mam pralkę otwieraną od góry, więc nie może tam stać kosz. Między pralką a ścianą jest jakieś 35 cm odstępu, więc taki kosz w sam raz mi tam przypasował :D Powiem Wam jednak że warto go kupić, choćby tylko na zakupy. Dziś do niego wkładałam i weszło mi ich tam całkiem sporo, jest naprawdę bardzo pakowny. Kosztuje prawie 30 zeta ale warto go nabyć. Teraz zmykam, idę do kuchni. Udało mi się dziś kupić udźce z indyka bez kości, w całkiem przyzwoitej cenie, więc muszę się nimi zająć. Trzymajcie się cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! o Kto śpi ten śpi, pewnie Daa odsypia wszystkie noce:). Wczoraj a właściwie dzisiaj po pracy przewracałam się do 4 rano by zasnąć. Rano obudziły mnie hałasy życia z za okna:D ale dopiero o 10. Dzisiaj już mam wolne więc przeżyjemy. W liczbie mnogiej bo tak sobie rano z M śpimy bo on też po nocce. Otrzeźwiłam się już zieloną herbatką(dziękuję Ferdzi :) ) i oglądnęłam czy są straty po wczorajszych nawałnicach. Ale wszystko żyje nawet strącona doniczka z pelargonią kaskadową dużo nie ucierpiała. Pewnie dlatego że spadła z wysokości pół metra . Będąc w pracy słyszałam ze 4 razy oberwania chmury. Co niektórzy wpadali do sklepu mokrzy do ostatniej nitki. Teraz wiatr wieje mocno, gania chmury po niebie i czasem daje szanse słońcu przygrzać. Jeśli chodzi o macanie to do wyboru mam macanie kotów, pieski(bo to ona) i ewentualnie mojego byczka(M:D ) wszyscy są bardzo chętni:D:P tylko mi się jakoś nie chce :D Co tu ugotować?😭 ziemniaki to napewno...trzeba zobaczyć co w zamrażarce piszczy:) o miłej środy wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi:) najlepsze życzenia z okazji Waszej rocznicy ślubu. Dużo radości, zdrowia i zrozumienia na dalsze lata🌻🌻🌻 o U mnie też za niedługo taki jubileusz bo 24 lipca i wymyśliłam coś na ten czas. Ale żadna impreza łóżkowa czy coś podobnego...znaczy się moze coś wyniknie:P bo to będzie taka zabawa w chwilę szczerości. Wypiszemy sobie każde z osobna na karteczkach czego od siebie oczekujemy, tak szczerze a później to sobie wspólnie odczytamy i albo będzie porozumienie i kupa śmiechu albo ....no zobaczymy:D:D http://img.zszywka.pl/1/0079/w_1310/humor/cos-na-temat-rocznicy-slubu.jpg Jeszcze kilka dowciapów i już wybywam w real... ten odnośnie młodnienia kobiet:D http://gadzetyzsieci.pl/images/1390001834_pods11_p.jpg :D i inne... http://usmiechnij-sie.com/upload/rozrywka/0/th142644155301.jpg :D http://e-fotek.pl/images/12644908928663138197.jpg :D http://www.maciora.pl/wp-content/uploads/yapb_cache/1368573908_.angn8eq936ogcww0sw4404soo.ekdjdxruf9s8k40s08o080wks.th.jpeg :D http://i47.tinypic.com/11s2nms.jpg :D:D no, nie:D jeszcze to wkleję...nie mogę wyjść z tych dowciapów;) http://lapsuchara.pl/media/thumbnail/3d/a2/3da24fc71edc84aedd7ca1e6d613f7a4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daduś gdzie jesteś:-(machnij łapką. Pijemy dzisiaj browara na meczu?Bo jadę na zakupy i nie wiem czy dziabniemy piwko,czy przy vibovicie będę znowu siedzieć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Celinko 🌻 nie jestem do końca przekonany czy taki karteczkowy koncert życzeń to dobry pomysł. Po jakimś czasie może przyjść etap rozliczeń. A dowody będą twarde bo na piśmie. Chyba że oboje macie wysokie poczucie humoru to bez obaw. I Ferdzi :) z mojej strony też przyjmij serdeczne życzenia jubileuszowe 🌻 Życzę Wam przede wszystkim zdrowia bo sądząc po odpowiedzi na swoje własne pytanie to widzę że mądrości życiowej Ci nie brakuje więc sobie ze wszysgtkimi problemami poradzisz. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola :) ja z meczem czy bez meczu codziennie dziabam dwa. Tak więc towarzystwo na pewno będziesz miała. Ale trudno jeszcze powiedzieć czy będę miał czas aby patrzeć w telewizor. Jednak rękę na pulsie będę trzymał. Dopinguje Walii, wynik 2 : 1 I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calinessa, dziękuję za życzenia👄 Fajny masz pomysł z tymi karteczkami. Mnie on się nie przyda, ale młodym pewnie tak. Być może to jest sposób by zrozumieli co kogo boli i czego oczekuje od drugiej osoby. Mnie już oczekiwania żadne nie dotyczą, może jedno...ale co tam....już na nic dobrego nie liczę a już na pewno na żadną zmianę na lepsze. Uśmiałam się z Twoich dowcipów :D Wioluś, jak najbardziej kup piffko, ja choć nie piję , ale jak kupisz bezalkoholowe o smaku jabłkowym to wypiję :D Aaaa właśnie sobie przypomniałam że mam Cydra Lubelskiego, to jest coś między piffkiem a szampanem :D jak dla mnie może być ...a o której mecz i z kim ? i powinnam chyba zapytać komu kibicujesz ? M poszedł i obrywa wiśnie, nie ma ich zbyt wiele. Trzeba się spieszyć z ich obieraniem, bo szpaki wiedzą co dobre i już się do nich skutecznie dobrały Nie wiem kiedy znajdę czas by je przetworzyć, ale co tam, może w wiadrze spokojnie poczekają do piątku, bo mam wolne. Znów maszeruję do kuchni, muszę coś zrobić z kapuchą i dokończyć barszcz ukraiński. Hej Saam, teraz dojrzałam życzenia, Tobie też dziękuję 👄 i za tak wysoką ocenę mojej "mądrości":P także 👄 Tobie życzę by Twoje marzenia się spełniły i byś miał co dotykać macać, oglądać, przytulać i co tam jeszcze Ci się zamarzy ....cudzego :D Wiem że mamy podobne zadanie na ten temat :D:P czyli wiem o czym piszę :D:P Daa, czasem to mam takie myśli, że celowo nie wchodzisz kiedy ja jestem 😭 zła jesteś na mnie czy co ? 😭 Już zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,jestem :-) Witajcie 🖐️ Od wczoraj przechodze kryzys ,zreszta n-ty :( ,wszystkie koszmarne przezycia wrocily i nie moge tego przeskoczyc . Aby moj stan kryzysowy jeszcze bardziej sie nie poglebial szukalam sobie roboty ,ale za wiele nie zrobilam ,nie mam sil i z tym tez trudno sie pogodzic ,a nie wynika to ze starosci jakby ktos mogl sobie zaraz pomyslec :-) Wczoraj umylam dwa okna i wypralam ,powiesilam firanki ,a jak na mnie to wyczyn niemaly :-) ,dzisiaj ,gdyby tak nie wialo i padalo ,to znow zmusilabym sie do dalszego mycia okien ,ale u mnie chwilami leje jak z cebra . Dzisiaj pieklam muminki choc jeden jeszcze dyzurowal .Nacudowalam z nimi ,nawrzucalam co mi w reke wpadlo tzn.jogurt waniliowy ,kokos ,caly maly sloik konfitury wisniowej ,ptasie mleczko ,a dla Ulana zamiast ptasiego ,jabluszka :-).Juz cztery 'wyszly' ,syn zabral do domu :-) Ferdzi ,chcesz dostac po łepusiu ? ,nie wymyslaj ,bo jak sie zezle ,to bede dzwonila po nocy ,gdy nie bede mogla zasnac :-) Wiolka ,pewnie juz zakupilas browara ,to i dobrze ,tylko ,ze my nie mamy ,ale jest winko ,duuuzo winka :-) Cal ,ja sie domyslam co bedzie na Twojej karteczce ,ale z gory wiem ,ze to beda czcze zyczenia :-) Musze wyslac tego posta ,bo juz dlugo pisze ,jestem przymulona ,a wiecie ,ze uzywam tylko jednego paluszka i jak sie okaze ,ze nie wyjdzie ,to sie wsciekne :-) ....Moge pisac dalej :-) Ferdzi ,zycze wszystkiego co najlepsze na dalsze lata pozycia malzenskiego :-p ,zyjcie w zgodzie i dostatku :-) Nie powinnam moze tego mowic ,ale coz poczne ,to sie wydarzylo dzisiejszej nocy :-) .Znow snil mi sie Saam ,ale wygladal o niebo :-)lepiej ,anizeli w poprzednim snie i znow byl w bordowym ,takim botwinkowym :-)sweterku ,wygladal naprawde ładnie :-) .Bardzo sie sobie podobalismy :D,ale nie wiem co w tym snie robila kobieta ,chyba Saama zonkila :-),przeszkodzila nam :-) Dobrego popoludnia Mili ,ide robic kawusie ,bo zasne :-) http://pinksweetsshop.blox.pl/resource/Obraz_27561.jpg Ferdzi ,to dla Ciebie :-) ...Chcialam nadmienic ,ze to jest tort :-) ....Nikt mnie nie sluchal ,to ide sie polozyc na boku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów mała przerwa, więc zaglądam. Dziewczyny kochane, dziękuję Wam wszystkim za życzenia i również życzę byście wszystkie doczekały tylu lat w stadle małżeńskim ile mnie się udało, choć łatwo nie było :D U mnie zaczęło mocno wiać. Przyjechała synowa i wspólnie z teściem zrywają nadal wiśnie :D Ja spokojnie odebrałam 10 litrów, i jednak nie zostawiając tego na piątek, postanowiłam wydrylować :D Na razie pakuję w pojemniki i ...oczywiście zamrażam, bo to najłatwiejsze:D Włożę też trochę wiśni do słoików i zasypię cukrem, a nóż pociągnie mnie by zrobić wiśnióweczkę :D tylko dla kogo ? ehh... Daa, no to mi ulżyło że to nie przeze mnie się nie pokazujesz👄 No ale wcale mnie nie cieszy fakt, że nadal męczą Cie koszmary a jeszcze w postaci Saama ? to dla mnie zupełnie niezrozumiałe, no chyba ze koszmarem była żonkila Saamowa :P:D Babusie znów upiekłaś, a kiedy się doczekam, że je spróbuję w realu ? Wiesz że czekam na coś od Ciebie i się zastanawiam czy zapomniałaś czy była odmowa zgody :( No, nic, lecę do kuchni, bo jeszcze 5 litrów wiśni zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak zwykle Ferdzi poszla nie liczac postow !!! Dzisiejszy mecz to dla mnie wielki dylemat ,bo gra moja ulubiona Portugalia i Walia .Co prawda z Walia mnie nic nie łaczy ,ale podziwiam ich za to ,ze tak daleko zaszli i bede jednak im kibicowac . Ferdzi ,pamietam ,ze Ci cos obiecalam ,ale mnie tez obiecano i cisza :-),mysle ,ze za duzo zdradzilam i nastapilo zniechecenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi ,Saam to nie koszmar :D ,mowilam ,ze ładnie wygladal :-) ,ta kobieta weszla nam w parade i sie obudzilam ,eh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daa dzieki za info o plastikach, zawsze mnie to nurtowalo, dzis mi sie rozjasnilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś był,ale nie widzę kto. A jednak przeczucie mnie nie myliło,chciałam zadzwonić Daa:-)ale tak myślałam,że możesz być zajęta,no i się nie myliłam;-) No to super,że nie będę skazana na vibovit,jeszcze Caal z karmi wpadnie to będzie całkiem dobrze:-D Saam miałeś ręce trzymać gdzieś w innym miejscu:-Dnie na pulsie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu ,nie ma za co :-) Ferdzi podrzuc troche wisni ,bedziesz miala mniej roboty ,a ja z Wiolka upieczemy babusie z wisienkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×