Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Cześć Danusiu 🌻 dziękuję za wyśpiewane życzenia :) Na topiku jest tylko jeden facet marki Marek więc myślę że nie ma mu co żałować :p I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam wreszcie się pokazałeś 👄 Wiem zawsze mówisz że świętujesz ze św. Markiem, ale powinieneś właśnie dziś, bo imieniny obchodzi się pierwsze jakie są w kalendarzu po urodzinach :D Castka przygotowałeś świetne, bardzo chętnie się poczęstuję a że lubię , no w prost uwielbiam ciasta z dużą ilością masy, to spieszcie się dziewczyny, bo wszystko zjem :D Daa, no śmiej się śmiej, a mnie się wcale nie spieszyło by te placki smażyć, więc były przerwy i odpoczynek :D W sumie usmażyłam z połowy ciasta, resztę włożyłam do lodówki, będzie na jutro:D Muminek nie piekę bo ....znów mam lenia :D O ciuchach pomyślę jutro, ale dziś zerkałam trochę na allegro w poszukiwaniu swetra, bo ten który nosiłam na specjalne okazje, z deczka się zdeklasował :D czyli mówiąc trywialnie ; wyszedł z mody:D No, ale jak na razie nic nie wypatrzyłam, bo jak zawsze szukam tylko w jednym kolorze, czyli zawsze w czarnym:D Ogólnie, gdyby ktoś otworzył moją szafę, to zobaczył by, że króluje w niej jedynie kolor czarny, jak u jakiejś żałobnicy. Kilka elementów w kolorze czerwonym potwierdza tylko tą regułę, że ja kocham czarne :D Pewnie więc jutro, o ile wyjadę z domu, też będę poszukiwać czegokolwiek w kolorze czarnym:D Ty Daa, jesteś blondi, czyli jesteś pani lato a do takiego typu urody pasują pastele i jasne kolory, więc masz większy wybór ze wszystkim. Chyba mam dziś słabszy dzień, ciągnie mnie cały czas na podusię a chciałabym oglądnąć ten film i którym rozmawiałyście. Nie podziękowałam Calinessie za linka. Dziękuję, skorzystałam i nawet zaczęłam oglądać, ale chyba zrobię taki myk, że podepnę komputer do telewizora kablem HDMI i będę go oglądać na dużym ekranie :D Ojej za dużo planuję, za mało realizuję. Teraz widzę że Saam zadbał też o drinki ...mniamniuśne są , nawet się nie będę zastanawiać z czego są, byle były mocne :D dzięki Saam👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dużym opóźnieniem ale tym bardziej mocno dziękuję Fergie za piękny bukiet kwiatów i za piwnego torta :) I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z drinkami zdążyłem w ostatniej chwili ale z podziękowaniem to już chyba na to wejście się nie zalapalem :D I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Wszystkiego Dobrego dla Saama🌼 Nie chciałam żebyś coś tłumaczył Saam,pytałam bo u mnie w kalendarzu jest Luby i Wacława:-0 Miłego podwieczorka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam jeszcze wrzesniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) teraz machnę bo przedtem niby miałam odmachnąć a jednak łapki zabrakło:D Dołączam do życzeń dla Marka częstując się orzechowcem i drinkiem. Już po pracy, w domu więc można drinkować;) Słodkie czekoladowe życzenia dla Marka👄 https://www.youtube.com/watch?v=j8aE_WAOK8c A tak ogólnie szukając zalet Marka znalazłam, że Marek to fan szparek:P:D prawda to Marku? ...Szkoda, że Gość z dolnośląskiego miał pusty przebieg w drodze powrotnej. Pozdrowienia dużo nie ważą a ile było by radochy, że świat jest mały:D ...widzę, że dziewczyny marzą o zakupach ubraniowych a mnie się trafiła okazja a nawet trzy bo dwie pary rękawiczek z palcami. Jedne al'a skórkowe czarne z panterką na wierzchu a drugie beżowe zamszowe z ładnymi klamerkami ozdobnymi. No i trzecia okazja to koszulka do spania. Ale to taka atłasowa na ramiączkach w mocnym różu. To naprawdę okazje bo po przecenie z 40 zł na ...nie uwierzycie...8zł !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, Calinessa, Ty to masz szczęście , zawsze trafiasz na jakieś okazje, ja to raczej przepłacam za coś , co najczęściej później zalega półki w szafie :( Nie wiem, może uda mi się jutro coś kupić, ale za bardzo szaleć nie będę, bo to końcówka miesiąca :P Właściwie to wpadłam tylko powiedzieć Wam dobranoc. Na dziś czas aktywności mi się skończył :D Teraz ulubiony serial i pełen relaks. Mam tylko nadzieję że nie będzie zbyt dużo scen z sali operacyjnej, bo wtedy odwracam głowę i zwyczajnie nie oglądam, bo wtedy serce mi palpituje :O No to miłych , kolorowych snów i spokojnej nocy 😍 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, Ferdzi:) mam okazje bo pracuję w sklepie. Pracownicy zazwyczaj już na magazynie buszują w towarach wystawianych za chwilę na wyprzedaż. Dzisiaj to były pojedyńcze sztuki, takie końcówki towarowe. Miłego odpoczynku Ferdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ,ho,ho ,to faktycznie Cal masz farta :-).Lubie mocne roze ,takie pink :-) Ulan przed chwila przyniosl od znajomej duza reklamowe orzechow wloskich ,byly w trzech siatkach takich jak np.cebula w sklepie i zaczelam wyjmowac te siatki i zobaczylam mole (chyba mole ),przestraszylam sie ,ze mi opanuja chalupe i kazalam natychmiast wyniesc je do piwnicy .Wydam je komus ,bo nie sa mi potrzebne . Przyniosl tez sernik ,tez go nie rusze :-) Ferdzi ,kiedys tez nie moglam ogladac programow takich np.o operacjach ,gdzie leje sie krew i rozcinaja ludzi jak swinki ,ale po przejsciach troche sie oswoilam z takim widokiem ,choc na zywo w szpitalu to tez nie moge patrzec . Dobrej nocy Ferdzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:D oj, przejęłabym te orzechy. W orzechach raczej moli nie ma, chyba, że w łuskanych. Możesz je przecież dla pewności umyć pod bieżącą wodą, wysuszyć, wyłuskać i trzymać w zamkniętych pojemnikach. No widzisz, Ułan już tęsknił za innym ciastem;). Za mną też już chodzi sernik z wiśniami bo mam zamrożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po zmierzeniu okazuje się, że jest ok :D, może trochę za bardzo dopasowana, że nic nie można ukryć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj cały dzień byłam na nogach i jak klapłam przed lapkiem to dopiero powrót M mnie postawi na nogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,Ulan nie teskni za innym ciastem ,on nie jest specjalnie ciastowy :-).Teraz gdy pieke muffinki ,to dla niego robie z kawalkami jablek i wie ,ze to jego ,wiec je :-) No i znow powiem szkoda ,ze tak daleko mam do Was wszystkich :-) ,dalabym Ci te orzechy .Troche je kiedys połupie i bede podjadala ,reszte moze syn wezmie . No nic ,trzeba pomyslec o spaniu ,zeby to nie bylo tylko myslenie 😭 Spokojnej nocy Mili 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jeden i jeszcze raz ..... :classic_cool: I Bardzo dziękuję za wszystkie markowe serdeczności. Tak sobie myślę że imieniny to móglbym w sumie obchodzić codziennie, fajna sprawa. Ale urodziny to raczej nie częściej niż co pięć lat :p I dobrej nocy wszystkim życzę :) I kolorowych markowych ...... I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim Dopiero się obudziłam, a raczej obudził mnie telefon, bo pewnie spałabym jeszcze :O Aż się dziwię że aż tak spałam. Noc była ciepła, teraz jest 15 st, więc będzie bardzo ciepły prawie letni dzień, widzę że już słonko się pokazuje. Daa, nie wyrzucaj ani nie oddawaj orzechów. W moim rejonie orzechów w tym roku nie ma, więc na pewno ich cena rynkowa będzie wysoka, możesz sprzedać :D Mój orzech omarzł , więc też nie ma owoców, dobrze że zostały mi jeszcze z zeszłego roku. Mole raczej nie siedzą w orzechach, ale mogły być gdzieś na siatkach. Najlepiej przechowują się orzechy nie łuskane, więc wyłuskaj tyle ile potrzebujesz, a jeśli więcej, to koniecznie przechowuj je w lodówce. Nie mogę patrzeć na sceny z sali operacyjnej, bo od razu przypomina mi się jak sama leżałam na takim stole.Byłam operowana już 4 razy😭 i nie są to miłe wspomnienia, szczególnie że prawie wszystkie operki kończyły się powikłaniami 😭 Calinessa jak by na to nie patrzył, szczęściara z Ciebie. Albo trafisz okazję w sklepie albo trafisz w totolotka, albo wydrapiesz kasę ze zdrapki ...no nieliczni tak mają :D Saam, jasne, każdy by chciał świętować codziennie :D Szczególnie jak ładne dziewczyny podchodzą i życzenia składają , buziaczki przy tym i uśmiechy...eh...czego więcej chcieć ?:D No, ale trzeba zejść do codzienności i popatrzeć w kalendarz. Mamy już 29 dzień września. Imieniny obchodzą: Michalina, Michał Dziś to oni będą mieli swoje święto i specjalnie dla dzisiejszych solenizantów http://ilza.pl/grafika/baza_middle/gal_5_1457419832.jpg wraz z najlepszymi życzeniami. Przysłowie: „Noc jasna na Michała, zima ostra i trwała, gdy noc słotna, zima do końca grudnia lekka i błotna” Poza tym świętujemy jeszcze z takich okazji jak ; Dzień Kuriera i Przewoźnika Dzień Kawy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania Widzicie to ? dziś dzień kawy :D No to jak mogłoby jej tu dziś zabraknąć ? Zapraszam więc na kawusię ; http://nowekulinaria.tesco.pl/uploads/get/Porada/309/1200/25/23937/jak-zrobic-wzorki-na-kawie.jpeg http://nowekulinaria.tesco.pl/uploads/get/Przepis/441/1200/50/6046/kawa-latte-macchiato.jpeg http://www.2drink.pl/wp-content/uploads/2013/11/kawa-wisniowy-poranek.jpg http://1.s.dziennik.pl/pliki/8815000/8815173-kawa-i-gazeta-900-555.jpg A teraz wszystkich zapraszam na kawusię a sama też idę do kuchni by sobie ją zrobić. Miłego dnia wszystkim życzę 👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można powiedzieć że ja już dzisiaj zaliczyłem pięć :classic_cool: znaczy cztery od Fergie i jedną własną. Właściwie to już jest pora na kolejną. I Dzień dobry! :) I cześć Fergie 🌻 u mnie dzisiaj bez słońca ale i nie pada. Wiatr chyba się trochę uspokoił i już sobie nie swawoli. Dziś w pracy zwykłe 8 godzin więc już niewiele zostało. Ale ważą się losy soboty, być może trzeba będzie iść do pracy. I udane udanego dnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam, ja razem z Tobą sięgam do Twojej szuflady po słodkiego Michałka, mogę ? :D Jeśli pójdziesz w sobotę do pracy to i mnie będzie raźniej, bo ja właśnie zacznę kolejną trzy dniówkę:D Widzę że dziewczyny bardzo lubią jak sobie tu godzinami wiszę :P to znak że albo mam jakąś karę, albo nie powinnam pisać wcale:( Mogłam jeszcze liczyć na Wiolkę, że podobnie jak wczoraj odetnie mnie ze sznura, ale chyba nie wróciła po wczorajszej randce:( Miałam jechać dziś na odzieżowe zakupy, ale nic z tego nie wyszło, bo przypomniałam sobie że w garażu, leży czeka i cierpi, w sobotę zerwana kapusta. Zamiast więc przymierzać kolejne jakieś fajne ciuchy to musiałam się przymierzyć do kiszenia kapuchy. Nie było tego dużo, więc nie zajęło mi całego dnia. Myślę jednak że będę musiała dokupić jeszcze kapusty, może nawet już szatkowanej , bo tego co mam jest trochę za mało na całą zimę. U mnie cieplutko, słoneczko świeci, aż mi żal że nie poprałam rano chodników, bo czekają na pranie od wiosny, dziś na pewno by wyschły. No nic, muszę lecieć M podjechał, trzeba mu żarełko przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×