Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość saam
Ojjacie, już ta godzina? Pewnie znowu coś popsuli na kafeterii albo nam pisanie utrudnili. Zobaczymy. I Faajnie że Danusia się pokazala, i inne topikowe kolezanki I Dobranoc :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Uwaga ! Notujemy rzadkie zjawisko. Dzis to ja otwieram topik. Zastanawialiscie sie moze wczoraj co byscie zrobili gdyby kafe padlo na stale ? Ja wyczyscilabym i skasowala maila i zamknela na zawsze wirtualny swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie może się zdarzyć ! .Chyba popełniłabym seppuku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Cześć Daa:)pomalutku dojdziesz do swojej normalności. Dzielna kobietka jesteś więc inaczej być nie może:) o Zuzia:) a dlaczego kasować maila? przecież internet to nie tylko kafe. E-mail przydaje się nie tylko na kafe;) wszędzie już jest potrzebny. W banku, do zamówień netowych itd o A w odpowiedzi na wczorajsze pytanie na śniadanie Saama wczoraj uklecił mi się wierszyk:). Niestety zniknął wraz z dostępnością do kafe. Nie zdążyłam wysłać posta😭Teraz zupełnie nie pamiętam jak to było...bo mimo, że skopiowałam posta to przez ten error na kafe zapomniałam o tym i wyłączyłam laptopa. o U mnie co trochę pada deszcz. Na szczęście udało mi się wracać z pracy między ulewami. Teraz może sobie padać.... o miłej niedzieli wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojacie :-),gdzie oni sa ? :-) .Nie chowajcie sie po katach ,niedzwiedz spi :-) Dzien Dobry 🖐️ Pogoda typowo sypialniana i choc lezalam na moim slawetnym boku ,to jednak nie zasnelam . Widze ,a raczej nie widze naszych kolezanek .Kazdy moze miec swoje mniejsze lub wieksze zmartwienia i rozumiem ,a bardziej wiem ,ze czlowiek wowczas zamyka sie w sobie i trudno jest sie po czasie odblokowac . Kochani ,machnijcie chociaz ,bedzie mi milej .Beczec mi sie chce ,a na zawolanie nie potrafie ,a to zle ,bo moze przyniosloby mi to troche ulgi . Spokojnego wieczoru zycze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos Wam powiem :-) W szpitalu ,miedzy innymi mialam badanie kolonoskopii .Na oddziale zalozono mi wenflon aby w gabinecie endoskopii podac uspokajacz .Juz na miejscu pielegniarka kazala mi sie polozyc na stole ,lekarza jeszcze nie bylo .Troche sie zdziwilam ,ze nie kazala mi zdjac spodenek i gaciorkow :-),no i pytam ja o te czesci garderoby czy sciagnac ,a ona zdziwiona pyta ,a po co ,do gastroskopii ? :-). Gdyby mi podano wczesniej sedacje i bylabym znieczulona ,to przez pomylke mialabym wykonane badanie nie od dolu ,a od gory :-).Przeciez mieli zlecenie na papierze i chyba nie czytali ,o matko czy to ja mam takiego pecha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,pisalam przeciez :-) ...I tak juz mnie nie znieczulili ,moze i dobrze ,bo w razie co moglam oponowac :-) ...Wczoraj gotowalam bigos ,duzy gar bigosu ,bo potem go wekuje i w razie co moze sobie dlugo stac nawet w piwnico-spizarce .Wyszlo 12 sloikow 1/2 l.Akurat gdy konczylam gotowac ten bigos ,skonczyl sie gaz i Ulan musial wieczorem jechac na stacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bądź tu człowieku chory i zaufaj lekarzom! tyle się czyta o różnych pomyłkach. Dobrze Daa, że zapytałaś o te gatki:) ...aaha ...doetytowałaś:) a ja dzisiaj robiłam brązowe pieczarki w sosie śmietanowo-koperkowym i kasza gryczana. Wprawdzie wolałabym leśne grzyby ale w markecie urosły tylko pieczarki:D kurki też były ale one to chyba raczej na zupę krem, nie wiem, nie robiłam nigdy nic z kurek. U mnie kafe dziwnie ciężko chodzi albo to mój staruszek laptop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Znowu ruch na topiku. Milo Was czytac. Trzymam kciuki za Daa. Ca - Masz racje. Mail sie moze przydac. Ale kafe znowu ozylo wiec temat nieaktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dobry wieczór ... niedzielny :) I Machnę tylko łapką bo spieszę na popołudniową kawę. Coś dzisiaj u mnie opóźnienie.c Popsuć mi się pisak a palcem mniej wygodnie się pisze. Dlatego jestem oszczędny w słowa. Poza tym cos mi sie chyba porobilo w telefonie bo inaczej strony wygladaja. Zostawię to na jutro do rozgryzienia. Na dzisiaj mam zgodnie ze swiętem napisanie ważnego listu. Ostatnio dużo piszę i korzystam z uslug poczty. I Miłej reszty niedzieli wszystkim życzę:) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już padam tzn, źle mi się patrzy w ekran bo jestem niedospana:( Trzeba szykować czyli wyprasować koszulkę na rano do pracy i sprawdzić czy wszystko jest w torebce na swoim miejscu. Ale zleciało, jutro już ostatni dzień maratonu na 6. Saam:) tylko nie pogryź sobie telefonu:D o Pożegnam się już życząc dobrej nocy wszystkim:)*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza ,dzieki . Cal ,dobrej nocy . U mnie ,krecilo sie i krecilo i wykrecic nie moglo ,wiec poszlam polozyc sie na boku i czytalam lokalna gazete . Cal ,my jakos tak w kurkach nie gustujemy ,wiec ich nie kupuje ,ani Ulan nigdy nie zbieral . Tez sie pozegnam na dzis . Spokojnej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciągnałem weekend tak długo jak to było mozliwe. Ale niestety jest już poniedziałek i trzeba zacząć myśleć po roboczemu I dobrej nocy życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś się pytał to ja jestem w pracy. I dalej mam niesprawny pisak. Jutro wyjdę wcześniej z pracy to może sobie kupię. I Dzień dobry :) I Cześć Danusiu 🌻 I Poniedziałek u mnie deszczowy i raczej szans na słońce dziś nie ma. Dzisiaj w firmie bardzo ważny dzień. Jedyny dzień w miesiącu w którym pompowane są konta. Mogliby moje napompować tak aby prawie pękało w szwach I udanego poniedziałkowego popołudnia wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dzień dobry:) o A ja, jak by co to wróciłam już z pracy i gdy chciałam sobie klapnąć w celu wypoczynkowym do dopadła mnie inwazja młodego pokolenia. Dla jasności... mam małych gości:):D o miłego dnia:) do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Saam ,a ktoz by nie chciał takiego napompowania :-) Ja rowniez dzisiaj zostalam 'dopompowana':-)tzn .nie ja bezposrednio ,a moja lokata (nasza :-) )zostala dopompowana przez dopisanie odsetek . Ciekawe czy Ulan mnie dzis bedzie pompowal :-),zaraz zapytam :-) ,dopiero wszedl .Niestety dzis nie :-) Cal ,no to masz wesolo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczor a ja mam niespodziewana robote tzn .wiedzialam ,ze musze cos przygotowac ,ale jutro .Ulan ma jutro urodzinki :-) i przyjedzie jego rodzinka ,ta przejezdna ,a ze rano musza byc na badaniach i beda 'na glodzie ' :-),wiec musze ich nakarmic czyms konkretnym . To ,ze beda juz od rana bylo dla mnie zaskoczeniem :-).Podam im bigos ,mielone i moze cos jeszcze :-)no i teraz upieklam babke makowa ,bo lubia .Gdyby ktos sie pytal ,to muffinki tez mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
dobry wieczór :) I hej Celinko 🌻 I Ja po pracy otworzyłem wentyl i polowe z tego co napompowano wypuściłem. To znaczy nie to że od razu wydalem. Po prostu sięgnąłem po gotówkę.Podobno wojna wisi w powietrzu i dobrze jest mieć banknoty przy sobie a nie w banku. A na poważnie to szykują się wydatki gotówkowe i trzeba coś mieć w kieszeni. If Nikt nie wspominał że dzisiaj Dzień Dychy. Imieniny października dają nam juz dwie dziesiątki. Reszty proszę poszukać w portfelu. W moim są trzy dychy. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×