Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Cal ,kurde :-),nie kazdy moze tak bezkarnie wcinac czekolade czy inne slodkosci .U mnie babeczki az sie smieja do mnie ,a ja musze sobie odmawiac z obawy przed przybraniem na wadze 😭. Jutro ,gdy jeszcze beda pod kloszem ,a sa dwie ,to sobie zjem ,bo po poludniu bede znow piekla dla sobotniego goscia ,o ktorym Ci wspominalam . Ferdzi ,chyba bym oc***ala ,gdybym miala 'tam'tyle godzin spedzic :-).Moze zaczniesz 'sztrykowac ',to Ci szybciej te godziny mina :-),albo czytaj sagi rodzinne :-) Dobrej nocy 🖐️ 'o/c/i/p/i.a/l/a '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze spróbuję Ferdzi wytłumaczyć jak napisać w telefonie literkę "ż" i też się pożegnam. Otóż przyciskasz troszkę dłużej literkę "z" i wówczas pokaże się pasek wszystkich możliwości z tą literką czyli, ż i ź. Wybierasz wtedy (dotykasz)kliknięciem taką która Ci pasuje i ona będzie w tekście, słowie. Powodzenia:) Dobrej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirujący saam
Dla ciebie tańczy saam Z butelką w ręku Dla ciebie tańczy saam Trzyma się ściany Dla ciebie tańczy saam Do końca świata l LOKA - Tańczę Sam l https://youtu.be/9ZFP2ih5j7w l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdżi
Witam pięknie z rana. Macie rację , nie jest łatwo siedzieć tu codziennie 12 godzin, ale wiadomo że początki łatwe nie są. Problem polegał na tym że dostałam lokal ale pracowników musiałam dobrać sobie sama. Wczoraj się zgłosili tacy , którzy mi odpowiadają, ale wcześniej było z 10 osób chętnych, tylko że mnie oni nie odpowiadali. Z tymi co wybrałam, też nie wiem jak się będzie pracować, na razie przyjęłam ich na próbę. Są to panowie w moim przedziale wiekowym. Calinessa , dzięki za podpowiedź w sprawie ż, już widzę że dam radę. U mnie właśnie zaczyna padać, a wczoraj pogr****lo trochę i przestało ale mocny deszcz przeszedł. Owszem boję się burzy, bo jak kiedyś pisałam, mieszkam pod linią wysokiego napięcia , więc w czasie burzy wszystko wyłączam. Saam to naprawdę firma w której pracujesz , aż się prosi by ją ktoś skontrolowal, a. Ty się dobrze zastanów czy warto się tak dla niej poświęcać , skoro tego i tak niedoceniaja. Może warto zmienić pracę.? Daa Ty nasza babeczko od babeczko,ciągle wypiekasz i wypiekasz, w dodatku sama się ograniczasz w jedzeniu, toż to psychiczna tortura. A przecież Ty chodzina jesteś więc spokojnie możesz sobie pozwolić na więcej, w każdym razie podziwiam za determinację, ja bym nie potrafiła. O matko, ale się rozpisałam, kończę więc. Życzę wszystkim pięknego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że literówki znowu poszły, mam nadzieje że się domyślacie co chciałam napisać. Ciekawe czy teraz też będę ruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja też witam wszystkich bardzo serdecznie no i z uśmiechem...tych co znam co mnie znają i nowych :) Brat ...weżjakoś tak ułóż sobie czas by na kawę do sister wpaść:Doczywiście zapraszam też resztę towarzystwa na pachnącą kawusie;)trzeba się w końcu tu zgadać;) Z pralką ostatnio też miałam przygody ...raz olera jedna prała i nie wylewała wody na łazienkę a raz cała pływała w wodzie...i tak bawiłyśmy się w kotka i myszkę przez tydzień ...w końcu podziękowałam wysłużonej już "frani"i kupiłam taka co to nawet gra ładne melodie po :D Pogoda i u mnie jakaś taka niemrawa...ni to burzowo ni to słonecznie ...z praniem z balkonu latam jak głupia hahah na dziś lenistwo przewiduję mam nadzieje ze ktos potowarzysz:D??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa hihi nie podbieram prócz ryb nic i nikogo:D;) choć mawiają że duża rodzina to teraz :Dduzy skarb:classic_cool: A pit to już dawno rozliczony nawet dostałam zwrot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️👄 dzień dobry bardzo! :D Siostra :D no widzisz, mijamy sie mijamy... ale będę tu cześciej zaglądał i może sie uda przysiąść z Tobą na te małą czarna (tłumacz to jak tam chcesz :D ) U mnie podobna pogoda teraz...bo ja dziś stacjonarnie...;) a w nocy faktycznie burza była ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba tak rozplanowac czas:Dżeby znależć czas dla rodziny hahah a Filtrowanie to przecież jedna duż rodzina...ciekawe ile świadczeń 500 plus tu mamy hahaha :D(jakieś nowe dzieci się pojawiły?chwalcie się::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, mnie zawsze koleżanka powtarza, (jak sie tłumacze brakiem czasu) , ze to niewłaściwe jego rozplanowanie jest temu powodem :P coś w tym jest :D W temacie 500+ ...u mnie cisza i spokój, i najlepiej niech tak zostanie :D ;) A rodzinka to my tu jesteśmy to fakt (i ja wszystkich tu tak traktuje) ale nadal utrzymuje, że Sister jest tylko jedna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pośpiechu machnę towarzystwu topikowemu łapka oczywiście uzbrojaną w 🌻 gdyż aczkolwiek ponieważ jedną nogą już jestem na progu zmierzając na rodzinne zakupy. To nie będzie łatwy dzień. Dobrze że chociaż pogoda dopisuje i słońce szeroko, wiosennie sie usmiecha. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liness :) no co ja zrobię, ze otaczają mnie same mądre i inteligentne osoby, które zawsze maja racje...:) zawsze słucham mądrych rad... Tak masz rację (bo ja dziś w swoim City) nie tylko piękne okolice juz za mną (piękne i malownicze domy spotkałem tuż za Białymstokiem) ale i pogoda sie popsuła ... deszczyk przelotny sobie pada (podobno tak ma być i przez weekend) ale co tam, kiedy w sercu wiosna! bo jest przecież wiosna... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli haha no mowisz ze nie przybylo Was tam...pamietaj zawsze jest czas na ....;)a kawe w Twoim towarzystwie to wiesz ze lubie hihi..... Call masz racje zalapiemy sie na plus..córka już snuje plany jak wyda kase a Młody strasznie zazdrości ...reasumując musze wyjać z kieszeni i dać Mlodemu też,żeby nie czuł się jak wiekszość pierwszych dzieci...badż jedynych -gorsze....nie pojmuje tej propozycji rzadu... Ferdzi jesli Ty piszesz z tel to ja jestem pelna podziwu ...moje esemesy to jak szyfr wygladaja:Dnigdy nie trafiam we wlsciwy klawisz ...tel dotykowy to zmora :D Saam rodzinne zakupy ;)oj nie zazdroszcze no chyba ze -wiedza po co jada konkretnie...ostatnio moje skonczyly sie fochami po 6 godzinach zwiedzania galerii...wrocilam tak zmeczona,ze po kapieli zasnelam w sekunde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eli, no nie przybyło (mnie rownież bo nadal wskakuje w rozmiar "M" :D ) nic u mnie, i dobrze! a czas o którym myślisz (i ja myśle) to jest zawsze i o każdej porze ;) Ty lepiej tez gdzie indziej szukaj gotówki :P :D Żeby tylko Liness nie za bardzo szalała z tym skracaniem włosów :( ale scieniowac to jak najbardziej ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli jednym slowem takiego Cie zapamietalam ;)) ...ja nie jestem zachlanna na te plusowa podarowizne od panstwa haha ...M mnie namawial bo dobrze wyszly nam Dzieciaki haha na jeszcze jedno ale:D...nie dam sie juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.... kto sprzątnął mój dzisiejszy powitalny post...?:-o tyle pisania i czasu poszło sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzień dobry Jestem wreszcie w domku.Nie wiem jak długo będę,ale się cieszę:-D Ferdżi,Daa,Caal dajcie buziolka,bo stęskniłam się za Wami;-)nawet nie myślałam,że tak można:-D Ferdżi pojechała na całego,tyle godzin w pracy.Mam nadzieję,że nogi będą Cię słuchały i nie dawały o sobie znać. Daa masz coś dla mnie dobrego?Co jutro będziemy piekły? Caal śmigaj do fryzjera i zrób się na bóstwo;-)Mam nadzieję,że już dobrze się czujesz,choć jeszcze odpoczywasz w domku;-) CzarnulaCiebie jeszcze nie znam:-) Saam,Olivier A teraz się pożalę:-(zaliczyłam dzwona.I to już blisko domu:-(co prawda nie z mojej winy,ale co za różnica jak tylni zderzak nie wygląda ładnie.Idę sobie popłakać,póki młody jeszcze w szkole😭😭😭 Miłego dnia wszystkim:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Saam ,ujrzalam oczyma wyobrazni jak tanczysz trzymajac sie sciany z butelka w rece ,o malo sie nie zakrztusilam :D.A jeszcze zobaczylam jak wiruje Twoja pupa ,normalnie pozazdroscilam i prawdwe powiedziawszy w ten sposob to i ja moglabym potanczyc ,bo bez trzymanki nie daje rady :D Ferdzi ,saama sie zastanawiam kiedy przejdzie mi ochota na wypiekanie babeczko-muffinkow ,polubilam to i za kazdym razem kombinuje z innymi dodatkami .Praktycznie syn je zjada ,ale ja tez skubne czasem .Owszem musze sie ograniczac z pewnych wzgledow i juz nie chodzi tylko o przytycie ,ale o nastepstwa z przybrania wagi np.na brzuchu :-),a chudzina juz nie jestem ,wypelnilo sie (oprocz jednej czesci ciala :-))tam gdzie znacznie ubylo rok temu :-) Czarnula ,he,he ,nie lubie chodzic po sklepach ,a jeszcze przez 6 godzin ,masakra :-).Nie dziwie sie ,ze zakupy skonczyly sie fochem ,rozumiem ,ze focha puscil malzonek :-) Na przyrost dzieci u mnie to juz za pozno ,chocbym stanela na glowie i uszami poklapala ,nie da rady :D Cal ,no faktycznie ,nie ma ,mamy zlodzieja ,a redakcja jaka nadgorliwa ,szybka :-) Dobrego dnia ....Hej Wiola 👄.Chyba dobrze zrozumialam ,ze chodzi o samochod ,a nie o pupe :-),tak czy siak ,nie placz ,bede plakala tez ,chcesz ,jesli ma pomoc :-) Jeszcze dzis wieczorem upieke babeczki ,bo nastepnego dnia sa jakby lepsze .Bede miala goscia ,mloda dziewczyne z ktora znam sie praktycznie od prawie dziesieciu lat i tylko telefonicznie ,a ktora poznalam z reportazu ,z programu telewizyjnego .Swego czasu troche jej pomagalam . Wiola ,ona tez jest z lubuskiego ,byc moze mieszkala blisko Twojego miejsca zamieszkania ,od paru lat mieszka w Olsztynie ,skad pewna pani podala jej tez pomocna dlon i tam skonczyla studia na dwoch kierunkach . ...Cal ,juz Ci minely dolegliwosci ? .Ja dzisiaj po poludniu biore Ulana za frak :-)i ide do lekarza ,niech go oslucha ,bo ma okropne napady kaszlu ,a w domu nie zostanie bo oczywiscie 'nie ma czasu' .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) tak, minęło mi szybciej niż się spodziewałam ale M naciskał bym brała L-4 do niedzieli. No i siedzę w niewoli :-o tyle, że dopucuję wszystko w chacie. Wcześniej nie było na to czasu. Dziś biorę się za bieliźniarkę bo już sama nie wiem co tam mam. Muszę posortować osobno poszwy, poszewki, prześcieradła, serwety, obrusy itd.trochę z braku czasu namieszało się tam :) Bierz Ułana do lekarza niech go osłucha. Ja akurat kaszlu nie miałam ale osłuchana byłam. Trzeba wykluczyć zapalenie oskrzeli. o Ale widzę, że moja niewola to pikuś przy Saamowej:-o, nawet bidulek nie zdążył powiedzieć ,,dzień dobry", może chociaż dokona satysfakcjonującego zakupu na pocieszenie;) o Wiola :) no to Ci po tym dzwonie niewesoło :( ale miło, że tak tęskniłaś za nami. Pisanie tu związuje trochę a nawet nie trochę:D trochę to zaczyna mnie to wkurzać bo ma się takie podwójne życie..trzeba sobie jakiś cel znowu obrać bo czas przecieka przez palce. A z drugiej strony to dlaczego by sobie nie poluzować i pogadać z miłymi ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Daa:-DJak by chodziło o tyłek,to bym założyła gacie i byłoby po temacie:-D:-D:-DJuż mi przeszło,może czymś się da zmatować,bo widać jasny lakier:-(To fajnie ma ta dziewczyna Daa,że może Cię poznać w realu,też bym chciała Was tak zobaczyć na żywca;-) Caal tak jak mówisz;-)co poradzę na to,że Was tak lubię.Też się wezmę za robotę,synek przygotował mi ogródek,to trzeba coś posiać.Może zamętu nie zasieję i coś urośnie:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolka poznamy sie :classic_cool: troche Wam tu pobede jesli pozwolicie;) Saam kup wszystko to co chca -beda zadowoleni a i uplynie troche czasu do nastepnych zakupow hahah...no chyba ze lubisz "sklepy";) Daa a gdzie tam M ...ja mialam focha ze tyle czasu wybierali przebierali...nie znosze zakupowania-jade do jednego sklepu dodam ze jeden z blizszych domu i kupuje to co trzeba ...a moi by tak mogli caly dzien spedzic... Brat odnalazlam temat muzyczny i cos tam podzialam ;)jak bede za bardzo psocic daj mi po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra, widziałem Cię... (na temacie muzycznym) i bardzo dobrze, działaj, działaj, i graj co Ci sie żywnie podoba...;) a po (łapkach) kobiety, to ja umiem tylko całować 👄 o tak :D Wiolka :) no nie wiem, czy sie mam śmiać czy płakać...;) bo najpierw było smutno jak przeczytałem, że Ci ktoś w tyłek wjechał ...:( ale jak przeczytałem Twoje z tym porównanie to sie uśmiałem :D Ps. Morze pozdrowiłaś mam nadzieje ode mnie?! ;) Liness :) no tez nie widzę Twojego porannego wpisu...na szczęście ja go przeczytałem ;) a o innym zajęciu jak posaniu tu to zapomnij! :D chcesz, żebyśmy tęsknili jeszcze bardziej za Tobą, niż Ty za nami? ;) :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątku coraz mniej, to co planowałam wykonane. Teraz trzeba wziąć się za przelewy bo wypłata leży już dwa dni na koncie. o Olivier :) to miłe co piszesz ;) a tak w ogóle to Cię nie poznaję:D wiosna potrafi nabuzować człowieka radością:D tak trzymaj!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ,juz wieczor ,a ja nic nie zrobilam z tego co mialam w planach ,tzn .nie odkurzylam chalupy ,niczego nie odkurzylam ,nie przygotowalam obiadu na jutro ,a jeszcze moje muffinki ,ktore sie pieka beda wygladaly jak karakuly :-).Pieke w tych mniejszych dolkach ,ale za duzo ciasta powkladalam i beda mialy male nozki ,a wielkie czapy i troche sie rozjechaly po blaszce . Bylismy z Ulanem u lekarza i go osluchal ,zapisal antybiotyk choc mowil ,ze na plucach nic nie slyszy ,a o oskrzelach nie wspomnial ,wiec tez widocznie nic nie ma ,wiec po co zaraz antybiotyk .Uslyszal jak Ulan kaszle i sie pospieszyl ,pewnie zalecil zapobiegawczo ,ale czy to dobrze ,nie wiem ,mam watpliwosci .No i syropek :-)Stodal . Czarnula :-),popatrz ,to my podobne jestesmy w kwesii zakupow ,tez nie lubie . Nosz kurka ,zapomnialam o muffinkach i za dlugo siedzialy w piekarniku ,jaka jestem zla . ...No widzisz Cal ,Ty wykonalas plan ,a ja nie :-) ...Powitam moja dziewczyne takimi brzydkimi muffinkami ,ze zlosci chyba jedna dzisiaj zjem . ...To zezlenie dalo mi takiego kopa ,ze juz sie piecze mieso na jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) może Ułan ma stan zapalny w gardle, dlatego antybiotyk. A jeszcze na dodatek kaszle. A znajomej napewno posmakują Twoje wypieki domowe, nawet lepiej, że tak swojsko wyrosły:D Mi wszystko idzie jak z płatka gdy nikogo nie ma w domu, a zwłaszcza M :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Wróciłem do domu gdy już wszystkie sklepy oprócz całodobowych pozamykali. W sumie cały dzień zmarnowany. Zakupy średnio udane. Co prawda mnóstwo drobiazgów bez których podobno nie można było dalej żyć zostało do domu przywiezione ale nie wszystkie dają zadowolenie. Jednak nie ma siły która by mnie zmusiła by jechać jutro na poprawki Oczywiscie jestem zmęczony jak po kamieniołomach i marzę już tylko o poduszce. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych weekendowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×