Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dzień dobry! :) I ktoś już był czy jestem dzisiaj pierwszy? I Widzę że pierwszy i jeszcze na starej stronie więc doedytuję że dzisiaj świętować można: Dzień Pracownika Służby Zdrowia Dzień Poczty Polskiej Dzień Łącznościowca Dzień Listonosza Święto Wojsk Łączności i Informatyki Światowy Dzień Menopauzy i Andropauzy oraz Dzień Kiwi I najbardziej pasuje mi to ostatnie chociaż prawdę mówiąc za kiwi to nie przepadam. Może dlatego że kiedyś trafiłem na jakieś dziwne kwaśne i twarde, nawet długie leżakowanie w domu i nie pomogło. Mam nadzieję że te które mam pod ręką będzie smaczne. I udanego wtorku wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem,nie wiem dziewczyny co się dzisiaj z Wami dzieje:-D Dzień dobry Cześć Saam W sumie,czemu nie mogę Świętować dzień kiwi bo bardzo lubię:-DJak dla mnie to zielona słodka truskawka:-DJa dzisiaj w domu mam święto pieroga:-D:-D:-D. U mnie dziś dość ciepło i nawet słoneczko troszkę przebija się przez chmury,no i dobrze,bo wybieram się na cmentarz troszkę posprzątać. Miłego popołudnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Nareszcie topik sie odetkal. Ale za to wpisow malo. Milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Znowu sie zatkalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie liczę godzin i lat ... postów też nie liczę ale wydaje mi się że już jesteśmy na kolejnej stronie. Niespodzianką pozostanie na razie kto na nowej stronie juz się zapisał. Ja robię to właśnie teraz. I Dobranoc :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caline
Dzień dobry ;) o U mnie pada od rana ale i tak nie robi mi to róznicy bo ide do pracy. No i tyle bo co tu pisać w ciemno gdy nie widać pełnych postów?Saam moim zdaniem potrzebuje urlopu :);) o milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może Saam chce już na tę wspominaną emeryture kafeteryjną?:D i tylko w gości przychodzić?;) albo po prostu teraz nie ma czasu by się zająć nowym topikowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola już otworzyła topik, tyle, że Saam nie dziewczyna:D ale przecież facet do dziewczyn w gości można przychodzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×