Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo. Macie cierpliwosc to tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry ! :) cześć Celinko 🌻 I witaj Wiola 🌻 I Podobno prawda może człowieka wyzwolić ale nie wiem czy to w tym przypadku się sprawdzi. A prawda jest taka że aktualnie jestem mniej aktywny na kafe bo mam kumulację swoich znanych już chyba na pół powiatu za sprawą kafeteryjna cały świat problemów. Znaczy to tylko jedna z kumulacji bo raczej będzie się to ciągnąć latami. Ale chyba nie jest tak źle z moją obecnością w porównaniu z innymi bo przecież codziennie zaglądam i coś tam skrobnę. A jeśli jest taka wola ogółu to oczywiście założę nowy topik ale pod tym samym tytułem i tym samym wstępem bo nie mam aż tak dużo czasu by wymyślać nowy tekst. Tylko żeby nie było że jeszcze przez miesiąc Danusia będzie chodzić na stary topić jak to było ostatnio :p I Jak już wspomniałem dzisiaj Dzień Prawdy. Ale trzeba pamiętać że każdy może mieć swoją prawdę i że prawda może być obiektywna .....albo nieobiektywna. I udanego środowego popołudnia wszystkim życzę :) Ja jeszcze w pracy ale dzisiaj nadgodzin nie będzie bo dopiero szóstą godzinę pracuję. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie od przepychania gorsze są reklamy które ciągle wyskakują i nie dają się wyłączyć I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,nic to ,ze bede bladzic ,to nie grzech :-) Tak ,zrob tak jak mowisz ,bedzie dobrze :-).Zbladzilam poniewaz mam w ulubionych 'Filtrownie ' ,tak z sentymentu :-),przeciez to tam zostalam zaciagnieta z topiku :-)Saa .Ok ,uleglam :-) Juz po 18;oo wiec jedziesz do domu ,szerokiej drogi i dobrej widocznosci ,bo u mnie jest mgla .Ja tez wreszcie jade na zakupy brum ,brum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja tez mam sentyment do Filtrowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Proponuje "Filtrownia po Renowacji" Albo po prostu "Filtrownia II" Co prawda nie jest to druga Filtrownia ale mozna tak przyjac. Latwiej bedzie potem poszeregowac. Milego wieczoru wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
No i znowu sie zacielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A masz z kolana :D,nie chcesz sprawowac sie poprawnie ,to spadaj do kosza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tego kosza tak zupelnie nie wyrzucimy ,zachowamy na pamiatke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to głaszczemy ,'nasz topiku ,nasz kochany ,zapisalismy tu czesc naszych radosci i trosk '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,wiem ,to nie twoja wina ,ze sie zapchales ,zaparles :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wina tych ,ktorzy zasmiecaja kafeterie bardzo bzdurnymi tematami ,wstyd wymieniac ,ogromny wsyd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez wina redakcji kafeterii ktora zaraz nie usuwa takich bzdetnych tematow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam teraz na dziale 'redakcja kafeterii'i jest tam wiele prosb o usuniecie wielu tematow i nie usuwaja ,wiec albo tej redakcji w ogole nie ma ,albo maja to w nosie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy nie było nawet czasu na wypicie ulubionego napoju ;) a co dopiero na założenie nowego topiku. I dobrej nocy wszystkim życzę :) I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×