Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Daa:) dziękuję:D nabijasz się ze mnie, wiem...ale każdy wie swoje:D Właśnie wróciła córka, przywiozła mi w prezencie pięknego czerwonego rhododendrona w donicy z ogrodów botanicznych Arboretum które zwiedzali. Na płatkach tego kwiatu widzę delikatny motyw tygrysi podobnie jak u storczyków, fantastycznie piękna roślina. http://extension.missouri.edu/explore/images/g06825photo03.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,nie nabijam sie ,po prostu sie przekomarzamy ,ale to nie po zlosci ,a z milosci :-p.Przeciez wiesz ,ze Cie lubie 👄 A zyjemy w takim czasie ,ze praktycznie gdybysmy chcieli zyc zdrowo ,to musielibysmy chyba zamieszkac w dzungli ,a i tak nie wiadomo czy teraz tam jest powietrze i gleba czysta :-). Musialabym sie pakowac ,a nie chce mi sie ,bo szczegolnie ja jako baba ,musze zabierac polowe domu :-) ..Ładny kwiat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, Daa :) ale to że takie czasy to nie znaczy, że należy się poddać i jeść wszystko jak leci. Zresztą wiem, że też przebierasz i czytasz skład produktów he, he:D Rozsądnego pakowania życzę;), fajnie masz z tymi wyjazdami :) chyba ciśnienie spada bo jakaś śpiączka i ziewaczka mnie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też podziękuje Saamusiowi za życzenia. Call starałam się jak umiałam.Bo ja jak się za coś zabieram to robię to dobrze razy dwa;-)i chyba z dobrym efektem,bo zapowiedzieli,że w lipcu przyjadą na dłużej:-DZ tą cukinią,to tak myślałam,że może być nie wypał,bo była jakaś inna w białe paseczki,i się nie myliłam.Ferdżi mnie uspokoiła,że ta też spokojnie urośnie,bo strasznie lubię placki z cukini:-Dteż je robicie? Serio Caal rowerkiem cisnęłaś? Idę myć Gary:-Djakby same nie mogły się umyć:-P A właśnie Daa będziesz przy okazji w Sopocie na Polsacie?Będę buczeć za Tobą:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,mowisz rozsadnego pakowania :-).Wiesz ,trzeba zabrac w razie co :-) kilka par gaciorkow :-),reczniki ,pusie nasze :D,spodnie na zmiane ,bluzki ze 3 :-),apteke ,osprzed :-o,malowanie :D,panty :D,stroj nocny :D,juz nie wspomne o przygotowanym jedzeniu :-). Rano chce jeszcze skoczyc na targ ,aby kupic sobie 2 pary takich cienkich pantalonow tzn.cienkich spodni na lato .Kolezanka kupila sobie ,fajne za cale 10 zl :-) ..Wiolka ,teraz juz wole ogladac w TV ,bo drazni mnie ta glosnosc :-) Kiedys jezdzilismy na festiwale ,nawet do Kolobrzegu na Festiwal Piosenki Zolnierskiej :-) ..Cal ,o takie Alladynki; http://allegro.pl/zwiewne-spodnie-alladynki-pumpy-mix-size1-f93-i6160682417.html#imglayer ...Cos dla Wiolki :D; Ponoc najlepsze :-) http://coolinarnie.pl/wp-content/uploads/2014/03/Kakaowe-muffiny-z-ricott%C4%85.jpg ...Po niedzieli pieczemy je Wiolka :-) Cal ,tez moglabys sprobowac piec te malenstwa ,a nuz rodzinka by sie zachwycila i pieklabys tak samo namietnie jak my :-),niekoniecznie na mace pszennej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa, teraz modne takie kwieciste, pewnie, że sobie kup. Ja rozglądam się za letnią sukienką bo teraz mogę częściej się ubierać sukienkowo. Na rower to wiadomo, raczej portki pasowały. o Wiola:) kiedyś cisnęłam rowerem. Dzisiaj autem i tak sobie porównałam, że w niektóre miejsca lepiej jednak rowerem. Nie chce mi się podlewać. Nie było dziś upału więc nie ma tragedii. o Dobranoc chłopcy i dziewczynki:) czas wskakiwać pod pierzynki, rozebrać sukienki i spodnie, rozłożyć swe członki wygodnie. Jeśli nic przeciw nie macie zapytam: na którym boku zasypiacie?;) o Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na lewym :-) Jeszcze sie nie spakowalam ,do 24:00 mysle ,ze zdaze :-) Dobrej nocy Cal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi moglaby sie po pracy do nas odezwac ,co nie ? :-) Opowiedzialaby o ciekawych klientach ,moze zdarzaja sie ciekawe sytuacje :-) Wiolka ,dziewcze ,powiedz czy jestes zadowolona z tej foremki na te babuszki z kominkiem i przypomnij gdzie je zakupilas ,moze tez kupie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Ja zasypiam na lewym jeśli śpię dwuosobowo. Przy solówce to jak popadnie. l dobry wieczór :) l Ja dzisiaj też nie podlewalem. Głównie dlatego że jutro chcę walczyć z chwastami na rabatkach. Łatwiej je wyrywać jak ziemia nie jest mokra. A będzie co wyrywać bo w moim ogródeczku nic tak szybko nie rośnie jak chwasty. Może jedynie słoneczniki saamosiejki których jest wysyp i które góruja nad wszystkim. Część z nich muszę potraktować jak chwasty. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rododendron Celinki wygląda bardzo ładnie. Moje maleństwa już przekwitły. Ale krzewuszka cudowna już jest obsypana różowymi kwiatkami. I na biało dość obficie kwitnie moja kalina. A azalie aż płoną od koloru kwiatów. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Daa,że pieczemy:-Dtylko za tydzień,bo w niedzielę jadę.Z foremki jestem mega zadowolona,wiesz,że taką chciałam.Tylko przy smarowaniu troszkę mnie trafia,ale to szczegół,po upieczeniu są takie ładniutkie.Po mailu dotrę od kogo,bo kupiłam ją dużo tańszą i napisze ok? A moje azalki wymarzły:-( Już mam:-) redcoon.pl Niby pikantne ceny;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie taka sama Daa. No nie wiem czy bym dała za blaszkę tyle kasy:-D:-D:-Dto z czego ona jest że taka droga;-) Dobrej nocy,śpijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,ze zlota nie jest .Jest taka sama jak i inne te nasze i tez bym za takie pieniadze nie kupila :-),jeszcze posiadam troche zdrowego rozsadku :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam nie sam
"Lustro Powiedz mi kto jest najpiękniejszy? Przestać być megalomanem Przyjdź „połaskocz” moje ego Dajesz, dajesz, dajesz" l WILLY WILLIAM - Ego l https://youtu.be/tjRobxs6z24 l dobrej nocy :) l kolorowych ładnych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani. Wybaczcie że wczoraj nie zaglądałam do Was, ale miałam bardzo nerwowa końcówkę zmiany a jak wróciłam do domu to mama doprowadziła mnie do szału.:-(Byłam tak rozgoryczona że aż się poryczałam ze złości i z bezsilności. Kiedy trochę się uspokoiłam to dzwoniły dzieci z Wyspy i tak mi zeszło. Po takiej nerwuwie poszłam szybko spać. Niestety sen się skończył o 3 i choć bardzo chciałam zasnąć to mi się nie udało. U mnie nadal chłodno i ponuro, zresztą pogoda taka jak mój nastrój. Daa życzę Ci szczesliwej drogi i pięknej pogody przez cały pobyt u rodziny. No i znów muszę kończyć bo mam gości. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 u mnie wczoraj pomimo podwójnego święta też nie obyło się bez małej sprzeczki. Ale ja spałem dobrze, widocznie po mnie wszystko spływa. Chociaż gdybym poszedł spać o dziewiątej to do trzeciej już bym się wyspał. Ale i tak wstałem wcześniej tak jak sobie obiecałem bo roboty mnóstwo czeka na moje zlitowanie. l Dzisiaj Dzień Saamorządu Terytorialnego. Ale samorząd pewnie też ma dzisiaj wolne jak większość instytucji. l Imieniny dzisiaj obchodzą : Augustyn , Eutropiusz, Fryderyk , Fryderyka , Jan Julian , Lucjan , Magdalena , Małgorzata, Oliwer, Oliwier, Radowit i Świętobor . l U mnie na razie pochmurno ale chmury wysokiego pułapu i nie deszczowe. Na termometrze tylko 16 stopni. l udanego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) o Przyjemnie upływającej podróży dla Daa:) o He, he...u mnie też wczoraj było spięcie na sam koniec dnia. Nie wiem jak u Was ale u mnie w większości jest to na tle zazdrości. Im więcej piwa tym więcej urojeń u M:-o Bo w zwykłych codziennych sprawach raczej umiemy wypracować kompromis. Moja firma dziś nie świętuje i trzeba iść by świętować mógł ktoś :D o Ferdzi:) czyżby mamcia narobiła Ci szkody w ogródku lub domu?:( Starsi ludzie lubią robić i myśleć swoimi utartymi sposobami. Np. mój teść cały czas krytykuje moje jeżdżenie jako fanaberie bo oni z tesciową całe życie na działke jeździli autobusem i też byli po pracy zanim poszli na emeryture. Tylko, że mieli ok. 10 przystanków a ja do ich działki mam przez całe miasto z przesiadką z tramwaju do autobusu co trwało średnio1,5 godziny w jedną stronę. Nawet autem to wcale nie jest blisko. o Saam:) szkoda, że tak daleko Twój ogródek bo kilka słoneczników z chęcią bym przejęła w posiadanie:) U mnie pogoda jak na razie sucha, ciepła, lekko słoneczna, błękit nieba jest taki rozbielony. o To dzisiaj kto może niech udaje się na imieniny do Oliviera :D Wszystkiego najlepszego dla naszego zaginionego🌼 :) o miłego piątku wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Ferdżi,Caal Saam nie smutajcie się,chodźcie do Violki pod skrzydełko po przytulasa:-D:-D:-D Caal jeśli ktoś ma fanaberie,to raczej Twój M,powiedz to teściowi.Mam na myśli ciągłe ataki na Ciebie z tą zazdrością;-)bo auto w tych czasach to chyba normalka,no nie? U mnie taka cisza się zrobiła po wyjeździe gości,że aż dziwnie,ale łezka się zakręciła jak jechali:-)dzisiaj u mnie też ciepło i bez deszczu,ale chmury wiszą.Może cosik popada. Miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam. Hej Calinessa. Też bym Saamowi pobrała kilka sadzonek słoneczników, bo wysiane nie zeszły. Calinessa.,z mamą jest ten problem że wiecznie jej coś ginie i tym razem padło na mnie, że to niby ja wzięłam i nie oddałam. Sprawa jest o tyle przykra że tym razem zgubiła dokumenty łącznie z kartą do bankomatu. Ponieważ napięcie mnie jeszcze trzymało, bo trfil się agresywny gość, to już nie wytrzymalam i zwyczajnie wybuchlam. Pogoda się poprawiła, słońce pięknie świeci i przygrzewa,ale moje samopoczucie jest nadal kiepskie. Znów uciekam bo gość wszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! gdzie Wy wszyscy? u Oliviera na balandze?;) a mnie ominęło😭:D o Dobry wieczór:) o Ja już po pracy i po następnym spięciu z M:-o :D przechwaliłam go, tym razem poszło o domowe sprawy. Miał naprawić uchwyt do szafki zlewozmywaka i umyć drzwi wejściowe bo ochlapał je farbą gdy malował na ganku.Malował tydzień temu! Przyszłam z pracy, nic nie zrobione a on sobie gra na gitarze, piwko popija i jeszcze się mnie czepia, że ja się go czepiam :-o. I mówi: to znajdź sobie lepszego! a gdy mówię, że dobrze skoro tak sobie życzy:) to wtedy już warczy, że mam się zamknąć:D normalnie cyrk! Kurcze a ja zamiast się wkurzać to mi się chce z tego wszystkiego śmiać:D i to też go denerwuje bo wolałby bym się wkurzała. Od jutra nie gotuję i nie sprzątam w jego pokoju póki nie będzie to zrobione. No! wypisałam swoje emocje, teraz moge spokojnie iść spać :D Jutro wolne a M zasuwa na 6 do pracy więc będzie rano fajnie i spokojnie :) o Dobranoc wszystkim zajętym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem usprawiedliwiony bo mam gości. A wcześniej nie było łączności. l dobrej nocy :) l kolorowych saamorządowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim A ja nie mam usprawiedliwienia za wczorajszy wieczór, bo co to za usprawiedliwienie że mam doła i że jestem zmęczona:( Też bym chciała jak Daa, wyjechać sobie w piękne miejsca do rodziny, no ale nie ma tak dobrze, moja rodzina nie mieszka nad morzem😭 Daa, pytała co to B-B to oczywiście Bielsko-Biała nie Biała-Podlaska. Wyszukałam naczyniowca, powiązanego ze szpitalem i jadę prywatnie na wizytę, a jeśli go zakwalifikuje do zabiegu, to już będzie na NFZ . Nie jest mi to na rękę, bo muszę jechać prosto po pracy, no, ale czas mnie goni, więc każdy termin byłby kiepski. Może stanie się cud i jeszcze przez wakacje mógłby mieć ten zabieg i drugi cud że wszystko by się cudownie goiło i we wrześniu mógłby wrócić do pracy...eh rozmarzyłam się ...no ale wiem że cuda się nie zdarzają. U mnie dziś zapowiada się piękna pogoda, już wczoraj była znaczna poprawa, niestety mój nastrój nadal jest dupiaty:( Może mi się zmieni, jak trochę popracuję w ogródku i poudzielam się w kuchni. Zamierzam dziś przygotować mięso do rolady drobiowej w szynkowarze, a jutro ugotuję kiedy wrócę z pracy. Calinessa, tak myślę że może te emocje związane są też z fazą księżyca, bo skoro tyle osób zaliczyło spięcia to coś w tym chyba jest. Twój M to rzeczywiście czasem przegina i zachowuje się jak nastoletni chłopak...no ale z drugiej strony, każdy facet to trochę jak dziecko, grymasi, kaprysi i chce się czuć oczkiem w głowie...eh. Wiolka, pewnie że odczułaś pustkę po wyjeździe gości, ale pisałaś że będziesz miała kolejnych, czyżbyś prowadziła również jakiś pensjonat? Czy to jutro znów wyjeżdżasz czy dopiero za tydzień, bo się pogubiłam. Olivier wyjechał pewnie gdzieś poza kraj, bo jakoś wierzyć mi się nie chce że całkiem przestał do nas zaglądać. A może jakaś czarnule tak mu w głowie zawróciła, że zupełnie nie ma dla nas czasu. Olivier, wszystkiego najlepszego z okazji imienin👄 https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT3QgDg7dFiWz-umzrDgA-MPcJXjXlWdJ1fxhET7JL9gCoEeof7gA Saamowi życzę miłych chwil w towarzystwie gości a ci goście to chyba synio, synowa i ktoś jeszcze, więc powinno być bardzo przyjemnie. Zerknę jeszcze do kalendarza ; Mamy dziś 28 maja; Imieniny obchodzą: Augustyn, Jaromir, Just . Przysłowie: „Dużo chrabąszczów w maju, proso będzie jakby w gaju” Ojejku, kiedyś dawno temu łapaliśmy chrabąszcze do pudełek po zapałkach i cieszyliśmy się, że mam w tych pudełkach mruczały. Dziś nie widuję chrabąszczy a gdyby nawet to pewnie uciekałabym przed nimi :D więc może lepiej że ich nie widuję :D Takie jakieś dziwne święta mamy; Światowy Dzień Raka Krwi Dzień Bez Prezerwatywy Ani jedno ani drugie mnie na szczęście nie dotyczy i oby tak zostało. Zostawię jeszcze kawusię ; http://0.s.dziennik.pl/pliki/4475000/4475352-czekolada-kakao-kawa-900-666.jpg i jeszcze kakao dla poprawy nastroju. http://www.naarmann.de/anwendungsbilder/4065400000872.png a żeby już całkiem nastrój się poprawił to dodam jeszcze coś nie coś:D https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRXBFT5x7BA8BLyN3HHVTVCGM-E_OV22bPRuDSixPFMqo4oRO0v Smacznego życzę. Miłego dnia również życzę wszystkim, a ja na razie uciekam, bo czas zapiernicza i nie stoi w miejscu a roboty mam huk. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Ja się pogubiłam z kolei czy Ty Ferdzi z tym wyjazdem to piszesz o swoim kolanie czy o leczeniu Twojego M?:) U mnie pogoda w saam raz nie za ciepło nie za zimno. Dużo nie popiszę bo wrócił już M:-o, podobno nie było w pracy co robić . I podobno wziął sobie do serca, że w domu ma zaległą robote:D No i widzicie, że czasami trzeba huknąć pięścią w stół bo po dobroci nie dociera :D Czas na real... miłego dnia wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ogórasy pięknie wzeszły i mają już drugie listki. Jednak poszły w teren, na tarasie miały za mało światła gdyż zadaszenie nie jest niestety przeźroczyste..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ferdżi ja i pensjonat:-0za biedna jestem,żeby pozwolić sobie na taką realizację;-)Wyjątkowo jadę dzisiaj,bo nie jadę sama,żeby nie zapeszać,powiem,że wiozę na próbę młodzieńca.Sprawdzę przez kilka dni,czy sobie poradzi:-) Miłego wypoczynku życzę i całego przyszłego tygodnia:-) A to zostawię na powrót Daa😘 http://obrazkowo.com/i/bukiety-slubne-z-frezji-galeria-zdjec-ofeminin-DZEdzfh.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Calinessa, wyjaśniam że wyjazd związany jest z problemami zdrowotnymi żonkila. Moje kolano czeka na werdykt do 1 czerwca, zobaczymy co będzie dalej. Przypominam sobie że kilka lat temu robiłam USG tego kolana w prywatnym gabinecie i poszłam z wynikiem do ortopedy....wziął do ręki opis USG i skwitował - radosna twórczość- Myślałam że mnie tam trafi na miejscu, bo byłam u najlepszego radiologa. Wtedy stwierdził że kolano przesilone i że na jakieś zabiegi jest za wcześnie, że dopiero po nim zaczęły by się problemy....no i tak czekałam kilka lat aż jest jeszcze gorzej...Chyba też muszę poszukać jakiejś prywatnej kliniki ortopedycznej. Póki co pracuję i tak nie mogę wziąć aż tyle wolnego bo nie ma kto za mnie pracować:O Uśmiałam się że trzeba huknąć na M to coś do niego dotrze..:D skąd ja to znam:D Fajnie, przynajmniej jakaś pomoc będzie i najwyżej pokażesz paluszkiem co i gdzie ma przenieść, umyć czy poprawić. Cieszę się, że ogóreczki zeszły a zaskoczyłaś mnie że pomidorki Ci już zakwitły, moje chyba jeszcze nie próbują. Za to wysadziłam z doniczek cukinię, choć była w kiepskich warunkach ale wszystkie nasionka zeszły więc dziś poszły do gruntu. Wiolka, mam nadzieję że młody się sprawdzi, jakbym mieszkała bliżej Ciebie to sama bym się zaoferowała do pomocy:D Przynajmniej byłabym z dala od domu :D Wybacz tak mi się skojarzyło, że tu goście byli teraz znów mają być więc dwa do dwóch dodałam:D Nigdy nie pisz że czegoś nie możesz, bo życie jeszcze może przynieść nie jedną niespodziewankę. A że mieszkasz jak się domyślam w pięknych rejonach, to i pensjonat byłby w sam raz. No, a może to jest właśnie pomysł na życie ? zamiast jeździć tam daleko, to na miejscu otworzyć mały pensjonat na początek a nóż wypali i będzie z tego dobra kaska:D Kurcze, M już przyszedł, idę mu podać obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×