Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

sobotniopopołudniowe hej! l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l witajWiola 🌻 l Goście wyjechali ale jeszcze jutro zajadą na kawę. Trzeba zabierać się za robotę bo słońce wysuszyło podwórko i grzadki po wcześniejszej pokropce. Wczoraj nie było czasu na obrywanie chwastów więc te dalej panoszą się nad warzywami i kwiatami. l Ferdzi :) odgadłaś listę gości. Z tym że ten "ktoś jeszcze" jest zupełnie niewidoczny. Chociaż większe prawdopodobieństwo jest że jest to Ktosia. l Bateria pada więc już szybkie życzenia udanej reszty soboty :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Wreszcie jestem obrobiony :classic_cool: co prawda z wnętrza słyszę marsza ale już idę na kolację więc ta muzyka powinna ucichnąć A po kolacji mam w planach relaks przy muzyce z yt oraz przegląd ulubiontch stron. Przed chwilą dotarła do mnie wiadomość że od jutra bedą goście więc korzystanie z komputera będzie utrudnione. I tak prawdopodobnie przez cały tydzień. U mnie dzisiaj trochę pokropiło więc wąż,do podlewania miał odpoczynek. Ja od węża również. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o U mnie było gorąco, zbierało się na burzę ale przeszła obok i dalej sucho. A słyszę wieści , że burze dziś szalały i nawet zabijały! Podobno jutro u mnie już na pewno poleje się woda z nieba na przemian z żarem. Widzę, że sobota u filtrujących była dosyć aktywna, u mnie też zatem życzę wszystkim fajnego odpoczynku i dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielnie. Jestem w pracy i mam chwilę by do Was zaglądać, jeszcze nie ma gości. Wczoraj też miałam sporo zajęć a wieczorem spodziewałam się burzy, bo niebo zrobiło się czarno granatowe. Znowu wszystko powylaczalam, bo spodziewałam się wielkiej nawalnicy. Nie miałam siły już wszystkiego włączac i po kąpieli poszlam na podusię. Burzy nie było wczoraj ale pewnie za chwilę będzie bo zrobiło się ciemno. Podobno mają być burze z gradem, oby nie, bo już ostatnia ulewa poczyniła mi sporo szkód. Saam fajnie by było gdyby to była ktosia, bo byłaby oczkiem w głowie dziadka. Zresztą w Twoim przypadku wszystko jedno co będzie byle zdrowe było a kochać będziesz z równą siłą, przecież to będzie pierwsze wnuczę. Calinessa czy dziś pracujesz? Czy M wywiązał się ze wszystkich prac? Czy musiałaś komenderować?czy sam wiedział co ma robić?... Daa, jak tam pobyt nad morzem ? Kiedy wracasz.,czy może dziś? Wiolka i jak się młody sprawuje? Mam nadzieję że szybko połapał o co kaman i szybko da Ci odpocząć. No i właśnie zaczęło padać, ale nie grzmi więc może będzie spokojnie. Uciekam do zajęć. Miłego dnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 teraz ja powinienem Ci nagadać że pracujesz za dużo. A kto to słyszał żeby pracować w niedzielę? :p Lekkiej i spokojnej życzę :) l U mnie bezchmurnie i gorąco. Już jest 25 stopni. Mamy dziś w parafii odpust więc rozkład dnia nietypowy. l udanej niedzieli wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry niedzielny :) o Ferdzi:) z jednej strony cieszę się, że pracujesz w niedzielę bo już nie jestem z tym taka saama :D ja nie narzekam na to bo wolę dzień wolny w tygodniu. A gdy czasem trafi się w grafiku wolna niedziela to też jest fajnie:) Dzisiaj się z Tobą solidaryzuję bo idę do pracy na popołudnie. Ale jutro już wolne:) Ostatnio co drugi dzień pracuję. W czerwcu już nie będzie tak lekko bo tak się tygodnie układają, że tylko 8 dni wolnych przysługuje w tym miesiącu. Współpraca z moim M to trudna sprawa, on nie z tych co pozwalają sobie komenderować. Ale ja, znając go i jego słabe punkty daję radę;) choć często kosztuje mnie to sporo nerwów:-o Na razie naprawił uchwyt do szafki i wymyśla sobie takie zajęcia co nikomu w tym momencie niepotrzebne np. naprawia rozwalony karmnik dla ptaków bo syn wczoraj podcinając gałęzie świerkowi nieco go uszkodził. No fakt, wczoraj umył mi samochód aż się zasapał :P ale efekt był super bo autko pięknie lśniło po części za sprawą specjalnego szamponu, który to muszę zakupić. Nie można nadużywać synowskich sprawdzonych specyfików. o Saam :) no to pogoda na odpust pewnie Ci przypasowała. A ten odpust to coś związanego z religią czy to taki jarmark jak z piosenki o koniku na biegunach i dmuchanych balonikach? ;) U mnie słońca brak ale jest ciepło i co rusz z różnych stron na niebie ciemnieje jak przed burzą, niestety wszystkie jak na razie nas omijają. Nad ranem coś pokropiło ale to kropla wody w morzu potrzeb. o Miłego niedzielowania czy w pracy czy w domu wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam. Wiem,wiem,już się kiedyś sumitowałam że Tobie wciąż wytykalam ponad normatywną prace a sama pracuję jeszcze więcej. Tyle że ja nie mam nadgodzin. Płacą mi za godziny a nie za etat. Gdybym znalazła jeszcze jednego pracownika to nie musiałabym aż tyle pracować. Jednak o odpowiedniego pracownika łatwo nie jest. Jak tylko ktoś się trafi, to go natychmiast przyjmę. Przyznaję że jestem już zmęczona i potrzebuję więcej wolnego. Mam nadzieję Saam, że przyniesiesz nam cukierki odpustowe. Ciekawe czy serca z piernika też można tam kupić. A może pstryniesz kilka fotek co tam mają do zaoferowania. U mnie się uspokoiło, już nie pada i oby tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Calinessa, ja lubię pracować w niedzielę,podobnie jak Ty. Też wolę mieć wolne w tygodniu. Jeśli odpust to na pewno w kościele, więc będzie religijnie, co nie znaczy że nie będzie tak jak w piosence o jarmarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daa jak tam po burzy?podobno niezle lało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się już z domku Oczywiście nic mi się już nie chce...i tu nastąpiła przerwa w pisaniu, bo sobie przypomniałam że postawiłam jajka do gotowania...:D Na swoje nieszczęście, poleciałam do kuchni w okularach do komputera i...dopiero w nich zobaczyłam jaki syf tam jest:P Zamiast więc wrócić do pisania, to zaczęłam sprzątać :D Żonkil nie raczył palcem ruszyć by coś po sobie sprzątnąć, więc wszystko czekało na mnie:O Pewnie gdybym zdążyła zdjąć okulary przed wejściem do kuchni to by mnie tak nie przeraziło:D Saam i co były serca z piernika, czy ciasteczkowe różańce ? Calinessa, teraz doczytałam doedytowane. Czyli coś pożytecznego M jednak zrobił, a że to na co sam miał ochotę to już inna sprawa :D ale co się będzie przemęczał :D Idę pod prysznic, i na podusię, bo jutro znowu do pracy a po pracy wyjazd do B-B. Nie wiem kiedy uda się wrócić, dobrze że wtorek i środę mam wolne. Jednak spania nie będzie, bo we wtorek świtem do chirurga, a we środę świtem do reumatologa, za to popołudnia będę miała tylko dla siebie:D Ponieważ nikogo nie ma, więc doedytuję :D Dobrej nocy Wam życzę, miłych spokojnych snów. Idę na podusię i będę oglądać kabaret, choć życie czasem przerasta kabaret...:D Trzymajcie się 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry przedwieczór :) l W tym regionie nie ma tradycji jarmarkowych z okazji odpustu. Jest tylko wzbogacona uroczystość kościelna. Godzina na to popułudniowa więc praktycznie cała niedziela podporządkowana temu celowi. A cel jak nazwa tegoż święta mówi bardzo ważny, oczywiście dla tych którzy spełniają warunki. Z dzieciństwa i młodośc***amiętam odpusty w centralnych regionach kraju gdzie wcześniej mieszkałem. Tam było to najważniejsze wydarzenie w roku. Mnóstwo kramów, strzelnic i obowiązkowo karuzela. Rozrywka dla dzieci i starszych. A wieczorem zabawa do białego rana i możliwość poderwania jakiejś okolicznej piękności. Dla nieśmiałych były dostępne rozkrecające trunki pod postacią wina marki "Wino". Jednym słowem stare dobre czasy. l Obecny dzień kręci się również wokół gości. Jednych trzeba było pożegnać a po kolejnych wyjechać bo niezmotoryzowani a autobusów w niedzielę niewiele. Tak więc w domu bardziej gwarno niż zwykle choćto tylko dwie osoby. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór po pracy:) o Dzięki za wyjaśnienia w sprawie odpustu:) jak dla mnie to jakaś abstrakcja bez której też życie się toczy np. moje;) I żeby nikomu nie zabierać cennego czasu machnę tylko na dobranoc miłej, spokojnej nocy wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie się toczy póki się toczy. A co dalej??? l dobrej nocy wszystkim :) l kolorowych poweekendowych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Wczoraj znowu wygrałam, wprawdzie tylko 40 zł ale zawsze coś. Dwa sms-y na Amelkę już poszły do Caritasu. U mnie nie ma pełnego słońca bo co rusz chmury je przysłaniają i tym sposobem nie ma męczącego upału, który był zapowiadany. o Ferdzi:)to mój M w kuchni jest lepszy bo mimo, że nic nie ugotuje to drażni go widok bałaganu i gary pozmywa. Fakt, że miesza sztućce, talerze i garnki podczas gdy od lat układane są na suszarce i w szafkach w odpowiednim porządku. o Co do pytajników Saama wczoraj wieczorem to pewnie jest kilka odpowiedzi bez rozwijania: -nie ma nic - jest to co dana religia głosi - nie wiadomo co jest dalej Pierwsza i ostatnia wersja jest moim zdaniem dla odważnych, sceptyków i wciąż szukających prawdy ponad schematami. Środkowa zapewne jest potrzebna w celu utrzymania ładu życiowego i zmniejszenia chętki na robienie złego i oczywiście na utrzymanie głosicieli co jest słuszne bo to niełatwe zadanie. Przepraszam, wiem, że to delikatny temat ale wynikł on z wczorajszego odpustu i po prostu tylko się odnoszę po części też do pytania choć wiem, że byłabym w lepszym świetle gdybym milczała. Może nawet lepiej, że nas teraz mało bo takie tematy zawsze tworzą podziały wśród ludzi. o Zajrzę jeszcze do kalendarza...nawet ciekawe święta:D zwłaszcza dwa ostatnie Dzień Rodzicielstwa Zastępczego Światowy Dzień Soku Dzień Bez Stanika z rodzicielstwem zastępczym mam tyle wspólnego , że czasem wspieram je jakimś datkiem:) Soki owszem piję chętnie i propaguję tę formę innym. Ostatnio jest taki trend, że lepsze są z wyciskarki niż te z sokowirówki bo zawierają więcej błonnika, który sokowirówka oddziela. http://i.iplsc.com/najlepsze-sa-soki-swieze-tloczone-lub-wyciskane-oraz-koktajl/0003INU0CAF94RJG-C122-F4.jpg A bez stanika jeszcze jestem gdy to piszę:D ale już za chwilkę się to zmieni bo czas na real...;) Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi w co watpię :D to wkleję tę część garderoby, może lepiej bez modelki ;) http://nowa.kolekcja.suknie-wieczorowe.com.pl/hanna/01-63%20bez.jpg o Miłego pracowania pracującym :) i odpoczywania po podróży(pewnie już Daa wróciła?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Celinka źle zrozumiała temat. Skoro jest Dzień bez Stanika to pokazuje się kobietę bez stanika a nie stanik bez kobiety. I pewnie znowu ja będę musiał to naprawić :p ale spraw wiary już nie będę do tego mieszał l dzień dobry ! :) l cześć Celinko 🌻 l hej Gość l U mnie gorąco bo słońce póki co bez stanika. Podobno po południu może się odziać, możliwe że nawet w deszczowe chmury. l udanego poniedziałku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj też wygrałem :classic_cool: dwa szybkie żubry. Ale to tylko równowartość czterech złotych więc nie ma się czym dzielić. Poza tym ciągle nie wiem gdzie takie wygrane można odebrać. Na dole strony jest zdjęcie mamy z dzieckiem. Wczoraj czytałem ten artykuł ale nie znalazłem informacji czy można im pomóc smsem. I niestety nie pomogłem. A teraz wlaśnie słyszę reklamę w moim radiu że w lotto jest,kumulacja, chyba 35 mln jak dobrze słyszałem. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Wrocilismy wczoraj wieczorem ,wszyscy bardzo zmeczeni .Chlopacy w piatek i sobote ciezko pracowali u brata ,ktory mieszka pod Gdanskiem .Nosili ,pilowali i rabali drewno na opal .Przeciez trzeba pomagac rodzinie :-),a tego drewna ma ,ze ho,ho .Ja co prawda nie uczestniczylam czynnie w tych pracach ,ale od samego patrzenia sie zmeczylam :-).Wczoraj ,wiedzac jaki jest wzmozony ******* drogach juz nie pojechalismy nad morze ,po drugie z chlopakow musialy wywietrzec procenty ,ktore nagromadzily sie w organizmie po pracy :-).Siedzielismy do nocy przy ognisku i jak za dawnych lat pieklismy kielbaski na patykach :-),tylko spiewu zabraklo 'plonie ognisko w lesie i szumia knieje ':-) Ognisko plonelo ,knieje troche szumialy ,bo brat mieszka nieopodal lasu i rzeczki ,jest tam uroczo ,sarenki sobie podchodza blisko domu :-).Wszysto fajnie ,ale komary tak mnie zrabaly ,ze cala jestem w bablach ,mimo stosowania srodka odstraszajacego komary .Z calego towarzystwa mnie komary lubia i starszego syna . Ktos pytal o burze i ulewe .Ani w Gdansku ,ani pod Gdanskiem takich zjawisk nie zanotowano :-),u nas tez nie . Przed chwila sasiadka ,ta od 'kartona':D przyniosla mi sporo koperku ze swojej dzialki (moze w ramach zalagodzenia tego niewlasciwego zachowania :-) ) i sie ciesze ,bo bedzie jutro zupka koperkowa i nalesniki z serem :-) Wiolka ,dziekuje za piekne Frezje ,czuje ich zapach caly czas ,a to troche za sprawa mojej ulubionej wody toaletowej :-) Ferdzi ,Cal caluje mocno ,Saama tez ,choc nie wiem czy pozwolil by na to ,ale robie to na co mam ochote :-)👄👄👄:-) Dobrego dnia Mili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daa👄 tego ogniska to można Ci pozazdrościć ale komarów to już nie. Super to opisałaś:) o Saam:) prześledziłam ten artykuł, kontynuacja opisu znajduje się na fb ale można bez logowania się tam przejść do płatności niestety nie przez sms tylko przez przelewy z wymienionych tam banków systememj PayPal. Ja swoją Amelkę namierzyłam w tv w Sprawie dla Reporterów. Wzruszająca historia młodego małżeństwa gdzie chłopak pokochał kaleką dziewczynę bez nóg i ze zniekształconymi dłońmi. Urodziła się im córeczka Amelka z kończynami tak zniekształconymi, że lekarzom ręce opadają. Na dodatek dziecko ma wadę serca. Potrzebne pieniądze na skomplikowane leczenie. Mama dziewczynki ma protezy nóg. Jakby co to daję namiary Amelka 72052 No dobra, słońce zdjęło stanik:D idę za dom dosypać ogórkom normalnej przesianej ziemi bo ta torfowa z worka niby idealna pod warzywa nie do końca mnie przekonuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Danusiu 🌻 oczywiście że nie mam nic przeciwko całowaniu a nawet jestem za. Skoro komary Ciebie wykorzystały to myślę że i ja mogę. Ale w sumie to wolałbym być przed nimi. A najlepiej to abym był pierwszy, ale to już nie w tym życiu. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinko :) przelew w moim przypadku to niezbyt wygodna forma. I raczej do większych kwot. Pójdę więc dzisiaj Twoją drogą. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
U mnie się wyświetla a pani z pewnością jest dzisiaj bez stanika I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie skonczylam skubanie kopru ,duzo tego bylo ,bo jeszcze bratowa mi dala i koperku i szczypiorku do zamrozenia . Saam ,pierwsza proba ,a jaka ładna :-). Mowisz ,ze po komarach to juz nie chcesz :-).Wiesz ,akurat w portki mi nie weszly :D ,a jestem wciaz jak 'nowa' :-).Ponoc po 13 latach braku aktywnosci ,wiadomo jakiej ,kobieta znow staje sie dziewica :D.Musialabym policzyc ile to juz lat minelo od ostatniego razu :D Musze sie zebrac i jechac na male zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też się wyświetla pani bez stanika pod niebieską bluzeczką. Robisz Saam postępy:)pewnie dzisiaj w pracy miałeś luzy i był czas na zgłębianie nowego h....nie mogę wypowiedzieć tej nazwy:D, znaczy mogę tylko śmiesznie brzmi:D aż musiałam się podszkolić jak wymawiać by mi się sprośnie nie kojarzyło :P https://www.youtube.com/watch?v=CcyNo7Vrd98 Jak wymówić słowo HUAWEI? o Daa:)już lepiej po komarach? wkleję Ci link może coś się przyda... muszę zmienić link bo tamten jakiś był felerny:-o https://portal.abczdrowie.pl/10-skutecznych-domowych-sposobow-na-zlagodzenie-swedzenia-po-ukaszeniu-komara Też muszę wyskoczyć do sklepu ale tylko do Żabki.Dalej mi się nie chce jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saam
W teledysku panie zachowują się dość swobodnie ale nie wiem czy będą bez stanika. I https://youtu.be/EzBSY8jQG1c I Nikki Lee - Chiki chiki I Ja już po pracy i po drobnych zakupach. Pora jechać w stronę domu. I Nazwa Huawei rzeczywiście do łatwych nie należy. Ale myślę że jest jakiś margines w wymowie a na naukę mamy , czas przecież to nowa marka w Polsce. I Już prawie wieczór a u mnie na termometrze nadal 28 stopni. Znowu będzie podlewanie. I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×