Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dobry wieczór :) o Jak by co, to powyższy wpis to nie ja!:D o Wiola :) tylko troszeczkę brzęczy a raczej bzyka, można to zagłuszyć innymi odgłosami albo muzyką jak kto woli ;):P o Saam :) dobry Scherlock Holmes z Ciebie, wiedziałeś jaki trop obrać ;) dzięki za wysoką notę :) o Ponieważ jutro pobudka przed piątą rano, pożegnam się już teraz życząc wszystkim na dobranoc dużo czułości, miłosnych uniesień i erotycznych snów na dokładkę :P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo tych , ktorzy jeszcze nie spia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie śpię ale już się kieruję w stronę sypialni. Słabo wypoczęty jestem po weekendzie więc trzeba złapać jeszcze kilka godzin na biogiczną odnowę. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych walentynkowych ..... l p.s. Postuluję aby dzień po walentynkach był dniem wolnym od pracy. Zwłaszcza jeżeli wypada w poniedziałek. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Zaczynamy dokładnie połowę lutego, znów mamy poniedziałek. Niestety postulat Saama jeszcze nie został uchwalony i zapieczętowany stosowną uchwałą, nadal poniedziałek po walentynkach jest dniem roboczym :D Imieniny obchodzą: Faustyn, Jowita, Zygfryd Świętujemy dziś zupełnie inne święta ; Światowy Dzień Młodzieży Prawosławnej Światowy Dzień Wielorybów Dzień Singla Jako że czasami bliżej mi do singla, to będę sobie to święto dziś celebrować :D a Wy ? I jeszcze przytoczę cytat dnia; „Przy­jaciel to człowiek, który wie wszys­tko o to­bie i wciąż cię lubi.” - Elbert Hubbard To ilu macie przyjaciół ???? Po wczorajszej imprezie już odpoczęłam, wszystko ogarnięte, czas wrócić do normalności. Niestety mam jeszcze 6 zastrzyków, czyli jeszcze 3 razy musowo wyjechać z domu i dać się pokłuć :( ale jak tu z domu wyjść skoro leje jak z cebra, zresztą całą noc lało i nie dało spać :( Niby luty, niby powinien być mróz i sroga zima a u mnie chyba zaczęła się pora deszczowa:O Może teraz będziemy mieć inne pory roku ? Calinessa, myślę nad tym gadżetem i powiem Ci ,że chyba nie umiałabym się przełamać do tego typu zabawek. W dodatku jeszcze brzęczy ? Mam szczęście, że jak do tej pory nie potrzebowałam takich ulepszaczy i oby tak zostało :D bardzo jestem ciekawa Twoich odczuć w tej materii ? czy rzeczywiście dla Ciebie jest to na tyle atrakcyjne że Ci się spodobało i chcesz nadal to używać ? Z tego co pisze Wiolka to jej raczej to burczenie przeszkadzało, a jak Ty sobie poradziłaś z tym dźwiękiem ? Widzę że Daa się wczoraj nie pokazała, czyżby aż tak walentynkowała ??? a może Ułan zabrał ją na romantyczną kolację do super restauracji ? mam nadzieję, że dziś się odezwie i zaświeci nam tu swoim blaskiem słonecznym, bo słońca to chyba wszyscy potrzebujemy. Klawy dziękuję za przemiłą karteczkę na dobranoc👄 Zapraszam teraz na kawusię; http://img4.garnek.pl/a.garnek.pl/010/585/10585199_800.0.jpg/poranna-kawa.jpg i gorącą czekoladę ; https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQwsvvvj5rYLQNR5-F-oQvO9w0Uk4nYcN5y4zc9GCIsi5ShzuNI5g a może gorące kakao ; https://mistykabb.files.wordpress.com/2014/04/kakao3.jpg dla każdego coś dobrego :D Teraz już znikam, życzę wszystkim fantastycznego dnia, mimo pluchy za oknem, bawcie się dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Singlem nie jestem .... ale bywam. Już nie mogę się doczekać zmiany. A potem będę czekał na zmianę bo bycie singlem jest dobre na krótko. l dzień dobry ! :) l cześć Ferdzi 🌻 dzięki za dyżur w kuchni :) l Wszystkich singli pozdrawiam i życzę doparowania jeżeli owa samotność jest z przypadku a nie ze świadomego wyboru. W drugim przypadku życzę aby bycie samemu ze sobą cieszyło jak najdłużej. l Co do przyjaciół to ja obecnie nie mogę się takimi pochwalić. Może dlatego że nie jestem skory do dzielenia się tajemnicami. A może dlatego że nie lubię znajomym zawracać głowy swoimi problemami i zajmować cennego czasu. l U mnie rano gdzieniegdzie kropiło. Teraz nie mam pojęcia jak jest na zewnątrz. Tak to jest jak pracuje się w bunkrze :D l udanego poniedziałku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinessa1
Hej, dzień dobry :) A ja już po pracy. Jade tramwajem do Wydz. Komunikacji. Więc dużo nie napiszę bo nie wiem jak długo posiedzę. Na razie nie ma komu ustępować miejsca ale im bardziej w głąb miasta tym ludniej się robi. U mnie padało od rana ale gdy wyszłam z pracy to przestało. Tymczasem miłego popołudnia wszystkim życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Celinko 🌻 myślę że pisałaś tylko na przystankach bo wszystkie litery są prościutkie. Gdyby u mnie jeździł tramwaj z pracy do domu to bym z niego korzystał. Mogłbgm sobie ucinać drzemki. Co prawda są autobusy ale musiałbym się przesiadać co znacznie wydłuża czas dojazdu. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I już wracam. Straszne labirynty korytarzowe w tym Urzędzie. Ale kolejek nie było, sprawnie pobrano opłatę 100zł 50 gr i po odbiór prawka za 2 tygodnie ;) Ale będzie... jazda ;) nie, Saam:) piszę w tramwaju.Teraz są w większości równiutkie ulice i tramwaje mniej telepią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam poniedzialkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor 🖐️ Jestem oszolomiona tym co tu piszecie :-) Cal ,byc moze zakupilas 'ten 'gadzet ',ale czy bedzie on uzyteczny ? ;),wiesz co mam na mysli :-),pogadamy sobie jak nie bedzie Twojego ochroniarza :-) Saam ,popatrz to ja i Ulan http://ecsmedia.pl/c/muminki-na-zawsze-razem-retro-kubek-emaliowany-rozowy-370-ml-b-iext27636291.jpg i nie chcialabym ani na chwile zostac singielka ,ale rozumiem ,ze nie wszyscy znosza trudy zycia malzenskiego ,bo np.jedno z malzonkow staje sie 'upierdliwe ':D. Ferdzi Droga ,mialam tu zajrzec wczesniej ,ale wrocilam od lekarza dosc pozno i szybciutko robilam obiad i po nim musialam chwile polezec na boku i prawie zasnelam :-). Teraz Ulan juz mnie pogania ,bo ma mnie podrzucic do Tesco na malutkie zakupy i potem jedzie do syna . Klawy ,kurcze ,wiedzialam ,ze jestes Ciacho ,ale ,ze az takie ,to nie snilo mi sie nawet w najsmielszych snach :-p Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) o Popracową wycieczkę d o centrum miasta musiałam odleżeć tak mnie zmęczyła😭 Dodatkowo w drodze powrotnej wdepnęłam pierwszy raz do nowo otwartego blisko mnie Lidla. Singlem nigdy nie byłam i może dlatego chwilami chciało by się nim być :D Ferdzi i Daa przepraszam jeśli Was zniesmaczyłam pisząc wczoraj o wibrującej nakładce. Myślałam, że Walentynki troszeczkę mnie usprawiedliwiają :P Święty Walenty skutecznie nakręcił wyobraźnię i chyba uległam :P :D Dzisiaj też w pewnym sensie w temacie jest walenie:P tzn Dzień Wieloryba który jest wodnym ssakiem z rzędu waleni :D Patrzcie jaki może być ogromny... http://www.nauklove.pl/wp-content/uploads/2014/07/Sperm-Whale.jpg Czytając o podziwie dla karteczki Klawego teraz ją otwieram i rzeczywiście widzę ,,ciacho,, z różą ;) :D wcześniej otwierałam w telefonie i był całkiem inny ale też miły obrazek wazonika z białymi kwiatkami z jakąś dedykacją. Przyjaciół mam tylko Was :D(oprócz rodziny) kiedyś miałam w realu ale to były czasy szkolne i każda bliższa koleżanka to była przyjaciółka. A nawet była taka gazeta"Przyjaciółka", moja mama bardzo ją lubiła czytać. Zgodzicie się, że chyba najwierniejszym przyjacielem to jest pies :D o chyba dziś pójdę wcześniej spać bo te pierwsze zmiany mnie osłabiają a jutro znowu😭 o miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He,he ,Cal ,dziewcze drogie ,a dlaczego mialabym sie zniesmaczac :-) Przeciez to nie moja broszka :D:D ,kazdy ma prawo sobie urozmaicac zycie ,czy mowiac wprost ,wspolzycie :-).Zycze Ci wspanialych doznan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) ech...gdy jestem niewyspana to trochę czarno wszystko widzę... już jestem gotowa do skoku w pościel :D jak miło się położyć:);) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,no niestety czasami bywaja tak bardzo zle dni ,ze chce sie przestac istniec ,doswiadczylam tego wiele razy . Chyba to tak musi byc ,bo to tak jak z tecza ktorej nie ma gdy deszcz nie pada ,takze jutro bedzie lepiej ,czego Tobie i sobie zycze 👄 Tez juz sie pozegnam :-) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Gdybym miał z kim to chętnie wypróbowałbym nie tylko nakładkę ale także podkładkę, wkładkę i zakładkę. Ale cóż, nie wszyscy mają w życiu szczęście do korzystania z nowinek. Pozostali szukają urozmaicenia na przykład zmieniając prawy bok na lewy. Albo jeszcze inaczej... l Żona do męża: - Powiedz mi, ile miałes w życiu partnerek? - Nie, nie powiem, bo się zdenerwujesz. - Nie, nie zdenerwuję się. - No, dobra. Facet w zamyśleniu: - Jeden, ... dwa, ... trzy, ... cztery, ... Ty, ... sześć, ... siedem... :D l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych waleniowych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wtorkowo za oknem buro, ponuro i mokro:( nic dziwnego że humory nie najlepsze. Jakoś popołudniami ciężko mi się zmobilizować na pisanie, mam blokadę, tym bardziej że wciąż , jak nie telefon, to ktoś wchodzi i coś ode mnie chce...czasem czuję się jakbym mieszkała na lotnisku...wciąż pełno pasażerów... Calinessa kochana, nie wiem czy Ci poprawię nastrój, ale wcale mnie nie zniesmaczyłaś a wręcz przeciwnie, zaciekawiłaś :D I to bardzo zaciekawiłaś, ponieważ jak pisałam wyżej, nigdy takiego czegoś nawet na oczy nie widziałam, a jak się przyglądam na zdjęciu, to nie za bardzo wiem ...o co kaman z tym "zegarkiem":D taka tępa jestem :D Tym bardziej byłam ciekawa jakie są odczucia dla kobiety, bo może rzeczywiście warto byłoby się zabawić taką zabawką ? Tak, że nie przybieraj sobie do głowy jakichś czarnych myśli, tylko jeśli możesz tu to opisz, co i jak, a jeśli nie tu , to bardzo bym prosiłam o @ , z góry dziękuję 👄 Daa, kurcze, no ile można kupować i kupować ?:D prawie codziennie jeździsz gdzieś na zakupy:D Obawiam się ,że za chwilę to i piwnicy Ci braknie na zapasy :D Mam nadzieję, że załatwiłaś wszystkie potrzebne recepty i jesteś już spokojna👄 Saam, powiadasz że byłbyś chętny wypróbować takie zabawki ? a dlaczego tego nie zrobisz ? przecież masz z kim ...trochę dyplomacji z Twojej strony a żonkila nie będzie miała nic przeciwko, a może nawet wiele zyska :D Weź tylko pod uwagę takie fakty, jak zawarte w tym artykule i będzie dobrze:D http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zycie-intymne/kiedy-kobiety-najbardziej-lubia-seks/dp9p8 Niby to jest dekalog kobiety, ale dobrze żeby mężczyźni byli zorientowani co w głowach kobiety siedzi :D Wybaczcie, jakoś dziś nie mam polotu do pisania, pewnie pozostaje mi tylko zerwać karteczkę z kalendarza; mamy dziś 16 lutego Imieniny obchodzą: Daniel, Danuta, Samuel Przysłowie: „Jeśli luty ciepło trzyma, będzie jeszcze w marcu zima” jeszcze świętujemy dziś ; Międzynarodowy Dzień Listonoszy i Doręczycieli Przesyłek Dzień Poczty Polskiej Myślę i myślę i tak mi wpadło do łba ....:D Czyżby te wczorajsze zakupy Daa, były związane z dzisiejszymi imieninami ??? Daa , kochane nasze słoneczko, Z okazji Imienin składam Ci najserdeczniejsze życzenia, Życzę, Ci by marzenia zawsze się spełniały. Życzę szczęścia, niech Cię nie odstępuje, Życzę, by miłość zawsze przy Tobie trwała, Życzę przyjaciół wiernych, na których zawsze możesz polegać. Życzę wszystkiego co najlepsze a nade wszystko zdrowia, zdrowia, zdrowia. Do życzeń dołączam tysiąc buziaków. http://ekarteczka.pl/kartki/22/4/d/4106.jpg oraz https://www.youtube.com/watch?v=YiX-xwgI1ao Zostawię jeszcze kawusię ; https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQNUy-iTGVCXWqbLXJMDrUBUozPU3ht8SXx80U1kX7xlCkBbtSd5A I wszystkich zapraszam ; https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT-zT2JqbXdEDWav5aLfYKQrJC0tJqVTwT57_rqUZdNOsfnYxU2 i zieloną herbatkę ; http://bi.gazeta.pl/im/8/7993/z7993658X.jpg i jeszcze zapraszam na szybkie śniadanie; https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ_6H_mw7adiFqKxJhF6S-mPzmNZ0meMhVcSsoL5CUabNE1itIa Pozdrawiam cieplutko całą załogę i życzę pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 dzięki za poczęstunek :) l Danusi nie czekając na potwierdzenie ale rzucając okiem do biurkowego kalendarza również składam najserdeczniejsze życzenia imieninowe: zdrowia, szczęścia oraz pomyślności w każdej dziedzinie życia. l Dzisiaj mam pomocnika w pracy więc nie mogę zbyt dużo czasu poświęcać na patrzenie w telefon. Już zerka podejrzliwie bo chyba mu za długo ja na napisanie sms-a. l udanego wtorku wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie :-)Napisalam tu i Spam ,nie mam pojecia dlaczego ,nie wklejalam zadnych linkow . Napisalam drugi post i w zamiarze mialam podzielic go na dwie czesci .Wyslalam pierwsza czesc i gdzie ..na poprzednia Filtrownie :-),juz musze uciekac do kuchni ,wiec nie moge go tutaj przytoczyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wyjaśniło się że jednak Daa, dziś nie obchodzi imienin...to w końcu kiedy ? Weszłam na stary topik i skopiowałam wpis Daa... Daa dziś Nie wiem co z tego co pisalam spowodowalo ,ze nie chce przepuscic mi posta . A wiec ,pisalam ,ze ; Hej ,hej ,stop usmiech.gif ,nie obchodze dzis imienin . Dzien Dobry lapka.gif Zachowam w sercu Wasze zyczenia na faktyczny dzien moich imienin .Dziekuje Ferdzi usta.gif ,dziekuje Saam usta.gif Ferdzi ,nie robie codziennie zakupow ,moze to tak wyglada ,ale czasem cos zaplanuje np.na obiad i okazuje sie ,ze nie mam jednego skladnika .Tak bylo wczoraj ,gdy planowalam na dzis zupe fasolowa i nie mialam ani kawalka kielbaski do niej usmiech.gif ,a ze przy okazji cos tam sie wrzuci jeszcze do koszyka ,to przynosze do domu pelna torbe zakupow usmiech.gif .Musze podzielic post i wyslac teraz te czesc ,bo znow moze mi nie przepuscic . koniec cytatu :D Ja już wróciłam z zastrzyków, byłam także na badaniu wzroku, zresztą żonkila także tam zaciągnęłam i obstalowałam nam okulary. Sobie do komputera a żonkilowi do czytania. Teraz będzie obiad, gołąbki z kaszą, sos koperkowy, https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR9SIDrQHgyR7yfPRRgaZKgpg2Dr9O-oWsHQhQeG2GzxKac6f_g i pyzy ziemniaczane z tym samym sosem, lub bez...jak kto chętny to zapraszam. https://www.winiary.pl/image.ashx/zdjecie.jpg?fileID=210321&width=740&height=370&frame=True&bg=0&resize=0&crop=2&hRefill=0&vRefill=0&quality=100 Kurcze nie wiem jak to się stało, że przeoczyłam wpis Saama ?:O Samuś, to masz ucznia czy szpiega ?:D Mam nadzieję że dziś nie zostajesz z tym uczniem dłużej w pracy...a swoją drogą , to uczeń ma słuchać a nie podglądać nauczyciela :D Widzisz Saam , oboje się pomyliliśmy co do imienin Daa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Ferdzi ,dziekuje za skopiowanie mojego posta . Chyba z sentymentu mam na pulpicie poprzednia Kafeterie i stad te pomylki :-) Po obiedzie polezelismy z Ulanem chwile na boku i potem pojechalismy tu i tam :-),tzn .podrzucilismy obiad naszemu starszemu dziecku :-) ,ktore jest chore i ktore nie chcialo pojsc na L-4 ,ale pani doktor go ochrzanila i slusznie i musi siedziec w domu . Potem bylismy jeszcze na zakupach :D ,tak ,tak ,ale to przy okazji ,he,he .Ferdzi ,jak myslisz :-),co miedzy innymi zakupilam ? :-),byla promocja ,ale chyba niewielka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe hej! l cześć Zuziu 🌻 l hej Danusiu 🌻 l W pracy zostałem dzisiaj nieplanowo i dlatego tylko godzinkę. Ale po pracy przechwyciła mnie małżowinka i musiałem udać się na rodzinne zakupy. l Danusia niepotrzebnie się opiera. Jeżeli są imieniny w kalendarzu to trzeba świętować. Jest przynajmniej powód aby coś wypić, choćby piwko. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pustego zoladka wpada jajko .Usadawia sie w kacie i zasypia . Po nim wlatuje jeszcze salatka ,pomidor i sledz .Wszyscy spokojnie klada sie i zasypiaja .Chwile za nimi wpada piwo i krzyczy 'sluchajcie tu takie nudy ,a tam na gorze impreza ,wracamy !':-) ....Ponoc piwo jest lepsze od kobiety poniewaz . piwo nigdy nie jest zazdrosne gdy wezmiesz inne piwo nigdy nie ma bolu glowy piwem zawsze mozesz podzielic sie z przyjaciolmi zawsze wiesz ,czy jestes pierwszym ktory otwiera butelke piwo jest zawsze wilgotne piwa nie obchodzi pora o ktorej wracasz piwo zawsze Cie zadowoli piwa nie obchodzi ile zarabiasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello all:) Widze zedalej zyjecie w swoim swiecie, musze troche poczytac bo jetem dalekooooo do tylu.Choroba mi minela i jak ostatnio jestem zapracowana ale dzisiaj mam wolne a jutro znow kierat mnie czeka jak to umnie w pracy ostatnio jest. Zpochwale Wam sie ze pisze tera z tableta mojego nowego i chce go wyprobowac jak sie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Zajrzę do Was, lepiej późno niż wcale...:) Po trzecim dniu wstawania przed piątą dochodzę do wniosku, że gdybym chodziła do pracy codziennie na rano to zaglądałabym na filtrowanie chyba tylko w wolny dzień! Marzy mi się tylko spanie a reszta spraw jakoś dziwnie obojętnieje;)mimo, że tyle się dzieje. Czyli Daa imienin nie ma. Ale kto ma piwko ten może wypić. Ja akurat nie mam. Ferdzi:) fajnie, że wzbudziłam u Ciebie ciekawość ;) może też spróbuj zaskoczyć swojego Żonkila:P cudze opisy nic Ci nie powiedzą, nie ma to jak przetestować osobiście ;) Co do dzisiejszego święta to u mnie saamo się uświęciło bo moja skrzynka pocztowa wypełniona była listami po brzegi jak nigdy:) o Jola:) no to gratulacje!!! właśnie zauważyłam, że ostatnio nawet z pracy możesz skrobnąć pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
Zalosne ,zaklamane etatowe zjeby! Jestscie tak zaklamani ze,nie widzicie nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcecie posluchac spiewajacej zakonnicy w Voys of? Wpiszcie na You tubie sobie tylko Sour Christyna bo ja nie potrafie skopiowac adresu na nim jeszcze. Swietna jest i warto ja posluchac. Powiem tylko ze wygrala ten program we wloszech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cali a mi sie maza takie zmiany jak na rano a nie wiecznie na godz.12 do pozna w nocy albo do rana. Juz nie pamietam kiedy bylam od 6 w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×