Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Tak to ona, oosluchaj sibie jej wszystkie wykonania na vojsie. Pare dnitemu ja wyszukalam na YT. Mi sie bardzo spodobalo jej spiewanie i najlepsze miny byly jurorow jak zobaczyli kto to spiewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Do porannego wstawania mozna sie przyzwyczaic. Ale trzeba wtedy wstawac wczesnie nawet w weekend a to nie kazdemu odpowiada. No i jak glosi stare porzekadlo - Kto rano wstaje ten ma przez caly dzien zly humor. Witam wieczorowo tych , ktorzy jeszcze nie spia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czesc Dawna. Jak Twoj syn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) fajne to o piwie:D ale druga strona medalu jest taka, że jeśli piwo zastępuje wszystkie inne przyjemności to...co?...to pewnie alkoholizm:-o:D o Zuzia:) jeszcze kto rano wstaje ten się nie wyśpi:D albo mu Pan Bóg daje:)w zależności pewnie po co się tak rano wstaje:) o M poszedł do pracy a ja idę grzecznie spać:) Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l cześć Jolu 🌻 l hej Celinko 🌻 l Podobno do wszystkiego można się przyzwyczaić. Nawet do tego że nie można się przyzwyczaić. Ja jednak pomimo tylu lat nie przyzwyczaiłem się do wczesnego wstawania. To był, jest i pewnie do saamej emerytury będzie dla mnie duży problem. Ale niektórzy twierdzą że : nie masz problemów - sprawdź czy żyjesz! l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,no nie inaczej ,to alkoholizm pelna geba ,niestety . Pisalam do Ciebie :( Tak wczesnie sie kladziesz ,niemozliwie ,jak mowila moja tesciowa :-) Jolu ,potem tez sobie odslucham tych piosenek ,po filmie :-) Nie rozumiem jednego ,dlaczego pracujesz 14 godzin ,tak chyba nie wolno ,co na to PIP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak Jola ale ja w mojej pracy PIP na własne oczy nie widziałem. Pewnie gdyby mi bardzo na tym zależało to by się udało sprowadzić. Ale czy to by rozwiązało wszystkie problemy? l Trochę jestem zły na siebie że wracając z pracy nie zatrzymałem się przy skrzynce na listy. Może akurat dzisiaj mnie też coś doręczono. I może to było coś ważnego. Przekonam sie o tym pewnie dopiero w niedzielę bo tak mam w zwyczaju. l Danusi dziękuję za propagowanie wyższości chmielowego napoju :) l dobrej nocy życzę :) l kolorowych doręczonych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....miala matka syna ,syna .....:-) Ha ,gdyby tak z usmiechem na ustach moc wskoczyc do lozka :-),mozna ,ale gdy sie prawie nie sypia ,to strach sie klasc . Wam zycze dobrej przespanej nocy 🖐️ https://www.youtube.com/watch?v=IyKxVivcn5Y Kesera ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim No i zaczynamy kolejny dzień, który pewnie jak poprzednie tak szybko minie, że nawet nie wiadomo kiedy... U mnie za oknem świszczy i piszczy, jak tu wyjść z domu ? Podobno ma być coś na kształt zimy , ale czy się sprawdzi ? Jadę dziś na ostatnie kłucie :D cieszę się z tego że ostatnie a jeszcze bardziej że wreszcie żyję bez bólu:D Ciekawe czy tak już zostanie? Byłoby dobrze, ale pożyjemy zobaczymy. Saam, jeśli chodzi o przyzwyczajenie do porannego wstawania, to zapewniam że takie się zdarza. Nie muszę daleko szukać...żonkil nigdy na zmiany nie pracował, zawsze na I zmianę i tak ma, że sam się budzi bez budzika, jeszcze nigdy nie zaspał. Jedynym warunkiem porannego wstawania, jest wczesne kładzenie się do łóżka. Z tego co piszesz, Ty zawsze chodzisz do łóżka późno i masz przez to za krótką noc, dlatego ciężko się zerwać rano. Spróbuj tak choć przez tydzień, zasypiać około 22 a zobaczysz, że będziesz się budził rano, bez uczucia niesprawiedliwości życiowej :D Tak daleko masz skrzynkę pocztową, że zaglądasz do niej tylko w niedzielę ??? to jakim cudem nie masz jej przy budynku ? a może pisałeś o skrzynce @ ? Jolka przykro mi bardzo, że tak dużo pracujesz. Może jednak szukaj innej pracy, bo przecież do pracy po 12 godzin trzeba mieć końskie zdrowie a Ty go masz ? Miałam nadzieję, że nam coś tu podpowiesz, jakieś sztuczki kulinarne opiszesz, a tu nic:( Nie wiem, czy podpisałaś klauzulę poufności ? że nie wolno Ci zdradzać kulinarnych sekretów Waszej kuchni ? :( Calinessa, też zauważyłam że Ci się coś odmieniło, wcześniej się kładziesz...a może ciągle próbujesz ten nowy gadżet ??? Daa, nie napisałaś kiedy w końcu masz to swoje święto:( Wczoraj pewnie dokupiłaś coś do zamrażarki ? eh my baby ...:D nie przejdziemy koło czegoś z napisem promocja :P:D Fajny tekst o piwku, na szczęście w moim domu już nie czuję jego zapachu :D ale czasem mnie kusi, by zrobić kurczaka na piwie :D Nie wiecie co się stało z Klawym ? czyżby też się zaopatrzył w jakieś sypialniane gadżety i je testuje ? :P Przynajmniej by po powrocie opisał czy warto je używać czy nie :D Teraz może karteczka z kalendarza; Mamy dziś 17 lutego i to jest data urodzin mojej mamci:D Imieniny obchodzą: Aleksy, Łukasz, Zbigniew Przysłowie: „Gdy luty z wiatrami, rychła wiosna przed nami” to u mnie chyba wiosna za progiem, bo tak wieje, że chce głowę urwać :O A wiecie że dziś jest Dzień Kota ? http://fotkihanuli1950.blox.pl/resource/Koty_i__Kocia_misja15.jpg Trzeba dziś dodatkowe głaski dla kotków i jakieś smakołyki też podsunąć:D Mojemu wczoraj zakupiłam spory zapas puszek innych niż dotychczas, ciekawe czy mu się dziś spodoba taka niespodzianka:D Teraz może kawusia, bo jakże zaczynać dzień bez niej? http://tapety.joe.pl/tapeta/jedzenie/drinki/kawa-z-cukrem.jpg Tu nawet jest i gorąca czekolada, nic tylko się częstować. I jeszcze zielona herbatka; https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR_0Yrd5BrBhxa3r1_9xolghfA-uc3l79pkPkX0RU5Ydn8hF-4f Na śniadanie zostawiam przepyszną frittatę https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQIhY1yHPAHIJ7pWN0z-tfILe_FYGTvAp9c4LAMOpaOSvC6G3I29w Teraz już mykam do zajęć, a Wam życzę pięknego, pogodnego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Jakie miłe święto dzisiaj :) może wypiorę dziś mojego bo mam wolne. A jest co prać, zobaczcie...znalazłam w sieci identycznego jak mój, nawet wyraz "twarzy"ma ten sam:D http://www.huntersmoon.wroclaw.pl/images/photoalbum/309.jpg piękne koty ale niestety potrafią się nieźle filcować i jest z nimi trochę roboty. Drugi mój kotek to koteczka dachowa, przecudna, śnieżno- biała z trzema czarnymi plamami, Jedna plama jest na głowie tworząc symetryczną "czapkę na uszy, druga to plama w kształcie serca tak gdzieś przy krzyżu nad ogonem a trzecia to cały ogon. o Ferdzi:) dużo zdrówka i wigoru dla Twojej mamci🌼 dbaj o nią bo np. moja bardzo szybko odeszła :( o Moje koty gdy dostaną niespodziankę czyli inna karmę to głodują (zwłaszcza ,,hrabia,,) siedzi wtedy biedak w pobliżu pełnej miski i patrzy mi z wyrzutem a oczy. A kotka podchodzi do miski i próbuje ją przewrócić ******* łapek jakby chciała zagrzebać....no wiecie co:D Wiec już nauczona kupuję to co lubią i jest sprawdzone. o Na mój ,,nos,, to Klawy zbyt mocno zaczyna popisywać z Sympatyczną :P, o której wspomniał, stąd nie ma go u nas. Olivier to już zwyczajowo pojawia się i znika ;) i mam nadzieję, że ostatnie zniknięcie nie jest spowodowane na mój widok😭:D może spodziewał się młodej laski? ;):D A co do wcześniejszego kładzenia się spać to nie ja to reguluję a mój grafik pracy. Na szczęście już zaczynają sie inne godziny rozpoczęcia pracy. Saam jest pewnie zbyt obowiązkowy i wyręczający ,,słabą płeć,, .A to trzeba uszykować się wcześniej na rano do swojej pracy, reszte zajęć zostawić drugiej połowie i niech się wali i pali wskakiwać do łóżka. Acha... i wstawić zatyczki do uszu:D:D o miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam chwilę do wyjścia, więc zaglądam... Calinessa, dziękuję za życzenia dla mamci. Jak wiesz dbam o nią i tak jak ze mną ma, to ja mieć nigdy nie będę. Praktycznie wzięłam na siebie wszystko, całą odpowiedzialność za dom i nie tylko, ona tylko odpoczywa i pachnie :D Też bym chciała, by nadal była tak sprawna i energiczna jak do tej pory. Kotka masz pięknego, ale kurcze, wymaga na pewno dużo pracy, przy takim futrze. Mój to też dachowiec, nie taki piękny jak Twoja biała koteczka, ale facetowi urody nie trzeba :D Z niego jest niezły twardziel i żaden kot w pobliże nie może się zbliżyć :D a ptactwo musi się trzymać na odległość bo nawet potrafi na nie polować siedząc na drzewie :D Też nie wiem jak mu posmakuje karma, ale widziałam że lubi nowości, czasem zjada z apetytem, a czasem grymasi, ale ogólnie nie mam z nim problemu z karmieniem. Powiadasz ,że Klawy zniknął za Sympatyczną ?a gdzież to dziewczę można spotkać ? To smutne ,że sobie tak poszedł a o nas zapomniał:( Lecę już, bo autobus czekał nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Celinko 🌻 l Znów tylko zdążę się przywitać bo przerwa w towarzystwie pomagiera szybko mija. Trzeba pogodzić rozmowę z pisaniem. l Dziękuję za kawkę i przekąskę. Mamie Ferdzi również życzę dużo zdrowia, energii i życiowej radości. l Zuli rano nie potratkowałem swiatecznie. Dostała tylko zwyczajową ilość pieszczot za czekanie na mnie pod drzwiami i pół miski karmy bo wrócę późno. Wieczorem postaram sie zaakcentować Dzień Kota wpuszczając ją do domu na trochę. l Udanego środowego popołudnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ A wiec mamy Swiatowy Dzien Kota :-).Dla wlascicieli kotow to kolejna okazja aby porozpieszczac swojego pupila .Kazdy kot jest wyjatkowy ,ma niepowtarzalna osobowosc i urode . Wszystkim kociakom malym i duzym zycze dlugich lat slodkiego mruczenia :-) Ferdzi ,Twojej mamie zycze 1oo lat w zdrowiu i niech ten wigor pozostanie w niej do konca :-) U mnie jest piekna wiosenna pogoda ,slonce swiec***elna gebusia :-) Z obiadem dzis nie mam problemu ,tzn .bedzie wczorajsza fasolowka ,ale postanowilam Ulanowi sprawic niespodzianke i zaraz ide piec babeczki ,a ze nie mam foremek do muffinek ,to upieke je w kokilkach :-) Dobrego dnia Mili 🌻 Ferdzi ,moje imieniny obchodze latem :-) Babeczki juz sie pieka ,moje kokilki przechodza chrzest bojowy ,poniewaz mam je od dawna ,a jeszcze w nich nie pieklam . Wlozylam do kazdej po 2 kostki czekolady gorzkiej z malinami ,bedzie pysznie ,mam nadzieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) udanych wypieków! A my dojadamy walentynkowe serce z ciasta czekoladowego. Bynajmniej nie z gorzkiej czekolady ale trudno, jakoś przeżyję tę słodycz :D Dzisiaj w sklepach z karmą dla zwierząt jest 5% zniżki z okazji Dnia Kota i właśnie zakupiłam co nieco dla moich. Obok w sklepie ze zdrową zakupiłam dla siebie suplement ,,OKO,, :D dokładnie ten: ...niestety spam:( tabletki pachną jagodami, kolor też jakby z jagód, no i mają obiecujący skład. Chciałabym uniknąć noszenia okularów i zaczynam o to walkę naturalnymi sposobami. Jednak w piątek do okulisty idę określić obecny stan oczu i za jakiś czas znów pójdę sprawdzić czy moja walka jest skuteczna. Jeszcze mocno ślepa :D nie jestem więc może warto podjąć takie kroki. Mam jeszcze specjalne ćwiczenia dla oczu bo jak się wywiedziałam oko jak każda część ciała by dobrze służyła i wyglądała potrzebuje gimnastyki:D może da się doedytować? https://centrumamis.pl/pl_PL/p/OKO/484?gclid=CKOCiZLt_soCFe4y0wodMHQNjQ dało się więc piszę dalej:) Saam :) Ty to specjalista jesteś;) ja podczas rozmowy najczęściej na stołówce podczas przerwy nic nie mogę napisać. Jest nas co najmniej kilka osób i ograniczam sie jedynie do podglądnięcia co pieszecie. Nawet nie próbuję bo moje posty przypominały by przywitania Zuzi:)czasem się udaa gdy trafem jestem saama na stołówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://cdn.doradcasmaku.pl/dynamic/1/174f/0384/9bc0/5398/da72/10b4/eee5/ead6/original_fit-800-600 Wczesniej nie chcialo przepuscic mi posta z podanym linkiem ,a z drugiej karty poszedl sam link :-) Cal ,babeczki zewnetrznie wygladaja znakomicie ,a jak beda smakowaly to sie poznym popoludniem okaze :-) Na tym linku sa amerykanki o ktorych rozmawialam z Ferdzi ,a ona ich nie znala ,wiec stad ten link :-) Cal ,moje oczy ,oczy zielone oszalaly :D,juz niestety raczej by sie nie naprawily po tym suplemencie ,ale jesli jeszcze dobrze czytasz male literki ,to wspomagaj je ile wlezie :-). Ide teraz polozyc sie na boku i w oczekiwaniu na Ulana poczytam ,majac okulary na nosie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam nie pisałeś, jak długo będziesz szkolił ucznia? a jeszcze drugie pytanie, czy ten uczeń da Ci wytchnąć od nadgodzin? Daa ja też dziś babeczki popełniłam, tyle że moje są w kształcie jajka :D ot, taką formę kiedyś kupiłam i odkąd ją wykorzystuję, tym bardziej do niej się przekonuję, a sądziłam że kupiłam bubel, którego pewnie nigdy nie wykorzystam :D jak to czasem pozory mylą :D Calinessa, no rozumiem w pracy ciężko pisać, w domu jeszcze trudniej jak M nie pozwala, ale przecież jakoś do tej pory dawałaś radę, więc i teraz dasz radę , prawda ? Nie pisałaś co z tym samochodem od synia ? czy zdecydowałaś się na niego choć na próbę pojeździć ? Już przecież niedługo papierek będzie w kieszeni i musowo go wykorzystywać jak najczęściej. I to prawda niezbita, musisz teraz dużo jeździć, jeśli chcesz się czuć pewnie na drodze, a jeśli zaprzestaniesz jazdy, to może się okazać że Twoje starania i cały z tym związany stres poszedł na marne. Znam wiele takich kobiet, które mają prawko, ale tylko w szufladzie:O Oj, muszę kończyć, żonkil podjechał...będzie draka...:P bo dziś tylko zupa :D:P oby nie była za słona :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem już , zupa podana, protestów nie było :D Calinessa, ciekawe czy coś pomagają te para leki ? jakoś w to nie wierzę. Mnie oczy padają od komputera, właśnie wczoraj zakupiłam sobie nowe okuleje do kompa z antyrefleksem, bo te co mam teraz tego antyrefleksu nie mają, no i są już słabe:( Daa, zobaczyłam linka, ale szczerze mówiąc nadal twierdzę że nigdy takich ciastek nie widziałam. Pewnie to biszkoptowe ciastka z lukrem, ale mnie bardziej kojarzą się z kapeluszem pieczarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe (jeszcze z pracy) hej! l cześć Danusiu 🌻 o imieninach wspomnij dwa tygodnie wcześniej co bym zdążył fajną różę wyhodować l Ferdzi :) uczeń jest tylko w tym tygodniu na pięć godzin dziennie. Niewielki z niego pożytek. Nadgodziny mam w umowie (ustnej) więc i tak muszę zostawać. Ale faktem jest że ostatnio pracuję więcej niż niezbędne minimum z umowy. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier
Dzień dobry, jeszcze ;):D 🖐️👄 Liness :D no co Ty mówisz! :D wszystko z Tobą OK 👄 Nie było mnie tu chwilę (no może ciut dłużej) bo miałem przerwę w życiu wirtualnym po prostu ...;) Ale już nadrabiam ... Ja po Pomorzu sobie wczoraj i dzisiaj jeździłem (byłem nawet przywitać sie na moment z morzem! ;) ) ...a droga z Gorzowa była cudowną! (przez lasy...) ...a teraz już w Toruniu sobie siedzę ...;) Pozdrowionka dla Was! :) Ferdzi 👄 Daa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saamuś, już nawet nie będę się powtarzać że pracujesz ponad miarę, podobnie zresztą jak Jola:( Mam jeszcze pytanie, bo kiedyś pisałeś że zakupiłeś produkty do pasty z ciecierzycy i co ? wyszło Ci dobre ? nic nie piszesz czy robiłeś, czy jednak odpuściłeś sobie, a jeśli robiłeś to z boczkiem czy bez? :D łoł ile pytań :D ciekawe czy odpowiesz :D Olivier, Ty pędziwiatrze, no matko jedyna aż na Pomorze Cię zagnało? Rozumiem, że kiedy bywasz w domu to nie bywasz na kafeterii ? Ciekawa jestem czy czasem bywasz w moim city :D pewnie wiesz gdzie mnie szukać, tylko plisss nie pisz tego tutaj :D Zuzanno Ja już trochę , tz godzinę wiszenia na linkach mam za sobą, jeszcze tylko nagrzewanie i sprawy zdrowotne będą na dziś zaliczone :D Kurcze, dostałam wymiar podatku od nieruchomości na ten rok i znów jest większy niż poprzedni... masakra jakaś. Czy u Was też się podnoszą co roku i ile płacicie tym darmozjadom ? bo ja muszę w tym roku oddać im aż 600 zł wolałabym dać tą kasę na fajną imprezę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Zuziu 🌻 niby znamy się jak łyse konie a ja nawet nie wiem czy masz kota? l hej Olivier mam nadzieję że Twoja przerwa nie była spowodowana całkowitym ograniczeniem wolności. l Celinko :) gdybyś trafiła do sklepu Netto to miałabyś jeszcze lepszą promocję na karmę. I to przez cały tydzień. Ale trzeba kupić trzy sztuki. Można zrobić zapasy. Oczywiście o ile koty nie potrafią same otwierać puszek bo mogą zrobić wyżerkę dla całego osiedla :D l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi :) wszystko do pasty było ale w weekend zrobiłem dużą pizzę na dwa dni i nie było sensu robić pasty. Boczek miałem tylko wędzony i obawiałem się czy nie wyjdą z niego kamyki po,usmazeniu (było samo mięso bo wybrałem chudy). Ale boczek już zużyty na chleb (po ugotowaniu]. Może na najbliższy weekend zrobię tą pastę. Ja mam na ten rok cztery stówki podatku. Podwyżka była ale niewielka, chyba pięć złoty na rok. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki Saam za odpowiedź, mam nadzieję że kiedyś rzeczywiście zrobisz tą pastę, ale wstrzymaj się z dodawaniem boczku, czy innych mięsnych dodatków, zrób po prostu pastę warzywną, dosmacz ją tylko przyprawami by miała wyrazisty smak, a mięsko możesz sobie położyć na chlebku posmarowanym pastą. Aaaa, gdybyś gdzieś znalazł nachossy (naczosy) to wypróbuj pastę z nimi, powinna być rewelka. A teraz coś dla przemyślenia dla panów :D:P:D wstawiłam linka , ale się nie otwiera, więc idzie tekst w pełnej treści:P Od wielu tygodni żona systematycznie zatruwa życie swemu mężowi. Nie zgadza się z nim w żadnej kwesti, czepia się o drobiazgi, prowokuje awantury. W końcu on nie wytrzymuje, ma tego dość. Postanawia ją ukarać w swoisty sposób. Łyka całą garść środków wzmagających potencję i zajmuje się żoną od wieczora do bladego świtu. Rano słaniając się ze zmęczenia idzie do pracy. Po powrocie ledwo zdążył zapukać do drzwi, a już otwiera mu uśmiechnięta żona, pachnąca, z nową fryzurą. W domu wszystko lśni czystością, a na stole czeka gorący obiad, ulubione przysmaki męża. — Żono, skąd ta zmiana! — Ty do mnie po ludzku, to i ja do ciebie po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jestem po konsumpcji powyzszych babeczek ,z tym ,ze moje byly dwa razy wieksze bo w wiekszych kokilkach; Ukroilam najpierw polowe babeczki ,ale tak mi smakowala (bylam glodna bardzo ),ze zjadlam cala :-). Mam zamiar zamowic sobie wiecej kokilek ,sa o roznych ksztaltach np.takie ; znow nie chce przejsc link Moj post jest nieskladny ,bo musialam wymazac linki :-) Teraz udalo mi sie wkleic wszystkie linki :-) Mam zamiar sobie domowic te kokilki serduszka i bede piekla czesciej babeczki :-) https://www.garneczki.pl/media/img/products/32f79675188151d484cb66bb35630e.jpg https://www.aledobre.pl/zdjecia/prod6767.jpg http://ciastkozercy.pl/babeczki-waniliowe-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olivier 🖐️ Jak bedziesz w moim miescie ,to wpadaj bez krępacji ,wczesniej daj cynka ,upieke dla Ciebie babeczke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa,fajne te kokilki, szczególnie te w kształcie serca. Myślę że te kokilki warto wypróbować do zrobienia w nich kremu brulle. Osobiście nigdy nie robiłam ale słyszałam że jest boooski, może się skusisz i wypróbujesz ? ja niestety nie mam takich kokilek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hę, dlaczemu nie ma znów mojego wpisu ? czyżby już zacinały się stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×