Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość gość
nie , siedzą i wyczekują aż nadejdzie niedziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Mnie się wydaje że najwięcej roboty to będzie w saame walentynki. Zewsząd będzie słychać sapanie i przyspieszone oddechy ;) l Ja późno wróciłem do domu gdyż dzisiaj miałem skomplikowane zakupy. To znaczy w wielu sklepach i to odległych od siebie. Ale nawet cieciorkę w stokrotce kupiłem więc może zrobię jutro pastę z przepisu Ferdzi. W kulinarnych planach weekendowych mam jeszcze pizzę, wszystkie składniki są już w lodówce. Oby,tylko starczyło czasu i zapału. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Ty za duzo pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak sądzę ale na dzisiaj definitywnie skończyłem już wszystkie prace. Jeszcze tylko przycisnę guzik włącznika w komputerze i założę na uszy słuchawki. Aha, trzeba będzie jeszcze podnieść do góry cyngiel otwierający puszkę. Ale tutaj już się pożegnam życząc filtrownikom dobrej, spokojnej nocy :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość saamogrający
fajny clip,dobra muzyka l Modern Talking - Locomotion l https://youtu.be/7nQz2ZvLsr4 l "Rozpędzone tango na samotnej tęczy Będziemy tańczyć, kochana Nie czekaj na bohaterów Rozpędzone tango na samotnej tęczy Będziemy tańczyć, kochana Romantyczna pani Rozpędzenie w moim sercu Widzę Cię jak tańczysz w ciemności Rozpędzenie pozwoli nam zacząć Pozwoli nam tańczyć w blasku księżyca" l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) o Witajcie Zuzia:) Klawy:) Fajna wersja piosenki Zuzi. Lubię gdy klip jest robiony w otoczeniu bezkonkurencyjnej przyrody :) he he Klawy :D pewnie początkowo też byłeś zmylony tymi pupami, co? zastanawiało mnie dlaczego perkusista częściej klepie w tę samą pupę :D i na końcu zagadka rozwiązana :D A że kobieta może tak ruszać piersiami to nie wiedziałam. Tak troszeczkę też mi wychodzi;) ale mój M robi to właśnie tak jak ta pani ;) :D o a więc weekendujemy :), też mam dziś wolne ale zaraz muszę bryknąć się w jedno miejsce o charakterze handlowym ;) muszę kupić baterie paluszki. A że dzisiaj Światowy Dzień Radia to zamontuję je do radyjka ze słuchawkami wielkości dużej zapalniczki do papierosów:D i zobaczę czy moja okazja zakupowa działa. o fajnej soboty wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Poki co jestem zajeta ,bo wiadomo -sobota :-) ,ale cos znalazlam ,co moze przydac sie Cal :-),oczywiscie zartuje :-) https://www.youtube.com/watch?v=BVGXvYKIje0 Czekam na Ulana ,ktory jest u 'baby' tzn.sasiadki ,cos tam brodza . Musimy wyskoczyc na sklepy ,bo wyskoczyly pewne braki w zapasach spizarko-piwnicznych ,wiesz Klawy :-).A jak tam u Ciebie z zapasami piwnicznymi ,masz jeszcze po co schodzic ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daa:) oj pewnie często będzie ze mną podobnie :D bo nikt mi do tej pory nie pokazał jak się tankuje. Gdy byłam z kimś to jakoś mnie to nie interesowało zbytnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Cal ,ale mysle ,ze az taka 'blondynka 'nie bedziesz :D.A jak udawala ,ze chce jeszcze dolac paliwa ,normalnie idiotsien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Zuziu 🌻 l hej Celinko 🌻 l witaj Danusiu 🌻 l siemka Klawy l Piękna sloneczna sobota. Późno dzisiaj wstalem. Ale na śniadanie od Zuzi zdążyłem. Muzyczne linki przejrzę wieczorem. Trochę szkoda mi przedpoludnia. Staram się nadgonić czas. Zrobiłem już porządki na cmentarzu a teraz zajmuję się podwórkiemi, strychem i garażem. U mnie już wszystkie tulipany powychodziły z ziemi. Inne kwiaty zimujące pod chmurką też. Czyżby dostały cynk że zimy już nie będzie? Oby tylko się nie przeliczyły. l Zaraz trzeba zabierać się za pizzę. Dawno nie robiłem więc trzeba się skupić. Będzie z pieczarkami, podsmażaną kielbaską i cebulką. l Udanego sobotowania wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dzien jest tak piekny , ze az sie prosi o pojscie na spacer albo na wycieczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam ,ja juz wczoraj zaplanowalam pizze na dzis ,nawet juz mam podsmazone pieczarki z cebulka ,ktore zostaly z wczorajszego obiadu Ulana ,bo ja nie jadlam ,ale bedzie ona tak blizej kolacji . Wreszcie wrocil Ulan i jedziemy w miasto :-),a tak mi sie nie chce 😭. ...http://ciastonapizze.pl/z-suchymi-drozdzami/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zuza idz na wycieczke, idz i nie wracaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Saam ,jak pizza ,dobra byla ? Ja dopiero zarobilam ciasto ,a w sklepie jeszcze nie bylam ,ale musze jechac bo na jutro nie mam ziemniakow :-),do 21:oo zdaze chyba zrobic zakupy :-),a jak nie ,swiat sie nie zawali ,przeciez mam roznorakie zapasy :-) Cal ,byla narada rodzinna odnosnie autka ? Nasza Ferdzi tak zapracowana bidna ,ze nie ma ani chwili wolnej aby tu zajrzec :-) A ciekawe co porabia Klawy ,czy tez kucharzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wieczorowo. Dzien szybko minal. Piekna pogoda dzisiaj byla. Widze , ze wszyscy zapracowani bo pusto na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór :) l Pizza wyszła bardzo dobra, zresztą jak zawsze. Ale i tak zjedliśmy tylko połowę. Robię zawsze taką na cały piekarnik. Będzie jeszcze jutro na śniadanie. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) o Daa :) a ja w tym Twoim linku do pizzy znalazłam sposób na ciasto pizzowe:D zrobione w automacie, który przecież mam. Muszę któregoś dnia wolnego wrzucić tam wszystkie składniki i dalej już wszystko będzie proste. Gotowy placek obłożony dodatkami wstawię do piekarnika. Też lubię pizze od czasu do czasu a ta Saamowa to z pewnością palce lizać :P o Dzisiaj robiłam klopsiki z mielonego z szynki w sosie pieczarkowo-koperkowo-śmietanowym. więc też smażyłam pieczarki z cebulką. Do tego trzy rodzaje kasz:) jęczmienna, gryczana i ryż, no i kefirek, i swojski kiszony ogóreczek, i zasmażka:D:D nie, ta zasmażka to już żart z kabaretu:D Baterie zakupiłam, radyjko gra jak trza i M chciał mi je skubnąć ale okazało się, że ma jakieś dziwne uszy bo słuchawki mu wypadały. A dla mnie pasują idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - Z czym robisz swoja pizze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Zachecasz do jedzenia tym opisem a ja mialam sie odchudzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu :) wcale nie jest pusto. Trzynaście solidnych wpisów to nie mało jak na trzynastego który dziś od rana króluje. A przecież dzień się jeszcze nie skończył. Już wkrótce od fryzjerów, stylistów, manicurzystek i innych speców od nienagannego wyglądu powróci reszta filtrowników. Każda i każdy będzie chciał się pochwalić zmianami. Wspomnę też o tych którzy powrócą z przedwalentynkowych zakupów z torbami pełnymi slodkich i romantycznych podarunków. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja pizza była z podsmażoną podwawelską, z dużą ilością pieczarek i z cebulką. Oczywiście na wierzchu dużo sera. Ważne że ciasto było chrupiace ale nie twarde. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saam :) patrzyłam na te wszystkie serduszka, łakocie i gadżety walentynkowe i najbardziej przypadło mi do gustu serduszko z czerwonego filcu na patyku otoczone strusimi piórkami do miziania :P:D no i może misie z wielkim sercem były sympatyczne:) ale i tak kupiłam co innego, bardzo intymnego dla dwojga tylko może nie bardzo wypada tu o tym pisać;) w każdym razie na widok tego mojemu M strzała poszła w góre :P ciekawe czy zgadniecie co to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zaczyna się zacinanie topiku i oby to tylko taki pech był dla nas wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cal ,Wibrator :D:D:D Zaraz wyjme pizze z piekarnika .Robie ciasto podobnie jak w ponizszym przepisie ; http://www.zajadam.pl/dobre-przepisy/pizza-ciasto Po prawej stronie na pasku jest mnostwo przepisow na pizze i mysle Cal ,ze szkoda brudzic maszyne ,chwila moment i ciasto zagniecione ,szczegolnie na drozdzach instant . ....Mowie Wam ,pizza PYCHOTA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×