Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Dobry wieczor 🖐️ Powiem tak ,obserwowalam ,widzialam i powiem krotko :-).Co sie tyczy nagosci ludzi zarowno mlodyszych jak i starszych w teledysku i tak w ogole ,to moim zdaniem trzeba miec troche przyzwoitosci i szacunku do innych .Czy fakt ze nagosc lub potrzeby fizjologiczne sa naturalne oznacza ,ze wszystkich czynnosci powinnismy dokonywac publicznie ? Otoz nie ,jest to niesmaczne . Co sie zas tyczy nagiego zdjecia Margaret ,to tez nie wierze ,ze jest prawdziwe .Mysle ,ze gdyby nawet zrobila sesje rozbierana ,co jest mozliwe ,to jednak chyba nie zrobilaby zdjecia w takiej 'rozwartej ':-)pozie .A tak w ogole to nie przepadam za nia .poniewaz czesto zachowuje sie jak ksiezniczka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiajcie sobie ,ide spac :-) Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość saamogrający
jak na razie to z Waszych linków nikt mnie nie porywa. Co innego Nicki Minaj ze swoimi koleżankami l Nicki Minaj - Anaconda l https://youtu.be/LDZX4ooRsWs l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na koniec powiem że wczoraj mialam cholernego farta że żyję jeszcze. Jadąc tramwajem z pracy moglam zginąc przez wpadającą butelkę przez okno, dosłownie dzielilo mnie jakieś 20 cm od głowy. Szyba w drobny mak się rozpadła. Zebym siedziala o jeden fotel dalej to.......... do tej pory ciary mi po plecach przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pstryyyyyk ... l dobraj nocy :) l kolorowych pięćdziesiątych .... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! :) l cześć Zuziu 🌻 dzięki za sniadanko. Właśnie przyszedłem do kuchni i jestem po tak długim lezakowaniu glodny jak wilk. l hej Klawy co prawda powinienem być wypoczęty ale aż tyle energii to nie mam aby w wysokich podskokach witać dzień. l W radiu podali że ma być pogodowo ponury dzień. A u mnie słońce pukaw okno. Niezbyt śmiałe to pukanie ale niezmiernie mnie ucieszyło. l udanej soboty wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Dzień Palących Fajkę ,Dzień Sprawiedliwości Społecznej oraz Światowy Dzień Biernego Oporu, Także Dzień Rihanny ,piosenkarki amerykańskiej pochodzącej z Barbadosu. Mam nadzieję że coś z jen repertuaru zagramy l Na imieniny dzisiaj idziemy do Eustachego, Leona i do Ludmiły. l Obecny dzień potrwa Dzień 10 godzin i 13 minut. Będzie dluzszy od najkrótszego już o dwie i pól godziny. l Na dzisiaj lub na jutro zapowiedzieli się goście więc trzeba pomyśleć jakie by tu ciasto upiec. Obiad też nie może być najprostszy. Mam żeberka więc pójdą do piekarnika. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) dzień dobry wszystkim o U mnie słońce lampi dosyć mocno ale jego pukanie ujrzałam dopiero około dziewiątej. Pół szklanki wody na czczo z sokiem z cytryny już wypite, ćwiczenia własne dla kondycji też już zrobione. I śniadanie zjedzone. Trochę inne niż Zuzi bo ostatnio jestem "przejajczona":D ale podobny mix sałat zaliczony!;) o Nie wiem czy coś uda mi się poświętować z Wami bo czasu będzie dzisiaj mało na netowe rozrywki :( o Sympatycznej soboty życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ U mnie pogoda jest przecudnej urody :-),poki co .Slonce swiec***elna gebusia :-) Powoli 'dochodze ' :-)i jak dojde do konca ,to wybiore sie na male :-)zakupy .Bede dzis gotowala bigos ,syn pozamiejscowy poprosil o taki sam jaki byl poprzednio :-),a wiadomo ,ze za kazdym razem moze inaczej choc podobnie smakowac ,w zaleznosci od uzytej wedliny ,miesa i kapusty .Ugotuje duzo i zawekuje . Saam ,proponowalabym Ci upieczenie babeczek ,ale trzeba posiadac kokilki do zapiekania ,albo forme do muffinek .Ciasto ktore robie jest bardzo dobre i mozna do srodka kazdej babeczki wlozyc co sie zywnie podoba .Tak mysle ,ze z tego prostego ciasta mozna upiec jedna babke i tez ja nadziac np.kawalkami jablek ,czekolady czy np.masla orzechowego ,lub zurawina .Ja moge piec takie ciasta codzienie ,bo to szybko i nie potrzeba nawet miksera ,ale choc sa dobre to musze sobie odmawiac wkuszanie ,choc to takie trudne 😭 Ferdzi ,pytalas czy zamowilam kokilki serduszka .Otoz chcialam zlozyc zamowienie na nie i inne rzeczy ,ale w sklepie internetowym byl tylko jededen komplet tych kokilek tzn.dwie sztuki ,wiec poczekam do przyszlego tygodnia gdy maja otrzymac nowa dostawe . Zycze super spedzonego dnia i oddalam sie do roboty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he he Klawy chyba uraziłeś panie tymi nagościami albo szkoda im że już im daleko do takiej margaret :) taj jakoś posmętniały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszły tam gdzie ich miejsce do garów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę być aktywna:classic_cool: dopiero wysiadłam z treningu w Mondeo ;) chwila odpoczynku i do pracy. Co Ty tam gościu wiesz?:D Zostawię utworek Rihanny, który mi najbardziej wpadł w oko i ucho z kilku, które przejrzałam... o https://www.youtube.com/watch?v=pa14VNsdSYM Rihanna - Only Girl (In The World) o może Jola ma coś lepszego bo ja raczej od wyszukiwania muzyki nie jestem specem 😭 ;) wolę słuchać Wasze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzień dobry Normalnie nie zły jubelek się wczoraj tutaj wyrabiał:-D:-D:-D Klawy zboku nie dobry Ty;-) U mnie dziś wieje,że mało pacynki nie urwie,do tego pada deszcz. A gdzie się Ferdżi podziewa,czyżby goście dłużej zabawili? Co do Margaret to zgadzam się z Daa,do tego jej śpiewanie daje troszkę do życzenia:-( Miłej soboty:) http://www.bysio.com/i/img502.imageshack.us/img502/3396/milutkiejniedzieli13.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popołudniowe hej! l cześć Celinko 🌻 chciałbym mieć taki skromny apetyt aby mi woda i zieleninka wystarczyły na posiłek. Poza tym ktoś musi brać na swoje barki utrzymywanie hodowców wieprzowiny. l hej Danusiu 🌻 w piekarniku siedzi serniczek na kakaowym spodzie bo trzeba było zużyć zapas serków homo i klinka twarogu. Ciekawe co wyjdzie z tej mieszanki. Mam blaszkę do mufinek i papilotki. Kiedyś zrobię babeczki z przepisu od Ciebie. l witaj Jolu 🌻 jam jesr dzień wolny to trzeba odpoczywac. Ja dzisiaj też się nie przemęczam. l cześć Gość każdy wiek ma swoje prawa. Nikt poważny nie zajmuje się porównywaniem nastolatków i dojrzałych ludzi. To inne światy. Oba mają swoich fanów. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×