Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Wiola, slodka dziewczyna z Ciebie:D, skad wiedzialas ze lubie czekoladki:classic_cool:, a najbardziej buziaki...od slodkich dziewczyn:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola :) 🖐️ witaj cieplutko ;) ...i już daję swoją pięść do żółwika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Gratulacje takze i ode mnie. Uroczystosc z tortem byla ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w kalendarzu jest Dzień Bezpiecznego Internetu. Proszę więc tę swoje piąstki delikatnie przykładać do ekranów :p l dobry wieczór :) l witam przybyłych 🌻 a szczególnie dawno nie widziane 🌻 l Ja zakupiłem "śledziki na raz". Z różnymi dodatkami co by szybko się nie znudziły. Podoba mi się takie rozwiązanie bo praktycznie tylko ja jem ten rarytas i z dużym opakowaniem zawsze był problem kto pomoże konsumować. l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Hej chłopaki.Klawy Oli Witaj Zuzia🌼 Klawy super,że Ci dogodziłam czekoladkami:-P Też lubię słodkości.Mało powiedziane,że lubię.Gdy widzę słodycze to kwiczę:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Saam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Czesc Wiolka. Tez lubie slodycze. Az za bardzo. Tyle , ze od slodyczy sie tyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Oj tam Zuzia.Na wszystko jest sposób.Na szczęście ja nie tyję.Dużo się ruszam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dużo ruszam ale najwidoczniej w moim przypadku zbyt mało kalorii to pochłania bo tyję w oczach. To znaczy w obcych oczach bo ja to nic nie zauważam :p l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Saam - W oczach to nic. Dobrze , ze nie w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, nie wiem. Gdybym miał oczy jak aligator albo jakiś ropuch to pewnie żadna by mnie nie chciała. Chyba że podobna ropuszka. l dobrej nocy wszystkim życzę :) l kolorowych bezpiecznych ... l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) ale tu wesoło było:D jak mnie nie było... dzięki za dalsze gratulacje od znajomych i nieznajomych:) o Wiola:) żółwika już przyłożyłam :D dobrze, że Klawy sprzątnął słodycze bo się wystrzegam :)ale miło było popatrzeć na nie;) o Śledzików nie kupiłam bo zapomniałam ale mam w lodówce puszke makreli w pomidorach, przecież to też rybka ;) będzie na śniadanie. o Olivier:) może teraz trafisz lepszą pogodę w moim City. he he, na razie to uważaj na rowerzystki:D o cosik nie wiem już co pisać😭 miłej nocki wszystkim;) jutro też jest dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie w Popielcową Środę. Pozdrawiam serdecznie wczorajszą załogę topikową. Wiolkę, która ostatnio nas zaniedbuje👄 Mogłabyś Wiolu, napisać co u Ciebie ? Oliviera Olivier, a mnie jest zawsze cieplutko na sercu jak się tu pojawiasz👄 Będziesz tyle dni w City Calinessy, to jest szansa ...jest szansa ...jest szansa :D będę trzymać kciuki by się udało:D Saam, jak słusznie Zuzanna zauważyła, jeśli tyjesz w oczach to nic wielkiego:D czasem wystarczy tylko zamknąć oczy, nie będzie widać :D Daa👄 to za pięknego usypiacza w postaci ABBy Calinessa, znów nocą wracałaś do domu ? Ciekawa jestem jaki będzie efekt rodzinnej narady, ale mam nadzieję że jak tylko odbierzesz upragniony dokument do ręki, to od razu wsiądziesz do autka👄 Klawy, prawda, masz rację, trzeba się upominać o skierowanie na rehabilitację , czas i tak szybko zapiernicza ani się oglądnę i miną miesiące. Przy najbliższej wizycie u wracza, będę go o to molestować. bo nie sądź proszę, że dziś tak łatwo dostać jakiekolwiek skierowanie. Ostatnio kiedy go o to prosiłam, to powiedział mi że mnie pomoże jedynie sanatorium, a ja nie chcę tam jechać. Tz nie, że nie chcę, ale i tak teraz na sanatorium czeka się 3 lata:O Poza tym dostajesz terminy jakie im pasują, niekoniecznie Tobie. Ostatnio, dostałam sanatorium w czasie kiedy miałam zaplanowany wyjazd do dzieci z okazji urodzin wnuka. Odpuściłam sobie więc sanatorium, bo dla mnie rodzina najważniejsza. Oj dobra, już nie smęcę. Jeszcze raz dziękuję za troskę👄 Karteczka z kalendarza zerwana; Mamy dziś 10 lutego....oj teraz sobie przypomniałam że wczoraj moje dzieci miały rocznicę ślubu...a ja zapomniałam:O Imieniny obchodzą: Jacek, Jacenty, Scholastyka Przysłowie: „W popielcową środę jak deszcz z góry pada, trzecia kopka chłopu na polu przepada” U mnie niestety pada, czyli prognozy dobre nie są :( Mamy dziś też ; Światowy Dzień Kociewia. Region etniczno-kulturowy na Pomorzu Gdańskim, położony na lewym brzegu Wisły w dorzeczu Wdy i Wierzycy, obejmujący wschodnią część Borów Tucholskich. Wszystkich zapraszam na dobrą kawę; https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTTVMJXHETyA4iWLOZFPAg_OqsDOf0f0C0nFv2SW4g8jWFkgAVM i zieloną herbatkę z limonką; https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTThWAWHTjULBAPpXZtehm-xqg2gzu8JHCKtLO8emLppQho11yVMg Pozdrawiam serdecznie całą załogę i życzę pięknego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dzień dobry Ferdżi http://id.joe.pl/sub_images/pictures/adf4e730737e30cfadc09b9af474338e_th2.gif Pytasz co u mnie.Leci powolutku,troszkę miałam stresika bo młody miał próbne matury,ale poszło i to dość dobrze.Mam nadzieję,że w maju też sobie poradzi.Studniówka też zaliczona:-D Co jeszcze to załatwiłam sobie zatoki,przegrzałam się na tenisie i teraz się męczę:-(mam dziś też na głowie nową pracownicę,ale jakoś cienko się widzę w roli przyuczającej,albo raczej cienko widzę tą bidulkę:-D:-D:-D Lecę miłego dnia wszystkim,ale kawusię Ferdżi zabieram bo bez niej nie zaczynam dnia;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tylko pozdrawiam a to dlatego że śniadanie mam w postaci wędzonej "merkeli" to muszę się skupić na tropieniu ości. l dzień dobry! :) l cześć Ferdzi 🌻 l hej Wiola 🌻 l witaj Jola 🌻 l spokojnego dnia wszystkim :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćferdżi
Wiolu dziękuję za piękny bukiet👄 Na pewno młody sobie poradzi na maturze, tylko nam rodzicom wydaje się ten egzamin straszny, a młodzi jakoś lżej do tego podchodzą. Ciekawa jestem jakie synio ma plany po szkole? Jakiś kierunek studiów, czy jakieś inne plany? Ja myślę, że Ty też dasz sobie radę z uczennicą, o ile jest bystra i szybko połapie, gorzej, jeśli jest mało kumata, to trzeba pewnie więcej czasu jej poświęcić a kiedy wykonać własną pracę ? No ale bądź dobrej myśli, może to tylko takie nieśmiałe początki dziewczyny, ale jak się mocniej poczuje, to rozwinie skrzydełka i zacznie latać bez Twojej pomocy:D Przykro mi że zawaliłaś zatoki, no tak, przegrzanie gorsze od przechłodzenia. Nie wiem jak się leczy zatoki, ale pewnie to długotrwały proces. Życzę by problemy zdrowotne szybko ustąpiły. Joluś a co u Ciebie ? Jak się czujesz ? jesteś już zdrowa ? pracujesz już , czy jeszcze na L4 ? O matko mam tyle pytań do Ciebie a Ty tak rzadko tu bywasz, a jeśli już to nie odpowiadasz na moje pytania:( 😭 Też Ci życzę dużo zdrówka. Saam, smacznej rybki życzę, oby jak najmniej ości. a nie lepiej było wziąć konserwę ? przynajmniej obyłoby się bez takiej ostrożności przy jedzeniu :D Na razie uciekam, żonkil podjechał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćferdżi
kaffe znowu szleje, albo nie puszcza postów, albo dubluje:O Wybaczcie że aż tyle mnie tu jest, jak tylko będzie opcja -edytuj -to usunę co się da, ale teraz to niemożliwe, bo jest tylko opcja- zgłoś-:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się usunęłam co się dało, ale teraz głupio wyglądają te posty, ale co mi tam, jakoś to przeżyjecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) o Ferdzi:) nie przejmuj się tak;) z tego wszystkiego zapomniałaś o Saamie :D więc nadrobię za Ciebie:P o Samuś ;) mogłam Ci podrzucić moją konserwę bo i tak jej nie ruszyłam. W sklepiku koło domu były gotowe śledziki i kupiłam. Ale jednak najlepsze są robione po swojemu mimo, że zachwalali je pod niebiosa. o miłego dnia wszystkim :)...aby do soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak oscmi jak i konserwa mozna sie uszkodzic, wiec dlaczego nie zjesc paluszkow rybnych:D. Hej Wszystkim🖐️, dziewczyny🌼. Ostatnio bedac w Gdyni na hali rybnej doznalem szoku pustek polkowych:O, weszlismy do srodka a tam ledwo kilka rybek mieli, a taka chec na rybki mielismy:). Co sie stalo rybacy strajkuja czy Unia nalozyla embargo na rybakow? Toz to juz wiekszy wybor byl w jednym z super marketow, wiec tam sie zaopatrzylismy:D. X Daa, ladne te nutki 👄ale lepiej zasypiam jak dostane buzi na dobranoc:D,(ale nie zebym zmuszal czy sie domagal) tak jak to zrobilas przedwczoraj:classic_cool:, a i zauwazylem, ze mnie noga przycisnelas:D:P, w 13 sek tej muzy:D. X Ferdzi, ale dobrze ze robisz cwiczenia, ale nie przeciazaj sie, rob to systematycznie i zapytaj u fizjoterapelty o kolejne cwiczenia. Milego po obiedniego dnia http://www.xdpedia.com/upload/images/trzeci_dzien_z_rzedu_nic_ci_sie_nie_2014-08-06_02-36-07_middle.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ To moze i ja o rybkach :-).Wszystkie rybki maja p.....i :D,a nie ,babcia tak nie kazala mowic :D,jak mawiala moja malusia bratanica :-). Wlasnie przygotowalam do ziemniakow sledzika marynowanego w smietanie ,ktora oszukalam jogurtem :-). Ferdzi ,Twoje posty sa the best i niczego nie kasuj bo bedziesz miala do czynienia ze mna :D (tak ,czy siak bedziesz miala ) Klawy ,obecnie katarze ,wiec lepiej trzeba byc ostroznym i poczekajmy z buziakami ,a jesli chodzi o przyciskanie nozka ,to myslalam ,ze to sprawi Ci przyjemnosc :-o ,a tu masz babo placek :D Kurcze ,wstaje niewyspana i przysnelam ok.13:00 tak na 20 minut i snilo mi sie ,ze syn wsiada do jakiegos czerwonego samochodu ,rusza z impetem i samochod sie rozpada tzn gubi czesci ,obudzilam sie przerazona ,co to oznacza ? Spokojnego popoludnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest moj post ,kto go ukradl :-) Pisalam tez o rybkach ,konkretnie o sledzikach marynowanych w smietanie oszukanej jogurtem ,ktore mam na obiad :-) Ferdzi ,nie kasuj Twoich postow ,ktore sa the best :-),bo bedziesz miala do czynienia ze mna (i tak bedziesz miala ):-) Klawy ,ciesze sie ,ze podobala Ci sie piosenka na dobranoc .Jesli chodzi o nozke ,to myslalam ,ze lubisz gdy ona Cie oplata :-),a buziaki beda gdy przestane katarzyc :-) ..Nic nie rozumiem ,edytowalam post ,aby dopisac ,ze chyba strony zaczynaja sie zacinac ,bo znalazl sie moj zaginiony post i nie przeszlo ,wiec edytuje drugi raz i pewnie teraz jak zapisze to znajdzie sie pierwsze edytowanie :-) ...Czyli strony zaczynaja sie zacinac ,bo teraz widze moj niby zaginiony post . Saam ,mam nadzieje ,ze osc nie stanela Ci w gardle :-) Pozdrawiam Wiole i Jole :-) Musze leciec odcedzic ziemniaki :-),ot zwyczajne zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam wszystkich zagladajacych. Dzis posupujemy glowy popiolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×