Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

saam

Filtrowanie Nowe Ponadczasowe

Polecane posty

Gość Olivier
Dobry wieczór wszystkim 🖐️👄 Ja tylko na moment ...zostawić całusy, bo nie mogło mnie zabraknąć w dniu takiego święta ;):D Liness , odwróć się na moment... 👄👄👄 :D Dla pozostałych rownież 👄 zaskoczyłem, co? ;) Pozdrawiam ze Stolicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
I nie przejadajcie sie na kolacje. Od tego sie tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lece juz spac bo mi zaczynaja bolec oczy i glowa. Daa mnie chyba zarazila ;) zartuje. X Spokojnej nocyWszystkim zycze i buziaki ukradkiem przesylam Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Dawna - Szewc sam bez butow chodzi. Kolorowych Klawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po pracy l I od razu mówię DOBRANOC bo po takim maratonie to padam na kulfon. l p.s. Niestety pomimo tego że znowu przytyję to muszę się najeść bo jestem jak wilków stado głodny., l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dlugo rozmawialismy z Ulanem przez skype'a z rodzinka . Saam ,chlopaku ,jedz poki mozesz ,smacznego :-) Cal ,mialam telefon w torebce i pewnie nie uslyszalabym cynka ,tak jak nie slyszalam innych dzwoniacych 😭 Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he...Saam :) a co ja mam powiedzieć gdy jeszcze jestem w pracy? O 1:30 w domu będę jeszcze jadła :D ale obiecuję sobie że będzie to tylko jabłko bo kolacyjke przecież w pracy jadłam. o Olivier :) a to mnie zaskoczyłeś :D gdy to czytałam byłam na kasach samoobsługowych i zanim przeczytałam że jesteś w stollicy to zaczęłam się rozglądać :D o Daa:) a to nic ważnego było ... o Jola :) kurcze, no szkoda z tà pracą ale masz przecież w perspektywie wyjazd. o Klawy :) w domu obejrze Twoją Baa. o Dobranoc :) śpijcie smacznie ;)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie śpieszcie się jako i ja się nie spieszyłem. Dzisiaj Dzień Masturbacji i Dzień Powolności. l dzień dobry! :) l udanego czwartku :) l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzień dobry:) Wiem, że dziś Światowy Dzień Powolności ale trochę za długo trwa budzenie się topiku do życia:D Mam akurat wolne to przyspieszę;) Klawy:) przejrzałam wszystkie Twoje linki i dalej nie wiem gdzie szukać Twojej Baa, pewnie czegoś nie skumałam:D znalazłam za to batoniki które być może posmakowały by Twojej Baa ?:D http://cytrynowo.pl/wp-content/uploads/2013/09/Clipboard1.jpg więc zostawiam wszystkim na spróbowanie:) o Saam :) ja jednak myślę, że to nie dzień powolności sprawia iż nikogo nie ma. Prawie wszyscy jesteście kawosze a kawki ni ma😭 Ferdzi strajkuje😭 albo fruwa gdzieś jako ten motylek w awatarze;)i tego jej życzmy:) Ale że dzień masturbacji to mnie zaskoczyłeś!:D he he..święto rzecz święta :D:P o fajnego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy dzisiejsze swieto bedziemy swietowac razem czy osobno :D? Hej wszystkim 🖐️ Calinessa, zdjecie zabralem aby nie trafilo w nie powalane rece ;)nastepnym razem chwytaj chwile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry 🖐️ Mowicie ,ze dzis jest Dzien Powolnosci :-).Prawde mowiac ja codziennie dopoki nie 'dojde' mam taki dzien :-) Taki dzien ma sens ,poniewaz nigdzie sie nie spieszac unikniemy stresu ,ktory rodzi sie zazwyczaj z pospiechu i jest przyczyna wielu chorob i moze doprowadzic nawet do smierci .Chocby w ten dzien moglibysmy sobie odpuscic ogladanie telewizji ,ktora szczegolnie od pewnego czasu dostarcza nam mnostwo negatywnych emocji :-),w zamian lepiej poczytac interesujaca ksiazke lub jesli ktos lubi i moze sobie na to pozwolic zaszalec i pozwolic sobie na jakies slodkie male co nieco :-),zamiast stac przy garach i gotowac :-) Takze niech sie swieci Dzien Powolnosci :-) Tyle teoria ,a teraz Daa idzie do kuchni ,staje przy garach i przygotuje obiad :D.Bedzie to zupa szczawiowa i nalesniki z twarozkiem :-) Cal ,tez nie widzialam Baa :-).Klawy chyba w kulki leci :-) Dobrego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Huuuuura!!!!! dostałam sms-a, że już mogę odebrać moje prawko:):)juhu!!!! zbieram się i lecę jeszcze dziś bo Urząd czynny do 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Dobry Dziewczyny😘 U mnie dziś super pogoda to powolna nie jestem,rozwala mnie energia:-D:-D:-D Caal super,że masz wolny dzionek,wreszcie sobie odpoczniesz;-) Daa załapie się na Twoją zupkę?Pewnie będzie pycha;-) Za Ferdżi roześlemy list gończy,bo gdzieś zamarudziła i zapomniała o nas:-DFerdżi gorąco pozdrawiam;-) Klawy tam spokojnie z ta masturbacją,no chyba,że masz wprawę;-P Popatrz jak niektórzy kończą:-P http://s1.kozaczek.pl/2014/01/20/alan-andersz-03.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/blagam-pomozcie-p_6461704 - jest nas tyle na kafe że jakby każdy wysłał tego jednego smsa to szybko uzbierałabym potrzebną sumę na operację. Bardzo wszystkich proszę o pomoc. Błagam o smsy oraz przekazywanie 1 % Chętnie się odwdzięczę w jakiś możliwy sposób (mogę np. rozliczyć pit-a w zamian za wysłanie sma i wpisanie w formularz pit 1% podatku dla mnie) lub może coś zaproponujecie? Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przybyłych 🌻 l Gość z prośbą :) potrzebuję od Ciebie tylko dwie rzeczy : numer telefonu i treść sms-a. Nieobowiązkowo dobrze by było znać Twoje imię lub nick gdybyś zechciała jeszcze tu wracać. l l l l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sypnelo gradem ,ładny widok :-) Zupki zostalo jeszcze wiecej anizeli dla jednej osoby ,takze zapraszam :-),a i nalesniki tez zostaly :-). Nasze rodzinne procenty juz zostaly rozdysponowane ,jak co roku zreszta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Witam popoludniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Saam :) wszystko jest w zamieszczonym przez gościa linku ale wkleję to co Ciebie interesuje "...można mi pomóc wysyłając sms-a na numer 75165 o treści POMOC 4501..." koszt sms ok 6 zł z groszami. A dopiero przedwczoraj gdy był Dzień Pomocy Potrzebującym wysłałam 3 sms-y na SiePomaga:) ale tu też wyślę bo jeszcze mam na koncie a za kilka dni i tak muszę doładować. o Daa:) u mnie też sypnęło. Jechałam do miasta to była słoneczna wiosna a gdy wracałam to śnieg sypał taki gęsty, że widoczność była mocno ograniczona. Oczywiście wszystko stopniało tylko spadło na ziemię. A moje 1% pójdzie pewnie jak zwykle na Schronisko dla zwierząt w moim City:) Ferdzi nie ma to i Saam jakiś taki jak nie Saam, zauważyliście? bo ja tak :( Wysłalam i dostałam zwrotne podziękowanie od Fundacji AVALON:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ca - Mamy luty. Zima moze jeszcze dlugo potrwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Caal no i jak?Odebrałaś prawko,cieszy co nie;-) Caal a może Ferdżi z Saamem gdzieś razem bryknęli i cicho siedzą:-P Oczywiście to był żart,ale też byłoby fajne gdyby taki fakt zaistniał:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdzi jak mloda kozica bryka:D...po gorach:P, jak wroci to na pewno napisze trylogie:D, oj bedzie czytanko:classic_cool: Wiola, ale zdjecie zapodala:D, takie rzeczy robi sie z uczuciem, wyczuciem:D, najlepiej kobieca dlonia:P, a u Ciebie jak te sprawy:D? X Cal, lepiej jezdzic bez prawka:D, jak policja zatrzyma to nie beda mieli co zabrac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiollkka
Hej Klawy zboku nie dobry Ty:-D :-D :-D A o co konkretnie pytasz?Jakie sprawy:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×