Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość książkoholiczka90

ciekawa książka na ferie zimowe

Polecane posty

Gość książkoholiczka90

co polecacie na ferie zimowe dla książkoholiczki :)??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcy33
Polecam sagę Wybrani C J Daugherty, trylogię Niezgodna Veronicy Roth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłościwaania
gorąco polecam książkę "Ciiichooo... miłość się rodzi" książka do czytania po troszeczku. Pełna ciszy... Książka dla bardzo wrażliwych czytelników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniakliterata
Imperium mrówek Bernarda Werbera (Wydawnictwo Sonia Draga).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonN
Nagrodę czytelników otrzymała powieść Jutro pachnie cynamonem Anny Szczęsnej (Wydawnictwo Lucky) - świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaletomaniak
moze coś Jolanty Marii Kalety - ostatnio pochłonęłam Testament Templariusza i jeszcze mi emocje nie opadły tu macie wszystkie jej powieści tą którą czytałem też :) :) :) http://jolantamariakaleta.autorzy365.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Słonecznik'' Szymona Wiesenthala. W skrócie: Szymon Wiesenthal opowiada zdarzenie z 1942 roku, kiedy był więźniem obozu koncentracyjnego pod Lwowem. Pewnego dnia, wezwany do niemieckiego lazaretu, musiał wysłuchać zwierzeń umierającego esesmana. Dręczony poczuciem winy młody Niemiec prosił, by Wiesenthal jako Żyd wybaczył mu udział w masakrze żydowskich mieszkańców pewnego miasteczka. Więzień bez słowa odchodzi, później jednak przez dziesiątki lat nurtują go wątpliwości, czy słusznie postąpił. Owocem tych wątpliwości jest właśnie "Słonecznik". Nie wiem czy ta tematyka cie zainteresuje,ale mogę zapewnić,że lektura Słonecznika skłania do refleksji. Jeżeli wolisz inną tematykę, to polecam ,,Zanim zasnę'' S.J. Watson thriller,który przeczytałam jednym tchem. Opowieść o kobiecie cierpiącej na amnezję( traci wspomnienia podczas snu), która stopniowo odkrywa swoją przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alnkaa
Polecam "Żniwa zła" Robert Galbraith (J.K. Rowling), mi się bardzo podobała ;). Dzisiaj kupiłam w matrasie "Zaginięcie"Remigiusz Mróz , przeczytałam na razie 40 stron, ale książka zapowiada się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwy romans... Carole Mortimer -W londynskiej galerii. Jako nastolatka Bryn zakochała się w Gabrielu D’Angelo i marzyła o wspólnej przyszłości z nim. Te marzenia rozwiały się jednak, gdy jej ojciec został oskarżony o fałszerstwo obrazu, a Gabriel – właściciel galerii sztuki – wystąpił jako główny oskarżyciel. Bryn nie może mu tego wybaczyć. Po kilku latach wygrywa konkurs malarski, w którym nagrodą jest wystawienie swoich obrazów w londyńskiej galerii D’Angelo. To oznacza ponowne spotkanie z Gabrielem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam ''Tajemną historię'' Donny Tartt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cały Sapkowski, Lem ''Dzienniki gwiazdowe''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krąg - Dave Eggers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię książki historyczne, teraz miałam okazję czytać Zabić. Mordy polityczne PRL. Książka zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Nie jestem w stanie o niej przestać myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga336
Ja lubie czytac książki które wnoszą coś do mojego życia poza miłymi wspomnieniami. Zazwyczaj czytam takie, z których mogę sie czegoś nauczyć. Ostatnio zabrałam sie za książki prawnicze, moim zdaniem dobrze znac Polskie prawo, ponieważ przez brak tej wiedzy, dużo osób ma problemy. Niestety wybór w popularnych bibliotekach czy księgarniach jest bardzo ograniczony oraz przestarzały... Ostatnio zamówiłam na http://profinfo.zohosites.com/ i w końcu dostałam to czego szukałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11b
a czy ta książoholiczka była kiedyś w księgarni matras ? Nie wiem gdzie mieszkasz ale ja w Katowicach w matrasie mam świetną obsługę , znającą się na rzeczy. Zawsze ich polecenia są godne by polecić przeze mnie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie już masz go zaliczonego, ale jeśli nie, to zdecydowanie polecam - https://virtualo.pl/remigiusz-mroz-a50856/ Gość jest świetny - nie czytałam wszystkich jego książek, ale np. Kontratyp, najnowszy ebook, przeczytałam w ciągu 2 dni ;-) Dla mnie geniusz tej tematyki i chyba można się w jego twórczości po prostu zakochać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://virtualo.pl/ebook/kontratyp-i230727/ Pozycje Mroza są obowiązkowe. Niesamowity gość. Ile by tych książek nie napisał, to kolejne i tak wciągają. Coś niepowtarzalnego. Niby Mróz wygląda na masową produkcję książek, a tymczasem jeszcze mi się nie trafiła taka, która byłaby słaba. Tempo wydawania kolejnych książek jest zadziwiające, ale skoro one są naprawdę dobre, to nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę "Skazani na zyski. Tajemnicza wiedza właścicieli prawdziwych wartości - czyli - biblia świadomego inwestora" Piotra Wajdy. To świetny poradnik dla wszystkich przedsiębiorców! Fajnie napisany, z humorem. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×