Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jak zależy kobiecie to się odezwie pierwsza?

Polecane posty

Gość Zołza 41
czy wszystko zaraz musi być nachalne? wszystko może być nachalne, nie wpadajmy w paranoje bo niedługo kobiecie nie będzie wypadalo pierwszej się odezwac w towarzystwie bo nie wypada. nachalne byłoby jakby go nekala smsami ale jeden czy dwa... a jak się kobieta uśmiechnie do faceta to d****a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalabym. Ale nie mam pewności czy nr jest aktualny. A nie chce pisać do kogoś obcego. Może poproszę kogoś żeby sprawdził. Albo mail? Juz nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak facetowi nie zalezy to sie nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 41
z pewnoscia nie znamy się z neta bo nie jestem aktywna na necie. w całym swoim zyciu napisałam z 10 postow - wszystkie dzisiaj:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiew25
Tego swojego poznałam w necie. Jakoś tak po prostu. Nikogo nie szukałam, nawet na początku nie miałam jakoś wizji że coś z tego będzie. Bardzo mnie zlewał, potem powiedział że robił to specjalnie żebym złapała przynętę. Ale to się rozwinęło. Ktoś mi powiedział ze wszystko w jego rękach, że on powinien napisać pierwszy. Ale teraz już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak zależy kobiecie to się odezwie pierwsza? To zależy w jakich okolicznościach "rozstaliście się". Jak bardzo zależy to powinna jakoś o sobie przypomnieć. Jeżeli tobie (mężczyzno) na niej nie zależy (mniemam, że tak jest, stąd twoje pytanie) i tylko czekasz na jakiś ruch z jej strony to możesz się nie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak Odwagi mimo uczucia - to jest wspólny mianownik was określający. Cieżko jest wam wymówić jedno słowo do Ukochanej Osoby - PRZEPRASZAM. Ból się nasila z dnia na dzień a wy nieodpuszczacie raniąc drugą osobę. Dorośli ludzie podejmują rozmowę a nie grają na czas. Nieważne, która strona jest winna. Nieważne, która ze stron podejmie naprawę relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo czy druga osoba chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:45 Właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie sprobujesz nigdy sie nie dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nic nie odpisac. W sumie gdyby do mnie się ktoś odezwal a ja bym nie chciała to po prostu bym mu odpisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze nie chce wiecej kontaktu. Ze to ostatni itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×