Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bluszczcz

Bylam zbyt natarczywa ale przeprosilam. Czy on o tym zapomni?

Polecane posty

Gość bluszczcz

Troche sie zapedzilam. Po bardzo krotkiej znajomosci i kilku randkach zaczelam pytac czemu nie pisze itd.. On chyba sie przestraszyl i mowi, ze ja potrzebuje duzo uwagi a on po prostu nie zawsze wie co ma poiwedziec itd.. a ja go naciskala przez kilka dni. Nie byl zadowolony, ale przeprosilam i wrocilismy do 'normalnego' tempa beze mnie wyoytujac czemu nie pisze. I niby wszytsko jest dobrze, ale ja jako ta kobieta bluszcz mysle czy sie przypadkiem nie zrazil juz do mnie na amen.. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie masz racje, ze sie zrazil. Nikt nie lubi byc osaczany. On ciebie traktuje jak kolezanke, a ty juz sie z nim widzisz na slubnym kobiercu. Nigdy nie stworzysz zdrowej relacji jesli bedziesz blusczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluszczcz
Nie no nie az tak. Chcemy byc razem ale raczej to tak powoli ma byc a nie wszytsko naraz. Ja umiem sie opanowac, ale mimo wszytsko obawiam sie ze mogl sie zrazic. Mam wielka nadzieje,ze jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluszczcz
Moze jacys faceci moga sie wypowiedziec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana faceci się pewnie nie wypowiedzą, bo oni tutaj tylko potrafią narzekać i krzyczeć, że kobiety ich olewają i się nie odzywają jako pierwsze, a jak jest temat z takim problemem - że kobieta zbyt dużo się odzywa - to raptem się nie wypowiadają :D także nie licz na wypowiedzi facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluszczcz
Pewnie wiekszosc z nas przychodzi tu ponarzekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×