Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
mam znajomego co pracuje w straży wodnej łapie kłusowników ostatnio opowiadał że złapał jednego jak szczupaki na siatkę łapał . Jak tam kotku masz luzik czy w warsztacie jesteś ? Ja jestem w barze mamcia mnie z domu wyciągneła buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę. Wieczorem nie zaglądałem bo niebardzo miałem dostęp do okienka. Goście mi się ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego dzionka życzę i buziaczki śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego dnia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i tak to zemną jest słonko jak lato idzie. Więcej zajęć i mniej czasu i masz. Żeby to jeszcze ta moja pamięć pewniejsza była. Co tam słonko u ciebie? Pewnie więcej ciekawego się dzieje. Buziaczki słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko pewnie do baru brykneło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku nie nie bryknełam do baru wracam z tej miejscowości co spędziliśmy razem Andrzejki musieliśmy pare spraw ustalić związane wiesz z czym buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko na dzieńdobry. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk wstajemy szkoda dnia buziaczki na dzień dobry miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie śpimy, nie śpimy. Nawet dzień już pszepracowaliśmy. Nawet kolejną awarię zaliczyliśmy. Pod warsztatem leżeliśmy. A jutro ciąg dalszy usuwania awarii. Jeszcze tylko świnkę skarbonkę muszę wyczyścić i do sklepu po szęści. Jak tam u ciebie słonko? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku u mnie też praca idzie całą parą mamcia dopiero przyjechała rano jak śniadanie zjadła tak teraz dopiero obiad kotek czasem nie kłać się na ziemię bo ziemia zimna buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku zmykam spać miłego wieczorku buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację słonko. Ma rację mamcia. Co twoje to tego należy pilnować. Co do kogo obowiązków należy to tego trzeba pilnować bo z tego chleb jest. Osobiście jestem zadowolony że twoja mamcia ma takie podejście do życia. Zadowolony jestem że i ty spełniasz swoje zadania. Zadowolony też jestem że poza wszystkimi twoimi zadaniami jeszcze masz czas dla mnie. I za to buziaczki bardzo gorące. Za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też już zmykam bo dosłownie padam. Buziaczki słonko na dobranoc. Spokojnej nocki życzę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku no ostatnie 2 tyg to mieliśmy z mamcią harówkę ale już pomału dobiegamy do końca jeszcze dzisiaj a od jutra luzik chociaż mamcia to i tak zawsze coś wynajdzie dla siebie kotku ty też czasem jesteś na obrotach że jak przychodzisz to jesteś padnięty tyko mają czas ci co wyciągają rękę do opieki bo im się robić nie chce ja czy ty kotku nie jesteśmy do tego zwyczajni a czas dla ciebie kotku ja zawszę znajdę jesteś dla mnie kimś wyjątkowym kimś kogo cenię i pomimo nasz długiej znajomości ty wciąż o mnie pamiętasz i jesteś ze mną pamiętaj ja wciąż cię kocham i nikt i nic tego nie zmieni . Buziaczki kochanie na dzień dobry miłego dzionka źycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i za to słonko jesteś wartościowym człowiekiem. Miłego dzionka słonko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam dzionek minął słonko? U mnie wróciło do normy zarabianie na chlebek. Ale na warsztat ze świnki było mało. Musiałem jeszcze wykopać schowany słoik. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze zrobiłam wpis i nie poszło . U mnie kotku dzionek jakoś minął spokojnie mamcia jeszcze w pracy z moim bratem ale zaraz pewnie zjadą czasami tak jest kotku że trzeba ten słoik odkopać bo remąt trzeba zrobić bo bez tego kotku chleba by nie było tak samo i u mnie jest ale u mnie to dopiero w czerwcu i sierpniu trzeba świnkę rozbić buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiem że że znasz się na słoikach. I tych które robisz, i tych które trzeba odkopać. Masz rację. Czasem trzeba ten słoik odkopać, albo śwince wnętrzości opróżnić. Znamy życie słonko. Buziaczki. Słonko. Jak nieodpiszesz to znaczy zajęta jesteś. Wiem to po sobie. Też często padam, albo do późna w warsztacie. Na wszelki wypadek buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak my się kotku znamy dosłownie bez słów . Jak tam zapowiada ci się dzionek na jutro ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku zmykam spać muli mnie już ty też zmykaj bo rano trzeba na obroty wejść buziaczki kotku na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też już zmuliło aż przysypiam. Dobrej nocki słonko. No i spokojnej. Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku kurcze miało nie być przymrozku a tu prosze rano wstałam i biało dobrze że rozsadę pomidorów zabrałam do domu a miałam nie brać wszystko by pomarzło a rozsadę mam z własnych nasion buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko miłego dzionka życzę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakoś tak leniwie dziś było. W tym roku jest jakoś gorzej. Wszyscy mają mniej zajęc. Firmy stoją, sklepy stoją. Ludzie chyba kasy nie mają. Buziaczki słonko. Co tam u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja kotku wracam z baru cały dzień luzik oj fajnie się pobyczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że przez te byczenie to ja w plecy jestem. Świnka skarbonka rozbita, słoik wykopany,jak tak dalej będzie to mi na chleb zabraknie. Trzeba będzie bółki kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde. Znowu nie poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×