Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
ha ha ha. W tej samej minucie zapukaliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadam spać bo już pora na mnie. Miłej i spokojnej nocki życzę słonko. Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamy kochanie te same myśli hehe jutro pewnie polecisz kija zamoczyć natomiast ja jutro jadę na imprezkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słonko. Moczenie trzeba sobie narazie darować. Trzeba w warsztacie posiedzieć. Buziaczki gorące. Miłej niedzieli życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku no tak warsztat jest na pierwszym miejscu z tego masz chlebek ja jadę na impreskę już od dawna prosili ale wiesz jak jest zawsze brak czasu kotek ja tobie także życze miłej i spokojnej majówki i śle buziaczki ma dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku czasem mam wszystkiego dosyć właśnie zciełam się z mamcią jednak świat nie jest taki kolorowy jak mi się wydawało buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to słonko mnie zaskoczyłaś. O co z mamcią poszło? Jak nie tu to napisz esa. Ostatnia cyfra to 3. Buziaczki słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko jutro mi napiszesz bo padam i spadam spać. Miłej nocki życzę. No i gorące buziaczki ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buźka na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku sorki że wczoraj tu nie zajrzałam ale zasnełam . Z mamcią jest ok przeprosiła mnie miłego słonecznego dnia życze i śle buziaczki namiętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kotku jak tam u ciebie mija dzionek ? Buziaczki ma dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę. Wieczorem miałem trochę zamentu i niebardzo mogłem tu zajrzeć. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku ja natomiast wczoraj wieczorkiem byłam na imprezce przyjechałam późno a teraz spać się chce dostałam teraz tel i goście się zapowiedzieli myślałam że pośpie trochę a tu nie ma spania jak tam kotku nie idziesz dzisiaj kija moczyć ? Buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku czasem sobie myślę że znudziło ci się tutaj zaglądanie jeśli tak jest to wystarczy mi o tym powiedzieć znasz mnie dam ci spokój i odejdę buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nie słonko. Nieznudziło mi się, tylko ostatnio byłem dosłownie padnhęty. Awaria za awarią i do późna przy warsztacie. Nawet sezonu niezaczołem bo awarie trzeba usunąć. W dodatku kociaki tak mnie dały do wiwatu że dosłownie myślałem że wyjdę z śiebie. Tak więc tego długiego łykendu to ja wogóle nie miałem. Buziaczki słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no co tam słonko u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku sorki że tak pomyślałam ale wiesz szmat czasu się znamy myślałam że masz mie już dosyć kotku a tą awarię już usunełeś? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą awarią to zostały mi już kosmetyczne rzeczy. Ważne jest że już jest w miarę sprawny, a kosmetykę to ja w wolnych chwilach będę robił. I następnym razem tak sobie słonko nie myśl. Buziaczki gorące słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotuś tylko mi nie mów że autko malujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że będę malował. Po takim czasie to by i nąleżało. Ale barwy się niezmienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff ulga na sercu a już myślałam że barwy zmienisz i cię nie poznam na mieście dzisiaj przyjechał mój kochany gość ale jest tam gdzie byliśmy na Andrzejkach jutro jadę go odwiedzić kotek to ty nawet nie masz czasu na rybki zrobić wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niemam słonko. W ten wekend to wszystkie śiły były skierowane do warsztatu. Wsobotę taką miałem awarię że szefowa dostała takiego wypłosza że dwa dni była galaretą. Jak będziemy gadać to powiem ci dokładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotuś czy ty słyszysz co ty mówisz ? Jak będziemy gadać to mi powiesz oświeć mnie kiedy to będzie bo ja już nie pamiętam twojego głosu nie stety takie są fakty kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszę, słyszę. Tylko jak nie ćień za mną to tel gorący. Narazie tak musi być słonko. Ale jeśli rano się nic nie zmieni to dam ci znać. Jeśli i ty będziesz mogła to pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko muszę spadać bo oczy mi się kleją a rano jak zwykle zaskoczę koguta. Miłej i spokojnej nocki życyę. No i gorące buziaczki ślę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też kotku zmykam miłych i kolorowych snów kotku i buziaczki namiętne śle dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buźka na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ulala ty już na obrotach ? Ranny ptaszek z ciebie kotku ja teraz przyszłam z pracy i delektuje się teraz kawką a później na obroty buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku mija dzionek ? Na chlebek zarobiłeś ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze. I jeszcze prędzej na obroty wchodzę. Tylko zaglądam tu jak ty już się obrobisz i do kawy siadasz. Buziaczki. Jak tam dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×