Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pogoda piękna dzisiaj z mamcią kawkę piłam na podwórku mamcia jeszcze się szwenda przy swoich gratach a ja już w domku oglądam tv buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widzisz. W taką pogodę to i mamcia pałera dostała. Ja mam dodatkowo jeszcze więcej roboty bo mi tu zlecenie zwieźli i muszę szybko temat ogarniać bo mam trochę bajzla na posesji. A tu majówka za pasem to w dodatku spszęta muszę ogarnąć bo robię wypad i odwarcie sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad ? Łał z gwiazdorami ? A szefowa też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słonko. Nie z gwiazdorami. Otwarcie sezonu na moczenie kija. W tym roku jeszcze nie byłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myślałam że z gwiazdorami na balety a tu kija moczyć jak znam życie to szefowa nie odpuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie zmykam spać dosłownie mnie muli ty też zmykaj bo pewnie od rana na obroty wejdziesz miłych snów i spokojnej nocki buziaczki namiętne na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też już zmykam. Miłych snów słonko. Rano robię wcześnie wypad, ale się odezwę. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie rano robisz wypad a jak widzę to posiedziałeś sobie trochę wieczorkiem kotku ty powinieneś chodzić z kurami spać masz prace odpowiedzialną musisz się wyspać buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dopiero można odetchnąć. Rano było trochę alarmu a potem się okazało że to nie ja nawaliłem. No i potem akcja by się ze zobowiązań wywinąć. Taka to robota z ludźmi słonko. Niezawsze tak jest jak by się chciało. Jak tam u ciebie słonko? Buziaczki gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku u mnie dzisiaj luzik na razie nie mam takiej pracy wszystko zrobione od czerwca będę miała nawał pracy a teraz to trzeba wypoczymać co innego u ciebie kotku sezon się zaczoł więdz od rana jesteś na obrotach buziaczki kochanie na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sezon się zaczął to też. Ale mam jeszcze dodatkowe zajęsia. Poza tym jeszcze muszę pszygotować sprzęt na majówkę. Zimą trochę zaniedbany więc jakiś tam szlif się należy. Tymbardziej że szefowa w tym temacie niepopuści. Jej to nawet w nocy się śni to moczenie. Ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie sorki ale zmykam spać tak mnie muli że o własne nogi się przewalam co dzień rano wstaje o 4:30 wiesz praca praca i jeszcze raz praca teraz mam tylko 1 zmiane na jak długo to nie wiem pewnie do czerwca ale bez pracy nie ma kołaczy miłego wieczorku kotku i spokojnej nocki buziaczki kotku na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego kija to ja powinnam z tobą moczyć a nie szefowa ona ma cię na co dzień ty też mi się śnisz i co ? Nie sprawiedliwe to wszystko nie sądzisz kotku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ba no widzisz jak jest słonko. Sny snami, a kije kijami. Dobrej nocki życzę. No i gorące buziaczki oczywiście ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał ty już nie śpisz ?? Myślałam że pierwsza dam ci buziaczka a tu zobacz wyprzedziłeś mnie ale za to jutro dam c****erwsza pewnie już na obrotach jesteś ja przyszłam z pracy i piję kawkę buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero się ogarnołem słonko. Narobiłem sobie tyle roboty że zaczynam nieogarniać. Aż szefowa się gotuje. Jakoś ciężko mi się ogarnąć. Toż powinienem zwolnić. Niby patrzę na to, ale jakoś tak samo wychodzi. Buźka słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero się ogarnołem słonko. Narobiłem sobie tyle roboty że zaczynam nieogarniać. Aż szefowa się gotuje. Jakoś ciężko mi się ogarnąć. Toż powinienem zwolnić. Niby patrzę na to, ale jakoś tak samo wychodzi. Buźka słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku buziaczki na dzień dobry miłego dzionka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko miłego dzionka życzę. Buziaczki gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku jak tam mija dzionek przy tak pięknej pogodzie ? Ja jadę do baru buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki słonko ale wczoraj to ja późno zciągnąłem na bazę i już niewchodziłem. Dziś rozpoczynam sezon moczenia kija. Miłego dzionka życzę. Gorące buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego dzionka życzę i śle buziaczki . Jak złapiesz złotą rybkie to może spełni twoje 3 życzenia buziaczki kotku na dzień dobry i buziaczki śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słonko chcę dużą rybkę a nie złotą. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz patelnie na taką dużą ? Nocujesz tam czy wracasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kim jedziesz ? Tylko z szefową ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku rybki ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i otwarcie zezonu szlak trafił. Usunięcie awarii jest ważniejsze. Tak to jest czasem że plany trzeba zmieniać. Jak tam u ciebie słonko? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×