Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
witaj kotku miłego dzionka życzę buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko. Miłego dzionka i gorące buziaczki. Gorące na dobry początek dnia, i za wczorajszą nieobecność wieczorem. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robie dzis na rzadko buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kotek jak tam minął dzionek buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku szefowa na fb pytała się o pewną rzecz niech wejdzie w internet tam wszystko jest opisane ale powiedz jej pokrzywa jest najlepsza wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko na dzieńdobry. Miłego dzionka życzę. Z tą pokrzywą to jej znalazłem. A chodzi o to że kociaczka ma ładne włosy od urodzenia ale w tym jej warsztacie było za dużo lokówek, suszarek i innych hemicznych śmieci że teraz zaczyna kombinować z naprawą tych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego dzionka życzę kotku też miałam kłopoty z włosami i tylko pokrzywą wyleczyłam buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie rano rzynajmniej defekuje 2x A zdaża sie do 4x podrząd czy to normalne fakt jestem z tych grubszych i lubie podjadać ale ja /sr/am/ w ciagu dnia tyle co normalny człowiek w ciagu 3-4dni buziaczki kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gnoju z namysłowa. Sraczu. Sp*******laj z tąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na włosy jest dobra nafta. Jak widziałaś słonko to szefowa pewnie też o tym pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początku maja przyjeżdza mój kochany gość juź nie mogę się doczekać na niego jakie fotki mi wysłali ale kochany słodziak jutro jade do twojej miejscowości do swojej firmy musze papiery zdać pewnie wiesz jakie a potem tradycyjnie mamcia musi na zabawki skoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pisała ja natomiast jestem przekonana do pokrzywy dla tego że ją praktykowałam trzeba ją pogotować odcedzić i myć w niej głowe a potem też pokrzywą spłukać kotek nie ma lepszego leku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki słonko ale rano zaskoczyła mnie wizyta gości których bym się nigdy niespodziewał. Ot stare lata. Jak tam słonko u ciebie? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kochanie sory że dopiero teraz pisze ale właśnie wracam byłam w gośchach . Buziaczki kotku na dzobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałem że coś tam masz do wykonania. Niedziela jes po to by jakoś tam się rozerwać. Rozerwać to nieznaczy że masz się bawić jakimyś tam granatami, bo to u nas znaleźć się zdarza. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha granat kotkt właśnie tam gdzie byłam znaleźli granata i policja go pilnuje a jutro pewnie przyjadą po niego kotek zmykamy spać bo zaröwno ja i ty rano musimy wstać buziaczki kotku na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mi się wydaje że nie wszystkie wypowiedzi. Bo widzę tylko białe tło. Też tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłej i spokojnej nocki słonko życzę. No i buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku buziaczki na dzień dobry dzisiaj jade do twojej miejscowości więdz może wpadniemy na siebie miłego dzionka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzajemnie słonko. Miłego dzionka życzę. Buziaczki gorące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam dzionek słonko? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku łał ty już w domku ? A dzień mi minął na rozjazdach myślałam że ciebie dzisiaj zobacze a tu nici mam pecha buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i słonko znowu zalatana. Tak to bywa. Wiem coś o tym. Ja też latałem cały dzień i padnięty jestem. Słonko. Jak już zawalczysz i będziesz kończyć dzień to szybko lulu. Bo jutro od rana znowu do boju. Co zrobisz to i zarobisz. Nikt ci darmo nieda. Sama wiesz najlepiej jak to jest. Ciebie w tym temacie uczyć nie trzeba. No i za to też buziaczki. Gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku byłam dzisiaj oglądałam mieszkanie jak mi się uda to się wyprowadze bez zastanowienia się buziaki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i kotek zasnął śpij słodko kotku do jutra buziaczki kotku na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znam życie to kotek już od rana na obrotach i dnbrze kotku bo jak ty nie zarobisz na chlebek to nikt ci nie da miłego dzionka życze i śle buziaczki namiętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację słonko. Wczoraj mi się zasneło a dziś od rana na obrotach. Miłego dyionka życzę i buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kotku jak tam mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie mogę odetchnąć. Przez tą zimę to i trochę zajęć się zrobiło a pogoda ładna to i trzeba coś tam robić. Co tam słonko u ciebie? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie mogę odetchnąć. Przez tą zimę to i trochę zajęć się zrobiło a pogoda ładna to i trzeba coś tam robić. Co tam słonko u ciebie? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×