Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
no i dzionek mija. Jakoś tam w miarę poprawnie mija. Bez awarii, ze zleceniami. Tak może być. A jak tam u ciebie słonko? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o to fajna wiadomość kotku chociaż się nie nudziłeś sorki że dopiero teraz pisze ale jestem w barze i dopiero złapałam zasięg buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja miałem sąsiada z problemem. Sąsiad już zadowolony bo zaoszczędziłem mu wydatku jak się spodziewał. Flaszka czeka na wekend u niego. Już w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kotk ale już wracam a ja mam problem też ze sąsiadem ale jutro mu powiem co onim sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kotek już zasnął miłych i kolorowych snów kotku śpij słodko buziaczki na dobranoc ja do domku mam jeszcze 10 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka kotku nie śpimy szkoda dzionka buziaczki na dzień dobry i miłego dzionka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak. Wczoraj to zasnąłem, a dziś to już dawno nie śpimy. Do tej pory to ja już na dobry chlebek zarobiłem. Miłego dzionka słonko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty już kotku na obrotach a ja w domku kawkę popijam kurcze nic mi się nie chce robić mam totalnego lenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może i od pogody słonko. Ja rano ruszyłem z werwą a teraz też zaczyna mulić. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej ale mi się pospało żeby nie tel to jeszcze bym spała Ooo słonko wychodzi trzeba brać się za jaką prace bo od mamci nagane dostane buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kotku w domku już jesteś ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wczoraj to słonko niemiałem zabardzo jak tu zagrzeć. Buziaczki na dzieńdobry ślę i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku ja to rozumiem wczoraj tu zajrzałam i za pare minut zwalili mi się goście nie zapowiedziani i też już więcej nie zaglądałam miłego dzionka kotku i buziaczki gorące śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio też tak mam. Po ostatniej imprezie, co kupowałem kwiatki ( pamiętasz? ) poznałem trochę rodziny. Okazało się że mieszkają za miedzą. No i się zaczeło. Buziaczki słonko. Jak tam u ciebie słonko dzionek minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha to i majowego gryla będziesz pewnie znimi robił kotek ja dzisiaj to miałam dzień dziecka jak przyszłam z pracy to tak mnie zmuliło że kawy nie dopiłam poszłam spać obudziła mnie mamci koleżanka potem z mamcią polecielim do szogunów bo mamcia miała tam sprawę do załatwienia przyjechalim o 17ej a teraz delektuje się winkiem no co po tak ciężkim dniu pracy można mi co nie kotku ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak lubisz winko to czemu nie. Jak dlamnie winko to- brrrr.... Jakoś mi zbrzydło normalnie. I to nie dlatego żebym się tego kiedyś opił. Ale tak samemu z siebie. Co do majowego grila to chyba zgadłaś. Tylko ja od maja ruszam na łowy. Tak więc majówkę mogę dla chętnych zrobić nad wodą. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku to ja się piszę do ciebie na gryla a będziesz sam ??? Jeśli tak to ja namiot biorę i będziesz miał kolację ze śniadaniem będziesz pamiętał tego gryla do konca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kotek już zasnąła miłych snów kotku buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk kotku nie śpimy szkoda dnia a piękny dzionek się zapowiada buziaczki kochanie na dzień dobry i co z tym grylem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buźka słonko. Piszę dopiero teraz bo od rana na obrotach. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałam kotku że jesteś na obrotach od rana ale nie odpowiedziałeś na moje pytanie buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj by się zdało takiego grila żebyśmy sobie zorganizowali. Ale mam nadzieję że jeszcze coś podobnego wypali. Dziś dwa razy byłem w wiosce gdzie pierwszy raz się zobaczyliśmy. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał a może widziałeś panią z pieskiem haha to tak naprawdę dzięki niej się spotkaliśmy pamiętam ten dzień i ten skradziony pocałunek tego się nie da zapomnieć a czasu nie cofniem piękne są kotku tylko chwile . Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no z tym skradzionym całóskiem to cię wtedy zaskoczyłem. Ja bym sobie tego niedarował i dlatego skradłem. Też nigdy tego niezapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadam słonko bo padnięty jestem a rano do boju. Ty napewno też już myślisz o obrotach od rana. Miłej nocki słonko życzę. Buziaczki słonko. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku dopiero pojechali szoguny ja wstaje o 4.30 buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorące buziaczki na dobry początek dnia. Miłego dzionka słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku w ten zimny deszczowy poranek buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to rano dałam ci buziaczki i nie weszło ??? Jestem w szoku !! Kotuś teraz dam ci podwójnie takie długie i namiętne buziaczki . Jak tam w domku już jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×