Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
no. Widzę że poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słonko spadam spać bo już oczy mi się kleją a rano do boju. Miłej i spokojnej nocki życzę. Buziaczki gorące ślę. Do jutra słonko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w końcu zasięg . Jestem jeszcze w barze kotku . Kotku a ty wypoczywaj niech ci się przyśni to co najlepsze dobranoc kochanie do jutra buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorące buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu kotku ty już na obrotach ??? Ale z ciebie ranny ptaszek mamcia jeszcze śpi późno wróciliśmy więc jej nie budziłam do pracy niech bidulka pośpi sobie tak o 18ej będę w twojej miejscowości może wpadniemy na siebie buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kotek pewnie już śpi a ja właśnie wracam z twojej miejscowości buziaczki kotku na dobranoc śpij słodko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko ja też dopiero z terenu. No i dosłownie padam. Miłej i spokojnej nocki życzę. Buziaczki slonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko na dzieńdobry. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku podziwiam cię tak ciepło a ty w pracy do późna toć to idzie jobla dostać a zwłaszcza że masz taką prace odpowiedzialną podziwiam cię . Buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego dnia życzę i śle gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko na dzieńdobry. Myłego dzionka życzę. Co do tej pracy to ja to robię z pszyjemnoście. Do póki będę mógł. Trzeba korzystać z tego co dane. Wymodlone przez wszystkich. Przez ciebie również. DZIĘKUJĘ. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki gorące słonko na dobry koniec dnia. U ciebie pewnie dzień na obrotach. Poprostu słonko odezwiesz się jak już na spokojnie będziesz mogła. Jeszcze raz gorące buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie sorki że wczoraj się nie odezwałam ale internet mi nie działał myśle sobie dlaczego ale weszłam w stan kąta a tam zero sklepy pozamykane i trzeba było do dzisiaj czekać miłego dzionka kochanie i buziaczki za wczoraj i za dzisiaj nawiętne śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha. To tak samo jak u mnie. Rano chciałem odpalić a tu niedziała. Dopiero jak doładowałem to mi odpaliło. Też tak sobie myślałem że jeszcze chyba miesiąc nie minął, a tu masz. Jak tam pogoda słonko? Też zdjęcia robią? U mnie początek tego. Myślę że noc będzie głośna. Tak się zapowiada. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu ale mi się pospało kotku tak robiło zdjęcia i lał deszcz może dla tego mie tak zmuliło wstałam teraz a tu mamcia zmywa podłogi jezu jaki wstyt mamcia ze szmatą teraz kubek gorącej kawy chyba postawi mnie na nogi buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to wstyd słonko? Ja też czasem latam z mopem tak sobie dla zabicia czasu. Tak sobie bo mi się podłoga niepodoba a wszystko śpi. A to że sobie pospałaś to i twoje. Kawa? Dobry pomysł. Też sobie zrobię. Taką lekką. Z mleczkiem. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj byłam w barze późno wróciłam a rano o 4.30 na obroty zmęczenie robi swoje chyba się starzeje kotku kawka postawi mnie na nogi i mam chęć na lampkę wina a do tego dobry sexik hehe a jak tam u ciebie kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słomko. Jeśli masz w domu to na co masz chęć, to korzystaj z tego. Nic niema wiecznie. Wiem to po sobie, a tymbardziej po szefowej. W domu tylko kawa się znajdzie. No i chęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak albo będę miała go w domu albo po za domem kotku jakie płytki polecasz mi na podłogę ty siedzisz w tej branży to się orientujesz co dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanie na polsacie leci festiwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kotuś już pewnie zasnął ja też zmykam bo rano trzeba wchodzić na obroty miłych i spokojnych snów kochanie śpij słodko buziaczki na dobranoc kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko ja w tej branży siedzę? Ja siedzę w branży dostaw towaru a nie jakości towaru. Czy jak pani z pieskiem kupiła towar to ja coś mówiłem o jakości i cenie towaru? Tobie może i napomknąłem. Ale nigdy nie nabywcy. Mnie to nieinteresuje. Powiem tak. Gdybym cokolwiek kupował to na jakości i cenach się nieznam. Ja jak mamcia. Biorę w rękę i wiem co to jest warte. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie. Pora spadać bo sano do boju. Dobrej i spokojnej nocki życzę. Gorące buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku buziaczki na dzień dobry miłego spokojnego dzionka życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha. A co to tak wcześnie dzisiaj? Buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotuś ja tak co dzień wstaje tylko nie zawsze mam czas tu zajrzeć jak tam lecisz kija moczyć ? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku mija dzionek ? Jadę na imprezkę tam gdzie byliśmy na Andrzejkach więc już dzisiaj tu nie będę zaglądała miłego wieczorku kochanie buziaczki gorące i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku jadę na imprezkę więc już dzisiaj tu nie zajrzę jadę tam gdzie spędziliśmy razem Andrzejki miłego wieczorku i spokojnej nocki buziaczki kochanie na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie słonko zgadza się. Moczę kija. Właśnie zmywam się na bazę. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku wczoraj wieczorkiem pisałam i nie wchodziły wogule wpisy nie wiem dlaczego ??? Miłego dnia i buziaczki na dzień dnbry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×