Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
witaj kotku tak zmieniała się strona i dla tego tak jert pytasz się czy wolę ciszę a jak myślisz ? Pewnie że tak dotarło do mnie źe chyba się starzeje hehe mieć takiego gościa w domu to fajna sprawa ale nie na dłógo buziaczki kotku na dzień dobry i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak myślałem. Miłego dzionka słonko życzę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam skarbie mija dzionek ? Ja lece do baru jeśli się nie odezwę to znaczy że nie mam zasięgu buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u mnie trochę na obrotach. Tak mnie zmuliło że musiałem trochę pobyć na płasko. To przez tą temperaturę napewno. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ja też spałam w dzień jutro sama w domu chyba p*****lca dostane . Kotku mam zamiar wpaść sama do twojej miejscowości jak tam szefowa nie ma jakiego zajęcia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kotek już pewnie śpi słodko no mi jeszcze zejdzie pewnie ze 3 godz zanim będę w łóżeczku śpij słodko kotku buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację słonko. Wczoraj padłem. A dziś do boju wcześniej ruszam. Co do szefowej to narazie ona niema nic innego do roboty tylko być moim cieniem. To się dopiero zmieni na jesieni. A fajnie by było wspomnieć sobie tamte chwile. Miłego dzionka słonko życzę. Buziaczki na dzieńdobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał ty już na nogach .? Ranny ptaszek z ciebie chociaż ja teź spałam tylko 3 i pół godz siedze pije kawę i usypiam chyba w dzień się położe trochę sama będę w domku to mogę pospać . Zobacz jak my się oddalamy od siebie nie pamiętam kiedy ostatnio rozmawialiśmy a teraz jeszcze zero spotkania nie wiem co mam powiedzieć poprostu brak mi słów ale z drugiej strony wiedziałam że wcześniej czy później tak to się skończy. Buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk wstajemy szkoda dnia a piękny dzionek się zapowiada buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko jutro się odezwę bo wam zawalenie. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego słonecznego dzionka życzę i buziaczki śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu nie poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko to rano napiszę o co mi chodzi. Narazie to miłej nocki życzę i gorące buziaczki ślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miałeś mi napisać o co ci chodzi ? Miłego dzionka i buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio słonko trochę zaniemogłem, ale już powoli wracam do siebie. Dwie noce nie spałem. Dziś jak narazie to robię dzień dziecka bo jak narazie to ja się nienadaję do warsztatu. Normalnie chodzę jak galareta. Nogi z waty więc niestety muszę przypauzować. Potem może będzie lepiej. A. I potem jeszcze kupię kwiaty i muszę sąsiadkę pożegnać. Co tam u ciebie słonko? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotuś a nie mówiłam ci że za dużo pracujesz że powinieneś się oszczędzać ale ty się nie słuchasz pamiętasz jak c***isałam że roboty nie przerobisz kotek zdrowie ważniejsze jest chcesz żeby sąsidzi ciebie żegnali ? Bo ja bym tego nie chciała pytasz się co u mnie jak zwykle mamci nie ma jestem w domku sama nawet nie ma z kim zagadać na podwórku zimno nie chce się wychodzi. Kotek pamiętaj dbaj o siebie kocham cię i nie chce cię stracić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację słonko z tym oszczędzaniem. Tylko ja już mam taki durny nawyk że spokojnie nieposiedzę. Szefowa drze się też za to. Jednak będę musiał zwolnić. Masz rację słonko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym słyszała swoją mamcię dla niej niedziela to najgorszy dzień w tygodniu . A teraz pomyśl sobie skoro ja i twoja szefowa mamy takie same zdanie to jednak coś w tym jest buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlątego słonko dziś muszę zrobić sobie dzień dziecka. Jutro może będzie lepiej. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro kotku to lece do twojej miejscowości i to sama żeby nie ten twój stróż kotku to byśmy się spotkali a tak nie ma jak brak mi już naszych spotkań tak się zastanawiam czy wogule jeszcze będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko ja też bym chciał. Ale jak narazie to się nieda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem kotku i ubolewam nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jesieni dopiero się coś zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jesieni wiesz kotku że nie pasuje mi nie spotykaliśmy się jesienią bo wiesz jaka u mnie jest sytuacja chyba że coś się zmieni ale to patykiem pisane . Jeśli masz w tel swoją fotkę wyślij mi bo jeszcze troche to zapomne jak wyglądasz , nie pamiętam twego głosu nie pamiętam smaku twoich ust daj mi swoje zdjęcie niech to chociaż zachowam na pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od jesieni wiesz kotku że nie pasuje mi nie spotykaliśmy się jesienią bo wiesz jaka u mnie jest sytuacja chyba że coś się zmieni ale to patykiem pisane . Jeśli masz w tel swoją fotkę wyślij mi bo jeszcze troche to zapomne jak wyglądasz , nie pamiętam twego głosu nie pamiętam smaku twoich ust daj mi swoje zdjęcie niech to chociaż zachowam na pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę. Świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę słonko. Świeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba się strona zmienia bo coś zamula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×