Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
witaj kotku ty się tyle napisałeś i ci nie poszło dla mnie dopiero wyświetliło nową strone to szefowa też ma nowy tel ? Łał jaki ? Buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kotku minął dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk wstajemy kotku piękny dzionek się zapowiada buziaczki na dzień dobry miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie widzę źe piękny dzień się zapowiada. Oby jeszcze był i udany. Wczoraj słonko niezaglądałem bo wróciłem z szefową późno i dosłownie padnięty. Sezon się zaczął i tak pewnie będzie się co jakiś czas. Dziś od rana już mam rozplanowane prawie na cały dzień. Co tam u ciebie słonko słychać? Mamcia pewnie z pogody zadowolona. Buziaczki słonko. Miłego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamcia z pogody zadowolona już wczoraj robiła to co miała zrobić tylko deszcze jej przeszkodziły mój gość kochany dzisiaj wpadnie do mnie ale wieczorkiem jedzie no tak sezon się zaczoł więdz i ty masz urwanie gĺowy i od rana na obrotach ale lepsze to niż siedzenie w domu buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu nie poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz słonko. Tyle się napisałem i znowu nie poszło. Ale tak w skrucie. Wolę na obrotach niż siedzenie ( leżenie ) w domu. Ty mi to wymodliłaś i będę to pamiętał do końca życia. Gorące buziaczki słonko. Bardzo gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko. Spadam spać bo dosłownie padam. Rano się odezwę. Dobrej i spokojnej nocki życzę. No i oczywiście gorące buziaczki ślę. Do jutra kochane słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki koochanie że dopiero teraz tu zaglądam ale miałam gości dopiero odjechali śpij słodko kotku i miłych snów do jutra dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku ja także życze miłego dzionka i śle gorące buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buźka słonko. Jak tam dzionek mija? Ja miałem trochę lżej niż wczoraj. Ale za to wekend poświęcam na renowację warsztatu. Tak że mam już rozplanowane dni. Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kochanie dopiero mogłam wejść w temat bo miałam inną kartę w tel przełożoną bo czekałam na tel z zagranicy a na tamtej karcie nie ma internetu kotku ja też weekend mam zaplanowany jutro wieczorkiem na imieniny do mamci koleżanki a w niedziele na komunię a ja myślałam źe w weekend będziesz kija moczył buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i kotek zasnął śpij słodko kochanie ja też zmykam bo mnie już muli buziaczki na dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację słonko. O tej porze to ja już spałem. Ostatnie dwa dni dały mi trochę w kość. W dodatku musiałem się przygotować na dziś bo zaraz spadam. Na moczenie kija przyjdzie czas. Najpierw muszę się uporać z warsztatem bo w tygodniu to niema jak. Miłego dzionka słonko. Buziaczki gorące ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku ale z ciebie ranny ptaszek no tak warsztat jest na pierwszym miejscu on ci daje chlebek a sam robisz czy z kociakami ? Buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha. Z kociakami? Oni mają swoje zajęcia. Z szefową. Na jednym wózku jedziemy. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek jadę do mamci koleżanki na imieniny więc już pewnie dzisiaj nie wejdę kotek miłego wieczorku i spoknjnej nocki ramo tu zajrzę a tak na marginesie to dobrze masz z tą swoją szefową buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam slonko dzionek? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to słonko jutro tu zapukamy. A narazie to życzę ci miłego wieczoru słonko. Miłego wieczorka życzę. Buziaczki słonko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku jestem w drodze na komunie miłego dzionka i tradycyjnie buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dopiero wróciłem z warsztatu. Cay dzień walczyłem i jeszcze na rano mi zostało. Buziaczki słonko. Mam nadzieję że miałaś dziń udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadam słonko spać bo dosłownie padam. Trochę mi się popracowało w warsztacie i już daje mi się we znaki. Spokojnej i miłej nocki życzę. Sobie też spokojnej życzę. Rano się odezwę. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko na dzieńdobry. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no proszę proszę kto tu spać nie może i już zrana pewnie na obrotach a ja bym jeszcze pospała tak mnie muli a tu trzeba było wstawać miłego dnia kotku i buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki że wczoraj się nie odezwałam ale byłam tak padnięta że poszłam spać tak dzień był udany jak się spotkamy to ci coś pokarze co tam nagrałam buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to słonko nusiałem wcześnie w warztacie zawalczyć bo był mi z rana potrzebny. Z rana na obrotach i niedawno dopiero fdjrant. Taka robota słonko. To tak samo jak i u mamci. Na ten chlebek trzeba zarobić. Jak tam tobie dzionek mija? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku mija dzionek ? Lece do baru jak będę miała zasięg to się odezwe buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to? Znowu nie poszło? Słonko ja od wcześnie rano walczyłem z wasztatem bo był mi od rana potrzebny. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu nie poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×