Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
Kocury się czerwcują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah ten skradziony buziaczek nie spodziewałam się tego oj to były czasy dzięki pani z pieskiem zaczeliśmy się spotykać buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek zmykam spać dosłownie padam buziaczki kotku na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego dnia i buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu sama idę się trochę położe bo tak mnie muli buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja słonko na obrotach od rana. Trochę rano mi się pospało a potem na obrotach. Potem musiałem trochę w warsztacie i tak zeszło. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i znowu obroty ojoj kotku sfolguj trochą . Dopiero złapałam internet buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie były aż takie obroty słonko, bo to była prywatna fucha. Ale czasu w dzień było by mało żeby to wszystko ogarnąć w zwolnionym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek dasz wiare zaraz będę miała gości nie wierzę dzwonili do mamci oni chyba pomylili godziny kurcze ja o 4.30 wstaje jestem zła jak nic ja wszystko rozumię ale oni nie pracują będą spać do poudnia a ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i goście odjechali zmykam spać kotek już pewnie śpi smacznie buziaczki kotku na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego dzionka buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma sęsu x sENsu słonko, SENSU :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam kotku mija dzionek buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko na dzieńdobry, i buziaczki za wczoraj. Wczoraj miałem taki nawał że niemiałem nawet kiedy usunąć mój problem techniczny z netem. Jak zjechałem na bazę to była pierwsza w nocy. Myślę że dziś trochę będzie spokojniej. Rano na podwórku była zadyma że mało co a były by ofiary. A wszystko przez te sąsiadki panienki w podeszłym wieku. Z sąsiadem tak pojechaliśmy po nich łysej kobyle. Należało im się. Poten napiszę o co poszło. Miłego dzionka słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku widzę że nie musisz po cyrkach jeździć bo cyrk masz na podwórku hehe tak to jest z tymi pannami w głowach im się już poprzewracało na myśl że latka ubywają a ich nikt nie chce . A ty jak widzę dalej na obrotach oj kotek kotek nic się nie oszczędzasz . Buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi się pospało. Teraz będę odsypiał te ostatnie dyżury. Co tam słonko u ciebie? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku ja też pospałam obudziła mnie bratowa bo przyjechała na babskie pogaduchy jutro lece do twojej miejscowości może wpadniem na siebie ? Buziaczki na dobry wieczór kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek zmykam spać dosłownie padam miłych snów kotku i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też słonko padłem. Zdaje się że to taka pogoda bo wszystkich zmuliło. Na chwilę wstałem ale tylko się ogarnę i spadam. Miłej nocki słonko. Do jutra. Jeszcze raz buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku jak tam wyspałeś się ? Buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko. Miłego dzionka życzę. Co do spania to jeszcze trochę czasu upłynie zanim będę się wysypiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kotku oglądasz dzisiaj mecz ? Bo my tak mamcia zamulacza kupiła oj będzie się działo dzisiaj byłam w twojej miejscowości byłam akurat w sklepie jak ten deszcz lał a u nas ani kropla nie spadła . Buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk wstajemy kotku miłego dnia buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę. Pogoda taka fatalna że moczenie kija trzeba sobie darować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu to nie dobrze ale prawdopodobnie ma być taka pogoda aż do czwartku ale słyszałam że przy takiej pogodzie lepiej się kijka moczy . Buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pogota podeszła do mojego moczenia kija normalnie złośliwie. Jak sobie zmieniłem plany na wejend to sobie się wyklarowała. Ale niema tego złego. Warsztat trochę dorobię. Miłego dzionka słonko życzę. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego dnia życzę buziaczki na dzień dobry wczoraj byłam w barze szok pobiłam rekord stania 12 godz to że oni mają strajk to nie znaczy że mi się do domku nie chce nawet mecza nie oglądałam nie wiesz kotku jaki wynik był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle się napisałam i nie poszło buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to rano nie poszło ? Jak tam kotku oglądasz mecz ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to znowu nie poszło pewnie strona się zmienia buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×