Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
Dziś budzę się o północy z bólem brzucha, to już wiem że będzie sraka nie z tej ziemi. Nie pomylilam się. Sralam półtorej h, już niemal zasypiajac na kiblu. Powykręcałam się trochę z bólu, przyznaje, ale dało się znieść. Jak skończyłam swe dzieło poziom gowna prawie sięgał deski, ale cudem udało mi się to spłukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz slonko jakie ludzie mają problemy? Byle co żrą to i srakę mają. Ja niemam. Ty też niemasz bo byle czego nie jjemy. Może by tak dać na mszę za tego sraka? Bo męczy się biedaczek. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotuś tak się składa że ja w tą niedziele idę do kościoła więc pomodlę się za tego sracza bo biedaczysko się wykończy albo co najgorsze nam się odwodni kotek sorki że dopiero tu zajrzałam ale był u mnie mój kochany gość dopiero co odjechał buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotuś wczoraj jak jechałam na tą parapetówkę to przejeżdżałam koło twego domku potem koło szefowej zakładu tam kotuś nie byliśmy myślałam że koło domku będziesz się kręcił a tu cisza byłam koło twojego domku o 17.50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko o tej godzinie to byłem w domku. Często popadywało więc nic nie planowałem. Buziaczki słonko na dzieńdobry. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łał a co to tak rano wstajemy ? No ja to muszę ale ty ? Są wakację więc powinieneś teszcze kotku spać jak tam kotku twój kociak w domku już jest ? Buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha. Słonko. Rano o tej porze to mnie się spać zachciewa. A że wakacji niemam to do pracy ruszać trzeba. Ja jak twoja mamcia. Zimą sobie odpoczywamy. Ja słonko tak lubię. Lubię i dokąd mogę będę zadowolony że mogę. Wtedy słonko czuję że jestem jeszcze coś wart. I oby tak zostało. By zostało jak najdłużej. Buziaczki słonko. Co tam u ciebie? Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonko spadam spać bo jutro koguta budzę warsztatem. Miłej i spokojnej nocki życzę. Gorące buziaczki na dobranoc ślę. Do jutra słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku a co to nie poszedł mój wpis wczorajszy ? A tyle się napisałam . Buziaczki na dzień dobry i miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku . Kotuś mam tyle pracy że dzisiaj już tu nie zajrzę myśle że zrozumiesz miłego wieczorku i spokojnej nocki buziaczki na dobranoc do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko na dzieńdobry. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku ja tobie także życzę miłego dzionka i śle buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deszcz nie deszcz ale robota czeka. U ciebie słonko napewno to samo. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kntek jak tam minął dzionek ? Bo ja to się na pracowałam że mam dość na dzisiaj teraz to robie kawkę i odpoczywam bo jutro to do kościoła za sracza się pomodlić bo biedaczysko odwodnienia dostanie buziaczki kotku na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotuś miłego słonecznego dnia życzę i śle buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki kotku na dobranoc cały dzień na obrotach dopiero się ogarnełam i idę spać jeszcze raz buziaczki i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj słonko miałem problemy z netem. Miłego dzionka słonko życzę. Buziaczki na dzieńdobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kotku myślałam że coś nie tak u ciebie z netem a ja kotku na obrotach od rana teraz siadłam do kawki a jeszcze dzisiaj jadę do swoich gwiazdorów ustalić co i jak buziaczki kotku na dzień dobry i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak kotku myślałam że coś nie tak u ciebie z netem a ja kotku na obrotach od rana teraz siadłam do kawki a jeszcze dzisiaj jadę do swoich gwiazdorów ustalić co i jak buziaczki kotku na dzień dobry i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam słonko. Z obrotów schodzisz? Czy jeszcze dnia nie kończysz? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to nie poszło ? Pewnie strona się zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o strona jest to nie poszło pisałam ci że nie dawno wruciłam od gwiazdorów bo byłam ustalić co i jak a teraz piję kawkę obroty tak naprawdę to od jutra aż się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i kotek zasnął ja też zmykam bo mnie muli buziaczki kochanie na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę. Sorki za wczoraj ale jak się tanie rozmowy szefowej skończyły to ja już padnięty spałem. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dzień. Padnięty jestem jak koń po westernie. Jeszcze może kawę zrobię to trochę odciągnę poduszkę. Wczoraj jak tego niezrobiłem to padłem od razu jak mops a od 3-ej dyżur. Buziaczki słonko. Widzę że i ty na obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kouś zajrzę tu jutro od 16ej jestem w tej miejscowości co spędziliśmy Andrzejki stroimy kościół nie wiem na którą ściągne do domu buziaczki na dobranoc zajrze tu jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słonlo ja spadam na płasko bo jeszcze trochę i noc spędzę na siedząco. Miłej nocki życzę. No i oczywiście spokojnej. Buyiaczki na dobranoc ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku a co to nie poszedł wczorajszy wpis ? Dopiero dzień się zaczoł a ja już jestem padnięta buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kotku mija dzionek ? Chyba strona się zmienia buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×