Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gośće

Polecane posty

Gość gość
nie wchodziły bo strona się zmieniało słonko. Ale tak właściwie to i dobrze co musiałem coś pilnego w warsztacie zrobić. Buziaczki słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku ale pogoda butelkowa jadę zaraz do baru w barze strajkuję więc nie mam pojęcia na którą wrócę buziaczki kochanie na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kotku oglądamy dzisiejszego mecza ??? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oglądamy oglądamy. Oko leci ale oglądamy. Nawet szefowa postawiła na naszych. Buziaczki słonko na dobry wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha. Brawo nasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadam słonko spać bo rano do boju. Miłej nocki życzę i spokojnej. No i oczywiście gorące buziaczki ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki na dzieńdobry słonko. Miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku wysłałam wczoraj wiadomość a potem przestał mi internet chodzić nie mogłam tu wejść no nasi ładnie grali jeszcze żeby wygrali z ukrainą to będzie super tylko że ukraina to słaby zespół grali z Niemcami i było 2 do 0 i z Irlandią też 2 do 0 więc może wygramy miłego dnia buziaczki na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej kotku jak tam mija dzionek ? Mamcia z kociakiem pojechali do twojejej miejscowości po autko . Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto oko zawiesił na to auto? Kociak? ja to słonko jak zjechałem na bazę to tak mi oko poleciało że jak się obudziłem to byłem pewien że to rano. Jutro jak tak będzie wiało to nawet z domu nie ruszam. Buziaczki słonko. A mecz też mi się podobał. Pozostał trochę niesmak za stracone szanse, ale i tak grali nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki że teraz zaglądam ale mamcia zajechała do znajomej i wiadro czereśni mi przywiozła i musiałam zrobić tak kociak znalazł na tablicy fajne autko pasacik B5 po liftingu buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamcia jechała to 2 drzewa były wywalone musiała jechać objazdem myśle że więcej nie wywali bo kociak o 5ej jedzie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiatr taki wieje że mało głowy nie urwie w niedziele mam zamiar jechać do twojej miejscowości na ten rynek no wiesz jaki jak się do ciebie wjeżdża jeszcze trochę to i ty się w te mecza wciągniesz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotku zmykam spać ty pewnie już słodkich snów kotku niech ci się przyśni to co najlepsze buziaczki kochanie na dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku miłego dzionka życzę i śle buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziwny problem od dłuższego czasu ...nie moge sie załatwic , siedze na sedesie , próbuje dosyc mocno ...ale nadziwniejksze ze jak napije sie trochu alkoholu to nagle puszcza , wtedy samo wychodzi wszystko? Mówilem lekarzowi rodzinnemu to polecił mi siemię lniane , ktorę troszku tylko pomaga. I tak cały czas mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki że dopiero teraz ale od rana jestem zakręcony. Wieczorem kociak się źle poczuł i do północy na SORZE. miłego dzionka życzę. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki kotku na dobry wieczór i jak tam z kociakiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotuś zmykam spać dobranoc buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko na dzieńdobry. Sorki za wczoraj ale miałem lekkie spięcie w domu. Kociaki nawywijają a potem odbija się na mnie i szefowej. Pewnie znasz to. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku kto jak kto ale ja mam tego nie znać wiesz jakiego mam jednego kociaka ciągle coś czasem to aż głowa boli ostatnio pojechał do Irlandii do pracy no i jak narazie spoko tylko na jak długo to nie mam pojęcia . Buziaczki kotku na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kotku mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam dobry.. ujowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj kotku buziaczki na dzień dobry miłego dzionka życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nareszcie po wekendzie. Wczoraj tak mnie kociaw ciśnienie podniósł że mało z siebie niewyszedłem. Miarka się przebrała. Żeby zarabiać po 3 tys i pracy nieszanować? Wczoraj się dowiedziałem że została mu ostatnia szansa. Którą myślę że dzisiaj zmarnował. To poco to moje gadanie było? Jak jest mądrzejszy to niech sobie radzi. Ja mam na to wywalone. A tobie słonko życzę miłego dzionka. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kotek a daj sobie na luzik szkoda twoich nerwów a zwłaszcza wiesz jak jest nie wolno ci się denerwować kociak czy to twój czy mój wysłuchają co mamy im do powiedzenia a i tak swoje zrobią chcą być dorośli niech będą tylko na jak długo ??? Buziaczki kotku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buziaczki słonko na dobry wieczór. Jak tam dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak tam kotuś mija dzionek ? Buziaczki na dobry wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz bo chiba nie poszło. Buziaczki słonko na dobry koniec dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×