Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Estetyka rockowa, metalowa ma w sobie to coś

Polecane posty

Gość plecak kostka
cieszę się, że tak je określiłaś, a nie zwaliłaś winy na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja wina, że je wybierałeś :P A tak poważnie, mądry człowiek po szkodzie, prawie każdego życie w jakiś sposób ugryzło w tyłek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
ja sie stalem troche bardziej zamkniety w sobie po swoich niepowiedzeniach, ale z drugiej strony bardziej sie rozpieszczam koncertami i egoistycznym wydawaniem pieniedzy na siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może na koncercie kogoś poznasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
dopisz jeszcze, ze potem sobie stworze zwiazek oparty na samej chemii i dopisze dziewczynie cechy przeze mnie pozadane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam to powiedziałeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
a cos bys powiedziala na miesnie u faceta jak u wokalisty Manowara? ;) dla mnie to poteguje caly ten skorzany, meski, metalowy stajl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatan werbuje młodych ludzi przez pop-kulturę o Orędzie nr 104 z serii Ostr/zeżenie o sobota, 4 czerwca 2011, godz. 17.00 o Moja droga, ukochana Córko, n/awrócenie rozprzestrzenia się na całym świecie jako bezpośredni skutek Moich Przekazów, dawanych tobie. Cieszcie się, bo powiedziałem wam, że Moje Słowo, gdy jest czytane, rozpala dus/ze wszędzie, w tym te letnie dus/ze gr/zeszników. Gdy tysiące lat temu dałem światu Moje Słowo do Moich umiłowanych Ap/ostołów, wywarli oni głęboki wpływ na ludzkość. Dziś, z wyjątkiem wyznawców /Boga, Pr/zedwiecznego Ojca i Jego Syna, J/ezusa C/hrystusa, wiele z tego, czego wtedy nauczono, zostało niestety zapomniane. o Moje przekazy dla ciebie, Moja Córko, są próbą uproszczenia Moich Nauk. Ale co najważniejsze, — powód, dla którego teraz mówię, to przypominać, uczyć i zaszczepić Moje N/ajświętsze Słowo w umysłach Moich Dzieci, aby mogły być uratowane ze szponów szatana. o Moja Córko, poprzez dar Du/cha Ś/więtego napełniłem twoją dus/zę mocą rozeznania. Zdolność ta została ci dana nie tylko, abyś mogła zrozumieć te przekazy, ale także po to, by ujawnić ci zło gr/zechu. Teraz, kiedy dostrzegasz gr/zech, wzbudza to twoją odrazę do tego stopnia, że czujesz się wstrząśnięta. Daję ci teraz przedsmak tego, co cierpię, kiedy widzę Moje Dzieci zarażone gr/zechem. o Wiele z tego, co widzisz w codziennym życiu, w mediach, kinie i telewizji, ma na ciebie dezorientujący wpływ. Gr/zech, jeśli jest obecny w dus/zach, przejawia się w taki sposób, że widoczne jest to poprzez pewne znaki. Ty, Moja Córko, możesz teraz dzięki Mojej Łasce natychmiast dostrzec gr/zech u kogoś. Pierwszym znakiem, jaki zobaczysz, jest arogancja i duma — gdy jeden człowiek uważa się za ważniejszego niż inny. Inne oznaki, które są okazywane, wywodzą się z gr/zechu pychy i chciwości. o Jednym z najbardziej szerzących się gr/zechów w dzisiejszym świecie jest seksualna perwersja. Gdy jest prezentowana światu, zawsze będzie kamuflowana humorem. Jest to sprytny sposób próby przekonania innych, że jest to naturalna część ludzkiej natury. Widzisz, Moja Córko, każdy człowiek na świecie lubi się śmiać i potrzebuje poczucia humoru, który jest darem od B/oga. Więc kiedy propagowane jest dewiacyjne zachowanie seksualne, zwykle jest ono tak przedstawiane, aby was rozśmieszyć. To dzieje się nie tylko wtedy, kiedy poniżane są kobiety, ale także, gdy wpływa się na dzieci, by naśladowały złe, dekadenckie zachowanie jako powszednią pop-kulturę. o Szatan lubi rekrutować młode dus/ze. Więc wykorzystuje nowoczesne metody, by wziąć na cel te Moje drogie, małe Owieczki. One, Moje małe Dzieci, będą nieświadomie naśladować wstrętne zachowanie, które jest dalej potęgowane pod presją środowiska rówieśników. o Ostr/zeżenie dla tych w przemyśle muzycznym o Ostrzegam teraz wszystkich w przemyśle muzycznym, filmowym i branży artystycznej. Jeśli kontynuować będziecie deprawowanie Moich Dzieci, zostaniecie surowo ukarani. Wy, Moje zbłąkane Dzieci, jesteście marionetkami w arsenale szatana. Wykorzystuje was, uwodząc najpierw przez urok bogactwa, sławy i dobrobytu. Potem atakuje waszą dus/zę. Później wciągnie was w głębiny deprawacji, gdzie jego demony wejdą do waszego ciała, dzięki czemu będą mogły realizować swoje własne, straszliwe żądze i seksualnie zdeprawowane akty. o Od początku pomyślicie, że jest to tylko nieszkodliwa rozrywka. Czy nie wiecie, że wasze dusze są kradzione? Czy nie obchodzi was to? Czy nie zdajecie sobie sprawy, że jeśli popełniacie te obsceniczne czyny seksualnej deprawacji, będziecie zgubieni na zawsze? Jeśli mocno pragniecie więcej emocji, jeśli ostatni akt już wam nie daje podniety, staniecie się nienasyceni. Potem zniszczycie siebie samych. Jak myślicie, dlaczego tak wielu z was, którzy mieszkają za tą fałszywą fasadą, którą jest kultura gwiazd, popełnia samobójstwo, przedawkowuje narkotyki, doznaje uczucia depresji i rozdzierającej serca rozpaczy? Nie wiecie, że szatan chce mieć wasze dus/ze szybko? Im szybciej umieracie w stanie gr/zechu śmiertelnego, tym szybciej s/zatan może ukraść B/ogu, Ojcu Ws/zechmogącemu, waszemu Stwórcy, waszą dus/zę. o Jest to trudne do zrozumienia dla Moich Dzieci, które uwikłane są w tym kłamstwie. Ale pomyślcie o tym tak: Nawet jeśli żyjecie w gr/zechu, Światło B/oga jest jeszcze w was obecne. Wielu gr/zeszników i at/eistów nie pojmuje tego. Kontynuują swą spiralę gr/zechu i zbliżają się do p/iekła. I tylko ze względu na Światło B/oga utrzymują się przy zdrowych zmysłach. Bez B/ożego Światła ziemia byłaby w ciemności. Ta ciemność, raz doświadczona, następnie by was sterroryzowała. Wasze gr/zeszne czyny nie tylko byłyby dla was odpychające, ale chcielibyście uciec i się ukryć. Ale nawet wtedy, gdyby B/oże Światło nagle się pojawiło, nie bylibyście w stanie wytrzymać Jego oślepiającego blasku i siły. o Bez Światła B/oga w dus/zy panuje kompletna ciemność. Ponieważ wy, Moje Dzieci, nigdy nie musiałyście obejść się bez tego Światła, nie będziecie w stanie przetrwać, o ile kiedykolwiek to Światło zgaśnie. o Pielęgnujcie swoją dus/zę, jest ona wszystkim, co będziecie mogli zabrać ze sobą do następnego Życia. o Ostr/zeżenie da wam poznać sens tego, jakie to uczucie. Jeżeli podczas Ostrzeżenia znajdować się będziecie w stanie gr/zechu śmiertelnego, nie bójcie się, gdyż jest ono właśnie jedynie tym: ostr/zeżeniem. Niestety — tak szokujące będą wasze gr/zechy, gdy pojawią się w ich surowym i okropnym stanie, że może to mieć na was wpływ fizycznego wstrząsu. Nie czekajcie aż dotąd. Uczyńcie coś już teraz dla waszego duc/howego życia. Rozważcie godność waszej dus/zy. Pielęgnujcie waszą dus/zę, ponieważ jest wszystkim, co będziecie mogli zabrać ze sobą do następnego Życia. Wasze ciała nie mają znaczenia. Jeśli jednak używacie waszego ciała, danego wam jako dar przez B/oga, Wszechmogącego Ojca, w tak gr/zeszny sposób, że stajecie się przyczyną gr/zechu innych, to wasze ciało spowoduje upadek dus/zy. o Moje Dzieci, pomyślcie o waszym przyszłym szczęściu. Wasz czas na ziemi jest tylko ułamkiem czasu, który obejmuje całość waszej egzystencji. Brak dbałości o dus/zę gwarantuje wam samotny pobyt w piekle, w którym nie istnieje nic poza wiecznym bólem i mękami. o Każdego dnia miliony szybko zdążają w kierunku bram p/iekła o Każdego dnia, w chwili śmierci, miliony dus/z szybko kroczy w kierunku bram piekła. Potężni ludzie, przywódcy, bogaci, biedni, piosenkarze, aktorzy, terroryści, mordercy, gwałciciele i ci, którzy są winni aborcji. Jedynym wspólnym mianownikiem ich wszystkich jest to, że żaden z nich nie wi/erzył, że istnieje p/iekło. o Wasz kochający Zb/awiciel i Nauczyciel o J/ezus C/hrystus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajnie wygląda...tylko niski się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
niski to na pewno jest dickinson. moze adams sie wydaje taki niski z powodu tego napakowania - trzeba przyznac, ze jest krepy i strasznie szeroki. ja nie mam zaparcia w sobie, by zbudowac takie miesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powodzenia. Ja lubię bardzo, bardzo wysokich facetów więc tak kręcem nosem na takich "niskich, krępych" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
1,80 to za malo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie tak :P Weźmy może załóżmy sobie inny temat do gadania o skórach i furach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
akurat do gadania skorach to ten temat jest wrecz adekwatny i nawet moj nick tez - odzwierciedla to czego, czego nie lubie w typowo polsko-kinderskiej modzie rockowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiasz się, kostki to fajne plecaki. Niewygodne na co dzień, ale fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
poza Polska tez sie je nosi? ;) bo Ty caly czas na obcej ziemi, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie nie i to jest fajne - taka typowo polska moda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
nie moj klimat - podobnie jak bojowki wsadzone w glany :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie się strasznie to podoba, zwłaszcza jak facet ma długie nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
a sama tez jestes dosc wysoka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
wymagasz od innych czegoś, czego sama nie jesteś w stanie zapewnić? :P no, ale dobra, widzę że zapewne jesteś drobną księżniczką preferującą wielkich rycerzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drobna też nie jestem, po prostu taki gust. Tak jak faceci lubią duże biusty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
no lubimy, lubimy, ale nie to ze od razu wymagamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
ale nie powiem, jestem jednym z tych facetow, ktorych wielkim dekoltem kolezanka w pracy zmusi do kazdej formy pomocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to działa na każdego faceta który woli kobiety od innych facetów, nawet jak zaprzeczają. Chociaż do pracy to ja akurat noszę luźne swetry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skóra,fura i komóra,też coś:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie tego ostatniego zapomniałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
luzne swetry akurat czasem potrafia wygladac slodko i uroczo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się :P Bardzo je lubię zwłaszcza w taką pogodę, nic lepszego niż siedzieć z nogami na krześle i luźnym swetrze i z herbatą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×