Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Estetyka rockowa, metalowa ma w sobie to coś

Polecane posty

Gość plecak kostka
oj piszę to przecież lekko żartobliwie, nieco prowokacyjnym tonem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już widzę jak tak żartujesz sobie z kimś na takim koncercie - wyleciałbyś z imprezy z hukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
wiesz, te dziewczyny mlode, szalone, piszcza jak opetane z podniecenia, przed nimi cale zycie, wszystko moze sie zmienic. zreszta juz chyba dziadem jestem, bo nie wyobrazam sobie dogadywania sie z nastolatkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do faceta też byś tak nie zażartował. Metalom trzeba przyznać, że większość nie pozwala tak obrażać kobiet, po prostu byś wyleciał na pysk. I nie tylko nastolatki skaczą, ale jak twoim zdaniem kobiety dzielą się na brzydkie i lecące na dresów to wracaj do jpg'ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
ja akurat lubie towarzystwo facetow o lekko szowinistycznym (i tez zabawnie homofobicznym) poczuciu humoru ;) przeciez to byl maly zarcik, a ten stereotypowy dres z anegdot moze zostac zastapiony np. przystojnym prawnikiem czy lekarzem majacym suv-a :P i wtedy bedzie bardziej realnie - nikt nie zaprzeczy, ze piekne kobiety na takich nie leca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabawne to jest, że nieatrakcyjni, samotni faceci zawsze mają takiem "lekko szowinistyczne poczucie humoru". Ciekawe dlaczego :D Jakoś normalnych, pewnych siebie facetów nie śmieszą takie żałosne żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
czy ja mowie o facetach nieatrakcyjnych i samotnych? mowie o facetach spelnionych i szczesliwych, ktorzy lubia sobie rubasznie pozartowac przy piwku spijanym podczas meczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa...pewnie. Najobrzydliwszy typ. Może właśnie dlatego mają takien poczucie humoru - bo kazdy z nich się nabija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
chyba kazdy facet chodzi na piwo z kumplami, ktorzy najczesciej maja podobna pozycje spoleczna i przy piwie wierszy nie czytuje. ja akurat bardzo szanuje kobiety i szowinista w zaden sposob nie jestem. nie zmienia to faktu, ze najlepsze lata mam za soba. obawiam, sie ze za pare lat bede przy kosci, bo pomimo tego ze cwicze, coraz trudniej zapanowac nad soba. a, ze nie jestem jakims lekarzem, ktory dopiero swoja droge prawdziwego rozwoju w tym wieku zaczyna, tylko typem zartujacego studenta, to wiek nie dziala na moja korzysc. caly urok osobisty niedlugo zniknie nieodwracalnie. a podobno kiedys slodki bylem... ehhh, plakac mi sie w poduszke dzis chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
wierszy nie cytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JESTEŚ szowinistą, takie żarty to właśnie przejaw szowinizmu. I nie, nie każdy facet zmienia się z obrażonego na kobiety k****a przy piwie w gronie znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
ja mowie o delikatnym dowcipkowaniu z ironia, sarkazmem, celowym serwowaniu klimatu absurdu, takiej zabawie slowem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyraźniej to nie jest twoja mocna strona. No cóż...każdy barowy d**ek myśli, że jest mistrzem finezji w żartach....ku zażenowaniu wszystkich którzy mają pecha go słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
i wlasnie dlatego mialem pewne obawy co do mlodego pokolenia - delikatny zarcik bee, malzenstwa gejowskie powinny byc standardem itp. teraz to sie zmienia - polska mlodziez stala sie mocno prawicowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
mam widocznie finez****arowego rockersa z knajpy dla harleyowcow spozywajacych burgery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w której nigdy nie byłeś i w której dostałbyś w pysk od takiego "rockersa" za takie żarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie słyszałam żeby motocyklista tak sobie żartował. Pewnie, są podeksty, ale ty dosłownie zrobiłeś z kobiet d***** i zasłaniasz sie żartem. I to wszystko dlatego, że nie masz szans na związek.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
zaraz, zaraz, czy ja w ogole tu jakies zarty przytaczalem? napisalem cos pol zartem, pol serio. bo sporo bylo dziewczat wielkich fanek rocka, ktore potem szybko zmienily swoje zapytrywania w kierunku osiedlowych dresiarzy, ale mimo to nie uwazam tego za regule. co do mnie, to coraz mniej w te szanse na zwiazek wierze i chyba powoli godze sie z zostaniem starym kawalerem. nie bylem taki najgorszy i mialem pewne powodzenie, ale to w czasach jak moglem byc jeszcze postrzegany jako dorastajacy dwudziestoparolatek, a nie trzydziestoletni chlop :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuciłeś wszystkie do jednego worka w ramach odpowiedzi na swoją fantazję na temat amerykanek. Mam dziwne wrażenie, że masz mało znajomych (zwłaszcza kobiet) i dawno na koncercie nie byłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
akurat ze srodowiska mam stosunkowo malo znajomych, a na koncerty chodze regularnie, ale ostatnio bardziej jako obserwator, niz uczestnik. ale na iron maiden moze pojade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli krótko mówiąc nie wiesz kim są te kobiety i co robią, a mówiąc o kobietach odnosisz się do swoich dawnych koleżanek...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
oj tak zazartowalem, bo na halowych koncertach masa jest wylansowanych nastolatek, ktorym pewnie tatus kupil bilet na golden circle i ich halasliwe onanizowanie sie calym wydarzeniem przyprawia mnie o bol glowy. ja wiem, ze wielkie koncerty na arenach to z pewnoscia rodzaj metalowego swieta, ale bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a bez przesady bo co? To dzieciaki, cieszą się, to normalne. Nie pamięta wół jak cielęciem był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
20letnia dziewucha to taki dzieciak? ;) strasznie nowobogackie wrazenie robia mlodziutcy ludzie podczas koncertow organizowanych na arenach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej ty sie zrobiłeś zramolały, tak , ludzie skaczą i się cieszą, na tym polega zabawa. Też na koncertach skaczę i krzyczę, jak mam się nie ruszać to po co w ogóle iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
mowie o piszczacych malolatkach przed koncertem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się zdecyduj, 20 latki czy małolaty? I tak, jak ludzie się czymś eksyctują to to widać, chyba, że jest się zgorzkniałym, nadętym dupkiem który na koncerty chodzi ogląd*******y nastolatek, a nie występ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plecak kostka
piszac o malolatkach mialem na mysli dziewczyny tak do 20tki ;) akurat na koncerty obecnie chodze glownie ogladac wystepy, na pewno nie nawiazywac znajomosci towarzyskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, obserwujesz z daleka....im dłużej się z tobą rozmawia tym bardziej nieprzyjemny się wydajesz. I ty się dziwisz, że nie masz powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×