Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MizantropiaOdraza1994

Estetyka rockowa, metalowa ma w sobie to coś

Polecane posty

Gość gość
Niee, w tym co już sobie jaja robiłam (miałam napisać na mazowszu, ale to już było mało prawdopodobne i nie poszłabyś sprawdzać, strzelałam, że w środkowym coś musiało być). I nie udawaj, że nie poszłaś sprawdzać :P Mylisz arogancję z olewaniem. Nie interesuje mnie temat, mam w d***e jak bardzo boli cię, że uważam twoją "gwarę" za zaniedbanie językowe i nie przeszkdza mi, że wiesz więcej na temat który nie jest jednym z moich zainteresowań. Każdy ma jakąś dziedzinę specjalizacji na której się zna, nie każdy tylko zaczepia obce osoby i na silę chce z nimi na ten temat porozmawiać żeby podnieść swoje ego. Nie jesteś "mądrzejsza", tylko wiesz więcej na dany temat. Gdybym na naciskała na rozmowę o historii brytyjskiej monarchii nic ciekawego byś nie powiedziała (albo znowu odpowiedziała po konsultacji z wiki). Owszem, mam wysoką samoocenę, na tyle wysoką, że jestem dumna z tego co wiem i nie mam potrzeby udowadniac obcej osobie, ze coś tam więcej od niej wiem :) Zwłaszcza osobie która wyraźnie ma jedną, jedyną dzidzinę na której się zna i z ktorą kiepsko się rozmawia bo jest gotowa dopisac mi myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przyszło ci do głowy, że nie interesują mnie twoje studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka ciekawostka - zwróciłaś uwagę, że z ludzi na forum to jestem jedną z grzeczniej odnoszących się do ciebie osób? Wszyscy na tym forum to aroganci czy po prostu każdy przejaw odmiennego zdania uznajesz za zniewagę swojego nieistniejącego autorytetu? Może nabierz trochę ogłady (i kultury)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie poszłam sprawdzać, bo to jest kur/va podstawowa wiedza na temat Polski w okresie rewolucji przemysłowej, to że Łódź i włókiennictwo, słabo rozwinięty przemysł, a poza tym przeludniona wieś, Golicja i Głodomeria i pańszczyźniani chłopi i może jeszcze Ignacy Łukasiewicz i wydobycie ropy naftowej. Masz świadomośc, jak bardzo mnie obrażasz, twierdząc, że musiałam takie coś sprawdzać? Przecież ten temat jest mocno oklepany nawet w polskiej literaturze - np. Ziemia Obiecana. Ciężko nie wiedzieć o takich rzeczach, interesując się historią na poważnie, a na pewno już po przeczytaniu jakichś pozycji zajmujących się historią polski w tym okresie. Nie mierz mnie swoją miarą, ignorantko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej świadomie irytuję (całkiem udanie, patrząc po tym jak się wściekłaś). Jak dla mnie mogli nawet zajmować się robienie wydmuszek na większą skalę. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiego wybuchu ze strony lali która sama regularnie zakłada prowokacje i próbuje wkurzac ludzi :D Nigdy mnie ten temat nie interesował, nie zainteresuje i nie uznaję go za argument na temat nieznajomości zasad języka polskiego :) Problem z tobą polega na tym, że oczekujesz od wszystkich takich samych zainteresowań jak swoje...a jak już je mają, to najlepiej, żeby jeszcze mięli te same poglądy. Nie wiem, idź się zapisz do jakiegoś kółka studenckiego, może tam cię docenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale twój stosunek do mnie powoduje że ja jestem jedną z najniegrzeczniej odnoszących się osób do ciebie. Nawet gdy nie było tak do tej pory, to tak jak jest od teraz. Niczego tak nie cierpie jak tego, gdy ktoś twierdzi że jestem głupia, mało się znam i nie mam racji, a samemu się goovno zna ta osoba i ja to widze. Mam ochote wydrapać wtedy oczy. Nawet gdy mam do czynienia z obcą osobą z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dlatego twierdzę, że masz kompleksy na tym punkcie. I tym się różnimy, ja jestem pewna swojej wiedzy na tematy które mnie interesują. Nawet gdyby ktoś mi zarzucał brak znajomości w tyhc dziedzinach to mnie to z równowagi nie wyprowadzi i nie mam potrzeby niczego nikomu udowadniać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nigdy nie twierdziłam, że jesteś głupia. Po prostu jesteś dziecinna i jak ktoś się z tobą nie zgadza to nie możesz odpuścić (powtarzam, o tej głupiej gwarze napisałam coś kilka lat temu). No i łatwo cię wyprowadzić z równowagi nawet niespecjalnie się starając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plecak - ja spadam z tego tematu bo ona już nie przestanie się rzucać. Jak będziesz chciał kiedyś pogadać to na innym temacie. Ten wywalam z ulubionych. Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plecak Kostka
Moor, nie znikaj tak, musimy się gdzieś przenieść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×