Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Kala76

Ciąża z komórką dawczyni

Polecane posty

Gość Kitka
Dnia 22.01.2019 o 14:24, bozenaadamiec napisał:

gość , zapytaj w Invikcie. Moja znajoma była pacjentką kliniki i jest zadowolona, ale nie chcę ją pytać o kasę.

Po 5 nieudanych stymulacjach w ostatnich latach. Jesteśmy właśnie w trakcie realizacji programu biorstwa komórek w Invikcie koszt 18700pln plus dodatkowo 7000 za badania PGD zarodków. Z 6 zapłodnionych komórek mamy 2 zdrowe zarodki + jeden jeszcze jest w trakcie badań.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Witam,

U mojej partnerki zdiagnozowano przedwczesne wygasanie , bylismy w klinice Invimed we Wrocławiu, jednak program KD jest zatrzymany ze względu na brak komórek. Czy wiecie, gdzie teraz program jest aktywny i gdzie warto go zrobić ( z Waszego doświadczenia)? I jaka mniej więcej jest jego skuteczność? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre rekomendacje ma klinika leczenia niepłodności Gyncentrum w Czechach 576931014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie mam własnych komórek i zdecydowałam sie na adopcje komórki, wybralam klinike w Czechach Repromeda bo specjalizują sie w zabiegach z pozyskanymi komórkami i nasieniem oraz mają dużą wlasna bazę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też 🙂 ale mamy XXI wiek medycyna idzie do przodu. Ta metoda to dobre rozwiazanie, która daję szanse zostać rodzicami parom które jeszcze parenaście lat temu były skazane na bezdzietność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, proteinkowazyta napisał:

Mnie też 🙂 ale mamy XXI wiek medycyna idzie do przodu. Ta metoda to dobre rozwiazanie, która daję szanse zostać rodzicami parom które jeszcze parenaście lat temu były skazane na bezdzietność

A mnie fascynuje to, że można tak bezczelnie spamować z kilku kont, żeby podkręcać zainteresowanie.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×