Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość Day and night
K25i ja byłam u endokrynologa z ta tarczyca placilam 100 zł. Tez chodzę prywatnie i tez są kolejki dopiero jak masz zapis to mniej czekasz. Dziewczyny ja też miałam problemy z grzybica,wtedy brałam przez chwilę tabletki i wiecie jak to jest szalelilismy non stop do końca,i przez to ze kończył we mnie zlapalam grzybka. Później odstawiłam tabsy i uwazalismy i jeszcze raz się przyplatalala i juz więcej nie wróciła. W ciąży podobno się to często zdarza najważniejsze żeby wyleczyć w dniu porodu żeby dziecko się nie Zaraziło. Jeśli chodzi o sex to jak najbardziej,nie wyobrażam sobie tego nie robić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Miewacie może nadal uciążliwe bóle głowy ? Bo ja od przedwczoraj mam taki który cały czas mi towarzyszy i nasila się po każdym ruchu... myślałam że może to dlatego że mam bardzo niskie ciśnienie ale chyba zadzwonię do położnej bo wczoraj nawet paracetamol nie pomógł a wzięłam dwie tabletki w ciągu dnia. A jeśli chodzi o seks to u nas teraz coraz go więcej i w sumie libido tez podskoczylo na tyle ze i masturbacja się zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala ja juz do konca bede na zwolnieniu. Nie bsrdzo mam gdzie wracac. Nie oplacaloby sie ani mnie ani szefowej gdybym miala wrocic na miesiac czy dwa. Karola ja bede rodzic na Prostej. Chodze do dr Kołodziejskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Zadzwon lepiej z tymi bólami glowy, mnie bolala tylko dwa razy i oby dwa byly za sprawą cisnienia. Co do seksu to ja smieje ze trzeba na zapas bo wiadomo jak bedzie potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
To masz fajnie mozesz poodpoczywac a z drugiej strony pewnie troche nudno? Nie dluzy Ci sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak sie zle czulam to mama do mnie przyjezdzala, jak lepiej to ja do mamy jezdzilam. Teraz mama choruje od weekendu ale juz jej lepiej to znow bede jezdzic;) jak mialam te wymioty to tez duzo spalam ze zmeczenia a wiadomo jak sie spi to szybciej czas leci. Moze jak odczuje nude to powroce do pisania bloga:) Czasami towarzystwa mi brakuje to fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Prace mialam lekką tylko duzo godzin i nie dawalam sobie rady z wymiotami i tez w domu sie dobrze zje a w pracy nie zawsze są warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dzis bylam na spacerku mimo brzydkiej pogody i jak magnes wciagnelo mnie do sklepu, kupilam pierwsze spiochy tylko na rozmiar 62 bo mniejszych to juz tesciowa nakupila;) ale fajnie bylo wszystko bym wziela z tego sklepu:) musze trase spacerow zmienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jeszcze opowiem historyjke ze wczorajszej kolejki u gina. Mloda mama z niemowlakiem i mezem, poniewaz czekanoa bylo duzo, mąż pani poszedl po kebaby i jedli w tej kolejce, my ciazowe bardziej wrazliwe na zapachynie to az duszno sie zrobilo, ale kebaby w poczekakni to nic, po tym kebabie mama poszla do toalety karmić malenstwo. Nie wiem co gorsze czy to ze do toalety czy to ze po kebabie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Hej dziewczyny. U mnie dziś kiepska pogoda i kiepskie samopoczucie. Wymioty i mdlosci znowu wróciły!!! Dziś jest 13+2. Jestem załamana! !! Nie umiem juz psychicznie wytrzymać. Nie mam już sił walczyc z wymiotami... czemu ? Czemu znowu wróciły? Czemu ? :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aneczka a probowalas akupresury nadgarstkow na mdlosci tak jak stosuje sie w przypadku choroby lokomocyjnej? Ja kupilam takie plastry ale w koncu ich nie uzywalam tylko mąz mi uciskal:) raczej gdy idą wymioty to nie pomoze ale gdy są mdlosci dawalo rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Dołączacie się do tej grupy na fb bo ja tak. Czekam na was. Tylko która to która?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Mnie strasznie męczy żołądek. W pon idę do rodzinnego, bo mam taki twardy i wypchany brzuch ale właśnie nad pępkiem. Boję się co to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A jak sie dolaczy to wszyscy znajomi widzą to ze jestesmy w tej grupie na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Juz widzialam, ze mozna sprawdzic kto jest w gupie czyli pewnie wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam zostaje tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Czyli jak wszystkie pojdziecie na fejsa to juz nikt tu nie bedzie pisal? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostaje tutaj , cenie sobie prywatność i nie dziele się takimi wiadomościami na fejsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja zostaje tutaj nie chciałabym żeby ktoś ze,, znajomych" wiedział ;-) Współczuję Wam tych wymiotów,niech już akysz pójdą sobie. Kurde ja myślę że jak u mnie okaże się chłopak to będę zawiedziona....wolałbym dziewczynkę,nie macie tak? Takiego lekkiego rozczarowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Day ja też bym chciała dziewczynkę ale jeszcze nie wiem co tam jest... I ch ialabym żeby minęły te wymioty. Mam opaski te uciskowe ale nie pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja niby juz wiem ale mysle kurde zdarzaly sie sytuacje ze w domu wszystko no pod chlopaka a rodzi sie dziewczynka tak do konca sie boje w to uwierzyc. ciesze sie zostajecie na kafe:) fejsa mam bo a to z rurki byla grupa, wszystkie zmiany, wolne miejsca na zajecia tam pisane, szkola to samo zawsze zmiany czy egzaminy na fb info pierwsze co a jednak o tym ze wymiotuje nie chcialabym tam pisac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Myślę że to zamknięta grupa i trzeba się tam zapisać żeby widzieć co piszą inni. Jednak widać kto do jakiej grupy jest zapisany. ;-) no rzadko są przypadki pomyłki ale jednak są ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moze nie celujesz w to miejsce a moze to tylko na dzieci w aucie dziala, a nie na nasze wymioty? Najgorsze w tych wymiotach bylo to ze nie moglam normalnie nad kibelkiem nachylona tylko tak z góry musialam, bo jak sie pochylilam to nie chcialo wyleciec jakby wracalo a zabrudzenie lazienki obrzydzalo mnie bardziej. A Ty nie masz jakiejs witaminy co moze Ci nie podchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Pewnie by sie wyswietlilo i tak na tablicy ze dolaczyla do grupy i juz sensacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aneczka a moze wymiotujesz jak poczujesz glód? Wiem ze to straszne bo ja od 5tc do 18 tc dzien w dzien wymiotowalam a gdzies kolo 14 to po kilka razy dziennie. Ciagnelo mnie na wymioty nawet przy myciu zebów, juz myslalam ze pasta za mocna miętowa i kupowalam lzejsze ale i tak wymiotowalam. A potem zgaga:/ a Ty masz zgage? Hmm pocieszyc Cie? Raz mnie tak ciagnelo, wymiotowalam juz nie mialam czym a to byl taki wysilek ze sie posikalam. Wtedy to juz myslalam ze depresji dostane, wydawalo mi sie to takie nie ludzkie, myslalam ze nie umiem byc w ciazy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i jeszcze nie raz poczujesz się jak wlasna babcia. Ja przy kaszlu sikam. Czasami nie mam jyz sily ale coz trzeba przetrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Serio? Ja myslalam ze cos ze mna nie tak? Mnie jak kichalam i nie wiedzialam ze jestem w ciazy to mnie mocno brzuch bolal i tak sobie myslalam a moze jestem w ciazy. I jak sie dowiedzialam ze jestem to w tych pierwszych tygodniach wlasnie jak kichalam to bolal brzuch. Dzis nie dosc ze pogoda do kitu to spalam dwa razy w dzien, cisnienie mialam tym razem za niskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A ja właśnie wrocilam z urodzin koleżanki. Jestem Zaskoczona, że wytrwalam do takiej późnej godziny:) A co do płci, to lepiej się nie nastawiac:) każda z nas kiedyś napewno marzyła o synku czy coreczce, ale choćby urodziła się dzidzia tej mniej oczekiwanej płci to napewno gdy ją wezmiecie w ramiona nie będzie to miało znaczenia:) na studiach mówili nam, ze nastawianie się na konkretną plec nie jest właściwe, no ale na studiach mówią wiele rzeczy:) a każda z Was przygotowując się do roli mamy z pewnością będzie wiedziała co jest właściwe:) dobrej nocy:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewna3096
Kolejny dzień "pięknej" pogody. Idzie popaść w depresje. w sumie z tą grupą na fb to macie rację. Ale w sumie z jednej strony chetnie poznałabym was . Tak zdjęcie chociaż zobaczyć, a później jak dotrwamy do tego października to zobaczyłabym te nasze maleństwa. Oczywiście do niczego was nie namawiam. Może nie które z was wolą być takie anonimowe. No nic ja walczę z tymi zakichanymi mdłościami. Nazczęście odpukać nie mam problemu z "popuszczaniem" moczu - współczuję. I mimo wszystko miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×