Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Day and night moze mieszkamy daleko od siebie i ta burza do mnie nie dotrze:) :) :) tak sie pocieszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Chyba lusterko będzie potrzebne hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja sie golilam na wyczucie :-D teraz nie robiłam prenatalnych bo nie zdazylam krwi zrobić sle w pierwszej ciąży robiła mi moja gin. Lekarz musi murc specjalny certyfikat i dobry sprzęt. Czekam właśnie do rodzinnego lekarza niech mi cos d na ten kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola zdrowiej juz, tez sie umordujesz:/ Męża zatrudnie do golenia:-) moze nie bedzie tak zle. Wiecie co tak z początku jak mi sie okres spoznial i robilam test to sie balam ze okarze sie ze jestem w ciazy, a potem postanowilam ze juz chce i po prostu czulam to ze zaszlam. Wczesniej mialam takie egosityczne myslenie co sie z moim cialem stanie itd, albo myslalam jak to bedzie po porodzie isc sie umyc i dotknąc tam, takie myślenie malolaty a teraz po prostu jestem szcześliwa. I mam duzo mocy w męzu sama to bym sie zalamala, tym calym dniem wymiotow, gdy bywalo ze stac sily nie mialam. Po slubie to nie wiedzialam jak to bedzie razem mieszkac np jak bede chora i bede lezec z nieogolonymi nogami to bylo dla mnie nie dopomyslenia, a teraz zygam a on mnie trzyma. Pierwsze kilka mies od zamieszkania razem to zalatwic sie nie moglam, do domu jezdzilam jak juz mnie po tygodniu brzuch bolal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Ja tez się krepowalam z załatwianiem:p kobitki chyba tak maja;) k25i ciągle wymiotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Odkąd odstawilam to pregna plus to noe ale mnie mdli momentami tak ze rady nie daje. Czuje sie przez to zmęczona:( spalabym caly czas dzis sie zwleklam pod prysznic kolo 15. Jutro to jak zapowiadacie ze brzydka pogoda to obawiam sie ze przegnije caly dzien w lozku:( A wlasnie prysznic czy wanna? Od paru lat wpajają nam ze kąpiel w wannie to raj dla bakterii, a w ciazy to juz w ogole prysznic, prysznic, prysznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Prysznic najlepszy ale tak fajnie poleżeć w wannie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Byłam dzisiaj na usg. Myslalam, że to za wcześnie, żeby lekarz określił płeć dzidzi:) ale cos mu dyndalo i nawet ja zauwazylam:D prawdopodobnie będzie chlopczyk :):) lekarz powiedział, że na 70%. Wcale nie Pytalam o płeć, ale widocznie jest mała szansa na pomyłkę. Gdyby nie był choć trochę przekonany raczej nic by nie powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
No ciekawe czy moje dzieciątko bedzie tak laskawe zeby pokazać co ma miedzy nogami:) na usg prenatalnym jak bylam to lekarz az mi trząsł brzuchem bo sie ruszyc nie chcialo :) małe leniwiątko i mamusie rozleniwia:) Prysznic kurde zastanawiam sie ile kręgoslup takiego stania pod prysznicem wytrzyma. Bo ja to rano prysznic a wieczorami w ciązy cześciej z wanny korzystam tej niewskazanej ponoć. Kokejne pewnie pomyślicie glupie pytanie a manowicie jakie mavie wlosy dugie czy krótke i jak je myjecie pod prysznicem z glową do tylu czy moze ktoś nad wanną z glową do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaladnatakamala
Sepik- ja też jak byłam na prenatalnym to był 11 tydzień też powiedział, że chłopak na 70 %. To jesteśmy już dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A ja 18 tc i nie wiem :( och moje leniwiątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Sepik super gratulacje ;-) Ja myje pod prysznicem normalnie na stojąco,a jeśli mam umyć tylko włosy bez kapania to głowa w dół i myjemy nad wanną ;-) Ja też się wstydzilam to normalne ale żyje się razem wiec nie ma czego w sumie po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaladnatakamala
u nas na badaniu mały się rozbrykał że ho ho! ja też głowę myję w dół, chociaż muszę uważać bo jak za dużo się schylam czy jakiś skłon to boli brzuch a i tak cały czas lecę na spasmolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A mnie kregoslup boli, stojac pod prysznicem, czy makijaz jak robie na stojąco czy w kuchni jak cos kroje szykuje to tez na stojąco nie umiem usiąść:( a podobno to mycie nad wanną strasznie obciąza kregoslup nawet nie będąc w ciązy oj ja mam wlosy do pasa chyba je podetne bo sobie pózniej nie poradze. A ten czas pewnie szybko zleci:) A dzisiejszy cieplutki dzien jak zlecial? Ja znow leze mdli mnie, duszno mi tak ze looooo. W ciązy to w ogole zycia we mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mamy i przyszły mamy a znacie moze jakieś witaminy dla nas zebynich nie lykać tylko rozpuszczac w wodzie, prenatal uno mozna bylo rozpuszczac albo tak lykać. Bo niedlugo mam wizyte i chcialabym zeby zmienic to pregna plus na cos innego i moze moglabym spytac o cos konkretnie lekarza. Narazie lykam sam folik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Takaladnatakamala dlaczego lykasz tą spasmoline? Gdzies mi sie obilo to o uszy albo gdzies cos czytalam to pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i a to masz kiepskie wyniki ze musisz witaminy łykać czy Twoj gin jest za suplementacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Hej dziewczyny fajnie ze juz znacie płeć , ja mam kolejne usg za 4 tygodnie ale chyba poczekamy do porodu żeby się dowiedzieć kto tam mieszka w moim brzuchu , tak właśnie wczoraj rozmawialiśmy.. Ja głównie używam prysznica chociaż też mi się nie chce stać tam i myć włosów 20 minut bo mam długie gęste i zanim się odżywka wchłonie itp to schodzi mi ok 20 min plus później prawie godzina suszenia. Ale ja tylko myje włosy 2 razy w tygodniu bo inaczej mam bardzo suche i łamliwe. Zastanawiam.się jak za parę miesięcy się zmieszczą pod prysznic bo w naszej łazience w sypialni mam tylko mała kabinę i pewnie będę się klinowala brzuchem Może uda się zasnąć jeszcze , miłego dnia dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Hej hej ;) jak wspominałam wcześniej miałam usg prenatalne i z maluchem wszystko oki. Lekarz wszystko w szczegółach opowiadał mierzył. Włączył bicie serducha i przepływ krwi w żyłach mój mąż porostu padł z wrażenia. Maluch chyba spał trzeba było go tam poruszać i wtedy jak się poruszył pokazał nam pupę Hehe i cały czas teraz słucham od męża jak to cudownie ze zobaczył ze maluch się rusza... był i jest nadal podekscytowany.. noo ja też. Pobrali mi krew za 10 dni będzie wynik. Xxx xxx A z innej beczki ... jakie macie relacje z teściami? Moja teściowa to cud kobieta. Ale teść !!!!! Doprowadza mnie do szału. Przemadrzaly gnojek!! Wiem nie powinnam ale gdzies musze to wylać. Chociaż mężowi to powiedzialam a on stoi po mojej stronie. Za każdym razem gdy pojedziemy tam to są dogadywania w naszym kierunku po co my tego psa trzymamy ze śmierdzi pies ze są itd. Oczywiście tak nie jest. Ale myślicie że jak będę w bardziej zaawansowanej ciąży to tez będzie jeszcze mnie denerwował? Ja mam zawsze tam podwyższone ciśnienie. Wiem najlepiej było by tam nie jeździć ale szkoda mi tej teściowej ona naprawdę jest taka fajna i prosi byśmy ja odwiedzali bo najwyraźniej ma dość tego gbura. Tak sobie myślę że jak tak dalej będzie robić to wstanę kiedyś od stołu i powiem coś i wyjdę. Ten człowiek jest najmadrzejszy na świecie to jest lekarz ginakologa kucharz psycholog i prawnik w jednej osobie. Mój mąż jie raz go upominal ale to człowiek mało inteligentny. Zawsze myślałam że będę miała problem z teściowa a tu psikus. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
gośćgosc ANECZKA - jest informacja, czekam i czekam na relacje z badan. Hura, ciesze sie ze wszystko dobrze, tylko dosc dlugo na wyniki z krwi masz czekac. mi lekarz powiedzial ze najpozniej dzis zadzwoni jezeli wyniki beda zle, a jak dobre to nie bedzie zawracal glowy. wiec bardzo NIE czekam na telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
a z tesciowa ... podobnie jak z matka, im dalej tym lepiej, teraz mieszkamy 1200 km od siebie i mysle ze to dobra odleglosc. Zostaje tylko telefon. Tesciowa to taka typowa papla, nic nie mozna jej powiedziec bo potem caly dzien siedzi i obdzwania wszytskich po kolei kto jest w jej zeszycie. W sumie to wujek mojego meza wie wiecej co sie dzieje u moich rodzicow niz ja. Maz ma tylko zakaz opoiwadania o mnie i to starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola moj lekarz chyba taki zapobiegawczy po prostu bo jak dotąd wszystkie wyniki byly ok, przed ciazą caly czas bralam folik, na początku ciązy penatal uno i folik, teraz tą pregne plus. Morfologie i mocz mam co wixyte zlecane olus inne badania. Nie chce lykac tej pregny niech mi cos innego wymysli. A macie czasem stres przed wizytą u ginekologa bo ja jak mam isc to caly dzien mysle i noc przed zeby wszystko bylo ok tak sie troche boje zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aneczka ja mam tylko teściową. Sądze ze sama do konca nie wiem jaka ona jest, napewno nie mozna jej za duzo mowic bo obdzwoni calą rodzine męza co mnie wlasnie wkurza. Ale wiecej jednak jest dobrego w niej. Moja szefowa kiedys powiedziala, ze nie mize na tesciową swoja narzekac ale jest juz taki stereotyo ze trzeba narzekac. Na szczescie jest za granicą. Bardzo nam pomaga finansowo, tzn nie mowimy ze nam trzeba a ona zawsze pyta czy rachunki jakies przyszly:) Dobra jest ogolnie ale ja sie troche krepuje z nią pogadac jeszcze. Wczoraj mowi ze kupila male body jedne z niebieskim drugie z rozowym na 56 a po chwili w sumie to juz mam 4 pary:) ucieszylam sie, smialam ze jeszcze z jedne a kolejne to niech wieksze kupuje a ona ze nie moze poszalec bo nie wiemy jaka plec:) U mnie i tesciowa i rodzice bardzo pomagają:) przeciez te sobotnie i niedzielne obiadki czasem jeszcze na tygodniu to tez kosztują. Tesciowa mi getry ciązowe kupila (niedlugo przyjezdza) to mama poleciala bluzke kupila;) Smieje sie ze to odpowiednia pora na dziecko poki ma kto pomagac jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aneczka najwazniejsze zeby mąz byl za Tobą a nie za swoją rodzinką:) U mnie taki jak Twoj tesc jest szwagier!!! Znawca wszystkiego, oni mają synka i mowi ze lepiej zebyamy tez mieli chlopca bo przy dziewczynce jest duzo wiecej roboty. A jak tak wymiotowalam to mowil ze za duzo jem i dlatego tylko ze wtedy to w ogole jesc nie moglam. A jak tylko na cos pozwole ich dziecku to dostaje opieprz ze dziecku trzeba odmawiac a jaj cos kupie to nie daje bezposrednio dziecku tylko najpierw on bierze bo jak za duzo smwkolykow by bylo to musi wyjac zeby maly mie chcial od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Aneczka współczuję teścia , znam ten przemadrzaly typ. Moja teściowa na szczęście się nie wcina , tesco tez nie , on in zresztą mają swoje życie , biegaja maratony , jeżdżą nurkowac plus maja swoje prace i nie wracają się w niczyje sprawy. I lepiej bo ja nie znoszę się mi się ktoś wymadrza i mówi co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Hela ela ja mam tak ze jak ktos cos ode mnie chce to ja robie wszystko zeby tego nie zrobic czy nie zrobic tak jak mi mowi ktos kto nie ma racji;) Ty masz super tesciow:) będą Ci pewnie jeszcze dzieci zabierac na wycieczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Jeśli potrzebuje rady o zapytam to.inna sprawa niż jeśli ktoś mi narzuca co mam robić. Moja 1 teściowa była taka ze non stop próbowała mnie i moje dziecko ustawić po swojemu , wydzwaniala po nocach z radami z książek 30 sto letnich o dzieciach i zawsze uznawała moje sposoby na złe. Teraz teściowie sa zupełnie inni , choć obydwoje pracują w służbie zdrowia nigdy nie narzucają nic choć zawsze służą rada jeśli poproszę , mieszkają ok 2 godziny samochodem od nas i pozwalają nam żyć swoim życiem. Nie miała bym już nerwów żeby się uzerac z natretna teściowa znowu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A co do ksiazek i rad z neta i od innych czy to nie jest tak ze jak mamy dziecko to mamy jakis instynkt? Bo ja nie umiem sie opiekiwac dziecmi jak moja siostra po porodzie dala mi malego potrzymac to az mi pot po plecach lecial. A mysle ze jak bede miec swoje to jakos dam sobie rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziękuję dziewczyny za mile słowa;) Ciekawa tylko jestem, czy mimo wszystko jest duże prawdopodobieństwo pomyłki? Ma być chłopiec, a z chłopca chyba dużo trudniej zrobić dziewczynkę:) chociaż widziałam tam też coś między nozkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Po prostu jak jeszcze raz podniesie przy mnie głos to wstanę i wyjdę nic nie będę mówić. Po co tracić nerwy. Powiem Wam ze dziś cały dzień boli mnie ósemka !!! Już się przebiła przez dziaslo i boli strasznie.. zawsze coś.. ech :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×