Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość karola8912
K25i chyba w każdym szpitalu trafi się jakas kiepska osoba wśród pracujacych ktora robi laske. Ja pamiętam jak zadzwonilam w nocy bo mi mala bardzo plakala i nie umiałam jej przystawic jeszcze i ta z buzia na mnie ze przecież moge chodxic bi nie jestem po cc. Ciekawe czy byłaby tak zadowolona gdybym z placzacym dzieckiem szla przez caly oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A jak teraz wieczorem wasze brzuchy? Boli coś? Cięższe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
O kurcze no to faktycznie przygoda z tym placzącym dzieckiem, przerąbane mloda mama i zjebe dostanie jeszcze, Polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Teraz juz bede mądrzejsza i sie nie dam. Moj brzuch wieczorem jest bardziej wzdety ale nic nie boli. Na szczęście. W pierwszej ciazy od 25 tc musialam leżeć miesiąc i teraz bardzo sie tego boje tym bardziej ze nie wiedząc o ciąży zaczęłam prace a i z małym dzieckiem nie wyobrażam sobie leżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja czuje jakby taki ciezar u dolu wieczorem lub jwk duzo cos robie, podobne do tego jak sie ciagle siakac chce, musze zapytac lekarza czy to normalne tym bardziej ze mam wrazrnie ze ten brzuch sie uwydatnil z dnia na dzien. To moze cos tam sie rozciaga i stad to uczucie? Ja sie nic nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Witajcie, My z mala korzystamy z pogody ponad 20 stopni. Super ;-) Ja nie byłam na szkole rodzenia,moja bratowa była dostała dużo próbek dla dzieci a czy się czegoś nauczyła to nie wiem. Z doświadczenia Wam powiem ze nie polecam rodzic w weekend :-P no ale jak Was zbierze to już nic nie poradzicie. Ja rodziłam z soboty na niedzielę 1 lekarz kobieta wredna,przyszłam z jedną torebka to powiedziała mi ze kobiety to do porodu Przychodzą jak na wakacje! Rozumiecie Wy macie bóle boicie się a ona taki tekst,w nocy okazało się ze cesarka wiec dzwonili do domu po lekarza,no masakra. No ale wszystko da się przeżyć ;-) ja miałam męża przy porodzie ale byłam bardziej skupiona na sobie niż na tym żeby go za rękę trzymać,myślałam że bd jak na filmach a tu dupa :-P Co do lekarza to Chodzę prywatnie co 4 tyg. Mam teraz tylko morfologie i mocz. K25i myślę że może to ruchy delikatne w końcu jesteś już na tym etapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Pewnir częściowo masz racje ale nir przemeczaj sie. Staraj die odpoczywać. Ja chyba jutro pójdę w koncu do lekarza bo jestem znowu przeziębiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mialyscie przejscia z tymi porodami a i tak jestescie takie pozytywne, dzieki Wam wierze ze nie bedzie tak zle :) Rety ciagle mi cos przychodzi do glowy, chce pytac o niby logiczne rzeczy i troche mi glupio. co do rodzenia w weekend moja sis urodzila 6go maja a gdy lekarz jej termin na 8go wyznaczyl to zartowal do niej zeby tylko nie zachcialo jej sie rodzic w dlugi weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja kolo 7tyg mialam straszne przeziebienie, krwotoki z nosa i biegunke. Na przeziebienie pilam tylko herbate z miodem i lezalam cale dnie. Na gorączke kladlam recznik zimny na czolo. Katar miałam do tego to skrapkalam posduszki amolem. Tak sie kurowalam. Z tą biegunką to bylo tak ze jedneho dnia sie zalatwic nie moglam, nastepnego dnia poszlam do pracy i zaraz przyszlam do domu bo mnie tak brzuch bolal ze sirdziec nie moglam i w domu zjadlam i rozwolnienie. Mama dzwonila do znajomej czy mozna jakis lacidofil lyknąć czy cos bo internety twierdzą ze tak. A ta znajoma pow ze jak mi jeszcze ze dwa razy mnie przegoni to do szpitala i nic nie wolno lykac. I chyba ze strachu przed szpitalem mnie zatwardzilo znow. Jadlam ryż z jagodami. Biegunka sobie poszla a przeziebienie po 4dniach. Strasznie bylo a teraz pogoda zdradziecka, zaraz będą uczulenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Ja bylam 2 razy chora do takiego stopnia ze brałam antybiotyki:\ okropny kaszel gardlo zawalone 3 razy opryszczka teraz przypałętała sie grzybica caly czas mam zgagę odbija mi się i gorzko w ustach takze zawsze coś. Jesli chodzi o brzuch to wieczorem wzdęty i czasem lekko ciągnie ja po porodzie jak dostałam czopek na wypróżnienie tak mnie zaczął bolec brzuch a w naszym pokoju toaleta byla zajeta i latalam po oddziale szukając wolnej łazienki (w innych pokojach) makabra myślałam ze narobię:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Niestety nie nam tego komfortu ze mogę sie położyć bo mała nie pozwala. K25i u mnie to chyba dużo mi daje podejście mojej gin. Byla ze mną cały poród. Nawet ja chyba trochę poszarpalam bo tak mnie przekrecaly z boku na bok i nie miałam sie czego trzymac. Poza tym tez dosc szybko urodzilam. O 6 bylam na porodowce i wiadomo zanim badania przebrania itd a o 9 mialam juz Werke ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
gośćgosc ANECZKA - trzymaj sie dzisiaj. daj znak po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_can
Czesc dziewczyny :-) dlugo sie nie odzywalam...bo bylam na urlopie ..Chyba mnie nie zapomnialyscie? ;-) Dzien przed urlopem bylam na badaniach... dzidzius mial wtedy 7,5 cm od czubka glowy do pupy... :-) Dzis pyknal mi 15 tydzien :-) Zaraz zabieram sie za czytanie zaleglych stron. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
witaj I_can. ja wczoraj mialam 13+2 i 7.5 cm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola..to Chyba bedzie u ciebie chlopak? ;-) U mnie Chyba bedzie chlopczyk. Cos "tam" zawsze widac... ale dzidzius lezy bokiem i nie mozemy podejrzec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Witaj no pewnie ze pamiętamy ;) No dań znać o 12:45 ale mąż powiedział ze będzie przy mnie ;) tylko nie wiem na jakiego lekarza trafię bo słyszałam że różnie to bywa na prenatalnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
I_can - a ja czuje ze corcia, chociaz za pierwszym razem czulam ze synek a wyszla corcia. i wtedy 1 15 tyg. bylo 8 cm. czekac cierpliwie ciekawie co bedzie. gośćgosc ANECZKA - tez bylam cala rodzinka, i super, szybko bez kombinowania dokladnie. male chyba spalo i dokaldnie pomierzyl, widzialam stopy i dlonie, przeplyw krwi w sercu, narzady w srodku i pewnie duzo wiecej tylko nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Mój mąż jeszcze nigdy nie był Hehe widział tylko zdjęcia. Ale jak uda mu się zobaczyć jak maluch tam bryka to będzie zadowolony kto wie może się nawet wzruszył tak jak ja jak pierwszy raz zobaczyłam jak się rusza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
moj byl zachwycony. skolei corka zapytala, patrzac na zdjecia - a co to jest takiego ? troche sie zdziwila ze dzidizus tak wyglada i nie wiem czy uwierzyla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aneczka to prebatalne robi Ci ktos inny a nie lekarz do ktorego zawsze chodzisz na wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala gorzko w ustach to chyba normalne, ja tez tak mam bo puchną i krwawią mi dziąsła:/ A co do grzybicy go stosuj cos zawsze profilaktycznie, provag zel mozna, bo pytalam w innej sprawie. Pytalam czy mozna stosowac provag zel, bo ja zawsze smarowalam tym po depilacji, a lekarz ze mozna, ze to jest bardzo bezpieczne nawet w ciązy i nagle mysli, mysli i mowi, zeby nie przesadzac z depilacją, nie zaczęsto, najlepiej zaprzestac, bo tam są jakies gruczoly, skora delikatniejsza cos tam mi tlumaczyl no i mnoe zatkalo. Zle sie czuje bez depilacji max 3dni daje rade, niedlugo mam wizyte i nie wiem czy ogolic sie w dzien wizyty, dzien przed czy ze dwa dni przed, czy jak, no co ja moge tam podraznic, nie wiem jakie miec podejscie. Pare dni po wizycie myslalsm, ze ma racje bo po cos te wlosy tam rosną to moze ma racje, nawet kupilam elektryczny trymer do bikini zeby nie golic na zero, ale dziwne to. Mowil Wam cos lekarz o depilacji albo jak do tego podchodzicie? i to jest wlasnie jedno z moich niby logicznych pytan, ktore glupio mi bylo zadac tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
No prenatalne to do specjalistycznej przychodni się jedzie bynajmniej u nas zwykły ginekolog nie ma takiego sprzetu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To mnie sie trafilo ze moj ginekolog robi i wszyscy piszą ze bierze 400zl a ja zaolacilam jak za wizyte 150 to myslalam ze nie doslaszylam bo obczytalam sie ze wiecej. Piszcie o tej depilacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
ja nie lubię się depilowac bo niestety mam ciemne kłaki i doprowadza mnie to do szału tak samo nogi ciemne grube kłaki:( jeszcze z nogami nie jest źle ale okolice intymne mam później bardzo podrażnione, ja robię tylko boki na zero, a środek maszynką z trymerem, z okolicami intymnym,i muszę odczekać z tydzień z depilowaniem bo strasznie wszystko boli jak wcześniej także depiluje się w dniu wizyty pocieszyłaś mnie z tym gorzkim posmakiem bo już sobie wmawiam wątrobę;P na infekcje czytałam że dobry jest multi gyn actigel ale muszę lekarza zapytać - niby napisane, ze wolno ale lepiej zapytać, narazie zakupiłam dodatkowo lacibios femine do połykania i dopochwowy probiotyk( ten dopiero po kuracji) a używacie jakiś specjalnych płynów do higeiny intymnej? obiło mi się o uszy , ze dobry jest pliva fem ale nie stosowałam u nas najprawdopodobniej druga córka a w rodzinie męża tak czekają na chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Hej dziewczyny :)ja słyszałam że w ciąży nie powinno stosować się płynów do higieny intymnej. Ja stosuje żel do mycia dla niemowląt :)u mnie zaczął się 15sty tydzień :) pozdrawiam wszystkie brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja uzywam lacidofil albo zel do higieny intymnej taki niebieski z biedronki, uzywam ich naprzemian bo ja znow slyszalam ze w ciazy powinno sie zmieniac co jakis czas. Jeszcze tak napomne ze pytalam tez o bio oil a lekarz na to absolutnie. Po ciazy mozna sie smarowac czym sie chce a w ciazy oliwka badz balsam dla niemowląt. A niby ten bio oil tak reklamują. Kupilam i stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A dzis sie kiepsko czuje, jeszcze obiadu nie zrobilam, dopiero co prysznic wzielam myslalam ze sie ozywie a tu nic. Zero mocy, duszno mi, niedobrze, rety co to bedzie w upaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Rety ale napisalam lakcatyd mialam na mysli plyn intymny a napisalam nazwe probiotyku lacidofil!!! Sprostowanie!!!!!! plyn do intymnej lakcatyd!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ja stosuję żel intymna chyba dobrze napisałam,ten z biedry mi nie odpowiada. Ja tam gole wszystko jak leci. Nie wytrzymałabym bez depilacji,choć rozumiem ze niektórzy mają bardzo podrazniona skórę po tym ;-) Ale upał,spokojnie jutro ma być burza :-P Mam ochotę na coś nie zdrowego @):-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mi zaden z ziaji nie podpasowal a duzo dobrego o nich slyszalam. Mnie burza nie pociesza bo ja mam wtedy krwotoki z nosa:/ i poki co cale dnie sama w domu siedze, tak to mama przyjezdzala albo ja jezdzilam gdy mialam lepszy dzien a teraz mama mi sie pochorowola i nie moge by sie nie zarazic, u siostry mały tez chory, u brata dwie dziewczynki obie chore, ach ta zdradziecka pogoda! Dobrze ze chociaz tu pogadac mozna. Ogole jak zawsze w sumie bez sensu by bylo gdybym poszla z odrostem tylko po to by udawac ze nie gole:) ciekawe jak to bedzie z duzym brzuchem golic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×