Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Aneczka jeszcze dodatkowo do ciąży Ci teraz ósemki rosną - biedactwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
No serio ja sobie czasem myślę że to jakieś żarty chyba są. W dodatku dziś jest 4 dzień jak nie wymiotuje ani mnie nie mdli (nie chwaliłam się bo nie chciałam zapeszac) natomiast odczuwam głód co pół godziny!! Np. 10 minut temu zjadłam dużą bułkę z ogórkiem zielonym a teraz znowu jestem glodna... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
gośćgosc ANECZKA - tez tak mam, caly czas jestem glodna, zjem cos, powinno starczyc na jakais czas. a to nic za chwile znowu glodna i wtedy mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
A w którym jesteście tygodniu i ile przytyłyście? Ja się trochę martwię i wiem że niby nie powinnam ale jestem 14+2 i przytyłam tylko 1 kg. A moja siostra miała już chyba z 5 kg do przodu ... z jednej strony ciężej się ale nie wiem czy to nie za mało. Jak jest u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
"Cieszę "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja jak mowilam pogubilam sie w tych tygodniacj ale pd nablizszej wizyty bede pilnowac co do dnia. Ja jestem ok 18tc -4kg. Az sie boje wizyty. Wymioty zrobily swoje. Staram sie jesc, mam tak ze wejde do kuchni na nic nie mam ochoty a za chwile wyjde i wracam i jem co popadnie. I teraz sie staram tez przed samym spaniem zjesc cos lekkiego zeby nie wstac glodna. No boje sie tej wizyty:( wyniki kiepskie, waga zla:( tyle ze maciupki brzuszek sie zrobil widoczny ale jak patrzylam na foty siostry z tego okresu ciazy to ona miala juz taki brzuch ze ledwo z krzesla wstawala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Ja mam 13 tydzień i na minusie 5 kg nadal. 1kg do przodu do nie katastrofa. Ja się boję ze jak zacznę nadrabiać tym wiecznym głodem to wszystkie was przegonie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aneczka a conlekarz na to mówił? Bo moj ze jak tak dalej bedzie to potrzebna bedzie interwencja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mamy i przyszłe mamy nigdy nie miałam łupieżu a niedawno mi się pojawił, czyzby to przez ciąże? Co robic? Oczywiscie zagadam tez z lekarzem, wszystko o co chce zapytac zapiduje na samoprzylepnych karteczkach i wklejam do tej teczki ciązy od srodka, zebym nie zapomniala spytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Gośc30 ja też jestem w 14 tygodniu i przytyłam 1,5 kg. Nie wymiotowalam i więcej jem wiec wiadomo cos musi się odłożyć:) lekarz nie widział nic złego w mojej wadze, uspokajal, że jeszcze przybędzie mi kg:) nie martw się, nadrobimy napewno:) oby nie za dużo, bo chyba te dziewczyny sa potem w gorszej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Czy stosujecie cos na rozstepy? Ja narazie tylko oliwke w żelu Johnson. Wg mnie jest super. Bardzo fajnie nawilża, ładnie pachnie. Brzuszek jest przemiły w dotyku. Nogi też smaruje i piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja stosuje oliwke Bambino a na początku miałam balsam na dobranoc czy jakos tak sie nazywal z Johnsona, taki biały z fioletową zatyczką. Nie dajcie się skusić temu Bio Oil na opakowaniu jest napisabe, ze od drugiegu trumestru mozna uzywać, a ja pytalam lekarza i powiedzial ze absolutnie nie można, żeby stosować kosmetyki dla niemowląt. Tylko ze mi sie nie chce systematycznie smarowac. Rozstępy to tez sprawa genetyczna w duzej mierze. U mnie sie juz pojawily, na boczkach takie czerwone jakby tygrys mnie podrapal, moja siostra tez ma dokladnie w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
A taki reklamowany i zachwalany ten bio oil... k25 ja też co do systematyczności nie świece przykladem... ogólnie nigdy nie lubiłam balsamow olejkow itd... pewnie po ciąży będę tego żałować:( K25 a te rozstepy które Ci się zrobiły sa świeże z tego co rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
To ciekawe z tym bio oilem nigdzie w necie nie widzialam negatywów co do używania w ciaży. Tez go mam bo był w promocji w superharm za 35 zł za 125ml to kupiłam. Narazie najgorsze rozstępy na piersiach. Waga się przejmował ale lekarz mnie uspokoił, że będzie dobrze to przez te wymioty i teraz zacznie się normalne funkcjonowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Nie mialam przedtem rozstepow, niedawno mi sie pojawily, a boczki mi nic nie przytyly. Boczki mam na mysli to miejsce co nastolatkom sie nieestetycznie wylewa nad spodnie biodrówki. Ja bio oil tez zdobylam na promocji w superpharm jak bylam w pierwszym trymestrze, i w oczekiwaniu na drugi trymestr zapytalam lekarza i powiedzial ze absolutnie nie. Samo to ze wedlug mnie sklad jest bardzo dlugi. Moze po ciązy sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja tez w necie nic zlego o bio oil nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Ja jutro 15+0 i nic nie przytylam. Dzis mnie boli brzuch promieniuje na plecy ciągnie na dole lekko twardy :( w poniedziałek mam wizytę i nie wiem czy czekać. A może od tej infekcji grzybiczej zrobila sie infekcja w układzie moczowym? Jak myślicie czy zwykle badanie moczu wystarczy czy lepiej posiew zrobić. Częściej latam siku. Zastanawiam sie czy wziąć nospe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Zrób ogolne badanie moczu jak wyjdzie cos nie tak to pewnie lekarz Ci posiew zleci. Co z tą nospą, lekarz Ci pozwolil? Moja siostra brala w ciazy nospe moj nic o tym nie mowil. Moze za duzo dzis robilas i Cie brzuch boli, ja tez tak mam to klade sie na plrcach z poduszką małą pod ledzwiami i ręce sobie klade delikatnie tam u dolu brzucha robi sie jakby cieplej i przechodzi. Tylko lezenie na plecach nie jest dobre gdy miewa sie zgagi bo potęguje. Spróbuj sie wlasnie tak zrelaksiwac zanim tabletke moze wezmiesz, ja nie rozmawialam ze swoim lekarzem na temat nospy to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgosc ANECZKA
Posiew, weź no-spe i urointima moja kumpela parę dni temu miała to samo. Za często chodziła siku. Jak masz prywatna gin to dzwon nie czekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Gosc Aneczka dobrze Wam radzi dzwoncie do swoich lekarzy jak cos się dzieje. No spe można brać. Wiadomo nie przesadzac ale jak twardnieje brzuch to raczej trzeba wziac. Najlepiej kladzcie sie nanlewym boku na plecach jak dziecko większe to uciska jakas zyle i mi np robiło się słabo. Często na usg tak mialam w 3 trym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :-) Sepik ja kupilam olejek weleda. .. w pierwszej ciazy tez stosowalam. Nie Mam na brzuchu ani jednego rozstepu ( ale moze to tez zasluga genow ; -)) Ps. Chyba raz na jakis czas czuje pukniecia. . Gdy Siedze taka troche zgieta... :-D Gesc aneczka. .. ja mam taki glod od poczatku :-O nooo... I na plusie 4 kg..zamiast wymiotow- glod.. K25 nie patrz czy inne maja brzuszki czy nie.. to indywidualna sprawa :-) jednej pojawi sie brzuch juz pod koniec 4 miesiaca...innej wyskoczy dopiero 5 tygodni pozniej. M.i. zalezy to od budowy ciala, miesni brzucha .. itd. Wiec sie nie przejmuj... wszystko w swoim czasie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dziękuję Dziewczyny za rady:) nie wzięłam nospy tylko poszłam spać i dziś jest lepiej choć troszkę promieniuje na plecy i nogę - mam tyłozgięcie macicy moze to od tego:/ wzięłam za to vit c****ije dużo wody z cytryną myslę o tabletkach z żurawiną - chyba nie powinno zaszkodzić ale najpierw badanie moczu. Może dotrwam do poniedziałku chodzę na nfz muszę wziać numer tel typowo do lekarza. w pierwszej ciąży szybko stawiał mi się brzuch brałam wtedy magnez i w razie potrzeby nospe i na szczęście nic się z szyjką nie działo. urodziłam w 38+6 dlatego, ze to cesarka planowana ale córka chyba nie miała ochoty jeszcze wychodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
wczoraj w pracy dużo siedziałam na prosto przy komputerze moze za bardzo napinałam mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hela_ela
Ja jestem 14+1 I jak narazie ok 3 kg na plusie , Ale staram się nie panikować. Aniala może ci coś uciska na nerw w plecach ? Ja tak miałam w 1 ciąży , rwa kulszowa mnie wykancza la i cala noga plecy i pośladek bardzo bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniala a moze idz dzis do lekarza. .. wydaje mi sie ze takie rzeczy lepiej skonsultowac. .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jak ktos ma wady kregosluoa to szybciej odczuje tam ból, a podczas miesiaczki lub przed co Was bolalo vrxuch czy plecy? Mnie zawsze mega bolaly olacy a brzuch w ogole, dzien dwa poprzedzajace miesiączke zawsze wymiotowalam:/ lepiej zdobądz numer do lekarza lepiej zawsze sie upewnuc bo kazda z nas jest inna, a nie brac leki bo ktos bral, ja przed ciąza nie bralam praktycznie zadnych lekow, a jak mialam z czyms problem, mąz mi cos kupil to psychika tak dziala ze przechodzilo na widok tabletek. Jedynie wapno pilam i wit C na te krwotoki z nosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
u mnie narazie - 2kg. ale odbije sobie z nawiazka ... niestety tez sie zgadzam z dziewczynami, w ciazy to trzeba isc do lekarza jak cos nie tak i nie ma co zwlekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_1988
ja właśnie wróciłam z wizyty :) 13tyg. 6dni, przewidywany termin 14 październik :) z maluchem wszystko ok, nawet mi pomachał/a na tym USG :) póki co mam narazie +1kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A czujecie jakis stresik przed wizytą? Dlugie są u Was kolejki? Ja chodze prywatnie na godzine a zawsze ze dwie h opoznienia i sie denerwuje w tej kolejce. Przez to ze niektore koboety bez zapisow przychodza i sa pierwsze w kokejce to pierwsze wchodza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Brzuch w ciazy jest miekki czy bardziej twardy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×